• Ново
3D бъчва саксия форма на силиконовата форма 7 * 7 * 6 см фондан торта мухъл реклами инструменти направи си САМ глина, смола занаят мухъл

3D бъчва саксия форма на силиконовата форма 7 * 7 * 6 см фондан торта мухъл реклами инструменти направи си САМ глина, смола занаят мухъл

BGN 12.56
В магазина

Брой продукти


Опис : Тип на Производ : bk004 Материјал : висок квалитет со силиконска Мувла Боја : Случајни контрола на Квалитет : sgs.фду Мувла тежина (g) : прибл. 277 Сапун тежина (g) : околу 38 Мувла спецификации (cm) : за 7 * 7 * 6 Заврши спецификација на производот (cm) : за 3.6 * 3.6 * 5.2
* 100% сосема нов и во добра состојба .
* Тоа е Мека и Висок квалитет .
* Лесно е за Користење и Чистење.
* Оценка на температура : - 40 centigrade на +240 centigrade .
* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .
Превозот :
Ние ќе брод објектот во рок од 3-5 дена по примање на уплатата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Предмети ќе се испраќаат преку Кина пост регистрирани воздух mail или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(по ваш избор) ; тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $200, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL, Тоа ќе стане многу повеќе брзо.
Обично превозот време : САД 15-25 работни дена ЕУ coutries и Азија countries20-30 работни дена руската земја и земјите во близина 30-55 работни дена Јужна Америка земји 30-50 работни дена. Други земји : 30-55 работни дена.
Повратни информации :
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Ако има било какви проблеми, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите побрзо додека не се задоволни.
Се враќа :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2.Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место.
Други политики :
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
♥Јас ќе најдете повеќе и повеќе убави калапи за да споделите тука ♥
Ви БЛАГОДАРИМЕ за вашата поддршка !!!
Надеваме дека можеме да соработуваат едни со други за долго време.
Вашиот драг пријател :
Џон Младите.
од Кина.

Подробности

Тип:
Инструменти За Торта
Номер На Модела:
BK004
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
документ:
FDA, LFGB, SGS
Материал:
Силикон
Секси Суггестивный:
No
търговска марка:
lanhaidun
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Непристойная Снимка:
No

Те също купуват с този продукт

Търговия на едро/на дребно, безплатна доставка, C330 baby sleeping clay керамика мухъл силикон торта мухъл сапун мухъл FM

BGN 18.00 25.60

материјал : храна, газирани силика гелСапун големина 7.5*5.4*4cmСапун тежина : 65gбоја : случајниВисок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : Функција : Бренд : 100% новибоја : случајни*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Квадратна циментова пепелник мухъл силиконова мухъл глинена мухъл бетон Nordic office room Decoration molds

BGN 36.00 39.98

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.Плоштад цемент ashtray мувла силиконски калап глина мувла конкретни Нордиските канцеларија соба Декорација калапиМувла Материјал Силикони производ големина види слика Сапун тежина g Мувла големина cm во Калап боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!1 ...

Делфините форма фондан силиконова форма за кухня печене шоколад, захарни бонбони глина като cupcake дантела украса инструменти FT-0103

BGN 1.00 2.59

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичајматеријал : храна одделение силика гелголемина : 4.8*4.8 cmОбјектот боја автоматски ќе испратитип на производ : торта мувла, на моделирање алатка функција : двоен шеќер / чоколадно / глина / сапуни декорација калапи пакување : секој производ постави OPP вреќаматеријал : нови заштита на животната средина на ниво на поддршка : силика гел температура 40 степени 230 степениПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добивате вашата исплата...

Безплатна доставка Континентален ограничаване на Силиконова помадная форма за печене направи си САМ украса на тортата полимерна глина, смола бонбони Fimo Super Sculpey

BGN 3.18

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно Мувла Големина : 10.7x5x0.8 смВнимание1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот

QYL004U 21.3 mm Star Cookie гъвкава силиконова прес-форма-скърпвам, украса торта, смола, глина, шоколад, десневая тестени изделия, храни на сигурността

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Безплатна доставка QYL078U къща във формата на бисквитка гъвкава силиконова форма полимерна глина окачване глина Push Мухъл (глина Fimo восък епоксидна паста)

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

PYL003U 18.9 mm Angel Wing Silicone Push Мухъл-for Cupcake Topper, Fondant Занаятите, Бижута направи си САМ, Resin Polymer Clay, Candy Мухъл

BGN 3.00 3.17

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Никол 3D Дракон силикон сапун мухъл за естествен ръчно изработени шоколадови бонбони мухъл занаят смола, глина украса инструмент

BGN 46.00 65.20

Добредојдовте на Никол ! Силиконски Калап ЕкспертИнформации за производот Бренд : Никол Материјал : Храна Одделение Силиконски Спецификација(приближно) : 12.9 x 9 x 7.2 cm Внатрешна Големина : 12.1 x 7.6 x 6.5 см Мувла Тежина : 450g Крајниот производ Тежина : 240g Боја : Случајни Карактеристики : Флексибилни и НеСтап ,Лесно да се Demould и чисти , Издржливи во употреба Објект Бр...

lxyy изключителен силиконов weater плетене cat глина силиконови форми тигър смола мухъл силикон

BGN 78.32

Описи2015 година нови lxyy ексклузивни силикони weater плетење мачка глина силиконски калап тигар смола силиконски калап Опис Item Име мачка глина силиконски калап Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY мувла големина / cm13cm*10см*12.5 CMмувла тежина / g495gМесто на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо...

Безплатна доставка GYL302U Чери cupcake Силикон гъвкав тласък на мухъл-форми за печене изкушения полимерна глина форма, кабошон плесен, мухъл Fimo

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

Сватбената парти Сам форми за украса на тортата 3D цилиндрична сърцето на розата свещ полимерна глина сапун под формата на шоколад molud S0222HM25

BGN 14.00 15.92

НИЕ ВЕТУВАЊЕ : 100% Направени од Храна Одделение Силиконскиве молиме бидете сигурни дека веќе знаете производ големина!Мувла Големина на : 90*60*84 ммМувла Тежина : 192 gЗаврши Сапун Големина на : 72*45*70 мм* O ven и замрзнувач безбедно* Боја : Случајни* Обновливи, Нестап, Лесен за употреба, Лесно за чистење* Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла , итн.* Температура : 76°F до +662°F (60°C до +350°C)Зошто Да Изберете Diyclan!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Безплатна доставка Oyl002u богато украсена с Викторианската рамка за монтаж на Силиконови форми-бижута, медальони (глина Fimo леене смола камед паста)

BGN 5.00 5.65

Шуплина Големина : Прибл 5.0 c m (W) x 6.7 cm (H); 1.97 инчен (W) x 2.64 инчен (H)Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја по случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониПРЕВОЗОТ : Ако Вашата нарачка цена е помала од 19 долари, ние СЛОБОДНИ БРОД преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА која ги зема 2560 дена од Кина до Вашата врата...

6шт Глинена статуетка на скулптура инструмент художествен fatlute керамични пластмаси инструмент пластилин инструмент керамични изкуство керамика керамика занаятч?

BGN 2.00 2.42

Карактеристики : Совршен алатки за керамика глинени скулптури Меки пластични се справи со пријатно чувство...

Ретро Релеф Торта Границата Силиконови Форми Цвете Лоза Фондан Торта Украса Сватбена Торта, Шоколад Gumpaste Бонбони Глинени Форми

BGN 3.00 3.46

Големина на : 10.9*7.8*1.5 cmМувла тежина : 92 gМатеријал : храна grase силикониБоја : испрати по случаен изборГолемина на : 9.8*8.0*1.0 cmМувла тежина : 65gГолемина на : 7.8*7.8*1.0 cmМувла тежина : 52gГолемина на : 7.2*7.2*0.7 cmМувла тежина : 40gКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добивате вашата исплата...

Мухъл силикон бисквити вафли сърцето QYL003U-экстракласс Пирожня, Sugarcraft, скърпвам, да правите бижута, глазура, глина Смолаы, Мухъл бонбони

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

QYL031U 11.8 mm Mini Smiling Star Cookie Silicone Push Мухъл-Cupcake Topper, Fondant Занаятите, шоколад, смола, глина Fimo, бижута

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Q-606 Собственоръчно 3D сладка Малка динозавър формата на сърце Custom Silicone Soap Свещ Molds Resin, Clay Crafts Мухъл Salt Carving Form

BGN 25.28

Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации Опис на Материјалот : Силиконски КАЛАП ГОЛЕМИНА на : 865.5 cm во Калап Внатрешна големина за : 7.54.54.8 cm во Калап Тежина : 210g Производ во Боја : случајни Оценка на температура : 40 centigrade на+210 centigrade Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба...

Форма на цвете 3D фондан торта силиконова форма за полимерна глина форми кухня шоколад, сладкарски изделия, бонбони като украса инструменти F1140

BGN 2.00 4.46

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичај објектот боја автоматски ќе испрати материјал : храна одделение силика гел Големина: 6.6*6.6 cm Тежина: 33g тип на производ : торта мувла, на моделирање алатка функција : двоен шеќер / чоколадно / глина / сапуни декорација калапи пакување : секој производ постави OPP вреќа материјал : нови заштита на животната средина на ниво на поддршка : силика гел температура 40 степени 230 степениПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 3 работни ден на по добивате вашата исплата...

6 8 инча дървен нож фаянс, комплекти инструменти, керамика, занаятчийски принадлежности САМ модела ръчно изработени скулптури инструменти за пластмасови и дървени

BGN 8.00 9.89

6" 8 Инчен Дрвен Нож Глина Алатка Поставува на Грнчарството Занает Материјали DIY Модел Рака Скулптура Алатки Пластика и Дрво Вајарство Машина...

15 см акрилна skalka полимерна глина скулптура щанцоване ръчно изработени сладкарски инструмент за най-високо качество

BGN 8.00 8.29

Висок Квалитет 15cm Акрилик Возен Pin Полимер Глина Печат Алатка Ролери со Рачка Градина Алатки100% висок квалитет за да направи да се во леснотијатаФункција : се Користи за да се прилагоди на големината, дебелината и обликот на глина лента и глина површинаИсто така се користи за уметност глина, печат, втиснувањеСо еден супер силен жичен нерѓосувачки челик рачка за леснотијата на користењеМатеријал : акрил, од не ' рѓосувачки челикБоја : транспарентна, металенТежина : 0.16 kgЗа...