• Ново
Секси катарами на колан-това е супер високи токчета с модела на пистата за излитане и кацане, с високи обувки римски танцови обувки

Секси катарами на колан-това е супер високи токчета с модела на пистата за излитане и кацане, с високи обувки римски танцови обувки

BGN 122.00
BGN 122.48
-0 %
В магазина

Брой продукти


Подробности

Обувки Размер:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
танцови обувки
Пол:
Жени
търговска марка:
ИЖОУЛИ
Украса:
чар
Петата Височина:
Високо (3, както и по-горе)
Материал На Подметката На:
Пластмаса
Горния Материал:
PU
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
Тип Денс Обувки:
Обувки на героя
Дата На Издаване:
Пролетта на 2017 г.
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Ниво На Практика:
Професионален
Номер На Модела:
Б-071
Материал Стелки:
PU
Тип На Затваряне:
Цип
Подкладочный Материал:
PU
С високо :
15см
Платформа:
5 см

Те също купуват с този продукт

GIYO 2017 Зима Колоездене бахилы на жените и мъжете обувки покриване на МТБ пътен наем на състезанието Колоездене галоши водоустойчив бахилы под наем

BGN 31.00 51.18

Детали За Производот : Бренд : GIYOСостојба : НоваИме : Велосипедизам чевли маскаМатеријали : СТП + Топлинска руно поставатаКарактеристики : Модерен Дизајн, Карактеристики лого дизајнРефлексивни член на грбот да ви ги безбедно додека се возешеВодоотпорен дизајн, слободно да се возат на различни временски условиМатеријалот Висока сила, добра цврстина, windproof и чувајте ги нозете топло во ладно време

2017 нов стил Zapatos De Baile размер на US 4-12 сребристо или черно петата височина 8,5 см професионална Женска танцова Латинска обувки NL100

BGN 40.00 79.49

2017 Нови Zapatos Де Baile Стил Големина НАС 412 Сребро Или Црна Пета Висина 8.5 cm Професионална Жена Танцување латински Чевли NL100 Боја : Сребрена / Црна Материјал : сатен Пета : Сребро 428# 8.5 cm , Црна 1065# 5.5 cm на сликата ве молиме проверете пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме...

FEOZYZ топли зимни дамски градинска обувки естествена кожа водоустойчив туризъм обувки, кожени високи туристически обувки планински обувки треккинговые

BGN 58.00 95.98

Answer : ___________________________ NOTE : Не, вклучувајќи кутија за чевлиКако да ги собереш на точната големина1 : Нашата големина не е стандард НАС големина, и тоа е само еднаков на фот должина!2 : Мерка ногата должината на овој начин !!!Чевли Големина на Единица : MMНАС4.555.566.57ЕУР353637383940Нога Должина225230235240245250Ве молиме овозможи ± 0.5 cm грешка4 : Ако сè уште не е толку јасно како да ја изберете вистинската големина , може да ни остави порака за да побарате .

Качеството На Момичетата Жени Платно Кожа Туфли-Меки Балетные Танцови Обувки Сплит Стъпалата На Децата Фитнес Зала Фитнес Балетные Упражнения Обувки

BGN 7.98

Категорија : Балет,Пол : УнисексМесто на Потекло : произведено во КинаЧевли Стил : Станови, ВлечкиГорниот Материјали : ПлатноПокривачки Материјали : ТкаенинаOutsole Материјали : Подели велур кожаДостапни Ширина : ПросечнаИзберете Боја : 8 бои како сликатаГолемина : EU23 т о EU44, љубезно ве молиме да ни остават порака ако ви треба плус големина EU38EU44Сезона : Пролет, Лето, Есен, ЗимаСовети : Боја и Стил застапеност може да се разликува од страна на мониторот...

Evkoodance Златна Треска 4.5 / 7см нисък ток жени професионален латински танц обувки Пу с блестящ материал Evkoo-214

BGN 44.00 73.92

Evkoodance Златна Sliver 4.5 / 7cm Ниска Пета Жена Професионални латинска Танц Чевли Стп Со Сјајна Материјал Evkoo214Опис : Боја : Златна / Сребрена / ЦрнаМатеријал : стп +сјајна / кожаПета : 1995# 7cm / 016# 4.5 cm (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...

Оригинално ново Пристигане 2017 Adidas DAROGA PLUS мъжки туризъм обувки за Спорт на открито маратонки

BGN 145.00 188.00

Сите слики во нашата продавница се 100% земени од оригинални производи Бидејќи на светлината во различни средини, различно екраните, и други причини, веројатно ќе има малку хроматските аберации помеѓу сликата и производ...

LEOCI Anti-Collision FG Football Shoes Фирма Ground Soccer Ботуши Chuteiras De Futebol for Men/Women/Children Size 33-44

BGN 46.00 84.45

LEOCI АнтиСудир FG Фудбалски Чевли Фирма Земјата Фудбал Чизми Chuteiras Де Futebol за Мажи / Жени / Деца Големина 3344Опис : Бренд : LEOCI(Кина Познат Бренд)Материјал : TPR + ЕВА + СТП КожаГолемина : 33 44 ЕВРА ГолеминаСезона : цела сезонаУпотреба : Фирма Земјата, Muti Земјата ,Отворено ТревникПакетот вклучува : 1 Пар на Фудбалски ЧевлиAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме според вашиот мерење за да изберете соодветна големина, САД големина е само за референца ...

Evkoodance марка жена латински танц обувки T-каишка стил 7 cm ток пет различни цвята за избор на Evkoo-211

BGN 43.00 61.76

Evkoodance Бренд Жена латинска Танц Чевли Трака Стил 7 см Пета Пет Различни Бои Може За Избор Evkoo211Опис : Боја : Црна / Златниот / Темен тен / Тен / КакиМатеријал : сатен / стп / nubuckПета : 1995# 7cm (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...

Търговия На Едро С Дамски Момичета Зелен Сатен Платформа Бална Зала Латинска Самба Салса Ceroc Танго Танцови Обувки Всички Размери

BGN 44.00 63.98

Материјали : Сатен Outsole : ВелурПета Висина : 4inch,3.5 инчен,3inch,2.5 инчен,2inch (може да прилагодено пета височина)Боја : како што е прикажаноГолемина на : UK2 / EU34 / CN34UK2.5 / EU35 / CN35UK3 / EU35.5 / CN35.5UK3.5 / EU36 / CN36UK4 / EU37 / CN37UK4.5 / EU37.5 / CN37.5UK5 / EU38 / CN38UK5.5 / EU39 / CN39UK6 / EU39.5 / CN40UK6.5 / EU40 / CN40.5UK7 / EU40.5 / CN41UK7.5 / EU41 / CN42 Прилагоди Време : 710 работни денаПревозот Време : 1525 работни дена треба да ми каже големината & метри должина & пета висина од епошта,ако не знаетекоја големина да изберат, можете да го кажете ми кои се вашите Редовни обувка, ние ќеизберете од најдобрите чевли за вас.ние си имаме свој танц чевли со една фабрика во Кина,цените се фабрички цени.фотографиите се преземени од себе, она што го гледате е она што ќе добиете.Се чувствуваат Слободни да Контакт.Ви Благодариме!

2017 нов мъжки спортен колоездене на велосипед обувки пътен под наем на спортни обувки, sidebike SD 001 маратонки Autolock sapato ciclismo sidebike

BGN 131.00 256.00

2017 нови Мажите Спортски велосипедизам велосипед чевли патот велосипед спортски чевли sidebike SD001 патики Autolock sapato ciclismo sidebikeОпис : Brand Name : SIDEBIKE Број на Модел : SD001 Карактеристики : Патот Велосипед возење Велосипед Чевли Горниот Материјал : Superfine Влакна СТП Outsole Материјал : Светлина Брзина 3 D,Најлон,TPU Insole : Воздушна Перница Горниот Структура : Лесна Инженеринг Механички Дизајн Големина : 40 / 41 / 42 / 43 / 44 / 45 / 46 Тежина : 580g Пакет, Вклучувајќи : 1 x Пар Патот Велосипед велосипед Чевли

LEOCI Anti-Collision Training Shoes FG Football Обувки Ботуши, обувки, футболни обувки Botas De Futbol за мъже/жени / деца размера на 33-44

BGN 46.00 84.45

LEOCI АнтиСудир Обука Чевли FG Фудбалски Чевли Чизми Фудбал Чизми Botas De Futbol за Мажи / Жени / Деца Големина 3344Опис : Бренд : LEOCI(Кина Познат Бренд)Материјал : TPR + ЕВА + СТП КожаГолемина : 3344 ЕВРА ГолеминаСезона : цела сезонаУпотреба : Фирма Земјата, Muti Земјата ,Отворено ТревникПакетот вклучува : 1 Пар на Фудбалски ЧевлиAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме според вашиот мерење за да изберете соодветна големина, САД големина е само за референца ...

Професионален Корем/Балетен Танц Toe Pad Practice Shoes Foot Прашки Защита Dance Чорапи Foot Thongs For Sale 5113

BGN 15.36

Име На ПроизводПрофесионални Стомак / Балет Танц Пети Подлога Пракса Чевли Нога Камшик Заштита ТанцЧорапи Нога Thongs For Sale 5113МатеријалСвинска кожа горниот +кравја кожа outsoleБоја1designs : Месо (8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја се должи на разликатаразлични монитори и светилки)ГолеминаS,M,L,XL,XXLПревозотEMS, UPSот, DHL, Fedex Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија,Турција, Бразил.ектЗабелешкаЌе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот ценаГолемина на : S Одговара за под децаМ Одговара за децаL Одговара за возрасниXL Одговара за возрасниXXL Одговара за над возрасни