• Ново
4 бр. 60 мм База M12x95mm регулируема против приплъзване Струговане крак на мебели выравнивающие крака Pad

4 бр. 60 мм База M12x95mm регулируема против приплъзване Струговане крак на мебели выравнивающие крака Pad

BGN 46.56
В магазина

Брой продукти


4 Парчиња Прилагодливи Анти Нозе Се Лизга
Тип : Завртка На
Тема Големина : M12x95mm
База Дијаметар : 60mm
Вкупна Висина : 110mm
Материјал : Железо (Поцинкуван) & Најлон
Пакетот вклучува :
4 нозе

Подробности

Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип:
Литейщик Мебели

Те също купуват с този продукт

Нов 2 здрав найлон гумено колело индустрия M10 ролки мебели подвижен универсално колело домашен офис, компютърен стол пудра

BGN 31.98

Цената е за 4pcs .Тип : 2" M10 Универзална Воланот На ИндустријаВоланот на Материјали : Најлон ГумаНосителот на Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРициново Дијаметар : 50mm(2")Рициново Ширина : 21mmОптоварување Тежина : 25 KGКарактеристики : производот е да се носатотпор АБС материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Големината На Следниве Референца : Тест : Пакет :

Мебели Шкаф За Обувки Свързващо Оборудване Шкаф За Обувки Переворачивающаяся Рама Фиксирани Винтови Фитинги

BGN 7.00 8.90

Ако ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме Јас ќе бидам среќен да ја смените листата на големина или боја што ви треба.Прикажи Ги Моите Други Предмети За ПродажбаПосета На Благодатта Мебел&Вратата Hardwar ПродавницаМе додадете на вашата Омилена Продавачи1...

2 бр. /лот се втвърди КОРЕМА мебели легло универсален колесен пудра пудра хотел

BGN 21.60

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Ве молиме проверете Цврсти castor од линкот подолу : https : / / www.aliexpress.com / store / product / 2 PcsLotHardenABSFurnitureBedRigidWheelCasterCastorHotel / 829527_32814990089.html?spm=2114.12010611.0.0.9m6sg1Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

10шт 2040 20 x 40 ъглов фитинг ъглови скоби конектор затегнете дълго отвор за алуминиев профил 2020

BGN 4.00 4.61

2040 Алуминиумски Профил Агол Е Фитинг Аголпредметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашатанајдобри се врати.ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со наспа ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодариметолку многу.

Безплатна доставка-гореща 200шт бронз Fit линия плоска кръгла корона самонарезни Phillips Cusp, винтове или крепежни изделия обзавеждане 6x2mm J1818-2*6

BGN 5.00 5.92

Материјал : Алуминиум(Олово и Никел Безбедно)Големина на : Прибл : 6x2mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Античкиот БронзаКоличина : Ќе добиете 200pcs на овој објект во листата ценаЗабелешкаОваа една, исто така, имаат Злато и Сребро Тон

Качество на 10 бр. мебели от неръждаема стомана за ъглови скоби 90 * 90 мм ъгъл на табели, метални ъглови скоби мебели свързващи части K94

BGN 47.00 92.27

започнетекрајотКвалитетот 10pcs нерѓосувачки челик мебел агол загради 90*90mm агол плоча метал агол загради мебел врска делови K94 Карактеристики : Големина : 90*90*20*2.5 mm Материјал : Нерѓосувачки Челик Пакување : 10pcs / многу Забелешка : Оваа Цена е за 10pcs Број 7 ,ако треба и други големини,ве молиме контактирајте ме! Ние не трговијата на мало и на големо,ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте ме и ние ќе ви ги даде најдобра цена и висок квалитет на производот!ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

bowarepro 4БР Vintage Wood Carved Decal Angle Rubber Carving Decal Wall Doors мебели декоративни дървени фигурки Crfs 8*8СМ

BGN 7.00 7.94

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,врати, кабинети, итн.Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати.Силен Европски стил, врежан јасно.Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус.Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом.Ви даде повеќе рафиниран и удобен живот...

Метална полк поддръжка на 90 градуса правоъгълна скоба 12шт месинг тон

BGN 1.89

Име На Производ : Агол ЗаградатаМатеријал : Метал; Дупка Количина : 4 ДупкиБоја : Месинг Тон; Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16 инченВкупна Големина : 20 x 20 x 16mm / 0.8 инчен x 0,8 инчи x 0.6 инчен(L*W*T)Тежина : 88gшироко се користи во дом и фабриката области.Специјално дизајнирани со 90 степен прав агол, е важен fastener да се направи мебел делови остане цврста.Лесен за инсталација.Пакет Содржина : 12pcs x Агол ЗаградатаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

bowarepro 30*6 см ретро дърво резбовани стикер ъглова апликация рамка врати украсяват стената на корпусна мебел декоративна стикер ъгъл 1бр

BGN 5.00 6.62

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,врати, кабинети, итн.Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати.Силен Европски стил, врежан јасно.Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус.Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом.Ви даде повеќе рафиниран и удобен живот...

Нов горещ 2 Двойно носещи мебели универсална пудра печка здрав ПУ подвижен въртящи се колела разтегателен пудра стол бърз ролка

BGN 65.58

Цената е за 4pcsТип : 2"Вртливата РициновоВоланот на Материјал : СТПНосителот на Материјал : ЖелезоРициново Дијаметар : 50mm (2")Рициново Ширина : 25mmОптоварување Тежина : 75kgИмајќи : ДвокреветниКарактеристики : Молчи , не му наштети на подот и носатотпор.Големината На Следниве Референца : Тест : Пакет :

Нови 2 здрави найлонови гумени колела колела с двойна носещи мебели валцувани колела със спирачка бебешко легло универсално колело

BGN 27.18

Цената е за 4pcs .Тип : 2" Универзална Воланот На ИндустријаВоланот на Материјал : ПластикаКочница : ПоддршкаНосителот на Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРициново Дијаметар : 50mm(2")Рициново Ширина : 45mmОптоварување Тежина : 25 KGКарактеристики : производот е да се носатотпор АБС материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Големината На Следниве Референца : Тест : Пакет :

6 броя 95*19*2.3 мм от неръждаема стомана плоска ъглова скоба свързване на конзолата

BGN 19.68

6 Парчиња Рамен Агол ЗаградаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина на : 95*19*2.3 мм (должина * ширина * дебелина)Дупка со дијаметар : 5mm[ве молиме видете слика 2 за детали големина]Пакетот вклучува : 6 Парчиња Рамен Агол Заграда

4шт 200 мм регулируеми по височина крака на мебели сребърен тон маса от неръждаема стомана легло, диван, выравнивающая крак на корпусна мебел краче

BGN 34.00 40.45

4pcs 200mm Висина Прилагодливи Мебел Нозе Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Маса Кревет Троседот Израмнување Нога Кабинет Мебел Нозе Спецификација Име на Производ Прилагодливи Мебел Нозе Боја Сребрена на Ѕвонење Цевка Големина(appr.) 50mm x 200mm(D x L) Квадратни Железо Големина(appr.) 63mm x 63mm x 1.2 mm(L x W x H) Прилагодлива Висина Max...

H=710mm неръждаема стомана сгъваема сгъваема бар-часова маса на бар крак на крак RV

BGN 17.60

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница Ние сме биле вклучени воcabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, а ние ќе ги негува секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

4 бр. / лот 2 Wrap-On Twin Wheel Folding Flap Пудра Castor Baby Kid Bed With Brake

BGN 22.40

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Дъбовата дървесина 200x58x40mm Височина пресечена наклонена крак на мебели с желязна плоча и разтегателен маса, шкаф на крака комплект от 4

BGN 67.00 72.45

Забелешка : Поради материјал е природно дрво, нормално е дека објектот големина, модел и боја постои мало отстапување.Карактеристики : 1.Еден сет вклучуваат 4 дрвен мебел нозе,дојде со железна плоча.2.Дабово дрво, мебел нозе,цврсти.3.Погоден за троседот,кабинети,маса,кревет нозе,и така натаму.4.Тоа е силен и сигурен,го направите вашиот мебел посебниСпецификации : Материјал : Дабово ДрвоБоја : Дрво БојаНозете Големина На : Висина : 20cm / 7.88 ИнченДното Дијаметар : 4cm / 1.58 ИнченТежина : 920gПакет Содржина : 4x Склони Дрвен Мебел Нозе4x Железо Плоча