• Ново
5 комплекта на BC-TRM USB зарядно за Sony Батерия NP-FM50 Cyber-shot Камера MVC-CD Hi8 CCD-TRV DVD MiniDV Handycam DCR-HC DCR-PC DCR-TRV

5 комплекта на BC-TRM USB зарядно за Sony Батерия NP-FM50 Cyber-shot Камера MVC-CD Hi8 CCD-TRV DVD MiniDV Handycam DCR-HC DCR-PC DCR-TRV

BGN 23.84
В магазина

Брой продукти

5 Sets/Многу П.Н.Е.-TRM USB Полнач за Sony Батеријата NP-FM50 Cyber-shot Камера MVC-CD Hi8 CCD-TRV DVD камери и видео камери Mini DV DCR-РК DCR-PC DCR-TRV ..
USB Полнач Карактеристики : Многу корисни и светлина-тежина на уредот да биде во можност да камера полнење на батеријата од власта банка некаде далеку од штекер. Мора да имате. Поддршка за полнење преку мобилен моќ банка и телефонски адаптер за полнење. 100% компатибилен со оригиналниот производител опрема и батерии Микропроцесори контрола полнење Overcharge заштита LED индикатори за "Власт" и "Полнење Целосна" Влез : DC 5 V±5%; Излез : наизменична СТРУЈА 4.2 V±5% 500m Ah мала тежина, компактни, пренослив.
Пакет(секоја многу) вклучува 5 групи на NP-FM50 батерија USB полнач, секој поставува вклучува : 1x USB Полнач за батерии 1x 30cm долго USB-Micro USB Кабел
Овој USB конектор сет е, доаѓа со 30cm долго USB-Micro USB кабел. Тоа е светлината-тежина на уредот да биде во можност да камера полнење на батеријата од власта банка некаде далеку од штекер, паметни коло дизајн, и LED индикатори со автоматско тековната контрола за заштита на батеријата од преполнувањето, краток спој, и електронски шок. Овој комплет е целосно компатибилен со следниве Sony камера модели :
CCD-TRV106 K, CCDTRV106 K, TRV106 K
CCD-TRV107, CCDTRV107, TRV107
CCD-TRV108, CCDTRV108, TRV108
CCD-TRV116, CCDTRV116, TRV116
CCD-TRV118, CCDTRV118, TRV118
CCD-TRV126, CCDTRV126, TRV126
CCD-TRV128, CCDTRV128, TRV128
CCD-TRV138, CCDTRV138, TRV138
CCD-TRV150, CCDTRV150, TRV150
CCD-TRV208, CCDTRV208, TRV208
CCD-TRV208 E, CCDTRV208 E, TRV208 E
CCD-TRV218, CCDTRV218, TRV218
CCD-TRV218 E, CCDTRV218 E, TRV218 E
CCD-TRV228, CCDTRV228, TRV228
CCD-TRV228 E, CCDTRV228 E, TRV228 E
CCD-TRV238, CCDTRV238, TRV238
CCD-TRV238 E, CCDTRV238 E, TRV238 E
CCD-TRV250, CCDTRV250, TRV250
CCD-TRV270, CCDTRV270, TRV270
CCD-TRV285, CCDTRV285, TRV285
CCD-TRV308, CCDTRV308, TRV308
CCD-TRV318, CCDTRV319, TRV319
CCD-TRV328, CCDTRV328, TRV328
CCD-TRV338, CCDTRV338, TRV338
CCD-TRV350, CCDTRV350, TRV350
CCD-TRV408, CCDTRV408, TRV408
CCD-TRV408 E, CCDTRV408 E, TRV408 E
CCD-TRV418, CCDTRV418, TRV418
CCD-TRV418 E, CCDTRV418 E, TRV418 E
CCD-TRV428, CCDTRV428, TRV428
CCD-TRV428 E, CCDTRV428 E, TRV428 E
CCD-TRV438, CCDTRV438, TRV438
CCD-TRV608, CCDTRV608, TRV608
CCD-TRV730, CCDTRV730, TRV730
CCD-TRV740, CCDTRV740, TRV740
CCD-TRV748 E,CCDTRV748 E, TRV748 E
CCD-TRV96 K, CCDTRV96 K, TRV96 K
Cyber-shot DSC-F707, DSCF707, F707
Cyber-shot DSC-F717, DSCF717, F717
Cyber-shot DSC-F717 E, DSCF717 E, F717 E
Cyber-shot DSC-F828, DSCF828, F828
Cyber-shot DSC-R1, DSCR1, R1
Cyber-shot DSC-S30, DSCS30, S30
Cyber-shot DSC-s50 на унодц, DSCS50, s50 на унодц
Cyber-shot DSC-S70, DSCS70, S70
Cyber-shot DSC-S75, DSCS75, S75
Cyber-shot DSC-S85, DSCS85, S85
DCR-DVD100, DCRDVD100, DVD100
DCR-DVD100 E, DCRDVD100 E, DVD100 E
DCR-DVD101, DCRDVD101, DVD101
DCR-DVD101 E, DCRDVD101 E, DVD101 E
DCR-DVD200, DCRDVD200, DVD200
DCR-DVD200 E, DCRDVD200 E, DVD200 E
DCR-DVD201, DCRDVD201, DVD201
DCR-DVD201 E, DCRDVD201 E, DVD201 E
DCR-DVD300, DCRDVD300, DVD300
DCR-DVD301,DCRDVD301, DVD301
DCR-DVD91, DCRDVD91, DVD91
DCR-DVD91 E, DCRDVD91 E, DVD91 E
DCR-HC14, DCRHC14, HC14
DCR-HC14 E, DCRHC14 E, HC14 E
DCR-HC15, DCRHC15, HC15
DCR-HC15 E, DCRHC15 E, HC15 E
DCR-HC88, DCRHC88, HC88
DCR-PC100, DCRPC100, PC100
DCR-PC101, DCRPC101, PC101
DCR-PC101 E, DCRPC101 E, PC101 E
DCR-PC101 K, DCRPC101 K, PC101 K
DCR-PC103, DCRPC103, PC103
DCR-PC103 E, DCRPC103 E, PC103 E
DCR-PC104, DCRPC104, PC104
DCR-PC104 E, DCRPC104 E, PC104 E
DCR-PC105, DCRPC105, PC105
DCR-PC105 E, DCRPC105 E, PC105 E
DCR-PC105 K, DCRPC105 K, PC105 K
DCR-PC110, DCRPC110, PC110
DCR-PC110 E, DCRPC110 E, PC110 E
DCR-PC115, DCRPC115, PC115
DCR-PC115 E, DCRPC115 E, PC115 E
DCR-PC120, DCRPC120, PC120
DCR-PC120 BT, DCRPC120 BT, PC120 BT
DCR-PC120 E, DCRPC120 E, PC120 E
DCR-PC300 K, DCRPC300 K, PC300 K
DCR-PC330, DCRPC330, C330
DCR-PC330 E, DCRPC330 E, PC330 E
DCR-PC6, DCRPC6, PC6
DCR-PC6 E, DCRPC6 E, PC6 E
DCR-PC8, DCRPC8, PC8
DCR-PC8 E, DCRPC8 E, PC8 E
DCR-PC9, DCRPC9, PC9
DCR-PC9 E, DCRPC9 E, PC9 E
DCR-TRV10, DCRTRV10, TRV10
DCR-TRV10 E, DCRTRV10 E, TRV10 E
DCR-TRV11, DCRTRV11, TRV11
DCR-TRV116, DCRTRV116, TRV116
DCR-TRV11 E, DCRTRV11 E, TRV11 E
DCR-TRV12 E, DCRTRV12 E, TRV12 E
DCR-TRV14, DCRTRV14, TRV14
DCR-TRV140, DCRTRV140, RV140
DCR-TRV140 E, DCRTRV140 E, TRV140 E
DCR-TRV140 U, DCRTRV140 U, TRV140 U
DCR-TRV145, DCRTRV145, TRV145
DCR-TRV145 E, DCRTRV145 E, TRV145 E
DCR-TRV147, DCRTRV147, TRV147
DCR-TRV147 E, DCRTRV147 E, TRV147 E
DCR-TRV14 E,.

Подробности

Бързо зареждане:
No
Тип:
USB, електрически
Пакет:
ДА
Номер На Батерията:
1
търговска марка:
RingTeam
Пакет:
Комплект 1
Интелигентно Зареждане:
ДА
Номер На Модела:
NP-FM50
екран на дисплея:
No
Воспользуйся:
Камера
Въвеждане:
DC 5V
Изход:
DC 8.4 V 500 ma
Припадъци:
За sony

Те също купуват с този продукт

40 x 40 x 40 см опростена фотографско студио Light Room Photography Photo Studio LED Lighting сгънати на фона на кутия за камера Canon, SONY

BGN 49.00 79.87

40 x 40 x 40cm Лесни Поедноставен Photostudio Коцка Светлина Соба Фотографија Фото Студио за LED Осветлување Укината Позадина КутијаОпис : Мини преносни поедноставен photostudio работи совршено со свои паметни телефони, За Canon / SONY / Кодак / Олимп, и сите други дигитална камера ...

Godox AD-S3 красотата dish рефлектор с клетъчна капак за Godox Witstro AD200 Имат flash Godox AD180 AD360 AD360II Speedlite

BGN 56.00

Godox АДS3 Убавина Јадење Рефлектор со Саќе Покритие за Godox Witstro AD200 Џеб Флеш Godox AD180 AD360 AD360 II SpeedliteОпис на производот Опис : * сребро внатрешни работи резултатите во високото specularity...

YONGNUO YN360 LED Видео Светлина 5500K RGB Stick професионална фотография LED Bluetooth 4.0 APP control

BGN 129.62

11066 Други Фотографски ОсветлувањеYONGNUO 360 LED YN360 5500 K Рачни LED Светло во Видео RGB Шарени 39.5 CM МРАЗ Стап Професионални Фото LED СтапОва е 5500 К и, ако треба 32005500 K ...

Нов визьор EF гумена очна чаша окуляр наглазник за Canon 650D 600D 500D, 550D 450D 1100D 1000D 400D-рефлексен фотоапарат

BGN 1.00 2.05

2016 година Нови EF Визирот EF Гума Око Купот на Окуларот Eyecup за Canon 650 D 600 D 550 D 500 D 450 D 1100 D 1000 D 400 D SLR КамераКарактеристики : Компатибилен модел : за Canon 300 D 350 D 400 D 450 D 550 D 600 D 650 D 1100 D 1000 D D30 D60 SLR камераКарактеристики мека надворешниот раб гума перницаОваа 18mm Око првенство За Canon го заменува вашиот изгубен, оштетен или скршен окуларотДве мали клипови на грбот За пружа окуларот на вашиот камера100% сосема нов и висок квалитетДетали : Предмет тип : око печМатеријал : пластикаБоја : црна1 x око печ (Додаток САМО, камерата не е вклучена)ПлаќањеМожете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

За Gopro однонаправленное пряка връзка ставите на Go pro 4/3+/3/2/1 Eken h9 H9R Sjcam Xiaomi Yi 4k Sj4000 аксесоари

BGN 2.00 3.01

Опис : Материјал : ПластикаГолемина : Како се покаже сликаБоја : ЦрнаПакет Се Вклучени : 1 x Долга права заеднички1 x Краток директно заедничкиПоддршка : Ние нудиме целосна поддршка за сите наши производи!Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пораката со било какви прашања или прашања може да имате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро...

Led Selfie Light Ring for Live Stream Video Chat Live Broadcasting with Flexible Phone Holder for Iphone 6 / 7Plus Samsung и LG, HTC

BGN 36.78

Sokani Led Selfie Прстен Светлина за Live Stream Видео Разговор во Живо Радиодифузија со Флексибилни Phone Држач за Iphone 6 / 7 / 7 PlSamsung, LG, HTCМатеријал : напредни легури, алуминиумизвор на светлина : LEDНето тежина : 529 gТемпература на бојата : 30005000kLuminaire моќ : 5 WТемпература на чување : 40 ℃ ~ 80 ℃Работна температура : помалку од 45 ℃.Пакетот Вклучува : 1 X Sokani Selfie Прстен Светлина

Стреля голям диаметър на мотор под наем подседельный щифт щипка за Gopro 6 5 4 3+ 3 Session SJCAM yi Lite 4K 4K+ Камера Go Pro аксесоар

BGN 11.00 12.64

Функција 1.Добар избор за снимање фотографија во outdoor sports 2.Прикачите вашата Go Pro камера со овој планината да било рол бар во рамките на 3.5 cm6.35 cm ( 1.38" до 2,5" )crossbar 3.Ова е замена Handlebar / Seatpost Пол / Велосипеди / Roll Bar планината за сите акција камера како Go Pro / SJCAM / Xiaoyi Yi и други Пакет Вклучуваат 1x Seatpost Handlebar ПланинатаПревозот во Светот на превозот .(Се очекува некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќањето за верификација , Ние само брод да се потврди цел адреси ...

Най-новият единична захващане на главата ъглова скоба за фото студио Стрела рефлектор ръка щанд безплатна доставка

BGN 24.00 25.28

Добредојдовте на нашата продавница !Најновите Еден Зафат Главата Агол Стегач за Фотографија Студио Бум Рефлектор Рака Стојат бесплатен превозотСе препорачува : Опис : Лесно за поставување, користење и прилагодување на агол на вашиот опрема Компатибилна со стои со 3 / 8" произлегува, како што се рефлектор рака стандард 5 / 8" чашката accommodates повеќето светлина стои Доаѓа со 3А осигурач како бесплатен подарок Пакет се вклучени : само 1 единствен раководител менгеме , нема Бум рака

безплатна доставка на ново зарядно за Nikon EN-EL3e ENEL3E D300 D200 D70 D80 D700 D70S Camera US/AU/EU / UK pLUG

BGN 11.00 11.18

Опис на производот : погоре се демо и слики, само да знаете дека објектот.Ние и ветуваме на полначот ќе добиете совршено се вклопуваат за вашата батерија.Љубезно ве молиме да оставите порака со вашата Камера модел, така што ќе може да побара од магацин за да испратите ќе Конечниот Точни Полнач...

10шт нов затвор острието завеса резервни части за ремонт на Canon EOS 40D 50Г 60D 70D SLR

BGN 44.78

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.

Нов Фокус USM Ultra Sonic Motor (4 линии кабел ) резервни части за Canon 28-80mm 35-80mm 75-300mm обектив

BGN 25.58

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење unmber Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата ИЛИ контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.

5 компл. / Лот BP-508 BP-511 BP-511A BP-512 BP-514 BP-522 BP-535 батерия USB зарядно устройство за заместител на Canon CB-5L CG-560 CG-570 CG-580...

BGN 23.98

5 Sets / Многу BP508 BP511 BP511 A BP512 BP514 BP522 BP535 USB Полнач за Батеријата се Замени за Canon CB5 L CG560 CG570 CG580 ..Пакет(секоја Многу) вклучува 5 групи на USB полнач , секој сет содржи : 1x USB Полнач за Canon BP508 BP511 BP511 A BP512 BP514 BP522 BP535 Камера батерија; 1x 30cm USBMicro USB КабелОвој USB конектор сет е светлинатежина на уредот да биде во можност да камера полнење на батеријата од власта банка некаде далеку од штекер, паметни коло дизајн, и LED индикатори со автоматско тековната контрола за заштита на батеријата од преполнувањето, краток спој, и електронски шок...

Brand New Noritsu Gear Unit B018307/B018307-1 за Noritsu qss 3201 3202 3203 minilab, original Japan not ready stock

BGN 1045.00 1112.00

Бренд Нови Noritsu Опрема Единица B018307 / B0183071 за Noritsu qss 3201 3202 3203 minilabОвој дел е оригинален Јапонија,но не се подготвени акции дел,треба да нарачате прв и да чекаат за испорака,Ако е потребно,ве молиме контактирајте со нас за приближното време на испорака.Ви благодариме,Мервин ZhouМобилен / whatapp : +008613631282388Skype : mervynzhou

Viltrox 7 DC-70 II Clip-on цветен TFT HD LCD монитор дисплей HDMI AV вход 1024 x 600 за Sony, Canon, Nikon DSLR фотоапарат

BGN 159.20

Viltrox 7 инчен DC70 II Clipза Боја HD TFT LCD Монитор Екранот HDMI AV Влез 1024 x 600 за Sony Nikon Canon dslr фото КамераКарактеристики : Viltrox DC70 ЕКС е пренослив HDMI монитор на кој може да се користи за огледало помалку камери,dslr фото и дигитален HD camcorders' со HDMI / AV пристаништа...

Супер добро качество обектив бленда гъвкав кабел за CANON 28-90 мм ремонт на част от

BGN 9.55

ЛЕЌА Отворот Flex Кабел За CANON 2890 mm Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

CNC 360 градуса въртене на топката корона за монтиране на статив 2,5 см за Gopro Hero 5 4 Xiaomi Yi SJCam GitUp камера аксесоари

BGN 4.00 5.04

CNC 360 Степен Ротација Топката Главата Планината Tripod 2.5 CM за Gopro Херој 5 4 Xiaomi Yi SJCam Git Up КамериCNC 360 Степен Ротација Топката Главата Планината Tripod 2.5 CM за Gopro Херој 5 4 Xiaomi Yi SJCam Git Up Камери3 Бои се опционални, Црна / Црвена / Сина, ве Молиме изберете оној што го сакате.CNC Метал Материјал, Повеќе Издржливи и Убави!Ова е топката главата држачот за Go Pro камера модул, треба да ги исполнуваат RAM меморија на еден инч морон стап и топка поставува или мотоцикли, велосипеди и други подвижни прилагодливи outriggers сеопфатна лесен за употреба и повеќе интимни.Дизајниран за Go Pro HERO3 / 3+ / 4 / 5 обичај топката главата планината...

Lilliput 9.7 969A / S 3G HD SDI монитор IPS панел и LED Field monitor SDI, HDMI ypbpr компонент AV връх за BMCC

BGN 702.40

LILLIPUT 9.7" 969 A / S IPS Монитор 3 G HDSDI AV YPb PR HDMI КАРТОНЧЕ USB w / Ѕирка, лажна боја, изложеност, ХистограмКарактеристики : LILLIPUT 9.7" 969 A / S со 3 GSDI, HDSDI, HDMI, YPb Pr, Видео, Аудио, КАРТОНЧЕ Текст / 3 GSDI, HDSDI, HDMI, YPb Pr, Video, USB Излез.Одговара BMCC BMPCC FS700 Канон Nikon D800 D700 D600 V1 D4 5 D2 5 D3 7 D 60 D 550 D Сите со HDMI Ouput Камера dv видео филмТоа е добро решение за вашиот живеат користат како стрелата кранот ја користите или destop употреба.Овој објект вработува се интегрираат кола, пониска потрошувачка на енергија, и пониска емисија на зрачење, добра преносливост;LED осветлувањето на екранот ја прави уред многу потенки, повеќе штедење на енергија;ВидеоYPb PrДвојно аудиоHDMI влез, за да се поврзете со HD камера;Висока осветленост & контраст со флексибилни виткање сонцето сенка маска, го прави слика детали многу појасна, повеќе живописни преглед, посилно чувство на хиерархија;178 178(HV) широк агли на гледање, за да се обезбеди подобро гледање ефект;1024x768 висока резолуција;Dual HDMI влез;USB 5 V излез за полнење;Широк напон : DC 724 V;РЕЗУЛТАТИ интерфејс со покажува светло;Gimbal заградата за инсталација;Во согласност со стандардна IP52.Напредни Функции : Ѕирка Филтер, Лажни Бои, Осветленост Хистограм, Изложеност, Камерата, Центар за Напредок, ПикселдаПиксели, Боја Бар, Екран Маркер,Размерот, Проверете Област, Underscan / Overscan, Замрзнување на Текст, H / V Задоцнување, 8x Зум, СликавоСлика.Pls имајте на ум дека Vпланината батеријата плоча не е вклучена...

оригинални резервни части за ремонт на фотоапарати червена капачка S210 nikon S210 ' Cover S210 Cover feel

BGN 14.00 15.98

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

ТЕЛЕСИН гърдите предпазен колан, колан за монтиране на гърдите колан, за GoPro Hero 6 Hero 5 4 3 2 Xiaomi Yi 4K Mijia 4K SJCAM EKEN аксесоари

BGN 15.00 15.63

TELESIN Градите Појас се Подигнат Рака Планината Chesty Рака за Go Pro Херој 6 Херој 5 4 3 2 Xiaomi Yi 4 K Mijia 4 K SJCAM EKEN ДодатоциСовршен за скијање, планински велосипедизам, мотокрос, гребло спорт,или секоја активност каде што сакате да се добие "пониска од шлемот" поглед на акција...

E форма на универсална метална скоба флаш щанд гореща обувка Speedlite чадър притежателя 1/4 инча винт 10.5 * 7 * 3 см

BGN 6.00 7.98

Карактеристики : Вртливата Светлина Стојат Заградата Е тип заградата е корисно блиц светлина планината.Монтажни топла чевли може да се инсталира tripod и speedlite со 1 / 4"навој.Постои 5 / 8" чашката за да се качи флеш единица на светлината застане.180 степени агол на вредноста и lambency чадор дупка.Со 1 / 4" да 3 / 8" завртка планината вртливата адаптер.Погоден за сите топлоЧевли флеш освен за Sony и за Minolta Брендови, предизвика предавател или робови.Спецификација : Материјал : Метал и алуминиумски ЛегуриПогоден за : Сите топлоброј на удари освен за Sony и за Minolta БрендовиОбјектот големина : 10.5 * 7 * 3cm / 4.1 * 2.7 * 1.1 воОбјектот тежина : 147g / 5.1 озПакет големина : 11 * 8 * 3cm / 4.3 * 2.9 * 1.1 воПакет тежина : 150g / 5.2 оз1 X Флеш Заградата

Нов LCD дисплей за Canon IXUS210;IXY10S;PC1467;SD3500;IXUS 210 - това е цифров фотоапарат със сензорен екран и осветление

BGN 20.78

Нови LCD Екран За Canon IX;IXY10 S;PC1467;SD3500;IXЕ Дигитална Камера Со допир и осветлувањеПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

2 бр. / нов обектив Anti-Shake Flex кабел за Nikon J1 NIKKOR 10-30 мм 10-30 mm 1: 3.5-5.6 VR ремонт на част от

BGN 8.80

2 ПАРЧИЊА / Нов Објектив Антисе Тресат Flex Кабел За Nikon J1 NIKKOR 1030 mm 1030мм 1 : 3.55.6 VR Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

чисто нов оригинален LCD дисплей за CANON IXUS 510 IXUS510 HS IXY 1 ELPH 530 HS цифрова камера с осветление + сензорен екран

BGN 104.00

100% Нови оригинални LCD За CANON IXIXХС IXY 1 ELPH 530 ХС Дигитална Камера Со Светлото + допирПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Q00203 ЮЕСАР-WIFI232-610 V2 сериен RS232 RS485 към адаптер WiFi Ethernet

BGN 81.00 88.61

USRWIFI232610 V2 Сериски RS232 RS485 да се Wi Fi Адаптер EthernetВоведувањето на RS232 / RS485 Wi Fi Адаптер EthernetUSRWIFI232610 RS232 / RS485 да се WIFI & RJ45 адаптер е безжични мрежи сервер, која се користи за проект на RS232 / RS485 сериска опрема за WIFI или Ethernet мрежи...

Selens M11-068 7 Магията на arm Hydrostat Arm Articulating Arm holder with Shoe Mount light stand аксесоари за фото студио

BGN 23.68

Selens M11068 7" Магија рака / Hydrostat Рака / Articulating Рака со Чевли Планината 7inПакетот Вклучува : 1 * Selens 7" Articulating РакаSelens 7" Articulating Рака со Чевли се КачиИстакнува : ТројноПоврзувани Рака Единствена Точка Заклучување Механизам Одговара На Стандард Чевли Месеци Трајни ИзградбаОваа издржлива, компактен articulating рака ви овозможува да се качи преносни LCD монитор или компактен LED извор на светлина директно до вашиот камерата е топло чевли планината...