• Ново
Безплатна доставка-гореща 200шт бронз Fit линия плоска кръгла корона самонарезни Phillips Cusp, винтове или крепежни изделия обзавеждане 6x2mm J1818-2*6

Безплатна доставка-гореща 200шт бронз Fit линия плоска кръгла корона самонарезни Phillips Cusp, винтове или крепежни изделия обзавеждане 6x2mm J1818-2*6

BGN 5.00
BGN 5.92
-16 %
В магазина

Брой продукти


Материјал : Алуминиум(Олово и Никел Безбедно)
Големина на :
Прибл : 6x2mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Античкиот Бронза
Количина :
Ќе добиете 200pcs на овој објект во листата цена
Забелешка
Оваа една, исто така, имаат Злато и Сребро Тон

Подробности

is_customized:
Yes
Номер На Модела:
J1818-2*6
Тип:
Винт

Те също купуват с този продукт

2 елемента 33.5*20.8*15.3 мм, може да задържите 10 мм цинк сплав стъкло скоба скоба F форма на хром лъскав

BGN 6.00 6.40

33.5*20.8*15.3 мм Може да се стега 10мм Цинк легура Стакло Менгеме заградата F форма на хром сјајнаВе молиме имајте на ум дека ова е линк за големина 33.5*20.8*15.3 мм !Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница !

bowarepro 4БР Vintage Wood Carved Decal Angle Rubber Carving Decal Wall Doors мебели декоративни дървени фигурки Crfs 8*8СМ

BGN 7.00 7.94

Карактеристики : 100% Сосема Нов.Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,врати, кабинети, итн.Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати.Силен Европски стил, врежан јасно.Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус.Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом.Ви даде повеќе рафиниран и удобен живот...

1pcs Transport топка heavy duty bearing cattle eye топка универсален сферичен пояс cattle eyeball топка Load Bearing 1000KG JF1509

BGN 221.00 362.37

започнете Цена : $51.08 Цена : $67.99 Цена : $55.29 Цена : $61.09 Цена : $92.80 Цена : $63.54крајот 1 PCS Транспорт топката тешки имајќи добиток око топката универзална топката појас добиток окото топката Товарот 1000 KG JF1509 Опис : Воланот Дијаметар : 60mm Материјал : Имајќи Челик Товарот : 1000 KG / ЕЕЗ Универзална топката тркалање флексибилни,објектот е многу флексибилен се лизга, за намалување на работната интензитетот на работниците Широко се користат во системи за пренос, хранење системи, системите за обработка, машини за обработка и пакување, машини помошната опрема...

BQLZR 8 бр правоъгълен противоскользящий стол, маса край на крака крака с дървени подове, стъпала

BGN 12.00 15.74

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерПроизвод Специфики : Производ : Стол и Маса Нога ЗаштитникТип : Мебел крајот нога маска / Кат заштитникФункција : Антилизга / спречување на гребнатиниМатеријал : Силикон гелОблик : ПравоаголниГолемина(Dxšxv) : 50x35x33mm / 2"x1.4"x1.3" прибл.Боја : ТранспарентнаКоличина : 8 компјутериТежина : 142 g Brand Name : BQLZRКарактеристики : Не треба да се држиме, едноставно да се завршиНе е лесно да падне и издржливТаму ќе биде без гребнатини и бучава кога се движат вашиот мебелДобар избор за заштита на вашиот мебел и подотПакетот вклучува : 8 x Стол и Маса Нога Заштитник

Ъгъл на ъгъл от неръждаема стомана / 2 дупки правоъгълна скоба / метални мебели и оборудване от 90 градуса 50шт

BGN 39.20

Нерѓосувачки Челик Агол агол / 2 дупка Десен Агол Заградата / Метал Мебел фитинзи за 90 степениПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

4 броя CD-100S Load Bearing 750kg/pcs Level Adjustment MC Nylon Wheel and Aluminum Pad Изравняване Пудра индустриални ролки JF1560

BGN 368.00 453.74

започнетекрајот4 PCS CD100 S Товарот 750kg / еез Ниво на Вредноста MC Најлон Тркала и Алуминиумска Подлога Израмнување на Рициново Индустриски Casters JF1560ЦД100 S Опис : Воланот Материјали : НајлонПовршински Третман : Прскање и Galvanizing Тркала Диск Дијаметар : 75mm Тркала Ширина : 30мм Инсталација Висина : 120mm Навој Дијаметар : 16mm Завртка Должина : 35 мм Максимално Оптоварување : 1500kg / 4pcs Пакет се Вклучени 4 PCS (Не вклучуваат монтажа завртки)ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Качество на 10 бр. мебели от неръждаема стомана за ъглови скоби 90 * 90 мм ъгъл на табели, метални ъглови скоби мебели свързващи части K94

BGN 47.00 92.27

започнетекрајотКвалитетот 10pcs нерѓосувачки челик мебел агол загради 90*90mm агол плоча метал агол загради мебел врска делови K94 Карактеристики : Големина : 90*90*20*2.5 mm Материјал : Нерѓосувачки Челик Пакување : 10pcs / многу Забелешка : Оваа Цена е за 10pcs Број 7 ,ако треба и други големини,ве молиме контактирајте ме! Ние не трговијата на мало и на големо,ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте ме и ние ќе ви ги даде најдобра цена и висок квалитет на производот!ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

4 Пудра Колела Прическата.те Найлон Пудра Промишлени Пудра Универсално Колело На 360 Градуса Свертывая Медицински Рицинусы Катит Колелото На Тролейбуси

BGN 99.18

Цената е за 2 парчиња .Тип : Casters со сопирачкиИмајќи : 6001 Двојно ИмајќиПлоча големина : 94 x 64mmЕдно тркало Оптоварување Тежина : 100kgТркала Материјали : НајлонТркала Дијаметар : 100mmТркала Ширина : 32милиметриИнсталација Дупка : 75x45mmИнсталација висина : 130mmКарактеристики : производот е да се носатотпор Најлон Гумени материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Тест : Пакет :

4шт 400 mm дължина на мебелни крака регулируеми 15 мм сребърен тон маса от неръждаема стомана легло, диван, подравняване на крака на шкафа крака

BGN 49.00 58.37

4pcs 400mm Висина Мебел Нозе Прилагодливи 15mm Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Маса Кревет Троседот Израмнување Нога Кабинет Нозе Спецификација Име на Производ Прилагодливи Мебел Нозе Боја Сребрена на Ѕвонење Цевка Големина(appr.) 50mm x 400mm(D x L) Квадратни Железо Големина(appr.) 63mm x 63mm x 1.2 mm(L x W x H) Прилагодлива Висина Max...

10шт 2040 20 x 40 ъглов фитинг ъглови скоби конектор затегнете дълго отвор за алуминиев профил 2020

BGN 4.00 4.61

2040 Алуминиумски Профил Агол Е Фитинг Аголпредметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашатанајдобри се врати.ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со наспа ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодариметолку многу.

10шт старинни бронзови тонове книга scrapbooking, албуми, папки, ъглови протектори - L057 нов горещ

BGN 2.00 2.27

Боја : Бела / Бронза / Златна Материјал : Метал Практични, мода и трајни додатоци Погоден за накит кутија, подарок кутија, книга, бележник, cardmaking и албум...

Нови 2 здрави найлонови гумени колела колела с двойна носещи мебели валцувани колела със спирачка бебешко легло универсално колело

BGN 27.18

Цената е за 4pcs .Тип : 2" Универзална Воланот На ИндустријаВоланот на Материјал : ПластикаКочница : ПоддршкаНосителот на Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРициново Дијаметар : 50mm(2")Рициново Ширина : 45mmОптоварување Тежина : 25 KGКарактеристики : производот е да се носатотпор АБС материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Големината На Следниве Референца : Тест : Пакет :