• Ново
Безплатна доставка 10шт 220 мм * 2.0 мм 10.4 LCD ccfl лампа / ccfl тръба подсветка за лаптоп промишлен екран

Безплатна доставка 10шт 220 мм * 2.0 мм 10.4 LCD ccfl лампа / ccfl тръба подсветка за лаптоп промишлен екран

BGN 43.20
В магазина

Брой продукти


Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги. Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето. Huazhendun
Опис :
100% НОВ Висок квалитет 220mm x 2.0 mm ccfl светилка Фото :

Подробности

Дължина на кабела:
CCFL
Тип:
Кабелен Адаптер
търговска марка:
DEBROGLIE

Те също купуват с този продукт

PCBA 17+7pin SSD HDD to SATA 22Pin твърд диск картриджный памет за Macbook Air Pro MD223 MD224 MD231 MD232 SSD

BGN 18.32

PCBA 17+7pin SSD SATA HDD да 22 Pin Хард Диск Кертриџ ДискНа PCBA може да се конвертира за Macbook Air SSD да Стандард 22 Pin SATA порта.Компатибилност : Само за употребаза APPLE Mac Book AIR A1465 A1466 MD223 MD224 MD231 MD213 MD232за APPLE Mac Book PRO РЕТИНАТА A1425 A1398 / MC975 MC976 MD212 MD213 ME662 ME664 ME665Хард дискот мора да биде 7+17pinSSD хард диск не е вклучена.

Нов кабел за лаптоп ACER Ultrabook S3 S3 951 S3-391 2464G MS2346, SM30HS-A016-001, HB2-A004-001 PN:HB2-A004-001

BGN 25.00 34.69

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За ACER Ultrabook S3 951 S3391 2464 G MS2346 ,SM30 HSA016001,HB2A0040011.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

10шт Нов Индустриален екран 10,4-инчов дисплей LCD осветление лампи лампа 225 мм * 2,6 мм ccfl лампа с тел

BGN 50.53

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето...

Горещо надувательство пакет чист кабел дънна платка процесор 4Pin фен удължител 30 см змия кожата чиста контрол на температурата на охлаждащия вентилатор

BGN 33.60

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Кабел Име : матична Плоча ПРОЦЕСОРОТ 4 Pin Фан Продолжување КабелДолжина околу : 30 CMБоја : Црна Пакет НетоПлоча 4 Pin PWM на Двоен 4 Pin Адаптер КабелИсто така, може да се земе Двојна PWM 4 Pin Фан на матичната плочаЖица на 4 Pin, уште една жица е 3 Pin(недостаток на тест брзината жица)Ако е 4 Pin тест брзина ќе тргне наопакуСлики :

Ugreen IDE SATA to USB Adapter USB 3.0 2.0 кабел за Samsung Seagate, WD 2.5 3.5 твърд диск, SSD HDD конвертор USB IDE SATA адаптор

BGN 36.00 45.06

ОписUGREEN USB 3.0 да Sata / IDE конвертор ви овозможува да се поврзете 2.5" / 3.5" IDE / SATA хард дискови на вашиот компјутер преку USB Порт.Ова е добра алатка за да се дуплираат, копија, резервна копија, или пренос на големи количини на податоци од еден диск на друг.СпецификацијаОвој конвертор може да го поддржи до три дискови истовремено;Поддржани Дискови : 2.5" / 3.5" SATA HDD / SSD; 2.5" / 3.5" IDE HDD; DVDROM, CDROM, CDRW, DVDRW, DVD+RW;Компатибилни Системи : Windows8 / 7 / 10 / Vista / XP / Mac OS 9 / 10 / Linux;Поддржува дискови со капацитет до 6 ТБ;Поддршка брзина до 5 Gbps;Назад компатибилен со USB 2.0 / 1.1;On / Off Прекинувач за HDD заштита;DC Напојување 12 V за 3.5" уреди;LED индикатор за активност, Plug & Play, едноставна, сигурна и стабилнаПакет СодржинаUgreen USB 3.0 да Sata / IDE конвертор x1pcUSB 3.0 машки да машки кабел 3ft x1pc12 V / 2 A (DC5.5*2.1) моќ кабел x1pc

1.8 m Mini Displayport Male to HDMI мъжки видео конвертор адаптер Mini DP to HDMI адаптер кабел захранващ проводник бял за компютър

BGN 5.00 5.50

Карактеристики : Поддржува Мини Display Port сигнал конвертирање на HDMI сигнал.Поддржува 20pin Мини Display Port.Поддржува до 10.8 Gbps видео проток.Поддржува QXGA (2560 X 1600) видео излез на max.OFC жица носи голема сигнал за квалитет.Дизајниран според Apple Мини Display Port стандард.Поддржува аудио sync.1 X Мини ДП да HDMI Адаптер Кабел1...

Dual USB 2.0 USB2. 0 Female to Mini pcie pci-express PCI-E pci Express Adapter card For USB Flash Disk & Wifi Wireless Card

BGN 35.81

Dual USB 2.0 Женски Мини PCIE Изразат Адаптер За USB Флеш Диск & Wifi Безжична КартичкаAlow двојна USB уред на работа во миниpcie слот на лаптопКомпатибилен со нормален миниPCIe интерфејсНема потреба возачот ,plug and playНема потреба од дополнително напојувањеНе Поддржуваат USB3.0 уред

1M 2A USB to Jack, DC 2.5*0.7 mm & 3.5 * 1.35 mm & 4.0*1.7 mm & 5.5 * 2.1 mm & 5.5*2.5 mm правоъгълен включете горивна такса 2pin кабелна линия

BGN 7.20

1 M 2 A USB На Џек DC 2.5*0.7 mm & 3.5*1.35 mm & 4.0*1.7 мм & 5.5*2.1 mm & 5.5*2,5 mm Десен Агол Моќ приклучокот за полнење 2pin кабел линијаДетали За Производот:1) : должина на Кабел : 100cm( прилагодено на располагање)2) : Жица материјал : чист бакар...

DC AC Power Jack кабел за зареждане порт конектор за Dell Inspiron 14-5455 15-5558 5555 5558 5559 V3558 V3559

BGN 8.00

Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.Информација за производот : Бренд НовиКомпатибилен со : За Dell Inspiron 145455 155558 5555 5558 5559 V3558 V3559 Серија Лаптоп.100 % Сосема Нов Замена Дел6 Месеци Гаранција За КвалитетПакетот Вклучува : 1 x DC МОЌНОСТ ЏЕК Превозот Од Гуангжу детали за Производот : Забелешка објектот на купувачот нареди ќе бидат испратени на адреса дадена од страна на купувачот во цел ве Молиме двојно проверете ја вашата адреса info да бидете сигурни дека тоа е точно Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса предвидени се Должи на безбедна причини Како руската поштенска политика на вредноста, примање имиња треба да се пополни во полно име нормално брод Pls потврди полно име пред исплата ако не ве молиме контактирајте со насПлаќање Ние прифаќаме Aliexpress Зачувам како нашиот начин на плаќање Тоа е брзо, лесно и безбедноЗа пакување На проектот е користење на тетрапак пакување & Коверти пакување за да се осигурате дека сте ја примите вашата цел ослободени од данок или ниска увоз доход, ние ќе го пријават како "подарок" за пониска вредност, ако било увозни давачки или такси се одговорност на купувачот.Транспорт на стоки Default испратено од Кина Пост воздух mail...

Aipinchun оригинален съединител на захранване dc с кабелна рамка за IBM Lenovo Thinkpad X220 X220I X230 X230I лаптоп кабел

BGN 7.82

Почитувани Русија / Peru / Судан пријателВе молиме, напишете ја вашата полно име (first name & татково име & презиме) на превозот адреса, па можете нормално да ги примите цел...

Пролет USB 3.1 Type C Type-C кабел за синхронизация на данни, зареждане на опъвам кабел за Nokia N1 OnePlus 2 ZUK Z1 Xiaomi 4C MX5 Pro Nexus 5X 6P

BGN 4.00 4.13

Должина : 1 M (Max 2.3 М)3 M (Max 0.6 M)Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 МикроБРеверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнење за Таблет &Мобилен Телефон & Хард ДискПакет Содржи : 1 x USBC 3.1 Машки да USBUSB Машки КабелПредупредува : 1, објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг Пост Парцела без следење на број...

Висококачественият червен/черен/син/сребърен цвят 24awg Тефлон сребърна жица за феновете, аудио и usb-кабел 24awg линия модификация на шасито

BGN 15.36

******************************************************Повеќе детали : Висок Квалитет на Црвена / Црна / Сина / сребрена боја 24 AWG Тефлон сребрена жицаза фан,аудио и usb кабел 24awg шасија измена линија****************************************************Слика : Lenght : Околу 10 M

Такса захранващ конектор DC-IN за Lenovo ThinkPad T420s T430s, FRU 04W3997

BGN 24.00

Опис име на Производ : DCВО Сила Џек Одбор Дел Број # : 04 W3997 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : T420s T430s Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Моќ Џек Одбор Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Универсален адаптер Type-C към зарядното кабел Micro USB Sync за Elephone P9000 , за Xiaomi Mi4S, Meizu Pro 5 ,за Huawei P9

BGN 3.00 3.18

Универзален ТипC Адаптер за Микро USB Синхронизација Полнење Кабел За Elephone P9000 , За Xiaomi Mi4 S ,За Meizu Про 5 ,За Huawei P9 nubia z9 max x81.100% НОВИОТ USB USB Тип C Адаптер За Elephone P9000 , За Xiaomi Mi4 S , За Meizu Про 6 , За Meizu Про 5 , За Huawei P9 , За Huawei P9 Плус , За Huawei Nex P , За nubia z9 max x8, innos D6000 2.Пакет : 1* USB Тип C Адаптер

WZSM на Едро нов LCD Flex кабел видео за DELL Studio 1555 1557 1558 PP39L лаптоп LVDS кабел P / N 0w439j 0w805m

BGN 12.00 12.78

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

Не за general-purpose 1бр 3,5-инчов удароустойчив твърд диск скоба тава за Gamemax CASE

BGN 19.76

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Состојба : НОВАИме : 3.5 shockproof заградатаПакет : Заградата *1 PCSСлики :