• Ново
Нов оптичен зуум-обектив, без детайлите CCD за Soony DSC-H300 за цифров фотоапарат Olympus SP-800 SP800

Нов оптичен зуум-обектив, без детайлите CCD за Soony DSC-H300 за цифров фотоапарат Olympus SP-800 SP800

BGN 63.98
В магазина

Брой продукти


Важен потсетник
Следните продажба на дигитални леќи на камерата, боја за нови или девет во нови. Постојат фини линии или гребење помалку дел од погоре, но не влијае на функцијата и употреба на нормално.
Со цел да се избегнат непотребни загуби за вас, ве молиме да се купи внимателно!!! Откако ќе поставите цел, смета дека да се прифати фактот дека ние споменавме погоре, ние нема да сноси никаква одговорност.
Трансакцијата интегритет, ви благодариме
Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.
Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.
Т ере се повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.
Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга. =
Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.
Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.
Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку е-Маил порака.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.
Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!
Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.

Подробности

търговска марка:
ЙОТЕБО
Тип:
Обектив
Номер На Модела:
H300 SP800
Съвместим Марка Екшън-Камера:
Никон

Те също купуват с този продукт

Selens M11-068 7 Магията на arm Hydrostat Arm Articulating Arm holder with Shoe Mount light stand аксесоари за фото студио

BGN 23.68

Selens M11068 7" Магија рака / Hydrostat Рака / Articulating Рака со Чевли Планината 7inПакетот Вклучува : 1 * Selens 7" Articulating РакаSelens 7" Articulating Рака со Чевли се КачиИстакнува : ТројноПоврзувани Рака Единствена Точка Заклучување Механизам Одговара На Стандард Чевли Месеци Трајни ИзградбаОваа издржлива, компактен articulating рака ви овозможува да се качи преносни LCD монитор или компактен LED извор на светлина директно до вашиот камерата е топло чевли планината...

Нов визьор EF гумена очна чаша окуляр наглазник за Canon 650D 600D 500D, 550D 450D 1100D 1000D 400D-рефлексен фотоапарат

BGN 1.00 2.05

2016 година Нови EF Визирот EF Гума Око Купот на Окуларот Eyecup за Canon 650 D 600 D 550 D 500 D 450 D 1100 D 1000 D 400 D SLR КамераКарактеристики : Компатибилен модел : за Canon 300 D 350 D 400 D 450 D 550 D 600 D 650 D 1100 D 1000 D D30 D60 SLR камераКарактеристики мека надворешниот раб гума перницаОваа 18mm Око првенство За Canon го заменува вашиот изгубен, оштетен или скршен окуларотДве мали клипови на грбот За пружа окуларот на вашиот камера100% сосема нов и висок квалитетДетали : Предмет тип : око печМатеријал : пластикаБоја : црна1 x око печ (Додаток САМО, камерата не е вклучена)ПлаќањеМожете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

оригинални резервни части за фотоапарат черна капачка s610 nikon COOLPIX S610 капак на отделението за батерията S610 делото врати

BGN 10.00 11.18

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

2 бр. / нов обектив Anti-Shake Flex кабел за Nikon J1 NIKKOR 10-30 мм 10-30 mm 1: 3.5-5.6 VR ремонт на част от

BGN 8.80

2 ПАРЧИЊА / Нов Објектив Антисе Тресат Flex Кабел За Nikon J1 NIKKOR 1030 mm 1030мм 1 : 3.55.6 VR Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Най-новият единична захващане на главата ъглова скоба за фото студио Стрела рефлектор ръка щанд безплатна доставка

BGN 24.00 25.28

Добредојдовте на нашата продавница !Најновите Еден Зафат Главата Агол Стегач за Фотографија Студио Бум Рефлектор Рака Стојат бесплатен превозотСе препорачува : Опис : Лесно за поставување, користење и прилагодување на агол на вашиот опрема Компатибилна со стои со 3 / 8" произлегува, како што се рефлектор рака стандард 5 / 8" чашката accommodates повеќето светлина стои Доаѓа со 3А осигурач како бесплатен подарок Пакет се вклучени : само 1 единствен раководител менгеме , нема Бум рака

чисто нов оригинален LCD дисплей за CANON IXUS 510 IXUS510 HS IXY 1 ELPH 530 HS цифрова камера с осветление + сензорен екран

BGN 104.00

100% Нови оригинални LCD За CANON IXIXХС IXY 1 ELPH 530 ХС Дигитална Камера Со Светлото + допирПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

40 x 40 x 40 см опростена фотографско студио Light Room Photography Photo Studio LED Lighting сгънати на фона на кутия за камера Canon, SONY

BGN 49.00 79.87

40 x 40 x 40cm Лесни Поедноставен Photostudio Коцка Светлина Соба Фотографија Фото Студио за LED Осветлување Укината Позадина КутијаОпис : Мини преносни поедноставен photostudio работи совршено со свои паметни телефони, За Canon / SONY / Кодак / Олимп, и сите други дигитална камера ...

Супер добро качество обектив бленда гъвкав кабел за CANON 28-90 мм ремонт на част от

BGN 9.55

ЛЕЌА Отворот Flex Кабел За CANON 2890 mm Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Mcoplus 20 * 20*20cm Photo Studio Box преносима фотографско студио Photo Box аксесоари за фотостудий със светлина

BGN 17.58

Mcopl*20*20cm Фото Студио Кутија Преносни Фотографија Фото Студио Кутија Фото Студио Додатоци Со СветлинаКарактеристики : 1.Вграденво магнет,лесен за инсталација2.LED Светло напојува преку USBКабел3.Суперсветли led монистра, да обезбеди просек светлина4.Две позадина(white & црно), под услов, и да одговара на вашите потреби5.Пренослив дизајн, лесно да ги чувате и да го носат, идеални за вас да пука високо6.квалитет на сликата за мали производСпецификации : Позадина Во Боја : Бела, ЦрнаЛесно да се чисти; ПератПакетот вклучува : 1x USB Кабел1x Камера Студио Кутија1x Црна Позадина Colth1x Бела Позадина Colth

FreeShip AC Power Adapter Plug BP-511A BP511A BP-511 BP511 зарядно устройство за Canon EOS 50D 40D 30D Camera 20D Камери Cam DV

BGN 11.00 11.18

Опис на производот : погоре се демо и слики, само да знаете дека објектот.Ние и ветуваме на полначот ќе добиете совршено се вклопуваат за вашата батерија.Љубезно ве молиме да оставите порака со вашата Камера модел, така што ќе може да побара од магацин за да испратите ќе Конечниот Точни Полнач...

zhenfa NP-FM500, NP-FM500H батерия BC-VM10, BC-VM10A BC-VM50 зарядно устройство за SONY DSLR-A200 A300 A350 A450 A550 A560 A580 A700 A850

BGN 9.12

Производ Модел : NPFM50 Номинална Влезниот : Микро DC 5 V Номинална Излезна Моќност : DC 8.4 V / 400m A Операција Температура : 20~+60° Складирање Температура : 40~+85° Боја : Црна Димензии : 95×75×15mm(Приближна Вредност) Производ Тежина : 40 g (Вклучуваат USB Кабел) Испорака Тежина : 100 g (Вклучуваат USB Кабел) Изборен Спецификации : 1pc Полначот тело 1pc Микро USB Кабел Тип на Производ : Замена на Производот (Нов) Состојба : Нова, 1 година гаранција!Забелешки : полначот не е за полните вашата батерија само...

Lilliput 9.7 969A / S 3G HD SDI монитор IPS панел и LED Field monitor SDI, HDMI ypbpr компонент AV връх за BMCC

BGN 702.40

LILLIPUT 9.7" 969 A / S IPS Монитор 3 G HDSDI AV YPb PR HDMI КАРТОНЧЕ USB w / Ѕирка, лажна боја, изложеност, ХистограмКарактеристики : LILLIPUT 9.7" 969 A / S со 3 GSDI, HDSDI, HDMI, YPb Pr, Видео, Аудио, КАРТОНЧЕ Текст / 3 GSDI, HDSDI, HDMI, YPb Pr, Video, USB Излез.Одговара BMCC BMPCC FS700 Канон Nikon D800 D700 D600 V1 D4 5 D2 5 D3 7 D 60 D 550 D Сите со HDMI Ouput Камера dv видео филмТоа е добро решение за вашиот живеат користат како стрелата кранот ја користите или destop употреба.Овој објект вработува се интегрираат кола, пониска потрошувачка на енергија, и пониска емисија на зрачење, добра преносливост;LED осветлувањето на екранот ја прави уред многу потенки, повеќе штедење на енергија;ВидеоYPb PrДвојно аудиоHDMI влез, за да се поврзете со HD камера;Висока осветленост & контраст со флексибилни виткање сонцето сенка маска, го прави слика детали многу појасна, повеќе живописни преглед, посилно чувство на хиерархија;178 178(HV) широк агли на гледање, за да се обезбеди подобро гледање ефект;1024x768 висока резолуција;Dual HDMI влез;USB 5 V излез за полнење;Широк напон : DC 724 V;РЕЗУЛТАТИ интерфејс со покажува светло;Gimbal заградата за инсталација;Во согласност со стандардна IP52.Напредни Функции : Ѕирка Филтер, Лажни Бои, Осветленост Хистограм, Изложеност, Камерата, Центар за Напредок, ПикселдаПиксели, Боја Бар, Екран Маркер,Размерот, Проверете Област, Underscan / Overscan, Замрзнување на Текст, H / V Задоцнување, 8x Зум, СликавоСлика.Pls имајте на ум дека Vпланината батеријата плоча не е вклучена...

Нов Фокус USM Ultra Sonic Motor (4 линии кабел ) резервни части за Canon 28-80mm 35-80mm 75-300mm обектив

BGN 25.58

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење unmber Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата ИЛИ контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.

Аксесоари за спортни екшън камери за завъртане на 360 градуса китката каишка каишка и закопчалка за GoPro Hero 4 3 3+ 2 SJ4000 SJ5000 Xiaomi yi

BGN 4.78

Спорт Акција Камера Додатоци 360 Степен Ротација врвка за околу Рака на Рака Бенд Планината за Go Pro Херој 4 3 3+ 2 SJ4000 SJ5000 Xiaomi yi КамераФункција : *Сосема нов и висок квалитет...

Стреля голям диаметър на мотор под наем подседельный щифт щипка за Gopro 6 5 4 3+ 3 Session SJCAM yi Lite 4K 4K+ Камера Go Pro аксесоар

BGN 11.00 12.64

Функција 1.Добар избор за снимање фотографија во outdoor sports 2.Прикачите вашата Go Pro камера со овој планината да било рол бар во рамките на 3.5 cm6.35 cm ( 1.38" до 2,5" )crossbar 3.Ова е замена Handlebar / Seatpost Пол / Велосипеди / Roll Bar планината за сите акција камера како Go Pro / SJCAM / Xiaoyi Yi и други Пакет Вклучуваат 1x Seatpost Handlebar ПланинатаПревозот во Светот на превозот .(Се очекува некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќањето за верификација , Ние само брод да се потврди цел адреси ...

6in1 Meking Flash Stand Holder Base Hot Shoe Light Stand 6шт за Speedlite/Speedlight/Flash

BGN 4.48

Флеш Стојат Носителот База Топла Чевли Светлина Стојат 6pcs за Speedlite / Speedlight / FlashПакетот Вклучува : 6 × Флеш СтојатМини Флеш СтојатОваа флеш стојат може да се користи за да се застане флеш на било каква рамна површина, за лесно offкамера позиционирање Работи со Сите Стандардни ТоплоБрој на Удари Робустен дизајн поддршка и стабилизирање на било флеш Се користи за поставување на повеќе remote трепка 1 / 4" завртка на днотоПревозот ЗабелешкаПРЕВОЗОТ : 1.Вашата цел ќе бидат обработени за 13 дневна по вашата исплата е примена или бришат.2.Вашата цел ќе биде предаден преку Холандија Пост Воздух Mail.3.Тоа ќе трае околу 560days во транзит,ве молиме почекајте трпеливо.4.Ако не сте го доби пакет на време, ние може да се прошири испорака датум за вас.5.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.Следново е нормално пристигнување време курс за вашиот референца : ЗемјаРаботни Дена(не вклучувајќи одмор)591015162021252635>35СадНоминална(време пристигна)5.1%50.1%33.6%7.5%3.7%Контактирајте со насЕвропаНоминална(време пристигна)8.6%61.2%19.1%7.0%4.1%Контактирајте со насАвстралијаНоминална(време пристигна)4.7%52.6%30.2%9.6%2.9%Контактирајте со насКанадаНоминална(време пристигна)6.7%50.6%30.4%8.5%3.8%Контактирајте со насРусијаНоминална(време пристигна)1.5%10.3%29.7%41.2%18,8% сеКонтактирајте со насАзијаНоминална(време пристигна)10.5%30.6%43.8%12.1%4.0%Контактирајте со насДруга ЗемјаНоминална(време пристигна)3.5%25.0%47.9%17.9%5.7%Контактирајте со насПЛАЌАЊЕ : 1.Ние прифаќаме Escrew за плаќање.2.Ве молиме да се осигурате вашата адреса,телефонски број се во право кога ќе се плати.3.Ако производот што сте го добиле не е задоволен за вас,можете да контактирате со нас,и тогаш ние ќе ја или наплата.ПОВРАТНИ информации : 1.Ние ќе ја напуштат повратни информации за вас кога ќе се потврди цел,и ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас, ви благодариме.2.Ние ќе ви обезбедиме добри производи и услуги за вас,се надевам да се справи со вас цело време.ЗА НАС : Meking Студио е професионална фотографска опрема фабрика се наоѓа во Гуангжу, Кина.Добредојдовте да биде нашиот дистрибутер.

Нов LCD дисплей за Canon IXUS210;IXY10S;PC1467;SD3500;IXUS 210 - това е цифров фотоапарат със сензорен екран и осветление

BGN 20.78

Нови LCD Екран За Canon IX;IXY10 S;PC1467;SD3500;IXЕ Дигитална Камера Со допир и осветлувањеПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Brand New Noritsu Gear Unit B018307/B018307-1 за Noritsu qss 3201 3202 3203 minilab, original Japan not ready stock

BGN 1045.00 1112.00

Бренд Нови Noritsu Опрема Единица B018307 / B0183071 за Noritsu qss 3201 3202 3203 minilabОвој дел е оригинален Јапонија,но не се подготвени акции дел,треба да нарачате прв и да чекаат за испорака,Ако е потребно,ве молиме контактирајте со нас за приближното време на испорака.Ви благодариме,Мервин ZhouМобилен / whatapp : +008613631282388Skype : mervynzhou

Falconeyes Studio Light Photography Lamp 3000K-цветна температура 8000K регулируема яркост с LCD дисплей и сензорен панел CLL-3000TDX

BGN 1421.00 1579.20

Сокол Очи CLL & DLL серија LED Fresnel е дизајниран за професионално снимање и емитување на употреба Опремен со висок CRI ЛЕР чипови, CLL & DLL серија е во можност да стигнат до CRI 95+ која може да ги задоволи стандард условот на снимање и емитување.CLL & DLL серија е поделена на различни модели со излез од 160 W да 750 W додека DLL серија има 160 W & 300 W.Да се подобри употребата на CLL & DLL серија во поинаква средина, Сокол Очи е поделена на CLL & DLL серија во Wifi контрола и DMX контрола.Wifi контрола им овозможи на корисникот да се контролира на повеќе единици со паметен уред апликација под Wifi конекција...

Led Selfie Light Ring for Live Stream Video Chat Live Broadcasting with Flexible Phone Holder for Iphone 6 / 7Plus Samsung и LG, HTC

BGN 36.78

Sokani Led Selfie Прстен Светлина за Live Stream Видео Разговор во Живо Радиодифузија со Флексибилни Phone Држач за Iphone 6 / 7 / 7 PlSamsung, LG, HTCМатеријал : напредни легури, алуминиумизвор на светлина : LEDНето тежина : 529 gТемпература на бојата : 30005000kLuminaire моќ : 5 WТемпература на чување : 40 ℃ ~ 80 ℃Работна температура : помалку од 45 ℃.Пакетот Вклучува : 1 X Sokani Selfie Прстен Светлина

CNC 360 градуса въртене на топката корона за монтиране на статив 2,5 см за Gopro Hero 5 4 Xiaomi Yi SJCam GitUp камера аксесоари

BGN 4.00 5.04

CNC 360 Степен Ротација Топката Главата Планината Tripod 2.5 CM за Gopro Херој 5 4 Xiaomi Yi SJCam Git Up КамериCNC 360 Степен Ротација Топката Главата Планината Tripod 2.5 CM за Gopro Херој 5 4 Xiaomi Yi SJCam Git Up Камери3 Бои се опционални, Црна / Црвена / Сина, ве Молиме изберете оној што го сакате.CNC Метал Материјал, Повеќе Издржливи и Убави!Ова е топката главата држачот за Go Pro камера модул, треба да ги исполнуваат RAM меморија на еден инч морон стап и топка поставува или мотоцикли, велосипеди и други подвижни прилагодливи outriggers сеопфатна лесен за употреба и повеќе интимни.Дизајниран за Go Pro HERO3 / 3+ / 4 / 5 обичај топката главата планината...