• Ново
Led Selfie Light Ring for Live Stream Video Chat Live Broadcasting with Flexible Phone Holder for Iphone 6 / 7Plus Samsung и LG, HTC

Led Selfie Light Ring for Live Stream Video Chat Live Broadcasting with Flexible Phone Holder for Iphone 6 / 7Plus Samsung и LG, HTC

BGN 36.78
В магазина

Брой продукти


Sokani Led Selfie Прстен Светлина за Live Stream Видео Разговор во Живо Радиодифузија со Флексибилни Phone Држач за Iphone 6/7/7 Plus Samsung, LG, HTC
Материјал : напредни легури, алуминиум
извор на светлина : LED
Нето тежина : 529 g
Температура на бојата : 3000-5000k
Luminaire моќ : 5 W
Температура на чување : - 40 ℃ ~ 80 ℃
Работна температура : помалку од 45 ℃.
Пакетот Вклучува : 1 X Sokani Selfie Прстен Светлина

Подробности

Пакет:
ДА
търговска марка:
Фотопал
Номер На Модела:
Селфи Пръстен На Светлината
Името на елемент :
Светлина пръстен селфи Led
Характеристика:
Излъчването на живо видео чат на живо излъчването с гъвкав държач на телефона
Функция 2:
за Iphone 6 / 7 / 7Plus Samsung и LG, HTC
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Материал:
подобрен сплави, алуминий
Цветна Температура:
3000-5000К
Мощност на осветителното тяло:
5 W
Работна температура:
по-малко от 45 градуса по Целзий
Температура на съхранение:
- 40 Градуса По Целзий~ 80 Градуса По Целзий

Те също купуват с този продукт

2 бр. / нов обектив Anti-Shake Flex кабел за Nikon J1 NIKKOR 10-30 мм 10-30 mm 1: 3.5-5.6 VR ремонт на част от

BGN 8.80

2 ПАРЧИЊА / Нов Објектив Антисе Тресат Flex Кабел За Nikon J1 NIKKOR 1030 mm 1030мм 1 : 3.55.6 VR Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

FreeShip AC Power Adapter Plug BP-511A BP511A BP-511 BP511 зарядно устройство за Canon EOS 50D 40D 30D Camera 20D Камери Cam DV

BGN 11.00 11.18

Опис на производот : погоре се демо и слики, само да знаете дека објектот.Ние и ветуваме на полначот ќе добиете совршено се вклопуваат за вашата батерија.Љубезно ве молиме да оставите порака со вашата Камера модел, така што ќе може да побара од магацин за да испратите ќе Конечниот Точни Полнач...

безплатна доставка на ново зарядно за Nikon EN-EL3e ENEL3E D300 D200 D70 D80 D700 D70S Camera US/AU/EU / UK pLUG

BGN 11.00 11.18

Опис на производот : погоре се демо и слики, само да знаете дека објектот.Ние и ветуваме на полначот ќе добиете совршено се вклопуваат за вашата батерија.Љубезно ве молиме да оставите порака со вашата Камера модел, така што ќе може да побара од магацин за да испратите ќе Конечниот Точни Полнач...

Selens система за почистване на лещи чист вентилатор прахосмукачка вентилатор за обективи цифров фотоапарат телескоп EST.

BGN 4.00

Превозот ЗабелешкаПРЕВОЗОТ : 1.Вашата цел ќе бидат обработени за 13 дневна по вашата исплата е примена или бришат.2.Вашата цел ќе биде предаден преку Кина Пост Воздух Mail,e Packet,EЕМС или ЕМС.3.Тоа ќе трае околу 560days во транзит,ве молиме почекајте трпеливо.4.Ако не сте го доби пакет на време, ние може да се прошири испорака датум за вас.5.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.Следново е нормално пристигнување време курс за вашиот референца : ЗемјаРаботни Дена(не вклучувајќи одмор)591015162021252635>35СадНоминална(време пристигна)5.1%50.1%33.6%7.5%3.7%Контактирајте со насЕвропаНоминална(време пристигна)8.6%61.2%19.1%7.0%4.1%Контактирајте со насАвстралијаНоминална(време пристигна)4.7%52.6%30.2%9.6%2.9%Контактирајте со насКанадаНоминална(време пристигна)6.7%50.6%30.4%8.5%3.8%Контактирајте со насРусијаНоминална(време пристигна)1.5%10.3%29.7%41.2%18,8% сеКонтактирајте со насАзијаНоминална(време пристигна)10.5%30.6%43.8%12.1%4.0%Контактирајте со насДруга ЗемјаНоминална(време пристигна)3.5%25.0%47.9%17.9%5.7%Контактирајте со насПЛАЌАЊЕ : 1.Ние прифаќаме Escrew за плаќање.2.Ве молиме да се осигурате вашата адреса,телефонски број се во право кога ќе се плати.3.Ако производот што сте го добиле не е задоволен за вас,можете да контактирате со нас,и тогаш ние ќе ја или наплата.ПОВРАТНИ информации : 1.Ние ќе ја напуштат повратни информации за вас кога ќе се потврди цел,и ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас, ви благодариме.2.Ние ќе ви обезбедиме добри производи и услуги за вас,се надевам да се справи со вас цело време.ЗА НАС : Meking Студио е професионална фотографска опрема фабрика се наоѓа во Гуангжу, Кина.Добредојдовте да биде нашиот дистрибутер.

оригинален нов обектив 24-105 пръстен метална основа 24-105 байонет Forcanon 24-105 мм, за монтиране на 24-105 определяне на ремонтна част безплатна доставка!

BGN 67.68

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! 100% нови оригинални 24105 / 4 L леќа Метална база 24105 / 4 L бајонет За canon24105 / 4 L планината Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Най-новият единична захващане на главата ъглова скоба за фото студио Стрела рефлектор ръка щанд безплатна доставка

BGN 24.00 25.28

Добредојдовте на нашата продавница !Најновите Еден Зафат Главата Агол Стегач за Фотографија Студио Бум Рефлектор Рака Стојат бесплатен превозотСе препорачува : Опис : Лесно за поставување, користење и прилагодување на агол на вашиот опрема Компатибилна со стои со 3 / 8" произлегува, како што се рефлектор рака стандард 5 / 8" чашката accommodates повеќето светлина стои Доаѓа со 3А осигурач како бесплатен подарок Пакет се вклучени : само 1 единствен раководител менгеме , нема Бум рака

Viltrox 7 DC-70 II Clip-on цветен TFT HD LCD монитор дисплей HDMI AV вход 1024 x 600 за Sony, Canon, Nikon DSLR фотоапарат

BGN 159.20

Viltrox 7 инчен DC70 II Clipза Боја HD TFT LCD Монитор Екранот HDMI AV Влез 1024 x 600 за Sony Nikon Canon dslr фото КамераКарактеристики : Viltrox DC70 ЕКС е пренослив HDMI монитор на кој може да се користи за огледало помалку камери,dslr фото и дигитален HD camcorders' со HDMI / AV пристаништа...

За Gopro однонаправленное пряка връзка ставите на Go pro 4/3+/3/2/1 Eken h9 H9R Sjcam Xiaomi Yi 4k Sj4000 аксесоари

BGN 2.00 3.01

Опис : Материјал : ПластикаГолемина : Како се покаже сликаБоја : ЦрнаПакет Се Вклучени : 1 x Долга права заеднички1 x Краток директно заедничкиПоддршка : Ние нудиме целосна поддршка за сите наши производи!Ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пораката со било какви прашања или прашања може да имате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро...

5 компл. / Лот BP-508 BP-511 BP-511A BP-512 BP-514 BP-522 BP-535 батерия USB зарядно устройство за заместител на Canon CB-5L CG-560 CG-570 CG-580...

BGN 23.98

5 Sets / Многу BP508 BP511 BP511 A BP512 BP514 BP522 BP535 USB Полнач за Батеријата се Замени за Canon CB5 L CG560 CG570 CG580 ..Пакет(секоја Многу) вклучува 5 групи на USB полнач , секој сет содржи : 1x USB Полнач за Canon BP508 BP511 BP511 A BP512 BP514 BP522 BP535 Камера батерија; 1x 30cm USBMicro USB КабелОвој USB конектор сет е светлинатежина на уредот да биде во можност да камера полнење на батеријата од власта банка некаде далеку од штекер, паметни коло дизајн, и LED индикатори со автоматско тековната контрола за заштита на батеријата од преполнувањето, краток спој, и електронски шок...

Нов Фокус USM Ultra Sonic Motor (4 линии кабел ) резервни части за Canon 28-80mm 35-80mm 75-300mm обектив

BGN 25.58

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење unmber Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата ИЛИ контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.

Супер добро качество обектив бленда гъвкав кабел за CANON 28-90 мм ремонт на част от

BGN 9.55

ЛЕЌА Отворот Flex Кабел За CANON 2890 mm Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

TELESIN диаметър 8 см Универсален автомобилен издънка държач за статив адаптер за GoPro Hero 6 5 4 3 2, Xiaomi 1 YI 4K, SJCAM, EKEN

BGN 11.00 12.03

TELESIN 8 CM Дијаметар Универзален Автомобил Вшмукување Чаша Планината Tripod Носителот Вшмукување Чаша Планината за Go Pro Херој 6 5 4 3 / 3+ 2 Gopro HD ДодатоциКарактеристики : Обезбедуваат широк опсег на движење и стабилност Прикачите вашата камера со оваа индустриска сила вшмукување чаша на автомобили, бродови, мотоцикли и повеќе високо влијание спортски Конструиран за да се обезбеди широк опсег на движење и стабилност...

Нов LCD дисплей за Canon IXUS210;IXY10S;PC1467;SD3500;IXUS 210 - това е цифров фотоапарат със сензорен екран и осветление

BGN 20.78

Нови LCD Екран За Canon IX;IXY10 S;PC1467;SD3500;IXЕ Дигитална Камера Со допир и осветлувањеПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

чисто нов оригинален LCD дисплей за CANON IXUS 510 IXUS510 HS IXY 1 ELPH 530 HS цифрова камера с осветление + сензорен екран

BGN 104.00

100% Нови оригинални LCD За CANON IXIXХС IXY 1 ELPH 530 ХС Дигитална Камера Со Светлото + допирПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Godox AD-S3 красотата dish рефлектор с клетъчна капак за Godox Witstro AD200 Имат flash Godox AD180 AD360 AD360II Speedlite

BGN 56.00

Godox АДS3 Убавина Јадење Рефлектор со Саќе Покритие за Godox Witstro AD200 Џеб Флеш Godox AD180 AD360 AD360 II SpeedliteОпис на производот Опис : * сребро внатрешни работи резултатите во високото specularity...

zhenfa NP-FM500, NP-FM500H батерия BC-VM10, BC-VM10A BC-VM50 зарядно устройство за SONY DSLR-A200 A300 A350 A450 A550 A560 A580 A700 A850

BGN 9.12

Производ Модел : NPFM50 Номинална Влезниот : Микро DC 5 V Номинална Излезна Моќност : DC 8.4 V / 400m A Операција Температура : 20~+60° Складирање Температура : 40~+85° Боја : Црна Димензии : 95×75×15mm(Приближна Вредност) Производ Тежина : 40 g (Вклучуваат USB Кабел) Испорака Тежина : 100 g (Вклучуваат USB Кабел) Изборен Спецификации : 1pc Полначот тело 1pc Микро USB Кабел Тип на Производ : Замена на Производот (Нов) Состојба : Нова, 1 година гаранција!Забелешки : полначот не е за полните вашата батерија само...

ТЕЛЕСИН гърдите предпазен колан, колан за монтиране на гърдите колан, за GoPro Hero 6 Hero 5 4 3 2 Xiaomi Yi 4K Mijia 4K SJCAM EKEN аксесоари

BGN 15.00 15.63

TELESIN Градите Појас се Подигнат Рака Планината Chesty Рака за Go Pro Херој 6 Херој 5 4 3 2 Xiaomi Yi 4 K Mijia 4 K SJCAM EKEN ДодатоциСовршен за скијање, планински велосипедизам, мотокрос, гребло спорт,или секоја активност каде што сакате да се добие "пониска од шлемот" поглед на акција...

99%чисто нов оригинален цифров фотоапарат, обектив, аксесоари за Canon IXUS115 IXUS117 HS PC1588 ELPH100 IXY210 IXUS 115 обектив

BGN 20.14

Во 99%нови Оригинални Дигитална Камера Зум објектив Додатоци за Canon IXIXХС PC1588 ELPH100 IXY210 IXлеќаПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Selens M11-068 7 Магията на arm Hydrostat Arm Articulating Arm holder with Shoe Mount light stand аксесоари за фото студио

BGN 23.68

Selens M11068 7" Магија рака / Hydrostat Рака / Articulating Рака со Чевли Планината 7inПакетот Вклучува : 1 * Selens 7" Articulating РакаSelens 7" Articulating Рака со Чевли се КачиИстакнува : ТројноПоврзувани Рака Единствена Точка Заклучување Механизам Одговара На Стандард Чевли Месеци Трајни ИзградбаОваа издржлива, компактен articulating рака ви овозможува да се качи преносни LCD монитор или компактен LED извор на светлина директно до вашиот камерата е топло чевли планината...

Аксесоари за спортни екшън камери за завъртане на 360 градуса китката каишка каишка и закопчалка за GoPro Hero 4 3 3+ 2 SJ4000 SJ5000 Xiaomi yi

BGN 4.78

Спорт Акција Камера Додатоци 360 Степен Ротација врвка за околу Рака на Рака Бенд Планината за Go Pro Херој 4 3 3+ 2 SJ4000 SJ5000 Xiaomi yi КамераФункција : *Сосема нов и висок квалитет...

EKENCAM 12шт анти мъгла поставяне сърфинг, гмуркане аксесоари вътре вложка за Gopro 6 5 SJ4000 Yi 4K водоустойчива dome порта на камерата

BGN 2.00 2.05

Функција100% Сосема нов и висок квалитет.Боја : БелаМатеријал : Висок молекуларна полимер.Компатибилен Камера Модели : Go Pro Херој 4 2 3+ 3 ,sj4000 sj5000,sj6000,sj7000 xiaoyi .Вметнување на двете страни на заштитна домување, ги штити леќи на камерата од маглаПогоден за нуркање, качување, сурфање и антенски фотографирањетоПакетот Вклучува12pcs x анти магла Insert (Не се вклучени камерата)

10шт нов затвор острието завеса резервни части за ремонт на Canon EOS 40D 50Г 60D 70D SLR

BGN 44.78

Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран / Екранот,Леќа,LCD / Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.Нормално,тоа ќе потрае 720 работни денови за испорака.Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се купувачот е одговорност.Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку еМаил порака.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме allow1_2 работни дена за одговори).Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.Ако може да се задоволни со нашата producst и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД,Ние ќе биде многу благодарен!Ние нудиме на нашите клиенти vith квалитет увери производи и брзи услуги.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.

Q00203 ЮЕСАР-WIFI232-610 V2 сериен RS232 RS485 към адаптер WiFi Ethernet

BGN 81.00 88.61

USRWIFI232610 V2 Сериски RS232 RS485 да се Wi Fi Адаптер EthernetВоведувањето на RS232 / RS485 Wi Fi Адаптер EthernetUSRWIFI232610 RS232 / RS485 да се WIFI & RJ45 адаптер е безжични мрежи сервер, која се користи за проект на RS232 / RS485 сериска опрема за WIFI или Ethernet мрежи...

оригинални резервни части за ремонт на фотоапарати червена капачка S210 nikon S210 ' Cover S210 Cover feel

BGN 14.00 15.98

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!