• Ново
10inch 6 gb / s SATA3 Serial ATA DATA кабел w / капаче заключване за преносими КОМПЮТРИ SATA 3.0 SATAIII 6gb HDD твърд диск / SSD-UV зелен

10inch 6 gb / s SATA3 Serial ATA DATA кабел w / капаче заключване за преносими КОМПЮТРИ SATA 3.0 SATAIII 6gb HDD твърд диск / SSD-UV зелен

BGN 3.00
BGN 3.18
-6 %
В магазина

Брой продукти

Карактеристики : SATA ревизија 3.0 aks SATA III,обезбедува до 6 Gbps податоци автопат,Наназад компатибилен со SATA 1.5 Gbps и SATA 3 Gbps ( SATA јас и SATA II) Директно преку конекторите на краевите Дизајниран за да се поврзете од SATA порта( Тип L) да се SATA порта( Тип L) ЕМИ заштита,Кабел за надворешна и внатрешна употреба. Безбеден пренос на податоци, Спецификација : Боја : УВ Зелена Должина : 10 Инчи Диригент : 26 awg Конзервирани Бакар Конектор Број : 2 Конектор за Детали : 180 степен (Straight-through) Тип L да се Тип L,Вклучува заклучување latch на секој крај Брзина : 6.0 GB/sec УЛ наведени Ro HS согласност Enfinity Хардвер Конективност - SATA III 6 Gbps Податоци Кабли Семејство

Подробности

Дължина на кабела:
25СМ
Пакет:
ДА
Тип:
SATA Кабели
търговска марка:
En-Labs
Статут На Продукти:
Склад
Номер На Модела:
12-422-633
Тип:
SATA3,SATA III,SATA 6 gbps
Диригент:
Луженая мед 26AWG
Дължина:
10 inches
Цвят:
UV зелен цвят
съединител:
90-180 градуса SATA data 7-пинов конектор с капаче заключване
документ:
UL, RoHS

Те също купуват с този продукт

New/Orig DC-IN power Jack w / кабел за Lenovo ThinkPad Helix Type 3xxx Series, FRU 04X0509

BGN 19.20

Опис име на Производ : DCin Кабел за Дел Број # : 04 X0509 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : Хеликс Тип 3xxx Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc DC Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

USB 3.1 Type-C Male to Micro USB Female Конвертор USB-C Type Adapter

BGN 0.72

USB 3.1 ТипC Машки да Micro USB Женски Конвертор USBC Адаптер ТипОпис : 100% сосема нов и висок квалитетКонектори : USB 3.1 Тип В Машки да се Микро ЖенскиUSB 3.1 Тип В Машки Конектор за Микро USB 2.0 5 Pin Женски Адаптер ПодатоциАдаптер кабел може да се конвертира во Микро USB 2.0 кабел за Нов тип C уред.Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1Реверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнење за Таблет & Мобилен Телефон & Хард ДискКомпатибилни уреди за овој кабел вклучуваат : За Nokia N1 ТаблетаЗа Chromebook Pixel 2015За MSI Гејминг ЛаптопиЗа 12" Macbook РетинатаДимензии : приближно 2.3cmx1cm / 0.90''x0.39''Количина : 1 КомпјутерПакетот вклучува : 1 x USB 3.1 Машки да Micro USB Женски АдаптерПредупредува : 1, објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг Пост Парцела без следење на број...

0.1 m-1m FPV Dual Up Angled 90 градуса HDMI Type A Male Male to HDTV спк стартира строителни плосък кабел за Мультикоптерной въздушна 0.2 m 0.5 m

BGN 20.00 21.89

FPV HDMI Тип Машки на HDMI Машки HDTV FPC Рамен КабелDual До Аглеста 90 степени HDMI Type МашкиКабел : Сива или Црна боја (ние ќе брод тоа случаен избор)Должина : 10см / 20cm / 50cm / 80см / 100cmСе работи за Multicopter Воздушна ФотографијаТипична примена : поврзете го вашиот видео уред со HDMI приклучок за видео уред со стандарден HDMI влез.Кога кабелот е премногу здрвени, тоа може да влијае на gimbal перформанси, особено за оние мала тежина gimbals.Овој кабел е многу мека ,посебно ориентирана brushless gimbal апликација ,одговараат за камери со HDMI порт.

Нов кабел за лаптоп ACER Ultrabook S3 S3 951 S3-391 2464G MS2346, SM30HS-A016-001, HB2-A004-001 PN:HB2-A004-001

BGN 25.00 34.69

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За ACER Ultrabook S3 951 S3391 2464 G MS2346 ,SM30 HSA016001,HB2A0040011.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

1 кутия усилвател специална оферта RJ-45 crystal head amp кабел crystal head 8P8C crystal head 100шт в кутия

BGN 15.00 16.32

1 boxe на AMP специјална понуда RJ45 кристал шеф amp кабел кристал шеф 8 P8 C кристал шеф 100pcs по кутијаДраг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

За MSI за Gt780dx Gt780dx-406us лаптоп USB порт такса MS-17611 MS-1761 11761H

BGN 47.25

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

2 бр./За Varta ML1220 ML1220 акумулаторна 2-пинов BIOS резерв CMOS RTC батерия от 3V

BGN 11.00 16.32

2 ПАРЧИЊА / за Varta ML1220 ML1220 БАТЕРИЈА 2 PIN biosот КОПИЈА CMOS RTC БАТЕРИЈАТА 3 VКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова...

PCBA 17+7pin SSD HDD to SATA 22Pin твърд диск картриджный памет за Macbook Air Pro MD223 MD224 MD231 MD232 SSD

BGN 18.32

PCBA 17+7pin SSD SATA HDD да 22 Pin Хард Диск Кертриџ ДискНа PCBA може да се конвертира за Macbook Air SSD да Стандард 22 Pin SATA порта.Компатибилност : Само за употребаза APPLE Mac Book AIR A1465 A1466 MD223 MD224 MD231 MD213 MD232за APPLE Mac Book PRO РЕТИНАТА A1425 A1398 / MC975 MC976 MD212 MD213 ME662 ME664 ME665Хард дискот мора да биде 7+17pinSSD хард диск не е вклучена.

86*86мм-бяла стенни лицевата плоча микрофон XLR & 3RCA AV изход панел на предната табела изход адаптер

BGN 20.64

РКА AV Ѕид Лице Плоча РКА AV Coax Коаксијален Избрани Панел Опфаќа Faceplate 8.78 Ѕид Лице Плоча РКА AV + VGA Конектор Приклучок за Избрани Панел Faceplate Штекер 8.78 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV + HD HDMI Порт Штекер Избрани Панел Faceplate Штекер 9.88 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV +TV + USB Полначот во Штекер Избрани Панел Faceplate 9.88 Ѕид Лице Плоча 3 Порти AV Аудио Видео Приклучок за Штекер Избрани Панел Faceplate 9.88 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV + DualHDMI Порт Избрани Панел Faceplate Приклучок за Штекер 10.98 Ѕид Лице Плоча РКА AV Аудио+ ТВ Џек Приклучок за Штекер Избрани Панел Faceplate 7.68 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV + VGA + XLR Приклучок во Штекер Штекер Избрани Панел Faceplate 12.08 Карактеристики : 1...

Не за general-purpose 1бр 3,5-инчов удароустойчив твърд диск скоба тава за Gamemax CASE

BGN 19.76

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Состојба : НОВАИме : 3.5 shockproof заградатаПакет : Заградата *1 PCSСлики :

Такса захранващ конектор DC-IN за Lenovo ThinkPad T420s T430s, FRU 04W3997

BGN 24.00

Опис име на Производ : DCВО Сила Џек Одбор Дел Број # : 04 W3997 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : T420s T430s Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Моќ Џек Одбор Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

8 пристанища RCA Video Audio AV Switch Превключвателя за Избор 8 In 1 Out TV Дърва Box Black GDeals

BGN 30.00 33.34

8 Порти РКА Видео Аудио AV Switch Switcher Селектор 8 Во 1 Од ТВ Splitter Кутија Црна GDeals Функција : 8 група на текст и 1 група излезAV Audio Video Сигнал се ПрефрлитеСпецијален тип на телевизија игра плеерБидат погодни за семејството, хотел, караоке, шопинг, училиште, фабрика и дрHighquality компоненти и напредни коло техники дизајнИзолација, излезниот сигнал не е искривена, не се мешаат едни со други8 Port AV РКА на Аудио Видео Switcher Селектор за ВИДЕО XBOX DVD PS3, PS2 Wii Кабловска сандаче за да го ТВЕдноставна pushbutton префрлувањеМетално куќиште, одлична стабилност и долговечностЛесен за инсталација и работа...

6530 lap connect with printer 6530G as6530 дънна платка пълен тест на лап connect board

BGN 76.45

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

Продажба на едро 100 бр 50 см USB 2.0 B female socket panel to mount USB A female jack extension cable by DHL

BGN 362.00 380.80

Трговија на големо 100 компјутери 50cm USB 2.0 Б женски приклучок за панел монтажа на USB A женски џек продолжување кабелОпис : 100% Сосема Нов и Брзина Боја : Црна Должина : 50cm Поддршка топла трампа, plug and playПакет возраст : 100* USB 2.0 да USB џек продолжување кабел

Заплащане на бутона за захранване с кабел за G4-2000 G6-1000 G6 - 2123us, DA0R33PB6E0 32R33PB0010

BGN 16.00

Опис име на Производ : Копчето Одбор Дел Број # : DA0 R33 PB6 E0 32 R33 PB0010 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : Г42000 G61000 G62123Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Копчето Одбор Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1M 2A USB to Jack, DC 2.5*0.7 mm & 3.5 * 1.35 mm & 4.0*1.7 mm & 5.5 * 2.1 mm & 5.5*2.5 mm правоъгълен включете горивна такса 2pin кабелна линия

BGN 7.20

1 M 2 A USB На Џек DC 2.5*0.7 mm & 3.5*1.35 mm & 4.0*1.7 мм & 5.5*2.1 mm & 5.5*2,5 mm Десен Агол Моќ приклучокот за полнење 2pin кабел линијаДетали За Производот:1) : должина на Кабел : 100cm( прилагодено на располагање)2) : Жица материјал : чист бакар...