• Ново
50шт чисто нов CCFL 180мм * 2.0 мм LCD осветление лампа тръба за 8 екран с проводник/кабел

50шт чисто нов CCFL 180мм * 2.0 мм LCD осветление лампа тръба за 8 екран с проводник/кабел

BGN 164.00
В магазина

Брой продукти


Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги. Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето. Huazhendun
Опис :
100% НОВ Висок квалитет 180mm x 2.0 mm ccfl светилка Фото :

Подробности

Дължина на кабела:
CCFL
Тип:
Кабелен Адаптер
търговска марка:
DEBROGLIE

Те също купуват с този продукт

Чисто нов долното отделение на твърдия диск 2-ри гъвкав кабел комплект за Mac Mini Server A1347 821-1501-A 821-1347-A 922-9560

BGN 4.80

Сосема Нова Пониска Bay Хард Диск 2 FlexКабел за Полнење за Mac Mini Серверот A13478211501А 8211347А 9229560 Тестирање : Целосно Тестирани добри работни Квалитет : Brand NewПакет : 1 x за Mac Mini Двојна Хард Диск Кабел1 x Мала Лопата2 x Завртка4 x Престилки Мат1 x Uоблик Алатки2 x Шрафцигер Производи Detalls : 100% Реално Снимање,Точно, Транспарентно, Професионално,Сите Круг

Dual USB 2.0 USB2. 0 Female to Mini pcie pci-express PCI-E pci Express Adapter card For USB Flash Disk & Wifi Wireless Card

BGN 35.81

Dual USB 2.0 Женски Мини PCIE Изразат Адаптер За USB Флеш Диск & Wifi Безжична КартичкаAlow двојна USB уред на работа во миниpcie слот на лаптопКомпатибилен со нормален миниPCIe интерфејсНема потреба возачот ,plug and playНема потреба од дополнително напојувањеНе Поддржуваат USB3.0 уред

за for Dell Latitude 3330 E3330 Audio Jack USB Board VGA LAN V28W1 12840-1 DLA13

BGN 28.80

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

Нова видео карта VGA Cooler fan за ATI HD5970 4870 4890 5850 5870 4890 6990 6970 7850 7990 R9295x

BGN 22.00 22.40

Опис : Напон : DC12 V Струја : 0.8 НаФан Димензија (Dxšxv) : 75mm x 75мм x 25мм (приближно)Монтажа дупки растојание : прибл 37mm x 37mm x 37mm (Центар до Центар)Моќ Конектор : 4Pin ЗаглавиеДолжина : 60mm (приближно)Фото :

1M 2A USB to Jack, DC 2.5*0.7 mm & 3.5 * 1.35 mm & 4.0*1.7 mm & 5.5 * 2.1 mm & 5.5*2.5 mm правоъгълен включете горивна такса 2pin кабелна линия

BGN 7.20

1 M 2 A USB На Џек DC 2.5*0.7 mm & 3.5*1.35 mm & 4.0*1.7 мм & 5.5*2.1 mm & 5.5*2,5 mm Десен Агол Моќ приклучокот за полнење 2pin кабел линијаДетали За Производот:1) : должина на Кабел : 100cm( прилагодено на располагање)2) : Жица материјал : чист бакар...

USB 3.1 Type-C Male to Micro USB Female Конвертор USB-C Type Adapter

BGN 0.72

USB 3.1 ТипC Машки да Micro USB Женски Конвертор USBC Адаптер ТипОпис : 100% сосема нов и висок квалитетКонектори : USB 3.1 Тип В Машки да се Микро ЖенскиUSB 3.1 Тип В Машки Конектор за Микро USB 2.0 5 Pin Женски Адаптер ПодатоциАдаптер кабел може да се конвертира во Микро USB 2.0 кабел за Нов тип C уред.Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1Реверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнење за Таблет & Мобилен Телефон & Хард ДискКомпатибилни уреди за овој кабел вклучуваат : За Nokia N1 ТаблетаЗа Chromebook Pixel 2015За MSI Гејминг ЛаптопиЗа 12" Macbook РетинатаДимензии : приближно 2.3cmx1cm / 0.90''x0.39''Количина : 1 КомпјутерПакетот вклучува : 1 x USB 3.1 Машки да Micro USB Женски АдаптерПредупредува : 1, објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг Пост Парцела без следење на број...

Заплащане на бутона за захранване с кабел за G4-2000 G6-1000 G6 - 2123us, DA0R33PB6E0 32R33PB0010

BGN 16.00

Опис име на Производ : Копчето Одбор Дел Број # : DA0 R33 PB6 E0 32 R33 PB0010 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : Г42000 G61000 G62123Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Копчето Одбор Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

2 бр./За Varta ML1220 ML1220 акумулаторна 2-пинов BIOS резерв CMOS RTC батерия от 3V

BGN 11.00 16.32

2 ПАРЧИЊА / за Varta ML1220 ML1220 БАТЕРИЈА 2 PIN biosот КОПИЈА CMOS RTC БАТЕРИЈАТА 3 VКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова...

8 пристанища RCA Video Audio AV Switch Превключвателя за Избор 8 In 1 Out TV Дърва Box Black GDeals

BGN 30.00 33.34

8 Порти РКА Видео Аудио AV Switch Switcher Селектор 8 Во 1 Од ТВ Splitter Кутија Црна GDeals Функција : 8 група на текст и 1 група излезAV Audio Video Сигнал се ПрефрлитеСпецијален тип на телевизија игра плеерБидат погодни за семејството, хотел, караоке, шопинг, училиште, фабрика и дрHighquality компоненти и напредни коло техники дизајнИзолација, излезниот сигнал не е искривена, не се мешаат едни со други8 Port AV РКА на Аудио Видео Switcher Селектор за ВИДЕО XBOX DVD PS3, PS2 Wii Кабловска сандаче за да го ТВЕдноставна pushbutton префрлувањеМетално куќиште, одлична стабилност и долговечностЛесен за инсталација и работа...

NASTAKO 35/70/140 бр. цветни CAT5 CAT5e RJ-45 конектор 8Pin Cat5 модулни вилици мрежа Ethernet UTP кабел RJ-45 Jack

BGN 11.00 11.66

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.RJ45 Конектори Модуларен Приклучок.8 Pin Мрежен Кабел Приклучоци.Се користи за Cat5 Cat5e.Злато позлатен води за подобро податоци пренесување и повисока јачина на сигналот.Количина : 35pcs,70pcs,140pcs.

6530 lap connect with printer 6530G as6530 дънна платка пълен тест на лап connect board

BGN 76.45

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

Такса захранващ конектор DC-IN за Lenovo ThinkPad T420s T430s, FRU 04W3997

BGN 24.00

Опис име на Производ : DCВО Сила Џек Одбор Дел Број # : 04 W3997 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : T420s T430s Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Моќ Џек Одбор Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Универсален адаптер Type-C към зарядното кабел Micro USB Sync за Elephone P9000 , за Xiaomi Mi4S, Meizu Pro 5 ,за Huawei P9

BGN 3.00 3.18

Универзален ТипC Адаптер за Микро USB Синхронизација Полнење Кабел За Elephone P9000 , За Xiaomi Mi4 S ,За Meizu Про 5 ,За Huawei P9 nubia z9 max x81.100% НОВИОТ USB USB Тип C Адаптер За Elephone P9000 , За Xiaomi Mi4 S , За Meizu Про 6 , За Meizu Про 5 , За Huawei P9 , За Huawei P9 Плус , За Huawei Nex P , За nubia z9 max x8, innos D6000 2.Пакет : 1* USB Тип C Адаптер