• Ново
CNC 3D принтер споделя 2020 тип T винт T болт, винт за европейски стандарт-анодизиран 2020 линеен предлаганите от алуминиев профил

CNC 3D принтер споделя 2020 тип T винт T болт, винт за европейски стандарт-анодизиран 2020 линеен предлаганите от алуминиев профил

BGN 5.00
BGN 5.06
-1 %
В магазина

Брой продукти


Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
За Европскиот стандард 2020 Алуминиумски Профил
Inculding : 20pcs
Ве молиме да проверите на кои Големината и Количината ви треба .

Подробности

Цвят:
2020 M5X10, 2020 M5X12, 2020 M5X16, 2020 M5X20, 2020 M5X25
Тип:
Ъглови Скоби
Направи си Сам пособия:
Металообработване

Те също купуват с този продукт

H=710mm неръждаема стомана сгъваема сгъваема бар-часова маса на бар крак на крак RV

BGN 17.60

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница Ние сме биле вклучени воcabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, а ние ќе ги негува секоја шанса клиенти се даде.Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

4 част 43mm Base M8x100mm регулируема устойчива на плъзгане в подножието на струг мебели выравнивающая поставка за краката

BGN 27.04

4 Парчиња Прилагодливи Анти Нозе Се ЛизгаТип : Завртка НаТема Големина : M8x100mmБаза Дијаметар : 43mmВкупна Висина : 110mmМатеријал : Железо (Поцинкуван) & НајлонПакетот вклучува : 4 нозе

10шт 2040 20 x 40 ъглов фитинг ъглови скоби конектор затегнете дълго отвор за алуминиев профил 2020

BGN 4.00 4.61

2040 Алуминиумски Профил Агол Е Фитинг Аголпредметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашатанајдобри се врати.ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со наспа ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодариметолку многу.

4 част база 60 мм база M14x100mm регулируема Anti Slip крак на струг мебели изравняване на пусковую подложка за крака

BGN 56.32

4 Парчиња Прилагодливи Анти Нозе Се ЛизгаТип : Завртка НаТема Големина : M14x100mmБаза Дијаметар : 60mmВкупна Висина : 120mmМатеријал : Железо (Поцинкуван) & НајлонПакетот вклучува : 4 нозе

Нов 2 здрав найлон гумено колело индустрия M10 ролки мебели подвижен универсално колело домашен офис, компютърен стол пудра

BGN 31.98

Цената е за 4pcs .Тип : 2" M10 Универзална Воланот На ИндустријаВоланот на Материјали : Најлон ГумаНосителот на Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРициново Дијаметар : 50mm(2")Рициново Ширина : 21mmОптоварување Тежина : 25 KGКарактеристики : производот е да се носатотпор АБС материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Големината На Следниве Референца : Тест : Пакет :

BQLZR 8 бр правоъгълен противоскользящий стол, маса край на крака крака с дървени подове, стъпала

BGN 12.00 15.74

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерПроизвод Специфики : Производ : Стол и Маса Нога ЗаштитникТип : Мебел крајот нога маска / Кат заштитникФункција : Антилизга / спречување на гребнатиниМатеријал : Силикон гелОблик : ПравоаголниГолемина(Dxšxv) : 50x35x33mm / 2"x1.4"x1.3" прибл.Боја : ТранспарентнаКоличина : 8 компјутериТежина : 142 g Brand Name : BQLZRКарактеристики : Не треба да се држиме, едноставно да се завршиНе е лесно да падне и издржливТаму ќе биде без гребнатини и бучава кога се движат вашиот мебелДобар избор за заштита на вашиот мебел и подотПакетот вклучува : 8 x Стол и Маса Нога Заштитник

4 бр. 60 мм База M12x95mm регулируема против приплъзване Струговане крак на мебели выравнивающие крака Pad

BGN 46.56

4 Парчиња Прилагодливи Анти Нозе Се ЛизгаТип : Завртка НаТема Големина : M12x95mmБаза Дијаметар : 60mmВкупна Висина : 110mmМатеријал : Железо (Поцинкуван) & НајлонПакетот вклучува : 4 нозе

4 Пудра Колела Прическата.те Найлон Пудра Промишлени Пудра Универсално Колело На 360 Градуса Свертывая Медицински Рицинусы Катит Колелото На Тролейбуси

BGN 99.18

Цената е за 2 парчиња .Тип : Casters со сопирачкиИмајќи : 6001 Двојно ИмајќиПлоча големина : 94 x 64mmЕдно тркало Оптоварување Тежина : 100kgТркала Материјали : НајлонТркала Дијаметар : 100mmТркала Ширина : 32милиметриИнсталација Дупка : 75x45mmИнсталација висина : 130mmКарактеристики : производот е да се носатотпор Најлон Гумени материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Тест : Пакет :

DRELD 10Pcs Silver Corner Protector Box Лексикон Album декоративна защитна капачка за кутия за бижута мебели за дома, аксесоари 42*18 мм

BGN 5.00 6.58

торбаОпис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Ретро дизајн ги Красат вашата маса или сте убави накит кутија...

6шт или 10шт дълго дупка алуминиева ъглова скоба за пресоване на алуминиев профил 4545 серия

BGN 14.85

6pcs или 10pcs Долга Дупка Алуминиум Агол Заградата за Алуминиумски Профил Истиснување 4545 СеријаМатеријал : Легура ALПроцес : КастингПовршински третман : Песок експлозија

4 бр 54 мм База M12x60mm регулируема устойчива на плъзгане в подножието на струг мебели выравнивающая поставка за краката

BGN 37.60

4 Парчиња Прилагодливи Анти Нозе Се ЛизгаТип : Завртка НаТема Големина : M12x60mmБаза Дијаметар : 54mmВкупна Висина : 80mmМатеријал : Железо (Поцинкуван) & НајлонПакетот вклучува : 4 нозе

4 бр 120*120 мм от неръждаема стомана Т-образна плосък ъглова скоба скоба

BGN 30.72

4 Парчиња Рамен Агол ЗаградаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 120*120mmДупка со дијаметар : 4mmДебелина : 0.9 милиметри[ве молиме видете слика 2 за детали големина]Пакетот вклучува : 4 Парчиња Рамен Агол Заграда

75мм х 75мм пластмасови квадратни шапки тръба поставяне на тръби край мъничета 2 бр

BGN 2.45

Производ Mame : Плоштадот Цевка Вметнување на Врвот со Големина : 75 x 75мм / 3" x 3"(L*W) Тема Големина : 72x 72mm / 2.8" x 2.8"(L*W) вкупна Висина : 23mm / 0.9" Материјал : Plastic Product Mame : Плоштадот Цевка InsertТоп Големина : 75 x 75мм / 3" x 3"(L*W)Тема Големина : 72x 72mm / 2.8" x 2.8"(L*W)Вкупна Висина : 23mm / 0.9"Материјал : ПластикаБоја : ЦрнаНето Тежина : 66gПластични Ребрести за лесно собранието и сигурно поставувањеИдеален за повеќе професионален финиш на цевки куќишта на приколки, racking, продавница фитинзи итнИсто така, може да се користи како мебел упатствата на мебел нозе да помогне да се заштитат подни површиниПакет Содржина : 2 x Плоштадот Цевка InsertAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Дъбовата дървесина 200x58x40mm Височина пресечена наклонена крак на мебели с желязна плоча и разтегателен маса, шкаф на крака комплект от 4

BGN 67.00 72.45

Забелешка : Поради материјал е природно дрво, нормално е дека објектот големина, модел и боја постои мало отстапување.Карактеристики : 1.Еден сет вклучуваат 4 дрвен мебел нозе,дојде со железна плоча.2.Дабово дрво, мебел нозе,цврсти.3.Погоден за троседот,кабинети,маса,кревет нозе,и така натаму.4.Тоа е силен и сигурен,го направите вашиот мебел посебниСпецификации : Материјал : Дабово ДрвоБоја : Дрво БојаНозете Големина На : Висина : 20cm / 7.88 ИнченДното Дијаметар : 4cm / 1.58 ИнченТежина : 920gПакет Содржина : 4x Склони Дрвен Мебел Нозе4x Железо Плоча

Безплатна доставка-гореща 200шт бронз Fit линия плоска кръгла корона самонарезни Phillips Cusp, винтове или крепежни изделия обзавеждане 6x2mm J1818-2*6

BGN 5.00 5.92

Материјал : Алуминиум(Олово и Никел Безбедно)Големина на : Прибл : 6x2mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Античкиот БронзаКоличина : Ќе добиете 200pcs на овој објект во листата ценаЗабелешкаОваа една, исто така, имаат Злато и Сребро Тон

Нови 2 здрави найлонови гумени колела колела с двойна носещи мебели валцувани колела със спирачка бебешко легло универсално колело

BGN 27.18

Цената е за 4pcs .Тип : 2" Универзална Воланот На ИндустријаВоланот на Материјал : ПластикаКочница : ПоддршкаНосителот на Материјал : Нерѓосувачки ЧеликРициново Дијаметар : 50mm(2")Рициново Ширина : 45mmОптоварување Тежина : 25 KGКарактеристики : производот е да се носатотпор АБС материјал, Погодно демонтажа , Воланот активност без проблеми .Големината На Следниве Референца : Тест : Пакет :

Мебели За Дома Поставка За Краката, Регулираща Се На Чаша За Краката Регулировочное Обзавеждане Вита Полк Подложка За Краката, Шкаф, Поставка За Крака

BGN 10.00 12.85

4pcs / пакетМатеријал : Челик+ПластикаПакување : Независни транспарентен кеси Ако ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме...

Безплатна доставка на 2 бр./лот нов 36 мм, жълт джага джаги, тенис на топката футболни топки baby foot fussball 131

BGN 4.78

ОПИСЦената вклучува 2 парчиња / многуБесплатен превозот од КИНА ПОСТFoosball / фудбал на маса топкиЖОЛТАМоже да ги обезбеди : *Димензии : дијаметар : 36mm(1.42")100% Сосема нов и unwornВе молиме контактирајте со нас на : Ние исто така снабдување на голема количина на големо на услугата.*************************************************Купи : Ние колку што е можно да се направи нашите описи како заврши што е можно ,но ако имате било какви прашања пред купување, ве молиме да стапите во контакт со нас.Плаќање : 1.Само СЕРИОЗНИ понудувачи се добредојдовте на аукција.2.Ние прифаќаме alipay,TT,Western Union ,Плати@pal (Без доплата)...

4шт 200 мм регулируеми по височина крака на мебели сребърен тон маса от неръждаема стомана легло, диван, выравнивающая крак на корпусна мебел краче

BGN 34.00 40.45

4pcs 200mm Висина Прилагодливи Мебел Нозе Сребрен Тон Нерѓосувачки Челик Маса Кревет Троседот Израмнување Нога Кабинет Мебел Нозе Спецификација Име на Производ Прилагодливи Мебел Нозе Боја Сребрена на Ѕвонење Цевка Големина(appr.) 50mm x 200mm(D x L) Квадратни Железо Големина(appr.) 63mm x 63mm x 1.2 mm(L x W x H) Прилагодлива Висина Max...