• Ново
Пролет USB 3.1 Type C Type-C кабел за синхронизация на данни, зареждане на опъвам кабел за Nokia N1 OnePlus 2 ZUK Z1 Xiaomi 4C MX5 Pro Nexus 5X 6P

Пролет USB 3.1 Type C Type-C кабел за синхронизация на данни, зареждане на опъвам кабел за Nokia N1 OnePlus 2 ZUK Z1 Xiaomi 4C MX5 Pro Nexus 5X 6P

BGN 4.00
BGN 4.13
-3 %
В магазина

Брой продукти


Должина : 1 M (Max 2.3 М)
3 M (Max 0.6 M)
Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1
Нови помали димензии : слично на големината на USB 2.0 Микро-Б
Реверзибилна Дизајн за Типот C connector
Реверзибилна plug ориентација & Кабел ветер
Поддршка Scalable моќ полнење за Таблет &Мобилен Телефон & Хард Диск
Пакет Содржи :
1 x USB-C 3.1 Машки да USB-USB Машки Кабел
Предупредува :
1, објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг Пост Парцела без следење на број. Затоа што тоа не чини премногу. Тоа ќе бидат директно испратени од страна на Хонгконг Пост. Генерално, тоа ќе пристигне во повеќето земји во рок од 1 месец.Ние и ветуваме можете да добиете на вашите адаптер во рок од 2 месеци. Ако не го добие тоа во 2 месец, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги испрати на нови една за вас.
2, следење на број на пополнети во не е точно. Тоа е само за усогласеноста на Услови. Бидејќи не дозволуваат превозот без следење на број.
3, Тоа е вредност за пари производ. Така прифаќаме само 5 ѕвезди евалуација. Ние не го прифати спор. Ако има некој проблем, ве молиме haitao прво.
4, Ако треба да ги следат следење на информации, и имаат малку се грижите за следење на информации, па ќе е подобро да се избере Кина Пост Воздух Mail / руски Авион(Само Русија)
Пред ставање ред, ве молиме да ги прочитате овие услови внимателно. Ви благодариме!

Подробности

Дължина на кабела:
1м, 3М
Цвят:
Бял, Черен
търговска марка:
CY
Тип:
Кабелен Адаптер
Номер На Модела:
С-118
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No

Те също купуват с този продукт

За MSI за Gt780dx Gt780dx-406us лаптоп USB порт такса MS-17611 MS-1761 11761H

BGN 47.25

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

1535 да се свържат с дънна платка на принтера изпитана система lap connect board

BGN 41.41

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

X54C се свързва с дънната платка на принтера, пълен тест на лап connect board

BGN 50.00

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

Нов кабел за лаптоп ACER Ultrabook S3 S3 951 S3-391 2464G MS2346, SM30HS-A016-001, HB2-A004-001 PN:HB2-A004-001

BGN 25.00 34.69

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За ACER Ultrabook S3 951 S3391 2464 G MS2346 ,SM30 HSA016001,HB2A0040011.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

80 см USB 2.0 A тип мъж под прав ъгъл от 90 градуса 5.5 x 2.1 mm DC 5V джак барел конектор кабел за зареждане

BGN 49.00 51.20

USB 2.0 Тип Машки да 5.5 x 2.1 mm DC 5 V Моќ Plug Барел Конектор Кабел за ПолнењеDC приклучок е 90 степени десна аглеста конектор.Дава 5 V DC од USB,Електрични уреди од USB да 5.5 ММ портаЗа мали електроника и уреди кои се користат 5.5 мм барел џек за моќ кабелДолжина : 80 cm

Продажба на едро 100 бр 50 см USB 2.0 B female socket panel to mount USB A female jack extension cable by DHL

BGN 362.00 380.80

Трговија на големо 100 компјутери 50cm USB 2.0 Б женски приклучок за панел монтажа на USB A женски џек продолжување кабелОпис : 100% Сосема Нов и Брзина Боја : Црна Должина : 50cm Поддршка топла трампа, plug and playПакет возраст : 100* USB 2.0 да USB џек продолжување кабел

Заплащане на бутона за захранване с кабел за G4-2000 G6-1000 G6 - 2123us, DA0R33PB6E0 32R33PB0010

BGN 16.00

Опис име на Производ : Копчето Одбор Дел Број # : DA0 R33 PB6 E0 32 R33 PB0010 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : Г42000 G61000 G62123Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Копчето Одбор Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1 кутия усилвател специална оферта RJ-45 crystal head amp кабел crystal head 8P8C crystal head 100шт в кутия

BGN 15.00 16.32

1 boxe на AMP специјална понуда RJ45 кристал шеф amp кабел кристал шеф 8 P8 C кристал шеф 100pcs по кутијаДраг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

Нов лаптоп вътрешен високоговорител за ASUS K45 K45V K45VD R400V A45V A85V на ляво и на дясно

BGN 24.00 36.54

Нов Лаптоп, внатрешен звучник за ASK45 K45 V K45 VD R400 V A45 V A85 V Лево и ПравоКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд, Вистински Оригиналот...

1M 2A USB to Jack, DC 2.5*0.7 mm & 3.5 * 1.35 mm & 4.0*1.7 mm & 5.5 * 2.1 mm & 5.5*2.5 mm правоъгълен включете горивна такса 2pin кабелна линия

BGN 7.20

1 M 2 A USB На Џек DC 2.5*0.7 mm & 3.5*1.35 mm & 4.0*1.7 мм & 5.5*2.1 mm & 5.5*2,5 mm Десен Агол Моќ приклучокот за полнење 2pin кабел линијаДетали За Производот:1) : должина на Кабел : 100cm( прилагодено на располагање)2) : Жица материјал : чист бакар...

6530 lap connect with printer 6530G as6530 дънна платка пълен тест на лап connect board

BGN 76.45

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

Висококачественият червен/черен/син/сребърен цвят 24awg Тефлон сребърна жица за феновете, аудио и usb-кабел 24awg линия модификация на шасито

BGN 15.36

******************************************************Повеќе детали : Висок Квалитет на Црвена / Црна / Сина / сребрена боја 24 AWG Тефлон сребрена жицаза фан,аудио и usb кабел 24awg шасија измена линија****************************************************Слика : Lenght : Околу 10 M

8 пристанища RCA Video Audio AV Switch Превключвателя за Избор 8 In 1 Out TV Дърва Box Black GDeals

BGN 30.00 33.34

8 Порти РКА Видео Аудио AV Switch Switcher Селектор 8 Во 1 Од ТВ Splitter Кутија Црна GDeals Функција : 8 група на текст и 1 група излезAV Audio Video Сигнал се ПрефрлитеСпецијален тип на телевизија игра плеерБидат погодни за семејството, хотел, караоке, шопинг, училиште, фабрика и дрHighquality компоненти и напредни коло техники дизајнИзолација, излезниот сигнал не е искривена, не се мешаат едни со други8 Port AV РКА на Аудио Видео Switcher Селектор за ВИДЕО XBOX DVD PS3, PS2 Wii Кабловска сандаче за да го ТВЕдноставна pushbutton префрлувањеМетално куќиште, одлична стабилност и долговечностЛесен за инсталација и работа...

За FOR Dell PowerEdge T310 LCD бутон на контролния Панел D310k N052j W кабел

BGN 82.45

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

Не за general-purpose 1бр 3,5-инчов удароустойчив твърд диск скоба тава за Gamemax CASE

BGN 19.76

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Состојба : НОВАИме : 3.5 shockproof заградатаПакет : Заградата *1 PCSСлики :

Samsung Nokia Lumia 2520 Таблет Onda V989 USB 3.0, Micro B OTG кабел адаптер за Samsung Galaxy S5 Note 3 N9000 Note Tab Pro 12.2

BGN 9.00 9.41

USB 3.0 Микро Б OTG Кабелот за Адаптер за Samsung Галакси S5 Забелешка 3 N9000 Note / Табот Про 12.2 за Nokia Lumia 2520 Таблета За Onda V989Оваа USB3.0 Домаќин адаптер кабел ви овозможува да поврзете USB3.0 memory stick, а USB3.0 / 2.0 читач за мемориска картичка, или на тастатурата на вашиот Samsung Галакси Забелешка 3 N9000 (некои стандард USB3.0 / 2.0 уреди може да не функционира доколку тие консумираат премногу моќ)PCслободен направите резервни копии на видео записи и фотографии од Samsung Galaxy Note 3 N9000 да надворешен memory stick во лесен начин.Компатибилен со : 1.За Samsung Галакси Забелешка 3 N9000 Note / Табот Про 12.22.За Nokia Lumia 2520 Таблета3.За Onda V98910cm Краток кабел за лесно носење.Овој кабел се користи за да го поврзете вашиот микро USB 3.0 Порт на вашиот Samsung Галакси Забелешка 3 N9000 на USB3.0 Типот На приклучокот на вашиот компатибилен USB3.0 / 2.0 уред.Боја : Црна

New/Orig DC-IN power Jack w / кабел за Lenovo ThinkPad Helix Type 3xxx Series, FRU 04X0509

BGN 19.20

Опис име на Производ : DCin Кабел за Дел Број # : 04 X0509 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : Хеликс Тип 3xxx Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc DC Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...