• Ново
15 см кръгла глава чанта и ниски обувки, банкет рокля забавно полюс обувки, лачена кожа секси къса танцови обувки

15 см кръгла глава чанта и ниски обувки, банкет рокля забавно полюс обувки, лачена кожа секси къса танцови обувки

BGN 128.00
В магазина

Брой продукти


Подробности

Обувки Размер:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
танцови обувки
Пол:
Жени
търговска марка:
ИЖОУЛИ
Украса:
чар
Петата Височина:
Високо (3, както и по-горе)
Материал На Подметката На:
Пластмаса
Горния Материал:
PU
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
Тип Денс Обувки:
Обувки на героя
Дата На Издаване:
Пролетта на 2017 г.
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Ниво На Практика:
Професионален
Материал Стелки:
PU
Номер На Модела:
С-068
Тип На Затваряне:
Чрез шнурове
Подкладочный Материал:
PU
С високо :
15см
Платформа:
5 см

Те също купуват с този продукт

Спорт на открито, на къмпинг, Катерене, пътуване, туризъм обувки, обувки за мъже естествена кожа лов трекинг туризъм обувки, мъжки маратонки

BGN 74.00 127.97

Добредојде! Постојат Патики И Спортски Торби Тука За Патики , ве Молиме Прочитајте Кога Ќе го Купите : ве Молиме изберете НИ големина од нога должина во CM единица според Нашите Големина Шема ,CN / EUR големина е само за референца ! Ако не сте сигурни за големината, ни остави порака...

Качеството На Момичетата Жени Платно Кожа Туфли-Меки Балетные Танцови Обувки Сплит Стъпалата На Децата Фитнес Зала Фитнес Балетные Упражнения Обувки

BGN 7.98

Категорија : Балет,Пол : УнисексМесто на Потекло : произведено во КинаЧевли Стил : Станови, ВлечкиГорниот Материјали : ПлатноПокривачки Материјали : ТкаенинаOutsole Материјали : Подели велур кожаДостапни Ширина : ПросечнаИзберете Боја : 8 бои како сликатаГолемина : EU23 т о EU44, љубезно ве молиме да ни остават порака ако ви треба плус големина EU38EU44Сезона : Пролет, Лето, Есен, ЗимаСовети : Боја и Стил застапеност може да се разликува од страна на мониторот...

Нов прием на размера на 39-45 професионални латиноамерикански танцови обувки мъжки, детски и за възрастни танцови обувки за мъже танцови обувки WZSP704 с ниско Хи

BGN 24.00 34.82

1.Големина : Мерења се максималната големина,дозволете appr 1.0 cm отстапување,pls се споредат нашите големина на табелата со ногата lenght внимателно,ви благодариме!2.Бои : Црна3.Тежина : 350 Gram4.Материјал : Горниот : СТП,Единствена : Кравја Кожа5.Состојба : 100% Сосема Нов6.Мажите Танц Чевли1.Ние се покаже тука вистински фотографии,но тоа може да има различни боја различни, бидејќи на светлината и различни компјутери.2.Ние се обидуваат да го минимизираат тоа и навистина стока боја преовладуваат,исто така контактирате доколку ви треба повеќе вистински фотографии за да потврдите.1.Ние ќе ја испрати на објекти надвор што е можно поскоро откако систем ја потврдува купувачи плаќање.2.Ние ќе рефундирање на купувачи или испраќање на чевли за вас, ако тие не може да прими предмети во 60days.3.Ако сте НАС купувачот ,ви препорачуваме да изберете Epack како превозот метод,ќе треба да плаќаат за тоа .4.Ако сакате да добиете елементи побрзо,pls контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар,можеме да ви понудиме следниве побрзо превозот начини : UPSот,DHL,Fedex,ТНТ,ЕМС.Вкупната цена е поевтина и транспорт е обично многу побрзо(обично повеќе од 10 пара) за голема количина нарачки контактирајте со нашата служба за корисници за промет на големо цена и други детали.ние обично се користат Кина Пост Воздух Пошта која обично е бесплатен превозот или многу евтини, се проценува дека превозот времето е : 1.Сад : 923 работни дена2...

10 шипове противоскользящий сняг, лед, Зимни планински обувки покриване на открит нескользящий палатка за сигурност инструмент за улавяне на кутията на котката Asseme

BGN 11.00 15.97

10 Studs АнтиПропадна Снег Мраз во Зимски Чевли за Качување Покрие Отворено Не се лизга Шатор Безбедност Алатка Gripper Покрие Crampons Assemessories

GIYO 2017 Зима Колоездене бахилы на жените и мъжете обувки покриване на МТБ пътен наем на състезанието Колоездене галоши водоустойчив бахилы под наем

BGN 31.00 51.18

Детали За Производот : Бренд : GIYOСостојба : НоваИме : Велосипедизам чевли маскаМатеријали : СТП + Топлинска руно поставатаКарактеристики : Модерен Дизајн, Карактеристики лого дизајнРефлексивни член на грбот да ви ги безбедно додека се возешеВодоотпорен дизајн, слободно да се возат на различни временски условиМатеријалот Висока сила, добра цврстина, windproof и чувајте ги нозете топло во ладно време

Оригинално ново Пристигане 2017 Adidas DAROGA PLUS мъжки туризъм обувки за Спорт на открито маратонки

BGN 145.00 188.00

Сите слики во нашата продавница се 100% земени од оригинални производи Бидејќи на светлината во различни средини, различно екраните, и други причини, веројатно ќе има малку хроматските аберации помеѓу сликата и производ...

EW-13W Girls Satin Professional Toe Ballet Pointe Dance Shoes W лента pointe ballet shoes w силиконовата уплътнение 4023

BGN 31.68

Име На ПроизводEW13 W Домот Девојки Сатен Професионални Пети Балет Pointe Танц Чевли WПанделки pointe балет чевли w силикони подлога 4023МатеријалСатенски горниот,тешко кожа outsoleБоја2 дизајни : Сатен горниот / Платно горниот (8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку бојаразликата се должи на различни монитори и светилки)ГолеминаSansha Големина DW13 WПревозот трговија на Големо и пад на превозот се и добредојдени 1.За промет на големо со цел,ние нудиме попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигне; 2.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.ЗабелешкаЌе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот ценаНа нога должина во см е единствениот стандард за друга земја е големината...

Evkoodance марка секси цвят е черен и каки с мрежа високо качество на закрит 7 cm ток жени Латинска танцови обувки Evkoo-190

BGN 41.00 58.88

Evkoodance Бренд Секси Боја Црна И Каки Со Мрежа Висок Квалитет Затворен 7cm Пета Жена латинска Танц Чевли Evkoo190Опис : Боја : Црна / КакиМатеријал : сатен или nubuck со meshПета : 1995# 7cm (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...

Evkoodance марка жена латински танц обувки T-каишка стил 7 cm ток пет различни цвята за избор на Evkoo-211

BGN 43.00 61.76

Evkoodance Бренд Жена латинска Танц Чевли Трака Стил 7 см Пета Пет Различни Бои Може За Избор Evkoo211Опис : Боја : Црна / Златниот / Темен тен / Тен / КакиМатеријал : сатен / стп / nubuckПета : 1995# 7cm (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...

Качеството на танцови обувки за жени среден наклон кожата на момичето дамски балет танцови обувки корема йога танцови обувки Учительская обувки

BGN 14.00 14.38

Име на производ : Кожа на Горниот Џез Танц Чевли(FD8155) Боја : Црна / Црвена / Розова боја / Бела(други бои се исто така достапни ако цел количество може да се постигне MOQ)...

Нов 2017 air men маратонки, Маратонки леки цветни светлоотразителни окото на жена-вамп черни маратонки на въздушна възглавница спортен треньор на човек

BGN 103.00 190.40

Внимание : 1) ве Молиме да не мора да се избере правилната големина во зависност од вашите нозе должина;2) за Да ги избегнете високите царина, сите чевли ќе биде предаден, без "кутија за чевли" 3) Безбедно ветување : ќе се добие целосна наплата ако не се добие чевли , шопинг тука со доверба.1.Како Да поставите Цел Изберете производДодадете во количкатаМесто целЦена на вредноста(ако necesary)ИнсталиранПлаќање верификација 2...

Нови дами момичета лилав сатен crystal Салса, бални танци обувки Латинска Мамбо танго танцови обувки всички размери

BGN 45.00 65.58

Материјали : Сатен +Кристал Outsole : ВелурПета Висина : 4inch,3.5 инчен,3inch,2.5 инчен,2inch (може да прилагодено пета височина)Боја : како што е прикажаноГолемина на : UK2 / EU34 / CN34UK2.5 / EU35 / CN35UK3 / EU35.5 / CN35.5UK3.5 / EU36 / CN36UK4 / EU37 / CN37UK4.5 / EU37.5 / CN37.5UK5 / EU38 / CN38UK5.5 / EU39 / CN39UK6 / EU39.5 / CN40UK6.5 / EU40 / CN40.5UK7 / EU40.5 / CN41UK7.5 / EU41 / CN42 Прилагоди Време : 710 работни денаПревозот Време : 1525 работни дена треба да ми каже големината & метри должина & пета висина од епошта,ако не знаетекоја големина да изберат, можете да го кажете ми кои се вашите Редовни обувка, ние ќеизберете од најдобрите чевли за вас.ние си имаме свој танц чевли со една фабрика во Кина,цените се фабрички цени.фотографиите се преземени од себе, она што го гледате е она што ќе добиете.Се чувствуваат Слободни да Контакт.Ви Благодариме!

Evkoodance Златна Треска 4.5 / 7см нисък ток жени професионален латински танц обувки Пу с блестящ материал Evkoo-214

BGN 44.00 73.92

Evkoodance Златна Sliver 4.5 / 7cm Ниска Пета Жена Професионални латинска Танц Чевли Стп Со Сјајна Материјал Evkoo214Опис : Боја : Златна / Сребрена / ЦрнаМатеријал : стп +сјајна / кожаПета : 1995# 7cm / 016# 4.5 cm (други потпетици може да биде на располагање)ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.Големина : жените големинаПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба...

TIEBAO атлетик bike shoes колоездене маратонки пътна велосипедна обувки bicicleta ciclismo equitation superstar оригинален мъжки състезателен велосипед

BGN 70.00 87.68

TIEBAO спортски велосипед чевли велосипедизам патики патот велосипедизам чевли bicicleta ciclismo equitation ѕвезда оригинални мажите тркачки велосипедОпис : zapatillas deportivas mujer Бренд : TIEBAOВелосипедизам чевли патот Карактеристики : Патот велосипедизамzapatillas ciclismo Горниот материјал : Синтетички кожа, дише мрежаFastener : Тројно кука ремениOutsole материјали : Најлонfibreglass, airflow отвори, не се лизга упатувааzapatillas deportivas hombre Insole : Мие,Перфорирани ЕВАПатот велосипед чевли Компатибилност : СПД,СПДSL,ПогледнетеВелосипедизамroadчевли Големина : 38 / 39 / 40 / 41 / 42 / 43 / 44Функција : Sapatilha ciclismo Големи nyl на мрежа горниот обезбедува одлични breathability...

Търговия На Едро С Дамски Момичета Зелен Сатен Платформа Бална Зала Латинска Самба Салса Ceroc Танго Танцови Обувки Всички Размери

BGN 44.00 63.98

Материјали : Сатен Outsole : ВелурПета Висина : 4inch,3.5 инчен,3inch,2.5 инчен,2inch (може да прилагодено пета височина)Боја : како што е прикажаноГолемина на : UK2 / EU34 / CN34UK2.5 / EU35 / CN35UK3 / EU35.5 / CN35.5UK3.5 / EU36 / CN36UK4 / EU37 / CN37UK4.5 / EU37.5 / CN37.5UK5 / EU38 / CN38UK5.5 / EU39 / CN39UK6 / EU39.5 / CN40UK6.5 / EU40 / CN40.5UK7 / EU40.5 / CN41UK7.5 / EU41 / CN42 Прилагоди Време : 710 работни денаПревозот Време : 1525 работни дена треба да ми каже големината & метри должина & пета висина од епошта,ако не знаетекоја големина да изберат, можете да го кажете ми кои се вашите Редовни обувка, ние ќеизберете од најдобрите чевли за вас.ние си имаме свој танц чевли со една фабрика во Кина,цените се фабрички цени.фотографиите се преземени од себе, она што го гледате е она што ќе добиете.Се чувствуваат Слободни да Контакт.Ви Благодариме!