• Ново
2 бр. / лот DMW-BCN10 DMWBCN10 DMW-BCN10E зарядно устройство за Panasonic Lumix DMC-LF1 Lumix LF1

2 бр. / лот DMW-BCN10 DMWBCN10 DMW-BCN10E зарядно устройство за Panasonic Lumix DMC-LF1 Lumix LF1

BGN 4.35
В магазина

Брой продукти


Пред испорака, ние ќе ги тестираат секој производ! 2pc/многу DMW-BCN10 DMWBCN10 DMW-BCN10 E Батерија Полнач Плоча За Panasonic Lumix DMC-LF1 Lumix LF1
Камерата Батеријата Плоча Погоден за Полначот Модел : LS-PC201,LS-PC8 CC-USB(имаме продажба во нашата продавница) се Вклопува во : (Ctrl + F ќе ви помогне да го најдете вашиот модел) За Panasonic : Lumix DMC-LF1, Lumix LF1 Дигитална Камера Пакетот вклучува : 2 парчиња Плочи(Еден е за Panasonic DMW-BCN10 плоча,другиот,можете да изберете,или ние испрати случаен избор)
Напомена : Овој производ не се вклучени камерата полнач,ве Молиме посебно да се купат во нашата продавница,
На PC201 Камерата Полнач За Panasonic DMW-BCN10 ,Доколку имате потреба,Можете да го купите од страна на линкот :
На PC8 CC-USB Камера Полнач За Panasonic DMW-BCN10 ,Доколку имате потреба,Можете да го купите од страна на линкот :
Имаме 200pcs Камера плоча,Камерата Плоча Погоден за Камерата Модел : (Ctrl + F ќе ви Помогне да најдете вашата потреба)
За Sony : NP-
FM50,QM71,QM91,QM71 D,QM91 D, F550,F750,F960,F570,F770,F970,FP50/FP70,/F90/FP51/FP71/FP91/ FH70/FH100,
FE1/FT1/FR1, BD1,FC11,FA50,FA70,FF50,FF51,FF70,FF71,FS11,За PSP-110,За PSP-280 играч на батеријата,BG1,BK1, BN1
FW50,BX1,
За Canon :
BP208, BP308, BP315,BP214,BP511,BP511 A,BP512,BP522,BP522 A,BP535,BP608,BP617,BP915,BP930,BP945,F915,F930,F945
NB1 L,NB1 LH,NB2 L,NB2 LH,BP2 L12,BP2 L14,NB3 L/LB4/NP500/NP600,NB4 L/NB8 L,NB5 L,NB7 L,NB8 L,NB9 L,NB10 L,LP-E5,LP-E6,LP-E8,LP-E10
ЛП-E12,BP110,NB11 L,BP718,BP727,NB12 L,NB13 L
За Nikon :
ENEL1,ENEL2,ENEL3,ENEL3 A,ENEL3 E,NP150,ENEL5,ENEL7,ENEL8,ENEL9,ENEL10
ENEL11,ENEL12,ENEL14,ENEL15,ENEL19,ENEL20,ENEL21,ENEL22,ENEL23
За Panasonic :
D08,D16,D28,D120,D210,D220,D320,BL14,BP14,BP16,BP28,VBD25,S602 E,DU07,DU14,DU21,VBD070,VBD140,VBD210,BP7 S
S001,DC2,S002,S003,S004,S005,S006,S007,BCE10/S008/DB70,S602e,S101 E,S303,V610,V620,VBG130,VBG260,BCF10 E,BCG10
BL-B13,BCH7 E,VBD1/VBD2,BLD10 E,VBS1 E,VBS2 E,VBS10 E,VBS20 E,BLJ13 E,BMB9 E,BLC12,BCK7,BLE9,VBK180,VBK360,VBN130/260
VBG6,BLF19,DMW-BCN10 E,BCL7 E,DMW-BLH7 PP
За FUJIFILM :
NP30,NP40,NP60,NP120,BT3,S301,1037,1137,DL-S5/S6/DV-4/OD525,NP70,NP80,NP100,V712,NP95,NP140,NP150,NP-W126,NP-85,NP-48
За Go Pro :
за Go Pro HD Херој Камера AHDBT-001 и AHDBT-201,за Go Pro HD Херој Камера AHDBT-301,за Go Pro HD Херој Камера AHDBT-401,
За SAMSUNG :
0737,0837,0837 Б,0937,1037,1137 D,1137 C,1437,1974,L110,L220,L160,L320,L330,L480,SLB10 A, SLB11 A,SLB07 A,LH73,LH82,M80,M160,M240,M320
P90 A,P180 A,P120 A,BP70 A,BP85 ST,BH130 LB,BH125 C,BP1310,BP80 W /ВС-BP80 W,BP85 A,BP1030,BP88 A,BP88 B,BP105 R,BP210 R и BP210 E,BP1410
За Casio :
NP20,NP40,NP30,NP50,NP60,NP60 C,NP70, NP70 C,NP90 C,NP90,NPL7,NP100 C,NP100,NP110 C,NP120 C,NP130 C,ХА-G20 BAT
За ОЛИМП :
Li10 B,Li12 B,Li20 B,Li30 B,Li40 B,Li42 B,Li50 B,Li70 B,BLM1,BLS1,BLS5,BLN1,Li90 B, Li92 B
За JVC :
V408,V416,V428,V306,V312,VM200,VF707,VF714,VF733,VF808,VF815,VF823,За JVC VG107/107 E
За ОСТРИ : L225,L445,L221,L241,L441,L226,BLZ7
За PENTEX : DL18,Д-Li12,Д-Li17,Д-Li78,Д-Li88,Д-Li90,Д-Li109
За SANYO : DBL20,DBL40,DBL60,DBL90,BCE10/S008/DB70
За КОДАК : K5000,K5001,K7000,K7001,K7002,K7003,K7004
други бренд :
За Epson Eu94, Eu97; за Leica : BP-DC8; За Hitachi BP07s/BP14 S/BP21 S,BP16/BP28; За Premie : SL8/8330,6365;
За Ricoh : DB30,DB40,DB43,DB50,DB60,DB70,DB100; За Toshiba : BT1, BT3, BT9;

Подробности

Бързо зареждане:
No
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
LS-DMW-BCN10
Номер На Батерията:
1
Пакет:
Комплект 1
Интелигентно Зареждане:
No
Тип:
Електрически
търговска марка:
icv
екран на дисплея:
No
Воспользуйся:
Камера
Изход Стандартна:
EU-US UK KR AU Plug

Те също купуват с този продукт

Selens M11-068 7 Магията на arm Hydrostat Arm Articulating Arm holder with Shoe Mount light stand аксесоари за фото студио

BGN 23.68

Selens M11068 7" Магија рака / Hydrostat Рака / Articulating Рака со Чевли Планината 7inПакетот Вклучува : 1 * Selens 7" Articulating РакаSelens 7" Articulating Рака со Чевли се КачиИстакнува : ТројноПоврзувани Рака Единствена Точка Заклучување Механизам Одговара На Стандард Чевли Месеци Трајни ИзградбаОваа издржлива, компактен articulating рака ви овозможува да се качи преносни LCD монитор или компактен LED извор на светлина директно до вашиот камерата е топло чевли планината...

ТЕЛЕСИН гърдите предпазен колан, колан за монтиране на гърдите колан, за GoPro Hero 6 Hero 5 4 3 2 Xiaomi Yi 4K Mijia 4K SJCAM EKEN аксесоари

BGN 15.00 15.63

TELESIN Градите Појас се Подигнат Рака Планината Chesty Рака за Go Pro Херој 6 Херој 5 4 3 2 Xiaomi Yi 4 K Mijia 4 K SJCAM EKEN ДодатоциСовршен за скијање, планински велосипедизам, мотокрос, гребло спорт,или секоја активност каде што сакате да се добие "пониска од шлемот" поглед на акција...

чисто нов оригинален LCD дисплей за CANON IXUS 510 IXUS510 HS IXY 1 ELPH 530 HS цифрова камера с осветление + сензорен екран

BGN 104.00

100% Нови оригинални LCD За CANON IXIXХС IXY 1 ELPH 530 ХС Дигитална Камера Со Светлото + допирПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Нов LCD дисплей за Canon IXUS210;IXY10S;PC1467;SD3500;IXUS 210 - това е цифров фотоапарат със сензорен екран и осветление

BGN 20.78

Нови LCD Екран За Canon IX;IXY10 S;PC1467;SD3500;IXЕ Дигитална Камера Со допир и осветлувањеПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Стреля голям диаметър на мотор под наем подседельный щифт щипка за Gopro 6 5 4 3+ 3 Session SJCAM yi Lite 4K 4K+ Камера Go Pro аксесоар

BGN 11.00 12.64

Функција 1.Добар избор за снимање фотографија во outdoor sports 2.Прикачите вашата Go Pro камера со овој планината да било рол бар во рамките на 3.5 cm6.35 cm ( 1.38" до 2,5" )crossbar 3.Ова е замена Handlebar / Seatpost Пол / Велосипеди / Roll Bar планината за сите акција камера како Go Pro / SJCAM / Xiaoyi Yi и други Пакет Вклучуваат 1x Seatpost Handlebar ПланинатаПревозот во Светот на превозот .(Се очекува некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќањето за верификација , Ние само брод да се потврди цел адреси ...

оригинални резервни части за фотоапарат черна капачка s610 nikon COOLPIX S610 капак на отделението за батерията S610 делото врати

BGN 10.00 11.18

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Нов визьор EF гумена очна чаша окуляр наглазник за Canon 650D 600D 500D, 550D 450D 1100D 1000D 400D-рефлексен фотоапарат

BGN 1.00 2.05

2016 година Нови EF Визирот EF Гума Око Купот на Окуларот Eyecup за Canon 650 D 600 D 550 D 500 D 450 D 1100 D 1000 D 400 D SLR КамераКарактеристики : Компатибилен модел : за Canon 300 D 350 D 400 D 450 D 550 D 600 D 650 D 1100 D 1000 D D30 D60 SLR камераКарактеристики мека надворешниот раб гума перницаОваа 18mm Око првенство За Canon го заменува вашиот изгубен, оштетен или скршен окуларотДве мали клипови на грбот За пружа окуларот на вашиот камера100% сосема нов и висок квалитетДетали : Предмет тип : око печМатеријал : пластикаБоја : црна1 x око печ (Додаток САМО, камерата не е вклучена)ПлаќањеМожете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

оригинален нов обектив 24-105 пръстен метална основа 24-105 байонет Forcanon 24-105 мм, за монтиране на 24-105 определяне на ремонтна част безплатна доставка!

BGN 67.68

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! 100% нови оригинални 24105 / 4 L леќа Метална база 24105 / 4 L бајонет За canon24105 / 4 L планината Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

YONGNUO YN360 LED Видео Светлина 5500K RGB Stick професионална фотография LED Bluetooth 4.0 APP control

BGN 129.62

11066 Други Фотографски ОсветлувањеYONGNUO 360 LED YN360 5500 K Рачни LED Светло во Видео RGB Шарени 39.5 CM МРАЗ Стап Професионални Фото LED СтапОва е 5500 К и, ако треба 32005500 K ...

оригинални сребърни детайли капачки врати c913 за kodak c913 battery cover camera repair parts

BGN 14.00 16.00

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Нов Фокус USM Ultra Sonic Motor (4 линии кабел ) резервни части за Canon 28-80mm 35-80mm 75-300mm обектив

BGN 25.58

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење unmber Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата ИЛИ контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.

99%чисто нов оригинален цифров фотоапарат, обектив, аксесоари за Canon IXUS115 IXUS117 HS PC1588 ELPH100 IXY210 IXUS 115 обектив

BGN 20.14

Во 99%нови Оригинални Дигитална Камера Зум објектив Додатоци за Canon IXIXХС PC1588 ELPH100 IXY210 IXлеќаПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...