• Ново
1.8 m Mini Displayport Male to HDMI мъжки видео конвертор адаптер Mini DP to HDMI адаптер кабел захранващ проводник бял за компютър

1.8 m Mini Displayport Male to HDMI мъжки видео конвертор адаптер Mini DP to HDMI адаптер кабел захранващ проводник бял за компютър

BGN 5.00
BGN 5.50
-9 %
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
Поддржува Мини Display Port сигнал конвертирање на HDMI сигнал.
Поддржува 20pin Мини Display Port.
Поддржува до 10.8 Gbps видео проток.
Поддржува QXGA (2560 X 1600) видео излез на max.
OFC жица носи голема сигнал за квалитет.
Дизајниран според Apple Мини Display Port стандард.
Поддржува аудио sync.
1 X Мини ДП да HDMI Адаптер Кабел
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на ! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Подробности

Дължина:
1.8m
търговска марка:
Сплавное семе
Номер На Модела:
152628
Тип:
Кабели DP / Mini DP
Приложение:
Компютър, Телевизор
Опаковка:
Найлонова торбичка
Външен Диаметър:
None
Характеристика:
Няма
бягство:
Фолио
Пол:
Мъж-Мъж
Пакет:
Комплект 1
Пакет:
No
Жак И:
Mini Displayport(Mini DP)
B Конектор:
HDMI

Те също купуват с този продукт

New/Orig DC-IN power Jack w / кабел за Lenovo ThinkPad Helix Type 3xxx Series, FRU 04X0509

BGN 19.20

Опис име на Производ : DCin Кабел за Дел Број # : 04 X0509 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се Користи во : Хеликс Тип 3xxx Серија! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1pc DC Кабел Напомена : проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Позлатени 3 RCA to 3 RCA Male Male to Аудио Видео AV кабел OFC High Grade 1.5 m 3m 5m, 10m 15m 20m

BGN 4.00 4.13

3 РКА да се РКА на Аудио Видео AV Кабел Машки да Машки OFC Висок Степен наВнимание ве Молиме,фабрика марк должината на Полето,Сепак,должината не е доволно,Тука можеме да се мери вистинската должина повторно : 1.5 м Кабел Вистински Должина : 1.38 Метар3m Кабел Вистински Должина : 2.8 Метри5m Кабел Вистински Должина : 4.56 Метар10m Кабел Вистински Должина : 9.1 Метар15 милиони Кабел Вистински Должина : 14 MeterНа 20 милиони Кабел Вистински Должина : 18 MeterОпис100% Сосема Нов.3 РКА да 3 RCA AVComposite Видео + Аудио КабелКонективност : РКА ( M x 3 ) да се РКА ( M x 3 )Должина ( за ) : 1.5 m(Вистински Должина 1.38 м),3m(Вистински Должина 2.8 m),5m(Вистински Должина од 4.5 метри),10m(Вистински Должина 9.1 м),15 милиони(Вистинска Должина на 14m),20 милиони(Вистински Должина 18 милиони)Добиете композитни РКА видео и аудио приклучоците за сите во еден кабел.Овој Композит РКА Видео и Аудио Кабел е специјално дизајнирана за да им обезбеди јасен видео и звук за вашиот домашен театар систем.Можете да се поврзете видео опрема со композитен видео и аудио излез приклучоци за да телевизии и проектори со композитен видео и аудио влезни приклучоци.На тешки РКА машки конектори на секој крај обезбеди одлична вирус олеснување за да се задржи вашиот кабелски непроменети.Ултра флексибилни ПВЦ јакна и боја кодирани конектори помогне да се поедностави процесот на инсталација.Превозот 1...

Ugreen IDE SATA to USB Adapter USB 3.0 2.0 кабел за Samsung Seagate, WD 2.5 3.5 твърд диск, SSD HDD конвертор USB IDE SATA адаптор

BGN 36.00 45.06

ОписUGREEN USB 3.0 да Sata / IDE конвертор ви овозможува да се поврзете 2.5" / 3.5" IDE / SATA хард дискови на вашиот компјутер преку USB Порт.Ова е добра алатка за да се дуплираат, копија, резервна копија, или пренос на големи количини на податоци од еден диск на друг.СпецификацијаОвој конвертор може да го поддржи до три дискови истовремено;Поддржани Дискови : 2.5" / 3.5" SATA HDD / SSD; 2.5" / 3.5" IDE HDD; DVDROM, CDROM, CDRW, DVDRW, DVD+RW;Компатибилни Системи : Windows8 / 7 / 10 / Vista / XP / Mac OS 9 / 10 / Linux;Поддржува дискови со капацитет до 6 ТБ;Поддршка брзина до 5 Gbps;Назад компатибилен со USB 2.0 / 1.1;On / Off Прекинувач за HDD заштита;DC Напојување 12 V за 3.5" уреди;LED индикатор за активност, Plug & Play, едноставна, сигурна и стабилнаПакет СодржинаUgreen USB 3.0 да Sata / IDE конвертор x1pcUSB 3.0 машки да машки кабел 3ft x1pc12 V / 2 A (DC5.5*2.1) моќ кабел x1pc

PCBA 17+7pin SSD HDD to SATA 22Pin твърд диск картриджный памет за Macbook Air Pro MD223 MD224 MD231 MD232 SSD

BGN 18.32

PCBA 17+7pin SSD SATA HDD да 22 Pin Хард Диск Кертриџ ДискНа PCBA може да се конвертира за Macbook Air SSD да Стандард 22 Pin SATA порта.Компатибилност : Само за употребаза APPLE Mac Book AIR A1465 A1466 MD223 MD224 MD231 MD213 MD232за APPLE Mac Book PRO РЕТИНАТА A1425 A1398 / MC975 MC976 MD212 MD213 ME662 ME664 ME665Хард дискот мора да биде 7+17pinSSD хард диск не е вклучена.

X54C се свързва с дънната платка на принтера, пълен тест на лап connect board

BGN 50.00

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиYIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоциВо Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100%...

Горещо надувательство пакет чист кабел дънна платка процесор 4Pin фен удължител 30 см змия кожата чиста контрол на температурата на охлаждащия вентилатор

BGN 33.60

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Кабел Име : матична Плоча ПРОЦЕСОРОТ 4 Pin Фан Продолжување КабелДолжина околу : 30 CMБоја : Црна Пакет НетоПлоча 4 Pin PWM на Двоен 4 Pin Адаптер КабелИсто така, може да се земе Двојна PWM 4 Pin Фан на матичната плочаЖица на 4 Pin, уште една жица е 3 Pin(недостаток на тест брзината жица)Ако е 4 Pin тест брзина ќе тргне наопакуСлики :

DC AC Power Jack кабел за зареждане порт конектор за Dell Inspiron 14-5455 15-5558 5555 5558 5559 V3558 V3559

BGN 8.00

Ве молиме проверете го ова внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.Информација за производот : Бренд НовиКомпатибилен со : За Dell Inspiron 145455 155558 5555 5558 5559 V3558 V3559 Серија Лаптоп.100 % Сосема Нов Замена Дел6 Месеци Гаранција За КвалитетПакетот Вклучува : 1 x DC МОЌНОСТ ЏЕК Превозот Од Гуангжу детали за Производот : Забелешка објектот на купувачот нареди ќе бидат испратени на адреса дадена од страна на купувачот во цел ве Молиме двојно проверете ја вашата адреса info да бидете сигурни дека тоа е точно Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса предвидени се Должи на безбедна причини Како руската поштенска политика на вредноста, примање имиња треба да се пополни во полно име нормално брод Pls потврди полно име пред исплата ако не ве молиме контактирајте со насПлаќање Ние прифаќаме Aliexpress Зачувам како нашиот начин на плаќање Тоа е брзо, лесно и безбедноЗа пакување На проектот е користење на тетрапак пакување & Коверти пакување за да се осигурате дека сте ја примите вашата цел ослободени од данок или ниска увоз доход, ние ќе го пријават како "подарок" за пониска вредност, ако било увозни давачки или такси се одговорност на купувачот.Транспорт на стоки Default испратено од Кина Пост воздух mail...

Не за general-purpose 1бр 3,5-инчов удароустойчив твърд диск скоба тава за Gamemax CASE

BGN 19.76

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Состојба : НОВАИме : 3.5 shockproof заградатаПакет : Заградата *1 PCSСлики :

Универсален адаптер Type-C към зарядното кабел Micro USB Sync за Elephone P9000 , за Xiaomi Mi4S, Meizu Pro 5 ,за Huawei P9

BGN 3.00 3.18

Универзален ТипC Адаптер за Микро USB Синхронизација Полнење Кабел За Elephone P9000 , За Xiaomi Mi4 S ,За Meizu Про 5 ,За Huawei P9 nubia z9 max x81.100% НОВИОТ USB USB Тип C Адаптер За Elephone P9000 , За Xiaomi Mi4 S , За Meizu Про 6 , За Meizu Про 5 , За Huawei P9 , За Huawei P9 Плус , За Huawei Nex P , За nubia z9 max x8, innos D6000 2.Пакет : 1* USB Тип C Адаптер

USB 3.1 Type-C Male to Micro USB Female Конвертор USB-C Type Adapter

BGN 0.72

USB 3.1 ТипC Машки да Micro USB Женски Конвертор USBC Адаптер ТипОпис : 100% сосема нов и висок квалитетКонектори : USB 3.1 Тип В Машки да се Микро ЖенскиUSB 3.1 Тип В Машки Конектор за Микро USB 2.0 5 Pin Женски Адаптер ПодатоциАдаптер кабел може да се конвертира во Микро USB 2.0 кабел за Нов тип C уред.Тип C connector е нов дизајн за USB 3.1Реверзибилна Дизајн за Типот C connectorРеверзибилна plug ориентација & Кабел ветерПоддршка Scalable моќ полнење за Таблет & Мобилен Телефон & Хард ДискКомпатибилни уреди за овој кабел вклучуваат : За Nokia N1 ТаблетаЗа Chromebook Pixel 2015За MSI Гејминг ЛаптопиЗа 12" Macbook РетинатаДимензии : приближно 2.3cmx1cm / 0.90''x0.39''Количина : 1 КомпјутерПакетот вклучува : 1 x USB 3.1 Машки да Micro USB Женски АдаптерПредупредува : 1, објектот ќе се испраќаат преку Хонгконг Пост Парцела без следење на број...

Нов лаптоп вътрешен високоговорител за ASUS K45 K45V K45VD R400V A45V A85V на ляво и на дясно

BGN 24.00 36.54

Нов Лаптоп, внатрешен звучник за ASK45 K45 V K45 VD R400 V A45 V A85 V Лево и ПравоКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Состојба : Нова Бренд, Вистински Оригиналот...

за for Dell Latitude 3330 E3330 Audio Jack USB Board VGA LAN V28W1 12840-1 DLA13

BGN 28.80

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...