• Ново
Лятна новост 20 см високи шипове, звезда с лачена кожа секси бели танцови обувки

Лятна новост 20 см високи шипове, звезда с лачена кожа секси бели танцови обувки

BGN 113.60
В магазина

Брой продукти


Подробности

Обувки Размер:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
танцови обувки
Пол:
Жени
търговска марка:
ИЖОУЛИ
Украса:
чар
Петата Височина:
Високо (3, както и по-горе)
Материал На Подметката На:
Пластмаса
Горния Материал:
PU
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
Тип Денс Обувки:
Обувки на героя
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Ниво На Практика:
Професионален
Материал Стелки:
PU
Номер На Модела:
Д-117
Дата На Издаване:
Лятото на 2016 г.
Подкладочный Материал:
PU
С високо :
20 см
Платформа:
10см

Те също купуват с този продукт

GIYO 2017 Зима Колоездене бахилы на жените и мъжете обувки покриване на МТБ пътен наем на състезанието Колоездене галоши водоустойчив бахилы под наем

BGN 31.00 51.18

Детали За Производот : Бренд : GIYOСостојба : НоваИме : Велосипедизам чевли маскаМатеријали : СТП + Топлинска руно поставатаКарактеристики : Модерен Дизајн, Карактеристики лого дизајнРефлексивни член на грбот да ви ги безбедно додека се возешеВодоотпорен дизајн, слободно да се возат на различни временски условиМатеријалот Висока сила, добра цврстина, windproof и чувајте ги нозете топло во ладно време

Баскетболни обувки Flywire Горната част на обувки марка дизайнер тенис feminino Дамски маратонки Basket de marque femme bambas мъжете красовки

BGN 76.00 127.49

1635042510002738 Топла ПродажбаПРИДОБИВКИТЕ Flyknit горниот согласува да ногата за лесни поддршка Потпис TPU кафез испорачува глуждот поддршка Sockliner и outsole cutиспис подобрување на breathability и флексибилност Инјектира единица midsole обезбедува лесен удобност и трајност на Срединатанамалување на јака испорачува сит, поддршка одговара Вафлиинспириран outsole со трајни парчиња гума за влечење1.Како Да поставите Цел Изберете производДодадете во количкатаМесто целЦена на вредноста(ако necesary)ИнсталиранПлаќање верификација 2.Потврдете Адреса Со Име и презиме Сите производи ќе бидат бидат тестирани строго пред превозот...

TIEBAO атлетик bike shoes колоездене маратонки пътна велосипедна обувки bicicleta ciclismo equitation superstar оригинален мъжки състезателен велосипед

BGN 70.00 87.68

TIEBAO спортски велосипед чевли велосипедизам патики патот велосипедизам чевли bicicleta ciclismo equitation ѕвезда оригинални мажите тркачки велосипедОпис : zapatillas deportivas mujer Бренд : TIEBAOВелосипедизам чевли патот Карактеристики : Патот велосипедизамzapatillas ciclismo Горниот материјал : Синтетички кожа, дише мрежаFastener : Тројно кука ремениOutsole материјали : Најлонfibreglass, airflow отвори, не се лизга упатувааzapatillas deportivas hombre Insole : Мие,Перфорирани ЕВАПатот велосипед чевли Компатибилност : СПД,СПДSL,ПогледнетеВелосипедизамroadчевли Големина : 38 / 39 / 40 / 41 / 42 / 43 / 44Функција : Sapatilha ciclismo Големи nyl на мрежа горниот обезбедува одлични breathability...

Evkoodance Златна Треска 4.5 / 7см нисък ток жени професионален латински танц обувки Пу с блестящ материал Evkoo-214

BGN 44.00 73.92

Evkoodance Златна Sliver 4.5 / 7cm Ниска Пета Жена Професионални латинска Танц Чевли Стп Со Сјајна Материјал Evkoo214Опис : Боја : Златна / Сребрена / ЦрнаМатеријал : стп +сјајна / кожаПета : 1995# 7cm / 016# 4.5 cm (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...

Оригинално ново Пристигане 2017 Adidas DAROGA PLUS мъжки туризъм обувки за Спорт на открито маратонки

BGN 145.00 188.00

Сите слики во нашата продавница се 100% земени од оригинални производи Бидејќи на светлината во различни средини, различно екраните, и други причини, веројатно ќе има малку хроматските аберации помеѓу сликата и производ...

жените латиноамерикански танцови обувки новата марка момичета женски женски латиноамерикански бална зала танго салса танци, обувки за около 5 см и 7 см ток на едро

BGN 16.00 32.22

1 Основни човекови стапки е симетрична, поголем нога податоци ќе преовладува 2 Мерка соодветната големина и големината на обичните пати треба да биде приближно иста, ако имате големи deviatiom мерење метод не е точен или преносот на податоци или грешка...

Нови жени плът Атлас планински кристал, катарами Салса бал на тангото танцови обувки латински танци танцови обувки за всички размери

BGN 45.00 65.58

Материјали : Тело Сатен Кристал Outsole : ВелурПета Висина : 4inch,3.5 инчен,3inch,2.5 инчен,2inch (може да прилагодено пета височина)Боја : како што е прикажаноГолемина на : UK2 / EU34 / CN34UK2.5 / EU35 / CN35UK3 / EU35.5 / CN35.5UK3.5 / EU36 / CN36UK4 / EU37 / CN37UK4.5 / EU37.5 / CN37.5UK5 / EU38 / CN38UK5.5 / EU39 / CN39UK6 / EU39.5 / CN40UK6.5 / EU40 / CN40.5UK7 / EU40.5 / CN41UK7.5 / EU41 / CN42 Прилагоди Време : 710 работни денаПревозот Време : 1525 работни дена треба да ми каже големината & метри должина & пета висина од епошта,ако не знаетекоја големина да изберат, можете да го кажете ми кои се вашите Редовни обувка, ние ќеизберете од најдобрите чевли за вас.ние си имаме свој танц чевли со една фабрика во Кина,цените се фабрички цени.фотографиите се преземени од себе, она што го гледате е она што ќе добиете.Се чувствуваат Слободни да Контакт.Ви Благодариме!

10 шипове противоскользящий сняг, лед, Зимни планински обувки покриване на открит нескользящий палатка за сигурност инструмент за улавяне на кутията на котката Asseme

BGN 11.00 15.97

10 Studs АнтиПропадна Снег Мраз во Зимски Чевли за Качување Покрие Отворено Не се лизга Шатор Безбедност Алатка Gripper Покрие Crampons Assemessories

Спорт на открито, на къмпинг, Катерене, пътуване, туризъм обувки, обувки за мъже естествена кожа лов трекинг туризъм обувки, мъжки маратонки

BGN 74.00 127.97

Добредојде! Постојат Патики И Спортски Торби Тука За Патики , ве Молиме Прочитајте Кога Ќе го Купите : ве Молиме изберете НИ големина од нога должина во CM единица според Нашите Големина Шема ,CN / EUR големина е само за референца ! Ако не сте сигурни за големината, ни остави порака...

HXYOO синьо, червено златен цвят сатен Дамски танцови обувки 4.5 см-8.5 см ток кожа мека подметка Безплатна доставка Салса Латино обувки GM091

BGN 68.14

латинска танц чевли ballroom фудбалскиот линија танц чевли munufacturer ladie наставник елеганција на ВНИМАНИЕТО на : Добредојдовте на следете нас, Се повеќе попуст и Види повеќе нови ажурирани.Мерењето може да има малку(1mm5мм) грешка, бидејќи на рачно производство.Нашата големина маса е за вашиот референца...