• Ново
4 бр 60 мм База M12x60mm регулируема устойчива на плъзгане в подножието на струг мебели выравнивающая поставка за краката

4 бр 60 мм База M12x60mm регулируема устойчива на плъзгане в подножието на струг мебели выравнивающая поставка за краката

BGN 41.44
В магазина

Брой продукти


4 Парчиња Прилагодливи Анти Нозе Се Лизга
Тип : Завртка На
Тема Големина : M12x60mm
База Дијаметар : 60mm
Вкупна Висина : 75mm
Материјал : Железо (Поцинкуван) & Најлон
Пакетот вклучува :
4 нозе

Подробности

Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип:
Литейщик Мебели

Те също купуват с този продукт

4 Пудра Колела Прическата.те Найлон Пудра Промишлени Пудра Универсално Колело На 360 Градуса Свертывая Медицински Рицинусы Катит Колелото На Тролейбуси

BGN 99.18

Цената е за 2 парчиња .Тип : Casters со сопирачкиИмајќи : 6001 Двојно ИмајќиПлоча големина : 94 x 64mmЕдно тркало Оптоварување Тежина : 100kgТркала Материјали : НајлонТркала Дијаметар : 100mmТркала Ширина : 32милиметриИнсталација Дупка : 75x45mmИнсталација висина : 130mmКарактеристики : производот е да се носатотпор Најлон Гумени материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Тест : Пакет :

4 част 43mm Base M8x100mm регулируема устойчива на плъзгане в подножието на струг мебели выравнивающая поставка за краката

BGN 27.04

4 Парчиња Прилагодливи Анти Нозе Се ЛизгаТип : Завртка НаТема Големина : M8x100mmБаза Дијаметар : 43mmВкупна Висина : 110mmМатеријал : Железо (Поцинкуван) & НајлонПакетот вклучува : 4 нозе

bowarepro 30*6 см ретро дърво резбовани стикер ъглова апликация рамка врати украсяват стената на корпусна мебел декоративна стикер ъгъл 1бр

BGN 5.00 6.62

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,врати, кабинети, итн.Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати.Силен Европски стил, врежан јасно.Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус.Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом.Ви даде повеќе рафиниран и удобен живот...

10шт старинни бронзови тонове книга scrapbooking, албуми, папки, ъглови протектори - L057 нов горещ

BGN 2.00 2.27

Боја : Бела / Бронза / Златна Материјал : Метал Практични, мода и трајни додатоци Погоден за накит кутија, подарок кутија, книга, бележник, cardmaking и албум...

6шт или 10шт дълго дупка алуминиева ъглова скоба за пресоване на алуминиев профил 4545 серия

BGN 14.85

6pcs или 10pcs Долга Дупка Алуминиум Агол Заградата за Алуминиумски Профил Истиснување 4545 СеријаМатеријал : Легура ALПроцес : КастингПовршински третман : Песок експлозија

5 x подмяна на офис компютърна стола прът въртящи се колела колела колела черен

BGN 12.00 12.29

Сосема нов и висок квалитет на Посебни Castor Тркала за компјутер стол и вртливата стол Антилизгава и речиси нечујно кога туркање Материјали : СТП Трајни и не им наштети на floor Brand нов и висок квалитетПосебни Castor Тркала за компјутер стол и вртливата чаирАнтилизгава и речиси нечујно кога туркањеМатеријали : СТПИздржливи и не штети на подот5 Castor Тркала по групаПогоден за сите цврсти површини, како што се parquet подови, керамички плочки, камен, бетон, мермер, тепих, итн.Тркала боја : црнапакет содржина : 5 X Castor ТркалаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

1pcs Transport топка heavy duty bearing cattle eye топка универсален сферичен пояс cattle eyeball топка Load Bearing 1000KG JF1509

BGN 221.00 362.37

започнете Цена : $51.08 Цена : $67.99 Цена : $55.29 Цена : $61.09 Цена : $92.80 Цена : $63.54крајот 1 PCS Транспорт топката тешки имајќи добиток око топката универзална топката појас добиток окото топката Товарот 1000 KG JF1509 Опис : Воланот Дијаметар : 60mm Материјал : Имајќи Челик Товарот : 1000 KG / ЕЕЗ Универзална топката тркалање флексибилни,објектот е многу флексибилен се лизга, за намалување на работната интензитетот на работниците Широко се користат во системи за пренос, хранење системи, системите за обработка, машини за обработка и пакување, машини помошната опрема...

Нов 2 здрав найлон гумено колело индустрия M10 ролки мебели подвижен универсално колело домашен офис, компютърен стол пудра

BGN 31.98

Цената е за 4pcs .Тип : 2" M10 Универзална Воланот На ИндустријаВоланот на Материјали : Најлон ГумаНосителот на Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРициново Дијаметар : 50mm(2")Рициново Ширина : 21mmОптоварување Тежина : 25 KGКарактеристики : производот е да се носатотпор АБС материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Големината На Следниве Референца : Тест : Пакет :

4шт 200 мм регулируеми по височина крака на мебели сребърен тон маса от неръждаема стомана легло, диван, выравнивающая крак на корпусна мебел краче

BGN 34.00 40.45

4pcs 200mm Висина Прилагодливи Мебел Нозе Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Маса Кревет Троседот Израмнување Нога Кабинет Мебел Нозе Спецификација Име на Производ Прилагодливи Мебел Нозе Боја Сребрена на Ѕвонење Цевка Големина(appr.) 50mm x 200mm(D x L) Квадратни Железо Големина(appr.) 63mm x 63mm x 1.2 mm(L x W x H) Прилагодлива Висина Max...

4 броя CD-100S Load Bearing 750kg/pcs Level Adjustment MC Nylon Wheel and Aluminum Pad Изравняване Пудра индустриални ролки JF1560

BGN 368.00 453.74

започнетекрајот4 PCS CD100 S Товарот 750kg / еез Ниво на Вредноста MC Најлон Тркала и Алуминиумска Подлога Израмнување на Рициново Индустриски Casters JF1560ЦД100 S Опис : Воланот Материјали : НајлонПовршински Третман : Прскање и Galvanizing Тркала Диск Дијаметар : 75mm Тркала Ширина : 30мм Инсталација Висина : 120mm Навој Дијаметар : 16mm Завртка Должина : 35 мм Максимално Оптоварување : 1500kg / 4pcs Пакет се Вклучени 4 PCS (Не вклучуваат монтажа завртки)ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

5 бр 1 3/5 x 1 3/5 метална ъглова скоба ъглова скоба крепежни елементи

BGN 3.23

Агол ЗаградатаДизајн : Круг КрајотМатеријал : МеталБоја : Сребрена На ЅвонењеДупка Количина : 4 Дупки* Направени од добри метал материјал во сребрен тон, широко се користи во дом и фабриката области.* Лесен за инсталација.Специјално дизајнирани со 90 степен прав агол, се важни сврзувачки елементи да се направи мебел делови остане цврста.* Заградата, Големина : 40 x 40mm / 1 3 / 5" x 1 3 / 5"(L*W)* 17 x 1.5 mm / 0.67" x 0.059" (H*T)* Дупка Кол...

4 бр 120*120 мм от неръждаема стомана Т-образна плосък ъглова скоба скоба

BGN 30.72

4 Парчиња Рамен Агол ЗаградаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 120*120mmДупка со дијаметар : 4mmДебелина : 0.9 милиметри[ве молиме видете слика 2 за детали големина]Пакетот вклучува : 4 Парчиња Рамен Агол Заграда

2 бр. /лот се втвърди КОРЕМА мебели легло универсален колесен пудра пудра хотел

BGN 21.60

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.Ве молиме проверете Цврсти castor од линкот подолу : https : / / www.aliexpress.com / store / product / 2 PcsLotHardenABSFurnitureBedRigidWheelCasterCastorHotel / 829527_32814990089.html?spm=2114.12010611.0.0.9m6sg1Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност