• Ново
Нов прием на ръчно изработени ковчег череп форма на Хелоуин украса силиконови форми DIY смола, глина торта декорация на мухъл

Нов прием на ръчно изработени ковчег череп форма на Хелоуин украса силиконови форми DIY смола, глина торта декорация на мухъл

BGN 42.88
В магазина

Брой продукти


Опис :
♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски
♥ Мувла Големина : Како што е прикажано на сликата
♥ Боја : R andom
♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер
* 100% сосема нов и во добра состојба .
* Тоа е Мека и Висок квалитет .
* Лесно е за Користење и Чистење.
* Оценка на температура : - 40 centigrade на +250 centigrade .
* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .
Превозот :
Ние ќе брод објектот во рок од 3-5 дена по примање на уплатата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Предмети ќе се испраќаат преку Кина пост регистрирани воздух mail или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(по ваш избор) ; тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $200, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL, Тоа ќе стане многу повеќе брзо.
Обично превозот време : САД 15-25 работни дена ЕУ coutries и Азија countries20-30 работни дена руската земја и земјите во близина 30-55 работни дена Јужна Америка земји 30-50 работни дена. Други земји : 30-55 работни дена.
Повратни информации :
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Ако има било какви проблеми, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите побрзо додека не се задоволни.
Се враќа :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2.Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место.
Други политики :
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
♥Јас ќе најдете повеќе и повеќе убави калапи за да споделите тука ♥
Ви БЛАГОДАРИМЕ за вашата поддршка !!!
Надеваме дека можеме да соработуваат едни со други за долго време.
Вашиот драг пријател :
Џон Младите.
од Кина.

Подробности

Тип:
Инструменти За Торта
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
документ:
FDA, LFGB
Материал:
Силикон
Номер На Модела:
160327004
Секси Суггестивный:
No
търговска марка:
lanhaidun
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Непристойная Снимка:
No

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка Gyl083u хляб, парче гъвкава Силиконова мухъл Декоден Kawai миниатюрна мухъл бонбони полимерна глина мини храна бижута

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

Метал единична / двойна корона нож фаянс, комплекти инструменти, керамика, занаятчийски принадлежности DIY модел ръчно скулптура нож за дърво керамика инструменти

BGN 10.00 12.40

Метал Еднокреветни / Двокреветни Главата Нож Глина Алатка Поставува на Грнчарството Занает Материјали DIY Модел Рака Дрво Вајарство Машина Керамика Tools ...

Търговия на едро/на дребно, безплатна доставка, C330 baby sleeping clay керамика мухъл силикон торта мухъл сапун мухъл FM

BGN 18.00 25.60

материјал : храна, газирани силика гелСапун големина 7.5*5.4*4cmСапун тежина : 65gбоја : случајниВисок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : Функција : Бренд : 100% новибоја : случајни*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Квадратна циментова пепелник мухъл силиконова мухъл глинена мухъл бетон Nordic office room Decoration molds

BGN 36.00 39.98

Добредојдовте на нашиот продавница за прво.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме.Плоштад цемент ashtray мувла силиконски калап глина мувла конкретни Нордиските канцеларија соба Декорација калапиМувла Материјал Силикони производ големина види слика Сапун тежина g Мувла големина cm во Калап боја случаен Работна температура 40 C да 220 Cнашата продавница други hotsale мувла, кликни за да се купи!1 ...

QYL004U 21.3 mm Star Cookie гъвкава силиконова прес-форма-скърпвам, украса торта, смола, глина, шоколад, десневая тестени изделия, храни на сигурността

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Лентата лък форма фондан силиконови форми кухня печене шоколад, захарни бонбони глина като cupcake дантела украса инструменти F0162

BGN 2.00 4.10

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичајматеријал : храна одделение силика гелдимензии : cmОбјектот боја автоматски ќе испратитип на производ : торта мувла, на моделирање алатка функција : двоен шеќер / чоколадно / глина / сапуни декорација калапи пакување : секој производ постави OPP вреќаматеријал : нови заштита на животната средина на ниво на поддршка : силика гел температура 40 степени 230 степениПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добивате вашата исплата...

QYL031U 11.8 mm Mini Smiling Star Cookie Silicone Push Мухъл-Cupcake Topper, Fondant Занаятите, шоколад, смола, глина Fimo, бижута

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

PYL003U 18.9 mm Angel Wing Silicone Push Мухъл-for Cupcake Topper, Fondant Занаятите, Бижута направи си САМ, Resin Polymer Clay, Candy Мухъл

BGN 3.00 3.17

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

2D силиконови сапун мухъл градина Конче добра перепелка ръчно изработени сапун форми мыловарение мухъл глинени форма на аромат каменни форми

BGN 12.00 14.24

добредојдеГолемина : 3" * 3" * 1 1 / 10" Тежина : ПРАТЕНИКОТ сапун бар : 4.36 оз Тежина : CP / HP Сапун бар : 3.95 оз Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски Микробранова печка и замрзнувач безбедно Обновливи, нестап; Лесна употреба и clea Погоден за сапун мувла / торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c) Усогласеност со FDA / SGS Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

Безплатна доставка GYL302U Чери cupcake Силикон гъвкав тласък на мухъл-форми за печене изкушения полимерна глина форма, кабошон плесен, мухъл Fimo

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

Мухъл силикон на устните FYL270U 19.2 mm Глянцеватая-Topper Пирожня, скърпвам, полимерна глина Смолаы, бонбони кабошона, затир на Венците, бижута, размразяване

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Безплатна доставка фен дантела мухъл силиконови фондан печене на тестени изделия мухъл направи си САМ украса на торта полимерна глина, смола бонбони Fimo Super Sculpey

BGN 4.46

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно Мувла Големина : 16x5x0.5 cmВнимание1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот

Мухъл силикон бисквити вафли сърцето QYL003U-экстракласс Пирожня, Sugarcraft, скърпвам, да правите бижута, глазура, глина Смолаы, Мухъл бонбони

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

Търговия на едро/на дребно, безплатна доставка, C535 ръчно изработени сапуни мухъл глинена керамика мухъл силикон торта мухъл лозе FM

BGN 17.00 22.88

материјал : храна, газирани силика гел Мувла Тежина (g) : околу 192 мувла Тежина (грами); околу 66 Инструментално Спецификација (cm) : 8.2 * 6.5 * 4.2 Заврши Големина (cm) : 6.2 * 4.5 * 3.2 Во калап техники : 1...

TYL069U 20.9 mm Cruller Donut / Doughnut гъвкава силиконова форма за червило, украса торта, бонбони, бисквити, смола, глина

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Сватбената парти Сам форми за украса на тортата 3D цилиндрична сърцето на розата свещ полимерна глина сапун под формата на шоколад molud S0222HM25

BGN 14.00 15.92

НИЕ ВЕТУВАЊЕ : 100% Направени од Храна Одделение Силиконскиве молиме бидете сигурни дека веќе знаете производ големина!Мувла Големина на : 90*60*84 ммМувла Тежина : 192 gЗаврши Сапун Големина на : 72*45*70 мм* O ven и замрзнувач безбедно* Боја : Случајни* Обновливи, Нестап, Лесен за употреба, Лесно за чистење* Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла , итн.* Температура : 76°F до +662°F (60°C до +350°C)Зошто Да Изберете Diyclan!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Безплатна доставка FYL213U 31 мм любов лук Силиконова форма с цветя занаят фондан дъвка паста глазура, глина Fimo marshmallows бонбони

BGN 3.00 3.17

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

lxyy изключителен силиконов weater плетене cat глина силиконови форми тигър смола мухъл силикон

BGN 78.32

Описи2015 година нови lxyy ексклузивни силикони weater плетење мачка глина силиконски калап тигар смола силиконски калап Опис Item Име мачка глина силиконски калап Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY мувла големина / cm13cm*10см*12.5 CMмувла тежина / g495gМесто на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо...

Търговия на едро/на дребно, безплатна доставка, C447 Mandarin ducks clay pottery мухъл силиконова форма за торта soap Мухъл FM

BGN 17.00 22.40

материјал : храна, газирани силика гел Сапун мувла Тежина Прибл : 218 g, мувла тежина од околу 102 g Сапун мувла материјал : меки силиконски калапи големина : 9.5 * 9.5 * 4 CM, fished големина 7.3 * 7.3 * 2.5 cm страна постои износ на грешкабоја : случајниСовети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.Висок Квалитет ,Фабрика Цена !!! pls кликнете мојата продавница вебстраница : Функција : Бренд : 100% нови*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls контактирајте со нас пред да платите, ние ќе ви ги даде попуст!!!Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме !Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

Цвете малка билка, червеното кулинария инструменти силиконови фондан мухъл направи си САМ украса на тортата полимерна глина, смола бонбони Fimo Sculpey

BGN 6.08

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна температура : Прибл 40°C до +220°C Сосема нов и висок квалитет на Мека и лесна за употреба, Корисна и перат(Рака Мие Само) Торта декорирање tools да се создаде убава модели Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Бои : случајно Мувла Големина : 13.7x10x0.7 см ВНИМАНИЕ1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail / e Пакет ако бесплатен превозот.2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Безплатна доставка QYL078U къща във формата на бисквитка гъвкава силиконова форма полимерна глина окачване глина Push Мухъл (глина Fimo восък епоксидна паста)

BGN 2.00 2.06

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

влак форма на силикон сапун глинена играчка мухъл фондан торта мухъл печене на мухъл DIY инструменти

BGN 22.38

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ мувла Големина : една рунда 35.5*24.6*5.2 cm Заврши големина за 8.0*5.0*4.5 секој cm♥ Боја : R andom♥ Пакет се вклучени : 1 компјутер .* 100% сосема нов и во добра состојба .* Тоа е Мека и Висок квалитет .* Лесно е за Користење и Чистење.* Оценка на температура : 40 centigrade на +210 centigrade .* Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож .Превозот : Ние ќе брод објектот во рок од 35 дена по примање на уплатата...

15 см акрилна skalka полимерна глина скулптура щанцоване ръчно изработени сладкарски инструмент за най-високо качество

BGN 8.00 8.29

Висок Квалитет 15cm Акрилик Возен Pin Полимер Глина Печат Алатка Ролери со Рачка Градина Алатки100% висок квалитет за да направи да се во леснотијатаФункција : се Користи за да се прилагоди на големината, дебелината и обликот на глина лента и глина површинаИсто така се користи за уметност глина, печат, втиснувањеСо еден супер силен жичен нерѓосувачки челик рачка за леснотијата на користењеМатеријал : акрил, од не ' рѓосувачки челикБоја : транспарентна, металенТежина : 0.16 kgЗа...

Никол 3D Дракон силикон сапун мухъл за естествен ръчно изработени шоколадови бонбони мухъл занаят смола, глина украса инструмент

BGN 46.00 65.20

Добредојдовте на Никол ! Силиконски Калап ЕкспертИнформации за производот Бренд : Никол Материјал : Храна Одделение Силиконски Спецификација(приближно) : 12.9 x 9 x 7.2 cm Внатрешна Големина : 12.1 x 7.6 x 6.5 см Мувла Тежина : 450g Крајниот производ Тежина : 240g Боја : Случајни Карактеристики : Флексибилни и НеСтап ,Лесно да се Demould и чисти , Издржливи во употреба Објект Бр...

6шт Глинена статуетка на скулптура инструмент художествен fatlute керамични пластмаси инструмент пластилин инструмент керамични изкуство керамика керамика занаятч?

BGN 2.00 2.42

Карактеристики : Совршен алатки за керамика глинени скулптури Меки пластични се справи со пријатно чувство...

Кон Еднорог форма на силикон сапун свещ полимерна глина мухъл САМ желе, шоколад, бонбони, бисквитки мухъл торта декор печене инструмент

BGN 14.38

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони[Colour] : Случајни[ Мувла Големина(L*W*H) ] : ( Прирачник за грешка при мерење постои)8 *10.4 *3.9 см, 3.1" x 4.1" x 1.5" Во инчи[ Пакетот вклучува ] : 1 PCS силиконски калап[Употреба] : Фондан / глина / Сапун / чоколадо мувла[Пакет] : секој производ постави OPP вреќа[Оценка на температура] : 40 centigrade на+210 centigradeВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТаа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож

Направи си САМ пиратски кораб силиконови форми платна фондан шоколадова торта декорация инструменти за глина бонбони кухня за печене на мухъл h382

BGN 3.84

Големина на : 8.2*8.2*1.2 cmМувла тежина : 49 gМатеријал : храна одделение силиконскиКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

HYL045U 27.9 mm Flower Silicone Push Мухъл - Sugarcraft, Fondant, Cake Topper, Бижута направи си САМ, смола, полимерна глина, дъвки, бонбони

BGN 3.82

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика.Оваа мувла е флексибилен и да се, па можете да ги копирате од страна на пукање до тоа.Ќе добиете само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цели.Мувла боја : од Страна на Случаен избор.Мувла Материјал : Храна Безбедно СиликониНема потреба за било ослободување агенти, talc, или масла кога отстранување на копија од мувла.Мувла може да се користи за : Храната (Чоколадо, Хард Кенди, Путер, сладолед, Fudge, Фондан, Мраз, Желатин, Марципан, Бонбони Глина, Заболување на Паста, Кралската Шлаг, Gummi Мечки, Мелено Шеќер, Pastillage, Nougat, Сирење, Pate, Сало, масло за Јадење Торта Декорација и повеќе),, Гипс, Уметник од Глина, Восок, Цемент, Кастинг Смола, Полимер Глина, се Топи и се Прелива Сапун, Ниска се Топи Метал, Скапоцени Метали Глина, Camdles, Топла и Ладна Обработени Сапун, Топла Топи Лепак, и повеќе..Љубезно Ве Потсетам : Не користите истиот калап за изработка и храна проекти.Мувла cleanup е лесно со топла вода & сапун.

Форма на цвете 3D фондан торта силиконова форма за полимерна глина форми кухня шоколад, сладкарски изделия, бонбони като украса инструменти F1140

BGN 2.00 4.46

Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичај објектот боја автоматски ќе испрати материјал : храна одделение силика гел Големина: 6.6*6.6 cm Тежина: 33g тип на производ : торта мувла, на моделирање алатка функција : двоен шеќер / чоколадно / глина / сапуни декорација калапи пакување : секој производ постави OPP вреќа материјал : нови заштита на животната средина на ниво на поддршка : силика гел температура 40 степени 230 степениПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 3 работни ден на по добивате вашата исплата...