• Ново
6 инча 180 до 90 градуса 6 gb / s SATA3 Serial ATA кабел за предаване на данни с капаче за SATA 3.0 SATAIII 6Gbps HDD твърд диск / SSD-UV Green

6 инча 180 до 90 градуса 6 gb / s SATA3 Serial ATA кабел за предаване на данни с капаче за SATA 3.0 SATAIII 6Gbps HDD твърд диск / SSD-UV Green

BGN 3.00
BGN 3.02
-1 %
В магазина

Брой продукти

Карактеристики : SATA ревизија 3.0 aks SATA III,обезбедува до 6 Gbps податоци автопат,Наназад компатибилен со SATA 1.5 Gbps и SATA 3 Gbps ( SATA јас и SATA II) Директно-преку 90-степен конектори Дизајниран за да се поврзете од SATA порта( Тип L) да се SATA порта( Тип L) Latching конектор дизајниран за безбедно колега внатрешни уред и домаќин страна. ЕМИ заштита,Кабел за надворешна и внатрешна употреба. Безбеден пренос на податоци, Спецификација : Боја : - УВ Зелена Должина : 6 Инчи Диригент : 26 awg Конзервирани Бакар Конектор Број : 2 Конектор за Детали : 180 степен на 90 степен (Директно до 90 Агол) Тип L да се Тип L,Вклучува заклучување latch на секој крај Брзина : 6.0 GB/sec УЛ наведени Ro HS согласност Enfinity Хардвер Конективност - SATA III 6 Gbps Податоци Кабли Семејство

Подробности

Дължина на кабела:
15см
търговска марка:
En-Labs
Пакет:
ДА
Тип:
SATA Кабели
Статут На Продукти:
Склад
Номер На Модела:
12-422-796
Тип:
SATA3,SATA III,SATA 6 gbps
Диригент:
Луженая мед 26AWG
Дължина:
6 inches
Цвят:
UV зелен цвят
съединител:
90-180 градуса SATA data 7-пинов конектор с капаче заключване

Те също купуват с този продукт

10 бр слушалка на мобилния телефон, за да преминете адаптер за лаптоп с 3.5 мм на 2x3, 5 мм (американска стандартна слушалка) на вашия компютър.

BGN 22.38

Компјутер слушалки адаптеропис : 100% сосема нов и висок квалитет количина : 1 buc боја : црна должина : 15 cm позлатени 3.5 mm аудио џек висок квалитет на Мобилен телефон, слушалки за компјутер; Погоден за Американскиот Стандард компјутер и мобилен телефон : Sony / Thinkpad / Dell / Леново / Hp / Shap et...

Пролет USB 3.1 Type C Type-C кабел за синхронизация на данни, зареждане на опъвам кабел за Nokia N1 OnePlus 2 ZUK Z1 Xiaomi 4C MX5 Pro Nexus 5X 6P

BGN 4.00 4.13

Должина : 1 M (Max 2.3 М)3 M (Max 0.6 M)Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 МикроБРеверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнење за Таблет &Мобилен Телефон & Хард ДискПакет Содржи : 1 x USBC 3.1 Машки да USBUSB Машки КабелПредупредува : 1, објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг Пост Парцела без следење на број...

Лаптоп HDD конектор w / кабел за ENVY M6-K K010d M6-K010DX серия, DC02001QW00

BGN 12.80

Опис име на Производ : HDD Конектор Дел Број # : DC02001 QW00 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : ЗАВИСТ M6К K010 D M6K010 DX Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc HDD Конектор Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Ugreen IDE SATA to USB Adapter USB 3.0 2.0 кабел за Samsung Seagate, WD 2.5 3.5 твърд диск, SSD HDD конвертор USB IDE SATA адаптор

BGN 36.00 45.06

ОписUGREEN USB 3.0 да Sata / IDE конвертор ви овозможува да се поврзете 2.5" / 3.5" IDE / SATA хард дискови на вашиот компјутер преку USB Порт.Ова е добра алатка за да се дуплираат, копија, резервна копија, или пренос на големи количини на податоци од еден диск на друг.СпецификацијаОвој конвертор може да го поддржи до три дискови истовремено;Поддржани Дискови : 2.5" / 3.5" SATA HDD / SSD; 2.5" / 3.5" IDE HDD; DVDROM, CDROM, CDRW, DVDRW, DVD+RW;Компатибилни Системи : Windows8 / 7 / 10 / Vista / XP / Mac OS 9 / 10 / Linux;Поддржува дискови со капацитет до 6 ТБ;Поддршка брзина до 5 Gbps;Назад компатибилен со USB 2.0 / 1.1;On / Off Прекинувач за HDD заштита;DC Напојување 12 V за 3.5" уреди;LED индикатор за активност, Plug & Play, едноставна, сигурна и стабилнаПакет СодржинаUgreen USB 3.0 да Sata / IDE конвертор x1pcUSB 3.0 машки да машки кабел 3ft x1pc12 V / 2 A (DC5.5*2.1) моќ кабел x1pc

New/Orig DC-IN power Jack w / кабел за Lenovo ThinkPad Helix Type 3xxx Series, FRU 04X0509

BGN 19.20

Опис име на Производ : DCin Кабел за Дел Број # : 04 X0509 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : Хеликс Тип 3xxx Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc DC Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

X54C се свързва с дънната платка на принтера, пълен тест на лап connect board

BGN 50.00

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

Aipinchun оригинален съединител на захранване dc с кабелна рамка за IBM Lenovo Thinkpad X220 X220I X230 X230I лаптоп кабел

BGN 7.82

Почитувани Русија / Peru / Судан пријателВе молиме, напишете ја вашата полно име (first name & татково име & презиме) на превозот адреса, па можете нормално да ги примите цел...

2 бр./компл. вградена антена WIFI за Lenovo Thinkpad X140e X220 X220i X230 X230i Series, 25.91373.001 25.90586.001

BGN 14.40

Опис име на Производ : Антена Дел Број # : 25.91373.001 ,25.90586.001 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : X140 E X220 X220i X230 X230i Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 2pc Антена Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

80 см USB 2.0 A тип мъж под прав ъгъл от 90 градуса 5.5 x 2.1 mm DC 5V джак барел конектор кабел за зареждане

BGN 49.00 51.20

USB 2.0 Тип Машки да 5.5 x 2.1 mm DC 5 V Моќ Plug Барел Конектор Кабел за ПолнењеDC приклучок е 90 степени десна аглеста конектор.Дава 5 V DC од USB,Електрични уреди од USB да 5.5 ММ портаЗа мали електроника и уреди кои се користат 5.5 мм барел џек за моќ кабелДолжина : 80 cm

Удължител за слушалки на лаптоп кабел 3.5 мм-3,5 мм компютър (мобилен телефон) до компютърна слушалката.

BGN 7.98

Лаптоп компјутер слушалки продолжување линијаопис : 100% сосема нов и висок квалитет количина : 1 buc боја : црна должина : 100 cm позлатени 3.5 mm аудио џек висок квалитет Лаптоп компјутер слушалки продолжување линија за компјутер слушалки и Мобилен телефон слушалка...

1535 да се свържат с дънна платка на принтера изпитана система lap connect board

BGN 41.41

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

10шт Нов Индустриален екран 10,4-инчов дисплей LCD осветление лампи лампа 225 мм * 2,6 мм ccfl лампа с тел

BGN 50.53

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето...

Продажба на едро 100 бр 50 см USB 2.0 B female socket panel to mount USB A female jack extension cable by DHL

BGN 362.00 380.80

Трговија на големо 100 компјутери 50cm USB 2.0 Б женски приклучок за панел монтажа на USB A женски џек продолжување кабелОпис : 100% Сосема Нов и Брзина Боја : Црна Должина : 50cm Поддршка топла трампа, plug and playПакет возраст : 100* USB 2.0 да USB џек продолжување кабел

Такса захранващ конектор DC-IN за Lenovo ThinkPad T420s T430s, FRU 04W3997

BGN 24.00

Опис име на Производ : DCВО Сила Џек Одбор Дел Број # : 04 W3997 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : T420s T430s Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Моќ Џек Одбор Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Безплатна доставка 10шт 220 мм * 2.0 мм 10.4 LCD ccfl лампа / ccfl тръба подсветка за лаптоп промишлен екран

BGN 43.20

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето...

1.8 m Mini Displayport Male to HDMI мъжки видео конвертор адаптер Mini DP to HDMI адаптер кабел захранващ проводник бял за компютър

BGN 5.00 5.50

Карактеристики : Поддржува Мини Display Port сигнал конвертирање на HDMI сигнал.Поддржува 20pin Мини Display Port.Поддржува до 10.8 Gbps видео проток.Поддржува QXGA (2560 X 1600) видео излез на max.OFC жица носи голема сигнал за квалитет.Дизајниран според Apple Мини Display Port стандард.Поддржува аудио sync.1 X Мини ДП да HDMI Адаптер Кабел1...

6530 lap connect with printer 6530G as6530 дънна платка пълен тест на лап connect board

BGN 76.45

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...