• Ново
10шт Нов Индустриален екран 10,4-инчов дисплей LCD осветление лампи лампа 225 мм * 2,6 мм ccfl лампа с тел

10шт Нов Индустриален екран 10,4-инчов дисплей LCD осветление лампи лампа 225 мм * 2,6 мм ccfl лампа с тел

BGN 50.53
В магазина

Брой продукти


Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги. Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето. Huazhendun
Опис :
100% НОВ Висок квалитет 225mm x 2.6 mm ccfl светилка Фото :

Подробности

Дължина на кабела:
CCFL
Тип:
Кабелен Адаптер
търговска марка:
DEBROGLIE

Те също купуват с този продукт

6530 lap connect with printer 6530G as6530 дънна платка пълен тест на лап connect board

BGN 76.45

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

Удължител за слушалки на лаптоп кабел 3.5 мм-3,5 мм компютър (мобилен телефон) до компютърна слушалката.

BGN 7.98

Лаптоп компјутер слушалки продолжување линијаопис : 100% сосема нов и висок квалитет количина : 1 buc боја : црна должина : 100 cm позлатени 3.5 mm аудио џек висок квалитет Лаптоп компјутер слушалки продолжување линија за компјутер слушалки и Мобилен телефон слушалка...

80 см USB 2.0 A тип мъж под прав ъгъл от 90 градуса 5.5 x 2.1 mm DC 5V джак барел конектор кабел за зареждане

BGN 49.00 51.20

USB 2.0 Тип Машки да 5.5 x 2.1 mm DC 5 V Моќ Plug Барел Конектор Кабел за ПолнењеDC приклучок е 90 степени десна аглеста конектор.Дава 5 V DC од USB,Електрични уреди од USB да 5.5 ММ портаЗа мали електроника и уреди кои се користат 5.5 мм барел џек за моќ кабелДолжина : 80 cm

DC AC Power Jack кабел за зареждане порт конектор за Dell Inspiron 14-5455 15-5558 5555 5558 5559 V3558 V3559

BGN 8.00

Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.Информација за производот : Бренд НовиКомпатибилен со : За Dell Inspiron 145455 155558 5555 5558 5559 V3558 V3559 Серија Лаптоп.100 % Сосема Нов Замена Дел6 Месеци Гаранција За КвалитетПакетот Вклучува : 1 x DC МОЌНОСТ ЏЕК Превозот Од Гуангжу детали за Производот : Забелешка објектот на купувачот нареди ќе бидат испратени на адреса дадена од страна на купувачот во цел ве Молиме двојно проверете ја вашата адреса info да бидете сигурни дека тоа е точно Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса предвидени се Должи на безбедна причини Како руската поштенска политика на вредноста, примање имиња треба да се пополни во полно име нормално брод Pls потврди полно име пред исплата ако не ве молиме контактирајте со насПлаќање Ние прифаќаме Aliexpress Зачувам како нашиот начин на плаќање Тоа е брзо, лесно и безбедноЗа пакување На проектот е користење на тетрапак пакување & Коверти пакување за да се осигурате дека сте ја примите вашата цел ослободени од данок или ниска увоз доход, ние ќе го пријават како "подарок" за пониска вредност, ако било увозни давачки или такси се одговорност на купувачот.Транспорт на стоки Default испратено од Кина Пост воздух mail...

Ugreen IDE SATA to USB Adapter USB 3.0 2.0 кабел за Samsung Seagate, WD 2.5 3.5 твърд диск, SSD HDD конвертор USB IDE SATA адаптор

BGN 36.00 45.06

ОписUGREEN USB 3.0 да Sata / IDE конвертор ви овозможува да се поврзете 2.5" / 3.5" IDE / SATA хард дискови на вашиот компјутер преку USB Порт.Ова е добра алатка за да се дуплираат, копија, резервна копија, или пренос на големи количини на податоци од еден диск на друг.СпецификацијаОвој конвертор може да го поддржи до три дискови истовремено;Поддржани Дискови : 2.5" / 3.5" SATA HDD / SSD; 2.5" / 3.5" IDE HDD; DVDROM, CDROM, CDRW, DVDRW, DVD+RW;Компатибилни Системи : Windows8 / 7 / 10 / Vista / XP / Mac OS 9 / 10 / Linux;Поддржува дискови со капацитет до 6 ТБ;Поддршка брзина до 5 Gbps;Назад компатибилен со USB 2.0 / 1.1;On / Off Прекинувач за HDD заштита;DC Напојување 12 V за 3.5" уреди;LED индикатор за активност, Plug & Play, едноставна, сигурна и стабилнаПакет СодржинаUgreen USB 3.0 да Sata / IDE конвертор x1pcUSB 3.0 машки да машки кабел 3ft x1pc12 V / 2 A (DC5.5*2.1) моќ кабел x1pc

Пролет USB 3.1 Type C Type-C кабел за синхронизация на данни, зареждане на опъвам кабел за Nokia N1 OnePlus 2 ZUK Z1 Xiaomi 4C MX5 Pro Nexus 5X 6P

BGN 4.00 4.13

Должина : 1 M (Max 2.3 М)3 M (Max 0.6 M)Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 МикроБРеверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнење за Таблет &Мобилен Телефон & Хард ДискПакет Содржи : 1 x USBC 3.1 Машки да USBUSB Машки КабелПредупредува : 1, објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг Пост Парцела без следење на број...

1M 2A USB to Jack, DC 2.5*0.7 mm & 3.5 * 1.35 mm & 4.0*1.7 mm & 5.5 * 2.1 mm & 5.5*2.5 mm правоъгълен включете горивна такса 2pin кабелна линия

BGN 7.20

1 M 2 A USB На Џек DC 2.5*0.7 mm & 3.5*1.35 mm & 4.0*1.7 мм & 5.5*2.1 mm & 5.5*2,5 mm Десен Агол Моќ приклучокот за полнење 2pin кабел линијаДетали За Производот:1) : должина на Кабел : 100cm( прилагодено на располагање)2) : Жица материјал : чист бакар...

1.8 m Mini Displayport Male to HDMI мъжки видео конвертор адаптер Mini DP to HDMI адаптер кабел захранващ проводник бял за компютър

BGN 5.00 5.50

Карактеристики : Поддржува Мини Display Port сигнал конвертирање на HDMI сигнал.Поддржува 20pin Мини Display Port.Поддржува до 10.8 Gbps видео проток.Поддржува QXGA (2560 X 1600) видео излез на max.OFC жица носи голема сигнал за квалитет.Дизајниран според Apple Мини Display Port стандард.Поддржува аудио sync.1 X Мини ДП да HDMI Адаптер Кабел1...

10inch 6 gb / s SATA3 Serial ATA DATA кабел w / капаче заключване за преносими КОМПЮТРИ SATA 3.0 SATAIII 6gb HDD твърд диск / SSD-UV зелен

BGN 3.00 3.18

Карактеристики : SATA ревизија 3.0 aks SATA III,обезбедува до 6 Gbps податоци автопат,Наназад компатибилен со SATA 1.5 Gbps и SATA 3 Gbps ( SATA јас и SATA II) Директно преку конекторите на краевите Дизајниран за да се поврзете од SATA порта( Тип L) да се SATA порта( Тип L) ЕМИ заштита,Кабел за надворешна и внатрешна употреба...

7739 7739G AS7739 7739Z с INTRGRATED / INDEPENDENT VGACATD connect with Printer motherboard tested by system lap connect board

BGN 79.50

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

За MSI за Gt780dx Gt780dx-406us лаптоп USB порт такса MS-17611 MS-1761 11761H

BGN 47.25

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

NASTAKO 35/70/140 бр. цветни CAT5 CAT5e RJ-45 конектор 8Pin Cat5 модулни вилици мрежа Ethernet UTP кабел RJ-45 Jack

BGN 11.00 11.66

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.RJ45 Конектори Модуларен Приклучок.8 Pin Мрежен Кабел Приклучоци.Се користи за Cat5 Cat5e.Злато позлатен води за подобро податоци пренесување и повисока јачина на сигналот.Количина : 35pcs,70pcs,140pcs.

USB 3.1 Type-C Male to Micro USB Female Конвертор USB-C Type Adapter

BGN 0.72

USB 3.1 ТипC Машки да Micro USB Женски Конвертор USBC Адаптер ТипОпис : 100% сосема нов и висок квалитетКонектори : USB 3.1 Тип В Машки да се Микро ЖенскиUSB 3.1 Тип В Машки Конектор за Микро USB 2.0 5 Pin Женски Адаптер ПодатоциАдаптер кабел може да се конвертира во Микро USB 2.0 кабел за Нов тип C уред.Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1Реверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнење за Таблет & Мобилен Телефон & Хард ДискКомпатибилни уреди за овој кабел вклучуваат : За Nokia N1 ТаблетаЗа Chromebook Pixel 2015За MSI Гејминг ЛаптопиЗа 12" Macbook РетинатаДимензии : приближно 2.3cmx1cm / 0.90''x0.39''Количина : 1 КомпјутерПакетот вклучува : 1 x USB 3.1 Машки да Micro USB Женски АдаптерПредупредува : 1, објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг Пост Парцела без следење на број...

Aipinchun оригинален съединител на захранване dc с кабелна рамка за IBM Lenovo Thinkpad X220 X220I X230 X230I лаптоп кабел

BGN 7.82

Почитувани Русија / Peru / Судан пријателВе молиме, напишете ја вашата полно име (first name & татково име & презиме) на превозот адреса, па можете нормално да ги примите цел...

0.1 m-1m FPV Dual Up Angled 90 градуса HDMI Type A Male Male to HDTV спк стартира строителни плосък кабел за Мультикоптерной въздушна 0.2 m 0.5 m

BGN 20.00 21.89

FPV HDMI Тип Машки на HDMI Машки HDTV FPC Рамен КабелDual До Аглеста 90 степени HDMI Type МашкиКабел : Сива или Црна боја (ние ќе брод тоа случаен избор)Должина : 10см / 20cm / 50cm / 80см / 100cmСе работи за Multicopter Воздушна ФотографијаТипична примена : поврзете го вашиот видео уред со HDMI приклучок за видео уред со стандарден HDMI влез.Кога кабелот е премногу здрвени, тоа може да влијае на gimbal перформанси, особено за оние мала тежина gimbals.Овој кабел е многу мека ,посебно ориентирана brushless gimbal апликација ,одговараат за камери со HDMI порт.

Dual USB 2.0 USB2. 0 Female to Mini pcie pci-express PCI-E pci Express Adapter card For USB Flash Disk & Wifi Wireless Card

BGN 35.81

Dual USB 2.0 Женски Мини PCIE Изразат Адаптер За USB Флеш Диск & Wifi Безжична КартичкаAlow двојна USB уред на работа во миниpcie слот на лаптопКомпатибилен со нормален миниPCIe интерфејсНема потреба возачот ,plug and playНема потреба од дополнително напојувањеНе Поддржуваат USB3.0 уред

2 бр./компл. вградена антена WIFI за Lenovo Thinkpad X140e X220 X220i X230 X230i Series, 25.91373.001 25.90586.001

BGN 14.40

Опис име на Производ : Антена Дел Број # : 25.91373.001 ,25.90586.001 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : X140 E X220 X220i X230 X230i Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 2pc Антена Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Горещо надувательство пакет чист кабел дънна платка процесор 4Pin фен удължител 30 см змия кожата чиста контрол на температурата на охлаждащия вентилатор

BGN 33.60

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Кабел Име : матична Плоча ПРОЦЕСОРОТ 4 Pin Фан Продолжување КабелДолжина околу : 30 CMБоја : Црна Пакет НетоПлоча 4 Pin PWM на Двоен 4 Pin Адаптер КабелИсто така, може да се земе Двојна PWM 4 Pin Фан на матичната плочаЖица на 4 Pin, уште една жица е 3 Pin(недостаток на тест брзината жица)Ако е 4 Pin тест брзина ќе тргне наопакуСлики :

8 пристанища RCA Video Audio AV Switch Превключвателя за Избор 8 In 1 Out TV Дърва Box Black GDeals

BGN 30.00 33.34

8 Порти РКА Видео Аудио AV Switch Switcher Селектор 8 Во 1 Од ТВ Splitter Кутија Црна GDeals Функција : 8 група на текст и 1 група излезAV Audio Video Сигнал се ПрефрлитеСпецијален тип на телевизија игра плеерБидат погодни за семејството, хотел, караоке, шопинг, училиште, фабрика и дрHighquality компоненти и напредни коло техники дизајнИзолација, излезниот сигнал не е искривена, не се мешаат едни со други8 Port AV РКА на Аудио Видео Switcher Селектор за ВИДЕО XBOX DVD PS3, PS2 Wii Кабловска сандаче за да го ТВЕдноставна pushbutton префрлувањеМетално куќиште, одлична стабилност и долговечностЛесен за инсталација и работа...

PCBA 17+7pin SSD HDD to SATA 22Pin твърд диск картриджный памет за Macbook Air Pro MD223 MD224 MD231 MD232 SSD

BGN 18.32

PCBA 17+7pin SSD SATA HDD да 22 Pin Хард Диск Кертриџ ДискНа PCBA може да се конвертира за Macbook Air SSD да Стандард 22 Pin SATA порта.Компатибилност : Само за употребаза APPLE Mac Book AIR A1465 A1466 MD223 MD224 MD231 MD213 MD232за APPLE Mac Book PRO РЕТИНАТА A1425 A1398 / MC975 MC976 MD212 MD213 ME662 ME664 ME665Хард дискот мора да биде 7+17pinSSD хард диск не е вклучена.