• Ново
18 инча 6 GB/с SATA3 Serial ATA кабел за пренос на данни на PC преносим компютър SATA 3.0 SATAIII 6gb / s HDD твърд диск / SSD-Червен

18 инча 6 GB/с SATA3 Serial ATA кабел за пренос на данни на PC преносим компютър SATA 3.0 SATAIII 6gb / s HDD твърд диск / SSD-Червен

BGN 3.00
BGN 3.34
-10 %
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
SATA ревизија 3.0 aks SATA III,обезбедува до 6 Gbps податоци автопат,Наназад компатибилен со SATA 1.5 Gbps и SATA 3 Gbps ( SATA јас и SATA II)
Директно-преку конекторите на краевите
Дизајниран за да се поврзете од SATA порта( Тип L) да се SATA порта( Тип L)
ЕМИ заштита,Кабел за надворешна и внатрешна употреба. Безбеден трансфер на податоци
Спецификација :
Боја : Црвена
Должина : 18 Инчи
Диригент : 26 awg Голи Бакар
Конектор Број : 2
Конектор Детали : 180 степен (Straight-through) Тип L да се Тип L
Брзина : 6.0 GB/sec
УЛ наведени
Ro HS согласност
Enfinity Хардвер Конективност - SATA III 6 Gbps Податоци Кабли Семејство

Подробности

Дължина на кабела:
46см
търговска марка:
En-Labs
Пакет:
ДА
Тип:
SATA Кабели
Номер На Модела:
12-422-752
Тип:
SATA3,SATA III,SATA 6 gbps
Диригент:
Луженая мед 26AWG
Дължина:
36 inches
Цвят:
Червен
съединител:
Данни SATA 7-пинов конектор

Те също купуват с този продукт

1M 2A USB to Jack, DC 2.5*0.7 mm & 3.5 * 1.35 mm & 4.0*1.7 mm & 5.5 * 2.1 mm & 5.5*2.5 mm правоъгълен включете горивна такса 2pin кабелна линия

BGN 7.20

1 M 2 A USB На Џек DC 2.5*0.7 mm & 3.5*1.35 mm & 4.0*1.7 мм & 5.5*2.1 mm & 5.5*2,5 mm Десен Агол Моќ приклучокот за полнење 2pin кабел линијаДетали За Производот:1) : должина на Кабел : 100cm( прилагодено на располагање)2) : Жица материјал : чист бакар...

Такса захранващ конектор DC-IN за Lenovo ThinkPad T420s T430s, FRU 04W3997

BGN 24.00

Опис име на Производ : DCВО Сила Џек Одбор Дел Број # : 04 W3997 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : T420s T430s Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Моќ Џек Одбор Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Висококачественият червен/черен/син/сребърен цвят 24awg Тефлон сребърна жица за феновете, аудио и usb-кабел 24awg линия модификация на шасито

BGN 15.36

******************************************************Повеќе детали : Висок Квалитет на Црвена / Црна / Сина / сребрена боја 24 AWG Тефлон сребрена жицаза фан,аудио и usb кабел 24awg шасија измена линија****************************************************Слика : Lenght : Околу 10 M

Горещо надувательство пакет чист кабел дънна платка процесор 4Pin фен удължител 30 см змия кожата чиста контрол на температурата на охлаждащия вентилатор

BGN 33.60

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Кабел Име : матична Плоча ПРОЦЕСОРОТ 4 Pin Фан Продолжување КабелДолжина околу : 30 CMБоја : Црна Пакет НетоПлоча 4 Pin PWM на Двоен 4 Pin Адаптер КабелИсто така, може да се земе Двојна PWM 4 Pin Фан на матичната плочаЖица на 4 Pin, уште една жица е 3 Pin(недостаток на тест брзината жица)Ако е 4 Pin тест брзина ќе тргне наопакуСлики :

1.8 m Mini Displayport Male to HDMI мъжки видео конвертор адаптер Mini DP to HDMI адаптер кабел захранващ проводник бял за компютър

BGN 5.00 5.50

Карактеристики : Поддржува Мини Display Port сигнал конвертирање на HDMI сигнал.Поддржува 20pin Мини Display Port.Поддржува до 10.8 Gbps видео проток.Поддржува QXGA (2560 X 1600) видео излез на max.OFC жица носи голема сигнал за квалитет.Дизајниран според Apple Мини Display Port стандард.Поддржува аудио sync.1 X Мини ДП да HDMI Адаптер Кабел1...

Нов лаптоп вътрешен високоговорител за ASUS K45 K45V K45VD R400V A45V A85V на ляво и на дясно

BGN 24.00 36.54

Нов Лаптоп, внатрешен звучник за ASK45 K45 V K45 VD R400 V A45 V A85 V Лево и ПравоКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд, Вистински Оригиналот...

New/Orig DC-IN power Jack w / кабел за Lenovo ThinkPad Helix Type 3xxx Series, FRU 04X0509

BGN 19.20

Опис име на Производ : DCin Кабел за Дел Број # : 04 X0509 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : Хеликс Тип 3xxx Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc DC Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Лаптоп HDD конектор w / кабел за ENVY M6-K K010d M6-K010DX серия, DC02001QW00

BGN 12.80

Опис име на Производ : HDD Конектор Дел Број # : DC02001 QW00 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : ЗАВИСТ M6К K010 D M6K010 DX Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc HDD Конектор Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

7739 7739G AS7739 7739Z с INTRGRATED / INDEPENDENT VGACATD connect with Printer motherboard tested by system lap connect board

BGN 79.50

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

Пролет USB 3.1 Type C Type-C кабел за синхронизация на данни, зареждане на опъвам кабел за Nokia N1 OnePlus 2 ZUK Z1 Xiaomi 4C MX5 Pro Nexus 5X 6P

BGN 4.00 4.13

Должина : 1 M (Max 2.3 М)3 M (Max 0.6 M)Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 МикроБРеверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнење за Таблет &Мобилен Телефон & Хард ДискПакет Содржи : 1 x USBC 3.1 Машки да USBUSB Машки КабелПредупредува : 1, објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг Пост Парцела без следење на број...

Не за general-purpose 1бр 3,5-инчов удароустойчив твърд диск скоба тава за Gamemax CASE

BGN 19.76

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Состојба : НОВАИме : 3.5 shockproof заградатаПакет : Заградата *1 PCSСлики :

Нов кабел за лаптоп ACER Ultrabook S3 S3 951 S3-391 2464G MS2346, SM30HS-A016-001, HB2-A004-001 PN:HB2-A004-001

BGN 25.00 34.69

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За ACER Ultrabook S3 951 S3391 2464 G MS2346 ,SM30 HSA016001,HB2A0040011.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

1535 да се свържат с дънна платка на принтера изпитана система lap connect board

BGN 41.41

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

Продажба на едро 100 бр 50 см USB 2.0 B female socket panel to mount USB A female jack extension cable by DHL

BGN 362.00 380.80

Трговија на големо 100 компјутери 50cm USB 2.0 Б женски приклучок за панел монтажа на USB A женски џек продолжување кабелОпис : 100% Сосема Нов и Брзина Боја : Црна Должина : 50cm Поддршка топла трампа, plug and playПакет возраст : 100* USB 2.0 да USB џек продолжување кабел

86*86мм-бяла стенни лицевата плоча микрофон XLR & 3RCA AV изход панел на предната табела изход адаптер

BGN 20.64

РКА AV Ѕид Лице Плоча РКА AV Coax Коаксијален Избрани Панел Опфаќа Faceplate 8.78 Ѕид Лице Плоча РКА AV + VGA Конектор Приклучок за Избрани Панел Faceplate Штекер 8.78 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV + HD HDMI Порт Штекер Избрани Панел Faceplate Штекер 9.88 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV +TV + USB Полначот во Штекер Избрани Панел Faceplate 9.88 Ѕид Лице Плоча 3 Порти AV Аудио Видео Приклучок за Штекер Избрани Панел Faceplate 9.88 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV + DualHDMI Порт Избрани Панел Faceplate Приклучок за Штекер 10.98 Ѕид Лице Плоча РКА AV Аудио+ ТВ Џек Приклучок за Штекер Избрани Панел Faceplate 7.68 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV + VGA + XLR Приклучок во Штекер Штекер Избрани Панел Faceplate 12.08 Карактеристики : 1...

Dual USB 2.0 USB2. 0 Female to Mini pcie pci-express PCI-E pci Express Adapter card For USB Flash Disk & Wifi Wireless Card

BGN 35.81

Dual USB 2.0 Женски Мини PCIE Изразат Адаптер За USB Флеш Диск & Wifi Безжична КартичкаAlow двојна USB уред на работа во миниpcie слот на лаптопКомпатибилен со нормален миниPCIe интерфејсНема потреба возачот ,plug and playНема потреба од дополнително напојувањеНе Поддржуваат USB3.0 уред