• Ново
86*86мм-бяла стенни лицевата плоча микрофон XLR & 3RCA AV изход панел на предната табела изход адаптер

86*86мм-бяла стенни лицевата плоча микрофон XLR & 3RCA AV изход панел на предната табела изход адаптер

BGN 20.64
В магазина

Брой продукти

РКА AV Ѕид Лице Плоча РКА AV Coax Коаксијален Избрани Панел Опфаќа Faceplate 8.78 Ѕид Лице Плоча РКА AV + VGA Конектор Приклучок за Избрани Панел Faceplate Штекер 8.78 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV + HD HDMI Порт Штекер Избрани Панел Faceplate Штекер 9.88 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV +TV + USB Полначот во Штекер Избрани Панел Faceplate 9.88 Ѕид Лице Плоча 3 Порти AV Аудио Видео Приклучок за Штекер Избрани Панел Faceplate 9.88 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV + Dual-HDMI Порт Избрани Панел Faceplate Приклучок за Штекер 10.98 Ѕид Лице Плоча РКА AV Аудио+ ТВ Џек Приклучок за Штекер Избрани Панел Faceplate 7.68 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV + VGA + XLR Приклучок во Штекер Штекер Избрани Панел Faceplate 12.08 Карактеристики : 1. Еден XLR Црвена И жолта,бела AV модул 2. Бело во боја, со елегантен футуристички дизајн 3. Панел материјал : ABS 4. Големина : 86 86 x 5 мм. Завртки Вклучени Пакет се вклучени : 1 X Штекер Ѕид Плоча
Пратката&Плаќање :
1. Ние ќе се испраќаат на парцела во 1-3 дена откако ќе се направи исплата.
И на следните форми на плаќање се прифатени од страна : со Кредитна картичка, TT, Western Union и Qiwi паричник.
2. Пратката е бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или вкупна цена е повеќе од 120 долари, ние ќе ги искористиме EMS,DHL,UPS-от, итн или на брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail.
3. Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Производи за пакување ќе биде предмет на какви било промени без дополнителни известувања.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро.
7. Испорака методи :
За Царинските :
1. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел, без или пониските увозни давачки, ние ќе го пријават како "Подарок" со помала вредност што не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
2. Или можете да оставите порака да ни каже колку треба да се направи царинска декларација.

Подробности

Дължина на кабела:
стенни печка
търговска марка:
зестра при мен
Пакет:
ДА
Тип:
Кабелен Адаптер
Статут На Продукти:
Склад
Тип:
стенни печка
Държава / регион на производство:
Китай
Тип На Свързване:
XLR, AV
Размер:
86 x 86 mm

Те също купуват с този продукт

Универсален адаптер Type-C към зарядното кабел Micro USB Sync за Elephone P9000 , за Xiaomi Mi4S, Meizu Pro 5 ,за Huawei P9

BGN 3.00 3.18

Универзален ТипC Адаптер за Микро USB Синхронизација Полнење Кабел За Elephone P9000 , За Xiaomi Mi4 S ,За Meizu Про 5 ,За Huawei P9 nubia z9 max x81.100% НОВИОТ USB USB Тип C Адаптер За Elephone P9000 , За Xiaomi Mi4 S , За Meizu Про 6 , За Meizu Про 5 , За Huawei P9 , За Huawei P9 Плус , За Huawei Nex P , За nubia z9 max x8, innos D6000 2.Пакет : 1* USB Тип C Адаптер

Продажба на едро 100 бр 50 см USB 2.0 B female socket panel to mount USB A female jack extension cable by DHL

BGN 362.00 380.80

Трговија на големо 100 компјутери 50cm USB 2.0 Б женски приклучок за панел монтажа на USB A женски џек продолжување кабелОпис : 100% Сосема Нов и Брзина Боја : Црна Должина : 50cm Поддршка топла трампа, plug and playПакет возраст : 100* USB 2.0 да USB џек продолжување кабел

NASTAKO 35/70/140 бр. цветни CAT5 CAT5e RJ-45 конектор 8Pin Cat5 модулни вилици мрежа Ethernet UTP кабел RJ-45 Jack

BGN 11.00 11.66

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.RJ45 Конектори Модуларен Приклучок.8 Pin Мрежен Кабел Приклучоци.Се користи за Cat5 Cat5e.Злато позлатен води за подобро податоци пренесување и повисока јачина на сигналот.Количина : 35pcs,70pcs,140pcs.

WZSM на Едро нов LCD Flex кабел видео за DELL Studio 1555 1557 1558 PP39L лаптоп LVDS кабел P / N 0w439j 0w805m

BGN 12.00 12.78

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

DC AC Power Jack кабел за зареждане порт конектор за Dell Inspiron 14-5455 15-5558 5555 5558 5559 V3558 V3559

BGN 8.00

Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.Информација за производот : Бренд НовиКомпатибилен со : За Dell Inspiron 145455 155558 5555 5558 5559 V3558 V3559 Серија Лаптоп.100 % Сосема Нов Замена Дел6 Месеци Гаранција За КвалитетПакетот Вклучува : 1 x DC МОЌНОСТ ЏЕК Превозот Од Гуангжу детали за Производот : Забелешка објектот на купувачот нареди ќе бидат испратени на адреса дадена од страна на купувачот во цел ве Молиме двојно проверете ја вашата адреса info да бидете сигурни дека тоа е точно Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса предвидени се Должи на безбедна причини Како руската поштенска политика на вредноста, примање имиња треба да се пополни во полно име нормално брод Pls потврди полно име пред исплата ако не ве молиме контактирајте со насПлаќање Ние прифаќаме Aliexpress Зачувам како нашиот начин на плаќање Тоа е брзо, лесно и безбедноЗа пакување На проектот е користење на тетрапак пакување & Коверти пакување за да се осигурате дека сте ја примите вашата цел ослободени од данок или ниска увоз доход, ние ќе го пријават како "подарок" за пониска вредност, ако било увозни давачки или такси се одговорност на купувачот.Транспорт на стоки Default испратено од Кина Пост воздух mail...

Samsung Nokia Lumia 2520 Таблет Onda V989 USB 3.0, Micro B OTG кабел адаптер за Samsung Galaxy S5 Note 3 N9000 Note Tab Pro 12.2

BGN 9.00 9.41

USB 3.0 Микро Б OTG Кабелот за Адаптер за Samsung Галакси S5 Забелешка 3 N9000 Note / Табот Про 12.2 за Nokia Lumia 2520 Таблета За Onda V989Оваа USB3.0 Домаќин адаптер кабел ви овозможува да поврзете USB3.0 memory stick, а USB3.0 / 2.0 читач за мемориска картичка, или на тастатурата на вашиот Samsung Галакси Забелешка 3 N9000 (некои стандард USB3.0 / 2.0 уреди може да не функционира доколку тие консумираат премногу моќ)PCслободен направите резервни копии на видео записи и фотографии од Samsung Galaxy Note 3 N9000 да надворешен memory stick во лесен начин.Компатибилен со : 1.За Samsung Галакси Забелешка 3 N9000 Note / Табот Про 12.22.За Nokia Lumia 2520 Таблета3.За Onda V98910cm Краток кабел за лесно носење.Овој кабел се користи за да го поврзете вашиот микро USB 3.0 Порт на вашиот Samsung Галакси Забелешка 3 N9000 на USB3.0 Типот На приклучокот на вашиот компатибилен USB3.0 / 2.0 уред.Боја : Црна

80 см USB 2.0 A тип мъж под прав ъгъл от 90 градуса 5.5 x 2.1 mm DC 5V джак барел конектор кабел за зареждане

BGN 49.00 51.20

USB 2.0 Тип Машки да 5.5 x 2.1 mm DC 5 V Моќ Plug Барел Конектор Кабел за ПолнењеDC приклучок е 90 степени десна аглеста конектор.Дава 5 V DC од USB,Електрични уреди од USB да 5.5 ММ портаЗа мали електроника и уреди кои се користат 5.5 мм барел џек за моќ кабелДолжина : 80 cm

Лаптоп HDD конектор w / кабел за ENVY M6-K K010d M6-K010DX серия, DC02001QW00

BGN 12.80

Опис име на Производ : HDD Конектор Дел Број # : DC02001 QW00 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : ЗАВИСТ M6К K010 D M6K010 DX Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc HDD Конектор Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Чисто нов долното отделение на твърдия диск 2-ри гъвкав кабел комплект за Mac Mini Server A1347 821-1501-A 821-1347-A 922-9560

BGN 4.80

Сосема Нова Пониска Bay Хард Диск 2 FlexКабел за Полнење за Mac Mini Серверот A13478211501А 8211347А 9229560 Тестирање : Целосно Тестирани добри работни Квалитет : Brand NewПакет : 1 x за Mac Mini Двојна Хард Диск Кабел1 x Мала Лопата2 x Завртка4 x Престилки Мат1 x Uоблик Алатки2 x Шрафцигер Производи Detalls : 100% Реално Снимање,Точно, Транспарентно, Професионално,Сите Круг

1M 2A USB to Jack, DC 2.5*0.7 mm & 3.5 * 1.35 mm & 4.0*1.7 mm & 5.5 * 2.1 mm & 5.5*2.5 mm правоъгълен включете горивна такса 2pin кабелна линия

BGN 7.20

1 M 2 A USB На Џек DC 2.5*0.7 mm & 3.5*1.35 mm & 4.0*1.7 мм & 5.5*2.1 mm & 5.5*2,5 mm Десен Агол Моќ приклучокот за полнење 2pin кабел линијаДетали За Производот:1) : должина на Кабел : 100cm( прилагодено на располагање)2) : Жица материјал : чист бакар...

Aipinchun оригинален съединител на захранване dc с кабелна рамка за IBM Lenovo Thinkpad X220 X220I X230 X230I лаптоп кабел

BGN 7.82

Почитувани Русија / Peru / Судан пријателВе молиме, напишете ја вашата полно име (first name & татково име & презиме) на превозот адреса, па можете нормално да ги примите цел...

Заплащане на бутона за захранване с кабел за G4-2000 G6-1000 G6 - 2123us, DA0R33PB6E0 32R33PB0010

BGN 16.00

Опис име на Производ : Копчето Одбор Дел Број # : DA0 R33 PB6 E0 32 R33 PB0010 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : Г42000 G61000 G62123Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc Копчето Одбор Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

1535 да се свържат с дънна платка на принтера изпитана система lap connect board

BGN 41.41

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

1.8 m Mini Displayport Male to HDMI мъжки видео конвертор адаптер Mini DP to HDMI адаптер кабел захранващ проводник бял за компютър

BGN 5.00 5.50

Карактеристики : Поддржува Мини Display Port сигнал конвертирање на HDMI сигнал.Поддржува 20pin Мини Display Port.Поддржува до 10.8 Gbps видео проток.Поддржува QXGA (2560 X 1600) видео излез на max.OFC жица носи голема сигнал за квалитет.Дизајниран според Apple Мини Display Port стандард.Поддржува аудио sync.1 X Мини ДП да HDMI Адаптер Кабел1...

2 бр./компл. вградена антена WIFI за Lenovo Thinkpad X140e X220 X220i X230 X230i Series, 25.91373.001 25.90586.001

BGN 14.40

Опис име на Производ : Антена Дел Број # : 25.91373.001 ,25.90586.001 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : X140 E X220 X220i X230 X230i Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 2pc Антена Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

0.1 m-1m FPV Dual Up Angled 90 градуса HDMI Type A Male Male to HDTV спк стартира строителни плосък кабел за Мультикоптерной въздушна 0.2 m 0.5 m

BGN 20.00 21.89

FPV HDMI Тип Машки на HDMI Машки HDTV FPC Рамен КабелDual До Аглеста 90 степени HDMI Type МашкиКабел : Сива или Црна боја (ние ќе брод тоа случаен избор)Должина : 10см / 20cm / 50cm / 80см / 100cmСе работи за Multicopter Воздушна ФотографијаТипична примена : поврзете го вашиот видео уред со HDMI приклучок за видео уред со стандарден HDMI влез.Кога кабелот е премногу здрвени, тоа може да влијае на gimbal перформанси, особено за оние мала тежина gimbals.Овој кабел е многу мека ,посебно ориентирана brushless gimbal апликација ,одговараат за камери со HDMI порт.