• Ново
Безплатна доставка 20pcs 220мм * 2.0 мм 10.4 LCD ccfl лампа / ccfl тръба подсветка за лаптоп промишлен екран

Безплатна доставка 20pcs 220мм * 2.0 мм 10.4 LCD ccfl лампа / ccfl тръба подсветка за лаптоп промишлен екран

BGN 83.20
В магазина

Брой продукти


Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги. Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето. Huazhendun
Опис :
100% НОВ Висок квалитет 220mm x 2.0 mm ccfl светилка Фото :

Подробности

Дължина на кабела:
CCFL
Тип:
Кабелен Адаптер
търговска марка:
DEBROGLIE

Те също купуват с този продукт

Пролет USB 3.1 Type C Type-C кабел за синхронизация на данни, зареждане на опъвам кабел за Nokia N1 OnePlus 2 ZUK Z1 Xiaomi 4C MX5 Pro Nexus 5X 6P

BGN 4.00 4.13

Должина : 1 M (Max 2.3 М)3 M (Max 0.6 M)Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 МикроБРеверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнење за Таблет &Мобилен Телефон & Хард ДискПакет Содржи : 1 x USBC 3.1 Машки да USBUSB Машки КабелПредупредува : 1, објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг Пост Парцела без следење на број...

USB 3.1 Type-C Male to Micro USB Female Конвертор USB-C Type Adapter

BGN 0.72

USB 3.1 ТипC Машки да Micro USB Женски Конвертор USBC Адаптер ТипОпис : 100% сосема нов и висок квалитетКонектори : USB 3.1 Тип В Машки да се Микро ЖенскиUSB 3.1 Тип В Машки Конектор за Микро USB 2.0 5 Pin Женски Адаптер ПодатоциАдаптер кабел може да се конвертира во Микро USB 2.0 кабел за Нов тип C уред.Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1Реверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнење за Таблет & Мобилен Телефон & Хард ДискКомпатибилни уреди за овој кабел вклучуваат : За Nokia N1 ТаблетаЗа Chromebook Pixel 2015За MSI Гејминг ЛаптопиЗа 12" Macbook РетинатаДимензии : приближно 2.3cmx1cm / 0.90''x0.39''Количина : 1 КомпјутерПакетот вклучува : 1 x USB 3.1 Машки да Micro USB Женски АдаптерПредупредува : 1, објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг Пост Парцела без следење на број...

6530 lap connect with printer 6530G as6530 дънна платка пълен тест на лап connect board

BGN 76.45

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

Ugreen IDE SATA to USB Adapter USB 3.0 2.0 кабел за Samsung Seagate, WD 2.5 3.5 твърд диск, SSD HDD конвертор USB IDE SATA адаптор

BGN 36.00 45.06

ОписUGREEN USB 3.0 да Sata / IDE конвертор ви овозможува да се поврзете 2.5" / 3.5" IDE / SATA хард дискови на вашиот компјутер преку USB Порт.Ова е добра алатка за да се дуплираат, копија, резервна копија, или пренос на големи количини на податоци од еден диск на друг.СпецификацијаОвој конвертор може да го поддржи до три дискови истовремено;Поддржани Дискови : 2.5" / 3.5" SATA HDD / SSD; 2.5" / 3.5" IDE HDD; DVDROM, CDROM, CDRW, DVDRW, DVD+RW;Компатибилни Системи : Windows8 / 7 / 10 / Vista / XP / Mac OS 9 / 10 / Linux;Поддржува дискови со капацитет до 6 ТБ;Поддршка брзина до 5 Gbps;Назад компатибилен со USB 2.0 / 1.1;On / Off Прекинувач за HDD заштита;DC Напојување 12 V за 3.5" уреди;LED индикатор за активност, Plug & Play, едноставна, сигурна и стабилнаПакет СодржинаUgreen USB 3.0 да Sata / IDE конвертор x1pcUSB 3.0 машки да машки кабел 3ft x1pc12 V / 2 A (DC5.5*2.1) моќ кабел x1pc

10шт Нов Индустриален екран 10,4-инчов дисплей LCD осветление лампи лампа 225 мм * 2,6 мм ccfl лампа с тел

BGN 50.53

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето...

10inch 6 gb / s SATA3 Serial ATA DATA кабел w / капаче заключване за преносими КОМПЮТРИ SATA 3.0 SATAIII 6gb HDD твърд диск / SSD-UV зелен

BGN 3.00 3.18

Карактеристики : SATA ревизија 3.0 aks SATA III,обезбедува до 6 Gbps податоци автопат,Наназад компатибилен со SATA 1.5 Gbps и SATA 3 Gbps ( SATA јас и SATA II) Директно преку конекторите на краевите Дизајниран за да се поврзете од SATA порта( Тип L) да се SATA порта( Тип L) ЕМИ заштита,Кабел за надворешна и внатрешна употреба...

Samsung Nokia Lumia 2520 Таблет Onda V989 USB 3.0, Micro B OTG кабел адаптер за Samsung Galaxy S5 Note 3 N9000 Note Tab Pro 12.2

BGN 9.00 9.41

USB 3.0 Микро Б OTG Кабелот за Адаптер за Samsung Галакси S5 Забелешка 3 N9000 Note / Табот Про 12.2 за Nokia Lumia 2520 Таблета За Onda V989Оваа USB3.0 Домаќин адаптер кабел ви овозможува да поврзете USB3.0 memory stick, а USB3.0 / 2.0 читач за мемориска картичка, или на тастатурата на вашиот Samsung Галакси Забелешка 3 N9000 (некои стандард USB3.0 / 2.0 уреди може да не функционира доколку тие консумираат премногу моќ)PCслободен направите резервни копии на видео записи и фотографии од Samsung Galaxy Note 3 N9000 да надворешен memory stick во лесен начин.Компатибилен со : 1.За Samsung Галакси Забелешка 3 N9000 Note / Табот Про 12.22.За Nokia Lumia 2520 Таблета3.За Onda V98910cm Краток кабел за лесно носење.Овој кабел се користи за да го поврзете вашиот микро USB 3.0 Порт на вашиот Samsung Галакси Забелешка 3 N9000 на USB3.0 Типот На приклучокот на вашиот компатибилен USB3.0 / 2.0 уред.Боја : Црна

Aipinchun оригинален съединител на захранване dc с кабелна рамка за IBM Lenovo Thinkpad X220 X220I X230 X230I лаптоп кабел

BGN 7.82

Почитувани Русија / Peru / Судан пријателВе молиме, напишете ја вашата полно име (first name & татково име & презиме) на превозот адреса, па можете нормално да ги примите цел...

PCBA 17+7pin SSD HDD to SATA 22Pin твърд диск картриджный памет за Macbook Air Pro MD223 MD224 MD231 MD232 SSD

BGN 18.32

PCBA 17+7pin SSD SATA HDD да 22 Pin Хард Диск Кертриџ ДискНа PCBA може да се конвертира за Macbook Air SSD да Стандард 22 Pin SATA порта.Компатибилност : Само за употребаза APPLE Mac Book AIR A1465 A1466 MD223 MD224 MD231 MD213 MD232за APPLE Mac Book PRO РЕТИНАТА A1425 A1398 / MC975 MC976 MD212 MD213 ME662 ME664 ME665Хард дискот мора да биде 7+17pinSSD хард диск не е вклучена.

Горещо надувательство пакет чист кабел дънна платка процесор 4Pin фен удължител 30 см змия кожата чиста контрол на температурата на охлаждащия вентилатор

BGN 33.60

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Кабел Име : матична Плоча ПРОЦЕСОРОТ 4 Pin Фан Продолжување КабелДолжина околу : 30 CMБоја : Црна Пакет НетоПлоча 4 Pin PWM на Двоен 4 Pin Адаптер КабелИсто така, може да се земе Двојна PWM 4 Pin Фан на матичната плочаЖица на 4 Pin, уште една жица е 3 Pin(недостаток на тест брзината жица)Ако е 4 Pin тест брзина ќе тргне наопакуСлики :

Безплатна доставка 10шт 220 мм * 2.0 мм 10.4 LCD ccfl лампа / ccfl тръба подсветка за лаптоп промишлен екран

BGN 43.20

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето...

2 бр./компл. вградена антена WIFI за Lenovo Thinkpad X140e X220 X220i X230 X230i Series, 25.91373.001 25.90586.001

BGN 14.40

Опис име на Производ : Антена Дел Број # : 25.91373.001 ,25.90586.001 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : X140 E X220 X220i X230 X230i Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 2pc Антена Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Нов кабел за лаптоп ACER Ultrabook S3 S3 951 S3-391 2464G MS2346, SM30HS-A016-001, HB2-A004-001 PN:HB2-A004-001

BGN 25.00 34.69

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За ACER Ultrabook S3 951 S3391 2464 G MS2346 ,SM30 HSA016001,HB2A0040011.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

Компонентен видео ypbpr компонент кабел за DVD 1.5 м с добро качество

BGN 1.20

Одговара за вашиот Blue Ray DVD, лцд Проектор, HDTV, ТВ Уреди Нови YPb Pr компонента машки да машки видео кабел Стандардна компонента YPb Pr (зеленосинацрвено) конектори Висок квалитет на сигнал на пренос Обезбеди најостро, најасните видео за вашиот домашен театар систем Должина : 5 метри (1.5 м) Количина : 1 со Користење, на DVD,AV,ТВ,HDTV Уред

86*86мм-бяла стенни лицевата плоча микрофон XLR & 3RCA AV изход панел на предната табела изход адаптер

BGN 20.64

РКА AV Ѕид Лице Плоча РКА AV Coax Коаксијален Избрани Панел Опфаќа Faceplate 8.78 Ѕид Лице Плоча РКА AV + VGA Конектор Приклучок за Избрани Панел Faceplate Штекер 8.78 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV + HD HDMI Порт Штекер Избрани Панел Faceplate Штекер 9.88 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV +TV + USB Полначот во Штекер Избрани Панел Faceplate 9.88 Ѕид Лице Плоча 3 Порти AV Аудио Видео Приклучок за Штекер Избрани Панел Faceplate 9.88 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV + DualHDMI Порт Избрани Панел Faceplate Приклучок за Штекер 10.98 Ѕид Лице Плоча РКА AV Аудио+ ТВ Џек Приклучок за Штекер Избрани Панел Faceplate 7.68 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV + VGA + XLR Приклучок во Штекер Штекер Избрани Панел Faceplate 12.08 Карактеристики : 1...

1M 2A USB to Jack, DC 2.5*0.7 mm & 3.5 * 1.35 mm & 4.0*1.7 mm & 5.5 * 2.1 mm & 5.5*2.5 mm правоъгълен включете горивна такса 2pin кабелна линия

BGN 7.20

1 M 2 A USB На Џек DC 2.5*0.7 mm & 3.5*1.35 mm & 4.0*1.7 мм & 5.5*2.1 mm & 5.5*2,5 mm Десен Агол Моќ приклучокот за полнење 2pin кабел линијаДетали За Производот:1) : должина на Кабел : 100cm( прилагодено на располагање)2) : Жица материјал : чист бакар...

Удължител за слушалки на лаптоп кабел 3.5 мм-3,5 мм компютър (мобилен телефон) до компютърна слушалката.

BGN 7.98

Лаптоп компјутер слушалки продолжување линијаопис : 100% сосема нов и висок квалитет количина : 1 buc боја : црна должина : 100 cm позлатени 3.5 mm аудио џек висок квалитет Лаптоп компјутер слушалки продолжување линија за компјутер слушалки и Мобилен телефон слушалка...

18 инча 6 GB/с SATA3 Serial ATA кабел за пренос на данни на PC преносим компютър SATA 3.0 SATAIII 6gb / s HDD твърд диск / SSD-Червен

BGN 3.00 3.34

Карактеристики : SATA ревизија 3.0 aks SATA III,обезбедува до 6 Gbps податоци автопат,Наназад компатибилен со SATA 1.5 Gbps и SATA 3 Gbps ( SATA јас и SATA II)Директнопреку конекторите на краевитеДизајниран за да се поврзете од SATA порта( Тип L) да се SATA порта( Тип L)ЕМИ заштита,Кабел за надворешна и внатрешна употреба...

Универсален адаптер Type-C към зарядното кабел Micro USB Sync за Elephone P9000 , за Xiaomi Mi4S, Meizu Pro 5 ,за Huawei P9

BGN 3.00 3.18

Универзален ТипC Адаптер за Микро USB Синхронизација Полнење Кабел За Elephone P9000 , За Xiaomi Mi4 S ,За Meizu Про 5 ,За Huawei P9 nubia z9 max x81.100% НОВИОТ USB USB Тип C Адаптер За Elephone P9000 , За Xiaomi Mi4 S , За Meizu Про 6 , За Meizu Про 5 , За Huawei P9 , За Huawei P9 Плус , За Huawei Nex P , За nubia z9 max x8, innos D6000 2.Пакет : 1* USB Тип C Адаптер

0.1 m-1m FPV Dual Up Angled 90 градуса HDMI Type A Male Male to HDTV спк стартира строителни плосък кабел за Мультикоптерной въздушна 0.2 m 0.5 m

BGN 20.00 21.89

FPV HDMI Тип Машки на HDMI Машки HDTV FPC Рамен КабелDual До Аглеста 90 степени HDMI Type МашкиКабел : Сива или Црна боја (ние ќе брод тоа случаен избор)Должина : 10см / 20cm / 50cm / 80см / 100cmСе работи за Multicopter Воздушна ФотографијаТипична примена : поврзете го вашиот видео уред со HDMI приклучок за видео уред со стандарден HDMI влез.Кога кабелот е премногу здрвени, тоа може да влијае на gimbal перформанси, особено за оние мала тежина gimbals.Овој кабел е многу мека ,посебно ориентирана brushless gimbal апликација ,одговараат за камери со HDMI порт.

New/Orig DC-IN power Jack w / кабел за Lenovo ThinkPad Helix Type 3xxx Series, FRU 04X0509

BGN 19.20

Опис име на Производ : DCin Кабел за Дел Број # : 04 X0509 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : Хеликс Тип 3xxx Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc DC Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Такса захранващ конектор DC-IN за Lenovo ThinkPad T420s T430s, FRU 04W3997

BGN 24.00

Опис име на Производ : DCВО Сила Џек Одбор Дел Број # : 04 W3997 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : T420s T430s Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Моќ Џек Одбор Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...