• Ново
4 част база 60 мм база M14x100mm регулируема Anti Slip крак на струг мебели изравняване на пусковую подложка за крака

4 част база 60 мм база M14x100mm регулируема Anti Slip крак на струг мебели изравняване на пусковую подложка за крака

BGN 56.32
В магазина

Брой продукти


4 Парчиња Прилагодливи Анти Нозе Се Лизга
Тип : Завртка На
Тема Големина : M14x100mm
База Дијаметар : 60mm
Вкупна Висина : 120mm
Материјал : Железо (Поцинкуван) & Најлон
Пакетот вклучува :
4 нозе

Подробности

Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип:
Литейщик Мебели

Те също купуват с този продукт

H=710mm неръждаема стомана сгъваема сгъваема бар-часова маса на бар крак на крак RV

BGN 17.60

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница Ние сме биле вклучени воcabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, а ние ќе ги негува секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Нов горещ 2 Двойно носещи мебели универсална пудра печка здрав ПУ подвижен въртящи се колела разтегателен пудра стол бърз ролка

BGN 65.58

Цената е за 4pcsТип : 2"Вртливата РициновоВоланот на Материјал : СТПНосителот на Материјал : ЖелезоРициново Дијаметар : 50mm (2")Рициново Ширина : 25mmОптоварување Тежина : 75kgИмајќи : ДвокреветниКарактеристики : Молчи , не му наштети на подот и носатотпор.Големината На Следниве Референца : Тест : Пакет :

Нов 2 здрав найлон гумено колело индустрия M10 ролки мебели подвижен универсално колело домашен офис, компютърен стол пудра

BGN 31.98

Цената е за 4pcs .Тип : 2" M10 Универзална Воланот На ИндустријаВоланот на Материјали : Најлон ГумаНосителот на Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРициново Дијаметар : 50mm(2")Рициново Ширина : 21mmОптоварување Тежина : 25 KGКарактеристики : производот е да се носатотпор АБС материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Големината На Следниве Референца : Тест : Пакет :

2 бр. /лот се втвърди КОРЕМА мебели легло универсален колесен пудра пудра хотел

BGN 21.60

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Ве молиме проверете Цврсти castor од линкот подолу : https : / / www.aliexpress.com / store / product / 2 PcsLotHardenABSFurnitureBedRigidWheelCasterCastorHotel / 829527_32814990089.html?spm=2114.12010611.0.0.9m6sg1Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

5 x подмяна на офис компютърна стола прът въртящи се колела колела колела черен

BGN 12.00 12.29

Сосема нов и висок квалитет на Посебни Castor Тркала за компјутер стол и вртливата стол Антилизгава и речиси нечујно кога туркање Материјали : СТП Трајни и не им наштети на floor Brand нов и висок квалитетПосебни Castor Тркала за компјутер стол и вртливата чаирАнтилизгава и речиси нечујно кога туркањеМатеријали : СТПИздржливи и не штети на подот5 Castor Тркала по групаПогоден за сите цврсти површини, како што се parquet подови, керамички плочки, камен, бетон, мермер, тепих, итн.Тркала боја : црнапакет содржина : 5 X Castor ТркалаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

4шт 400 mm дължина на мебелни крака регулируеми 15 мм сребърен тон маса от неръждаема стомана легло, диван, подравняване на крака на шкафа крака

BGN 49.00 58.37

4pcs 400mm Висина Мебел Нозе Прилагодливи 15mm Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Маса Кревет Троседот Израмнување Нога Кабинет Нозе Спецификација Име на Производ Прилагодливи Мебел Нозе Боја Сребрена на Ѕвонење Цевка Големина(appr.) 50mm x 400mm(D x L) Квадратни Железо Големина(appr.) 63mm x 63mm x 1.2 mm(L x W x H) Прилагодлива Висина Max...

75мм х 75мм пластмасови квадратни шапки тръба поставяне на тръби край мъничета 2 бр

BGN 2.45

Производ Mame : Плоштадот Цевка Вметнување на Врвот со Големина : 75 x 75мм / 3" x 3"(L*W) Тема Големина : 72x 72mm / 2.8" x 2.8"(L*W) вкупна Висина : 23mm / 0.9" Материјал : Plastic Product Mame : Плоштадот Цевка InsertТоп Големина : 75 x 75мм / 3" x 3"(L*W)Тема Големина : 72x 72mm / 2.8" x 2.8"(L*W)Вкупна Висина : 23mm / 0.9"Материјал : ПластикаБоја : ЦрнаНето Тежина : 66gПластични Ребрести за лесно собранието и сигурно поставувањеИдеален за повеќе професионален финиш на цевки куќишта на приколки, racking, продавница фитинзи итнИсто така, може да се користи како мебел упатствата на мебел нозе да помогне да се заштитат подни површиниПакет Содржина : 2 x Плоштадот Цевка InsertAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Нови 2 здрави найлонови гумени колела колела с двойна носещи мебели валцувани колела със спирачка бебешко легло универсално колело

BGN 27.18

Цената е за 4pcs .Тип : 2" Универзална Воланот На ИндустријаВоланот на Материјал : ПластикаКочница : ПоддршкаНосителот на Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРициново Дијаметар : 50mm(2")Рициново Ширина : 45mmОптоварување Тежина : 25 KGКарактеристики : производот е да се носатотпор АБС материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Големината На Следниве Референца : Тест : Пакет :

Дъбовата дървесина 200x58x40mm Височина пресечена наклонена крак на мебели с желязна плоча и разтегателен маса, шкаф на крака комплект от 4

BGN 67.00 72.45

Забелешка : Поради материјал е природно дрво, нормално е дека објектот големина, модел и боја постои мало отстапување.Карактеристики : 1.Еден сет вклучуваат 4 дрвен мебел нозе,дојде со железна плоча.2.Дабово дрво, мебел нозе,цврсти.3.Погоден за троседот,кабинети,маса,кревет нозе,и така натаму.4.Тоа е силен и сигурен,го направите вашиот мебел посебниСпецификации : Материјал : Дабово ДрвоБоја : Дрво БојаНозете Големина На : Висина : 20cm / 7.88 ИнченДното Дијаметар : 4cm / 1.58 ИнченТежина : 920gПакет Содржина : 4x Склони Дрвен Мебел Нозе4x Железо Плоча

5 бр 1 3/5 x 1 3/5 метална ъглова скоба ъглова скоба крепежни елементи

BGN 3.23

Агол ЗаградатаДизајн : Круг КрајотМатеријал : МеталБоја : Сребрена На ЅвонењеДупка Количина : 4 Дупки* Направени од добри метал материјал во сребрен тон, широко се користи во дом и фабриката области.* Лесен за инсталација.Специјално дизајнирани со 90 степен прав агол, се важни сврзувачки елементи да се направи мебел делови остане цврста.* Заградата, Големина : 40 x 40mm / 1 3 / 5" x 1 3 / 5"(L*W)* 17 x 1.5 mm / 0.67" x 0.059" (H*T)* Дупка Кол...

Качество на 10 бр. мебели от неръждаема стомана за ъглови скоби 90 * 90 мм ъгъл на табели, метални ъглови скоби мебели свързващи части K94

BGN 47.00 92.27

започнетекрајотКвалитетот 10pcs нерѓосувачки челик мебел агол загради 90*90mm агол плоча метал агол загради мебел врска делови K94 Карактеристики : Големина : 90*90*20*2.5 mm Материјал : Нерѓосувачки Челик Пакување : 10pcs / многу Забелешка : Оваа Цена е за 10pcs Број 7 ,ако треба и други големини,ве молиме контактирајте ме! Ние не трговијата на мало и на големо,ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте ме и ние ќе ви ги даде најдобра цена и висок квалитет на производот!ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

4шт 200 мм регулируеми по височина крака на мебели сребърен тон маса от неръждаема стомана легло, диван, выравнивающая крак на корпусна мебел краче

BGN 34.00 40.45

4pcs 200mm Висина Прилагодливи Мебел Нозе Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Маса Кревет Троседот Израмнување Нога Кабинет Мебел Нозе Спецификација Име на Производ Прилагодливи Мебел Нозе Боја Сребрена на Ѕвонење Цевка Големина(appr.) 50mm x 200mm(D x L) Квадратни Железо Големина(appr.) 63mm x 63mm x 1.2 mm(L x W x H) Прилагодлива Висина Max...

2 елемента 33.5*20.8*15.3 мм, може да задържите 10 мм цинк сплав стъкло скоба скоба F форма на хром лъскав

BGN 6.00 6.40

33.5*20.8*15.3 мм Може да се стега 10мм Цинк легура Стакло Менгеме заградата F форма на хром сјајнаВе молиме имајте на ум дека ова е линк за големина 33.5*20.8*15.3 мм !Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница !