• Ново
40.5 mm MC UV обектив със защитно покритие против надраскване обектив UV филтър капак на обектива за SJCAM SJ6 cLegend камери

40.5 mm MC UV обектив със защитно покритие против надраскване обектив UV филтър капак на обектива за SJCAM SJ6 cLegend камери

BGN 16.00
BGN 23.81
-33 %
В магазина

Брой продукти


Пакетот Вклучува
1 x 40mm УВ Филтер за SJ6 1 x Филтер Маска ( Камера и други додатоци не се Вклучуваат )

Подробности

Номер На Модела:
GP385b
търговска марка:
ЭКЕНКАМ
Пакет:
Комплект 1
Тип:
Филтри Камера Действия
Съвместим Марка Екшън-Камера:
sjcam
Материал:
Стъкло и алуминиева сплав
диаметър на обектива:
40 мм
Анти-разклащане:
No
Стил филтър:
Сплит-Филтър
Тегло:
0.82 oz (25 g)
Съвместими модели:
за sjcam sj6

Те също купуват с този продукт

icv NPFE1 универсална камера зарядно устройство адаптер за Sony NP-FT1 NP-FE1 NP-FR1 NP-BD1 NPFT1 NPFE1 NPFR1 NPBD1

BGN 55.00 66.67

Пред испорака, ние ќе ги тестираат секој производ! Компатибилен Со Моделите Камера : (Ctrl + F ќе ви помогне да го најдете вашиот модел) за Sony : NPFT1 NPFE1 NPFR1 NPBD1 NPFT1 NPFE1 NPFR1 NPBD1 Функција : Ова Дуо LCD Полначот од LVSUN трошоци 1 или 2 НПFE1 / ....

Neewer 12 / 30 см Преносим мини кръгъл софтбокс студио стрелба палатка дифузор софтбокс за Nikon / Canon/Yongnuo / Sony Speedlight

BGN 11.00 13.76

Карактеристики : Мини големина, 30cm во дијаметар, преносни и мала тежина Може да омекне и дифузни флеш да се создаде дури и осветлување ефект за вашиот снимање...

CY 60x90cm 24x35 5 in 1 Multi Disc Photography Studio Photo Oval сгъване на светлината рефлектор handhold преносим фотодиск

BGN 18.00 19.97

КИП 60x90cm / 24"x35" 5 во 1 Мулти Диск Фотографија Фото Студио Овална Расклопна Светлина Рефлектор handhold преносни фото диск Оваа продавница сите производи се фабрички директна продажба, инвентар соодветно, обезбедување на квалитет, може да се прилагоди за да испробате,добредојдени да се консултираат...

FOTGA 1/4 до 3/8 винт + 3/8 кран Родословни жак адаптер f камера на статив подкрепа на едро!

BGN 6.38

топла продаде предметибесплатен превозот топла продажба 23cmx23cm Универзална преносни блиц на Камерата softbox diffuser f 580 EX 430 EX 600 EX парчеFOTGA Wholsale на камерата леќи на Камерата капа носителот чувар тока за 43mm 52mm 55мм големина Канон Nikon, Sony парчеFOTGA DP3000 Планината Заградата Железнички Блок Род Стегач за 15mm Род dslr фото HDV Екипаж Систем Висок Квалитет парчеFOTGA Wholsale Рамен Shutter копчето за Ослободување на Leica Contax Fujifilm x100 X10 XPro1 XE1 M6 М9 парче2013 НОВА пристигнување FOTGA DP3000 dslr фото Следат Фокус A / B Тешко Запира за 15mm Род 5 D II III 7 D GH2 60 D бесплатен превозот САД$ 104.99 / парчеТОПЛА ПРОДАДЕ!!бесплатен превозот 77mm Оптичко Стакло УВ IR Инфраред се Намали Блокирање на Филтер за dslr фото објектив CCD парчеТрговија на големо FOTGA 2 во 1 60см расклопна рефлектор Диск 24" сребро злато парчеТрговија на големо FOTGA 190cm / 6'4" Светлина Стојат Фото Видео Студио Осветлување 1.90 парче100% Сосема НОВ!! Висок Квалитет!!! Вовед : 1...

Новият SC-2, Flash Hot Shoe PC Sync Socket адаптер за Nikon, Canon

BGN 10.00 11.17

Опис : SC2 Флеш Топла Чевли PC Sync Адаптер за Canon NikonКарактеристики : SC Серија флеш топла адаптер е применлив во flasher не можат да бидат директно во контакт со камера, што го прави за да се поврзете со камера за да се обезбеди ефектот на synchronously флеш со камерата.Овој производ е мала зафатнина, добар изглед на екстериерот и сигурен во однос на перформансите, тоа навистина ќе се обезбеди олеснување за фотографи, и тоа е многу лесен за користење, Само слајд PC sync Адаптер во чевли шут и ќе имаш PC штекер.1.Бренд нови, никогаш не се користат во2.Димензии : 29 x 26 x 25мм (1.1" x 1" x 1")3.Тежина : 15g4.Материјал : пластика и металПакетот вклучува : 1 X SC2 ФЛЕШ Топла чевли адаптерКомпатибилен Со : Топла чевли flashgun

Жаклин за Xiao yi Kit Head Chest Car Mount+Selfie Стик за GoPro HERO 5 4 Session 4 3+ 3 2 за eken h9r за SJCAM

BGN 37.00 46.38

Пакет се Вклучени : (не се вклучени камерата)1 x Главата Појас Рака Планината1 x Градите Појас Рака Планината1 x Продолжи Справи со Monopod1 x Вшмукување Чаша Планината Носителот1 x Лебди се Справи со Притисокот2 x Tripod Планината Адаптер2 x Gopro Површината JКука1 x 360 степени торба клип1.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.2.Ние обично се испраќаат надвор на објекти на следниот работен ден по уплата е потврдена (Саб...

A087421 / A087421-00 РАКЕЛЬНЫЙ клип в събирането на QSS3202SD Noritsu minilab part

BGN 684.00 720.00

A087421 / A08742100 SQUEEGGE РОЛЕРИ ASSY QSS3202 SD Noritsu minilab дел ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

Сгъваем Стол Директор На Преносим Гримьор Директор На Стол Стомана Открит На Къмпинг, Риболов Черен

BGN 302.38

Виткање Директор Стол Преносни Шминка Уметник Директор Стол Челик Отворено Кампување Риболов ЦрнаДиректорот стол, само треба да се повлече и да останат некое време во црното платно со црна рамка...

Заводска доставка GoPro Hero 5 силиконов калъф 10 бр. / лот корпуса на фотоапарата калъф+ защитно покритие на обектива за GoPro Hero 5 Action Camera

BGN 20.64

( Продавницата треба да биде : Best Step Меѓународни Продавница не Best Step Internation Продавница, ја внеле погрешна и не може да се промени....

3850 A2602A / 3850 A2602 / 3850A2602 / 3850A2602A Konica minilab part

BGN 304.00 320.00

3850 A2602 A / 3850 A2602 / 3850 A2602 / 3850 A2602 A Коника minilab дел ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

СНИМАЙТЕ Colorful Soft Silicone Protector Cover капак на обектива за GoPro Hero 5 6 Black For Camera Go pro 6 5 Action Camera аксесоари

BGN 1.00 1.38

Функција 1.100% Сосема нов и висок квалитет.2.Водаотпорни обвивка која ви овозможува да фасцинантен филм спортови на вода;3.Висока дефиниција за на екран што се прикажува и replays фасцинантно видео записите снимени4.Монтажни батерија што е лесно да се замени и го продолжува вашата камера е услуга живот Пакетот Вклучува1 x Одат про 6 5 Силиконски Леќа КапаПревозот во Светот на превозот .(Се очекува некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќањето за верификација , Ние само брод да се потврди цел адреси ...

LP E5 LP-E5 LPE5 LCD Dual USB зарядно устройство за Canon EOS Rebel XS Бунтовник 450D 500D 1000DSZ20 SZ10 XZ1 SZ30 TG805 U9000 батерия камера

BGN 15.00 17.58

Dual Слот LCD Екран USB полнач за Батерија полнач за Canon ЛПE5 dslr фото Liion Литиум Батерија Функција : Дизајнирани за Canon ЛПE5 литиум батерија...

Meike Mk-A6300 Battery Grip работа с батерия NP-FW50 за цифрови огледално-рефлексни фотоапарати SONY A6300/A6000 (батерията не е включена в комплекта)

BGN 80.00 88.80

Meike МКA6300 Батеријата Зафат Работа со NPFW50 Батеријата за SONY A6300 / A6000 Дигитални SLR фото Апарати(Батерија, Не се Вклучени) Работи со Sony A6300 и A6000.Карактеристики : Батеријата контрола на МКA6300 е компатибилен со Sony A6300 / A6000.Тој е опремен со жичана контролирани shutter ослободување на копчето за снимање во вертикална положба.тоа е најдобар избор за портрет фотографии.Оваа батерија зафат може да се одржи еден или два NPFW50 батерија liлав батерии кои ќе се удвои време на снимање.Спецификација : Предмет тип : Вертикална батеријата зафатКомпатибилен : за Sony A6300 / A6000Извор на енергија : 1 или 2 * НПFW50 (не се вклучени)Материјал : ABSРаботни Votage : 7.2 V8.4 VОперативен температура : 040℃Објектот димензии : 121*65*90 ммОбјектот тежина : 200gПакетот вклучува : 1 x Meike A6300 Батеријата Зафат 1 x Shutter Поврзете Кабел

Супер добро качество на нов обектив за мащабиране фокус гъвкав кабел част за Canon Powershot G10 G11 G12 ремонт камери

BGN 28.80

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ!100% НОВ Објектив за Зумирање Фокус Flex Кабел Дел за Canon Powershot G10 G11 G12 камера поправкаПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

TELESIN Scuba Diving Mask Snorkel Swim Очила, очила с калъф за съхранение на GoPro Hero 5 4 3 2, Xiaomi YI 4K, 4K+ аксесоари

BGN 29.00 47.98

TELESIN Underwate Нуркање Маска Snorkel Пливање Googles Очила со Камера Планината за Go Pro Херој 5 4 3, Xiaomi yi, SJCAM, Акција Камера Нуркање Додатоци Маска вградени во камерата планината да се создаде нуркачи одличен начин да се пука неверојатна видео додека нуркање во прилог на одржување на слободни раце...

10шт подходящ за 580ex sb800 Yongnuo YN565EX speedlite Flash Hot Shoe Adapter Stand Mount

BGN 18.56

Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот без следење, Ако избран превозот од "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про" "Кралската Пошта Економија" "Correos Економија" На следење на информации не е достапна во вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена...

NP-BX1 NPBX1 Bx1 зарядно за фотоапарат Sony Cyber-shot RX1, RX100, WX300,WX350,HX400, H400, HDR-AS10, AS15, AS200VR, PJ275,PJ440, X1000VR

BGN 55.00 66.67

NPBX1 NPBX1 BX1 Камера Апарат На Sony Cybershot RX1,RX100,WX300,WX350,HX400,H400,HDRAS10,AS15,AS200 VR,PJ275,PJ440,X1000 VRПред испорака, ние ќе ги тестираат секој производ! Го заменува : NPBX1,NPBX1 Компатибилен Со Моделите Камера : (Ctrl + F ќе ви помогне да го најдете вашиот модел) за Sony : DSCRX1, RX1, DSCRX1 R, RX1 R, DSCRX100, DSCRX100, RX100, DSCRX100 II(RX100 M2), DSCRX100 II, RX100 II, DSCRX100 III(RX100 M3), DSCRX100 III, RX100 III, DSCWX300, DSCWX300, WX300, DSCWX350, DSCWX350, WX350, DSCWX500, DSCWX500, WX500, DSCHX400, DSCHX400, HX400, DSCH400, DSCH400, H400, DSCHX300, DSCHX300, HX300, DSCHX50 V, DSCHX50 V, HX90, DSCHX90, DSCHX90, HX50, HDRAS10, HDRAS10, AS10, HDRAS15, HDRAS15, AS15, HDRAS20, HDRAS20, AS20, HDRAS30 V, HDRAS30 V, AS30 V, HDRAS100, HDRAS100, AS100, HDRCX240, HDRCX240, CX240, HDRCX405, HDRCX405, CX405, HDRCX440, HDRCX440, CX440, HDRGW66, HDRGW66, GW66, HDRMV1, HDRMV1, MV1, HDRPJ275, HDRPJ275, PJ275, HDRPJ440, HDRPJ440, PJ440, FDRX1000 V, HDRAS100 V (AS100 VR), HDRAS200 V (AS200 VR) Дигитална Камера Функција : Ова Дуо LCD Полначот од LVSUN трошоци 1 или 2 НПBX1 / ....

Двухканальное зарядно устройство за Canon EOS 550D 600D 650D 700D T5i T4i T3i T2i LP-E8 Battery

BGN 11.00 17.58

Dual Channel Батерија Полнач за Canon EOS 550 D 600 D 650 D 700 D T5i T4i T3i T2i ЛПE8 Батеријата100% Сосема НОВ!! Висок Квалитет!!!Вовед : Карактеристики : Dual Channel Дигитални Батерија Полнач за Canon ЛПE8 Батеријата.Пријави во една или две батерии истовремено.Smart LED индикаторот покажува статусот на полнење.Компактен Пренослив Дизајн, погодно за патниците и за бизнискорисници.Компатибилен Модел : за Canon EOS 550 D 600 D 650 D 700 D Бунтовнички T5i T4i T3i T2i Бакнеж X4 Х5 X7i итн.Спецификации : Тип : Dual полначБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаТекст : 5 V2 A(Max)Излез : 8.4 V600m A(X2)Пакетот Вклучува : 1 * Dual USB Полнач1 * USB кабелAnswer : ___________________________ Note : батерии не се вклучени.Макро Автоматски Продолжување Цевка Поставена генералниот ДИРЕКТОРАТ за CANON EF EFS Леќа 13mm 20mm 36mm парчеНудиме OEM БОЛЕСТ Автоматски Автоматски Фокус 25мм генералниот ДИРЕКТОРАТ за II Макро Продолжување Цевка за Canon EOS EF EFS парчеFotga Адаптер Прстен Leica M39 L39 Планината Објективот на Canon EFEOS M mirrorless камера за ef / efs леќа парчеFotga 58mm Тенок fader ND филтер за прилагодлива променлива неутрален густина ND2 да ND400 НОВО!нудиме oem парчеПро DV стерео микрофон микрофон унинасока за Canon 500d 600d 5d II 1d III 50 D 60 D Nikon D90 D3100 D3000 D7000 dslr фото DV DC Камера парчеТрговија на големо Nicna 77 mm Fader ND Филтер Прилагодливи од ND2 да ND400 ND2ND400 МЕК Про МултиОбложени Филтер Леќа 77mm парче1.5x3m сива Неплетени ткаенини Фото Фотографија Позадина Позадина Крпа 5x10ft за студио опрема парчеТрговија на големо FOTGA 24" Преносни 60cm Softbox Мека Кутија за Блиц Светлина Speedlite Фото Speedlight парче

нов обектив обратно на основната гъвкав кабел за SONY Cyber-Shot DSC-WX300 DSC-WX350 WX300 WX350 ремонт на цифрови фотоапарати част (без гнезда)

BGN 16.00

100% НОВ Објектив Назад Главниот Flex Кабел За SONY CyberShot DSCWX300 DSCWX350 WX300 WX350 Дигитална Камера Поправка Дел (Нема Приклучок)Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

Noritsu minilab Part A229496 China made

BGN 68.00 72.00

Noritsu minilab Дел # A229496 Кина направени ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

Vamson за GoPro Hero 4 session / 5 session аксесоари пяна вятърна екран против шум от вятър предното стъкло покритие за gopro 4s/5s VP626

BGN 9.20

Vamson за Go Pro Херој сесија 4 / 5 седница Додатоци Пена Правец на Екранот Анти Правец на Бучава Шофершајбната Покритие За gopro 4s / 5s VP626Опис : 100% Сосема нов и висок квалитетШироко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед / мотоциклГо намалува правец на бучава за подобрување на аудио фаќањеИдеален за висока брзина активности или windy срединиКомпатибилен со камерата сам, или камерата поставена во РамкаФлексибилна пена материјал обвива околу камерата за безбедна одговараСе протега и надвор за лесно отстранувањеМатеријал : Пластични & металБоја : ЦрнаКомпатибилен со : Gopro Херој сесија 4 / 5 сесијаПакет Се Вклучени : 1 x Анти Правец на Бучава Маска1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Земята Монтиране На Мини Статив Спайк Полюс Брой Котва Ръчно Заснемане На Притежателя За Gopro Hero 3/3+/4/5 Сесия Xiaoyi Екшън Камера

BGN 15.98

Земјата Планината Мини Tripod Скок Скок Удел Водител На Рака Зафат Држачот За Gopro Херој 3 / 3+ / 4 / 5 Сесија Xiaoyi Акција КамераНа земјата планината од MEKING обезбедува лесно низок профил решение за Gopro...

K&F CONCEPT 3 in Camera 1 Комплект за Почистване на четки за лещи + чистящая дръжка+чистящая кърпа за лещи на фотоапарати и филтри сензорен LCD екран

BGN 18.00 25.12

Насочува моќен проток на воздух удар далеку нечистотија и прашина од камери, леќи и други фотографска опрема...