• Ново
zhenzu мъжки, детски футболни обувки, с висока глезените високи футболни обувки дълги шипове спортни футболни обувки спортни обувки, маратонки

zhenzu мъжки, детски футболни обувки, с висока глезените високи футболни обувки дълги шипове спортни футболни обувки спортни обувки, маратонки

BGN 41.00
BGN 73.60
-44 %
В магазина

Брой продукти


zhenzu Мажите Деца Фудбал Чизми Со Висока Глуждот Висока Врвен Фудбал Чевли Долго Шила Обука Фудбалски Чевли Спортски Чевли Патики
Пакетот вклучува : 1 Пар на Фудбалски Чевли;со цел да се повеќе побрзо надвор од царинското,Вашите чевли ќе биде преполна со Балон филм, кој е повеќе безбеден за заштита на вашите чевли !!! Не вклучувајќи shoebox! Внимание : 1.Овој објект е Евра големина, ве молиме да го изберат правото Евра големина во зависност од вашите нозе должина! 2.Како да ја добиете вашата нога во должина?Стојат директно на хартија,марк поени на најдолгата пред пети и пета; должината на две точки е на нога должина;ве молиме да се измери вашиот поголем нога!!! 3.Нога Должина не е Insole Должина; Нога Должина Подолу големина на табелата е погоден за должината на ногата, не insole должина на чевли. 4.Ако нозе е дебела и широк, можете да изберете една големина поголема; 5.Ако нозе е тесен и тенка,можете да изберете една големина помала; 6.Ако не знаете како да се избере големината, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис!!! us4=eur34=нозе должина 21.5 cm
us4.5=eur35=нозе должина 22.5 cm
us5 =eur36=нозе должина 23 см
us5.5=eur37=нозе должина 23.5 cm
us6=eur38=нозе должина од 24 см
us6.5=eur39=нозе должина 24.5 cm
us7=eur40=нозе должина 25 см
us7.5=eur41=нозе должина 26 см
us8=eur42=нозе должина 26.5 cm
us8.5=eur43=нозе должина 27 см
us9=eur44=нозе должина 28 см
us9.5=eur45=нозе должина 28.5 cm
us10=eur46=нозе должина 29 см

Подробности

Обувки Размер:
38, 46, 39, 35, 36, 42, 43, 40, 44, 37, 41, 45
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
Футболни Обувки
Подкладочный Материал:
Синтетичен
търговска марка:
ЧЖЭНЦУ
Пол:
Мъже
Горния Материал:
PU
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
ТЕХНОЛОГИЯ:
СВОБОДЕН ГЪВКАВ
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Ниво На Практика:
Професионален
Номер На Модела:
1630-2
Материал Стелки:
Дъвка
Приложимо място:
Твърд Корт
Характеристика:
Дишаща, Водоустойчива
Тип На Затваряне:
Чрез шнурове
Материал На Подметката На:
Дъвка
Дата На Издаване:
Зима 2017 г.
Видове Зъбни Зацепов:
Дълги Шипове

Те също купуват с този продукт

EW-13W Girls Satin Professional Toe Ballet Pointe Dance Shoes W лента pointe ballet shoes w силиконовата уплътнение 4023

BGN 31.68

Име На ПроизводEW13 W Домот Девојки Сатен Професионални Пети Балет Pointe Танц Чевли WПанделки pointe балет чевли w силикони подлога 4023МатеријалСатенски горниот,тешко кожа outsoleБоја2 дизајни : Сатен горниот / Платно горниот (8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку бојаразликата се должи на различни монитори и светилки)ГолеминаSansha Големина DW13 WПревозот трговија на Големо и пад на превозот се и добредојдени 1.За промет на големо со цел,ние нудиме попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигне; 2.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.ЗабелешкаЌе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот ценаНа нога должина во см е единствениот стандард за друга земја е големината...

Дамски обувки за латинските танци 7/7. 5/8/8. 5 см или друга ток кафяво / жълт/червен и други цветове, за да изберете JYG903

BGN 69.50

Жена Латинска Танц Чевли 7 / 7.5 / 8 / 8.5 cm или Други Пета Браун / Жолто / Црвени Различни Бои За Избор JYG903латинска танц чевли ballroom фудбалскиот линија танц чевли munufacturer ladie наставник елеганција на ВНИМАНИЕТО на : Добредојдовте на следете нас, Се повеќе попуст и Види повеќе нови ажурирани.Мерењето може да има малку(1mm5мм) грешка, бидејќи на рачно производство.Нашата големина маса е за вашиот референца...

Жените професионален балет плоски танцови обувки чехли платно мек фитнес зала танцови обувки момичета фитнес танцови обувки маратонки 5 цвята

BGN 15.98

Име На Производ : Крпа Жените Со Рамни Балет Танц Чевли Боја : Светло Розова / Црна / Бела / Red / Темен Тен...

Професионални холщовые балетные pointe обувки танцови обувки Royal Pink practice Shoe Toe shoes with silcone pad dancing shoes 4024

BGN 31.68

Име На ПроизводДевојки, Жени, Професионални Платно Балет Pointe Танц Чевли Кралската РозоваБалет во Целост Чевли Пети Чевли pointe чевли балетМатеријалПлатно / Сатен горниот,тешко кожа outsoleБоја2 дизајни : Платно / Сатен горниот ( 8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку бојаразликата се должи на различни монитори и светилки)ГолеминаДетето Д Возрасни ПревозотEMS, UPSот, DHL, Fedex Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така, го поддржада се Русија,Турција, Бразил.ектЗабелешкаЌе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот ценаНа нога должина во см е единствениот стандард за друга земја е големината...

Evkoodance марка жена латински танц обувки T-каишка стил 7 cm ток пет различни цвята за избор на Evkoo-211

BGN 43.00 61.76

Evkoodance Бренд Жена латинска Танц Чевли Трака Стил 7 см Пета Пет Различни Бои Може За Избор Evkoo211Опис : Боја : Црна / Златниот / Темен тен / Тен / КакиМатеријал : сатен / стп / nubuckПета : 1995# 7cm (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...

Качеството На Момичетата Жени Платно Кожа Туфли-Меки Балетные Танцови Обувки Сплит Стъпалата На Децата Фитнес Зала Фитнес Балетные Упражнения Обувки

BGN 7.98

Категорија : Балет,Пол : УнисексМесто на Потекло : произведено во КинаЧевли Стил : Станови, ВлечкиГорниот Материјали : ПлатноПокривачки Материјали : ТкаенинаOutsole Материјали : Подели велур кожаДостапни Ширина : ПросечнаИзберете Боја : 8 бои како сликатаГолемина : EU23 т о EU44, љубезно ве молиме да ни остават порака ако ви треба плус големина EU38EU44Сезона : Пролет, Лето, Есен, ЗимаСовети : Боја и Стил застапеност може да се разликува од страна на мониторот...

2017 Fashioin Ankara salsa dancing shoes 7 cuben heel Women Latin Dance Shoes for girls and women Evkoo-467

BGN 46.00 57.42

2017 Fashioin Анкара фудбалскиот танцување чевли 7cm cuben пета Жените латинска Танц Чевли за девојки и жени Evkoo467Оригинален бренд evkoodanceОпис : Боја : мешана боја Ankala танц чевлиМатеријал : ТкаенинаПета : 114# 7cm (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!​Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...

HXYOO синьо, червено златен цвят сатен Дамски танцови обувки 4.5 см-8.5 см ток кожа мека подметка Безплатна доставка Салса Латино обувки GM091

BGN 68.14

латинска танц чевли ballroom фудбалскиот линија танц чевли munufacturer ladie наставник елеганција на ВНИМАНИЕТО на : Добредојдовте на следете нас, Се повеќе попуст и Види повеќе нови ажурирани.Мерењето може да има малку(1mm5мм) грешка, бидејќи на рачно производство.Нашата големина маса е за вашиот референца...

жените латиноамерикански танцови обувки новата марка момичета женски женски латиноамерикански бална зала танго салса танци, обувки за около 5 см и 7 см ток на едро

BGN 16.00 32.22

1 Основни човекови стапки е симетрична, поголем нога податоци ќе преовладува 2 Мерка соодветната големина и големината на обичните пати треба да биде приближно иста, ако имате големи deviatiom мерење метод не е точен или преносот на податоци или грешка...

GIYO 2017 Зима Колоездене бахилы на жените и мъжете обувки покриване на МТБ пътен наем на състезанието Колоездене галоши водоустойчив бахилы под наем

BGN 31.00 51.18

Детали За Производот : Бренд : GIYOСостојба : НоваИме : Велосипедизам чевли маскаМатеријали : СТП + Топлинска руно поставатаКарактеристики : Модерен Дизајн, Карактеристики лого дизајнРефлексивни член на грбот да ви ги безбедно додека се возешеВодоотпорен дизајн, слободно да се возат на различни временски условиМатеријалот Висока сила, добра цврстина, windproof и чувајте ги нозете топло во ладно време

Evkoodance Златна Треска 4.5 / 7см нисък ток жени професионален латински танц обувки Пу с блестящ материал Evkoo-214

BGN 44.00 73.92

Evkoodance Златна Sliver 4.5 / 7cm Ниска Пета Жена Професионални латинска Танц Чевли Стп Со Сјајна Материјал Evkoo214Опис : Боја : Златна / Сребрена / ЦрнаМатеријал : стп +сјајна / кожаПета : 1995# 7cm / 016# 4.5 cm (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...