• Ново
Безплатна доставка обрасъл с мек килим мат противоскользящий врата на мат хол 500mmx2000mmx45mm

Безплатна доставка обрасъл с мек килим мат противоскользящий врата на мат хол 500mmx2000mmx45mm

BGN 33.00
BGN 46.51
-29 %
В магазина

Брой продукти


Можете да се прилагодите на следните 12 видови на тепих форма, доколку е потребно може да се јавите на нашите услуги на клиентите, 24 часа услуга за вас, ви благодариме
Опис На Производот
Големина : 500mm*2000mm*45mm/19.7x78.8x1.77inch
Материјал : Хемиски влакна полиестер
Боја : multicolor
Облик : правоаголник
Имаме големина 50*100,50*160,50*180,60*160,60*200,80*120,80*160,80*200,100*100,
Други големини може да се прилагоди
answer : ___________________________ note : whats App : +86 15167976322
Превозот и испорака ние обезбеди бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт, Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!

Подробности

Размер:
500mmx2000mmx45mm
Стил Пране:
Ръчна Пране, Ръчно Пране
Воспользуйся:
Спалня, Молитва, Къща
Техника:
Нетъкан текстил
Стил:
Обикновена
Номер На Модела:
1127001
Де Стил:
Модел
Форма:
правоъгълник
Вид На Модела:
Твърд
Място:
Кабинет
Начини на продажба:
1бр
Материал:
Друго
Дизайн:
Друго

Те също купуват с този продукт

YILONG 3'x5 ' традиционен персийски медальон ръчна изработка от естествена коприна килим изискан син мат с ръчно възел (LH862B3x5)

BGN 2016.00 2880.00

YILONG 3'x5 " традиционалните рачно изработени персиски medallion свила тепих исклучителна сина handknotted област килим (LH862 B3x5)Килим Бр...

Изящен гоблен монтиране на украса тъкани Прованс домашен текстил, голям размер на 162*130 см средновековен памук жакауард плат

BGN 97.00 114.56

Добредојдовте на Hangzhou Кралот текстилни co., LTD, нашата компанија е професионална дома текстилни производи производители, со почеток во 2011 посветена на tapestry,имаме врвен технологија,така и нашата таписерии сите се многу убави со добар квалитет.Ако сте веледрогерија, на tapestry и вашата цел е повеќе од 20 парчиња за еден дизајн,само нас контакт директно!Прилагодено дизајн ќе биде поддржана!Превозот1...

Yilong 4'x6 ' традиционен китайски вълнен килим изискан тънък мек ориенталски вълна копринени килими с ръчно възел (WY2072S4x6)

BGN 3226.00 4608.00

Yilong 4'x6 " традиционален кинески волна килим исклучителна тенка мека ориентални handknotted волна, свила тепих (WY2072 S4x6)Килим Бр...

Входната мат Нескользящий подложка за краката Такава Добре дошли куче вратата мат открит и закрит гумена подложка нетъкан материал в Топ 15. 7x23. 6 инча

BGN 38.00 38.38

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

Мода Килим Спалня Декорация Мек Килим На Пода Топъл Цветен Хол Килими Нескользящие Подложки

BGN 58.00 82.78

Опис На ПроизводотМатеријал : ПолиестерБоја : Беж, бела, Сива, Каки,камила, кафе, Трева зелена, зелено Овошје, вино, црвена, Розова, црвена роза, Црвена, црна, виолетова, синаГолемина : 1000mm*1800mm*45mm(39.4 инчен*70.92 инчи)Измијте Стил : Рака Мие Или Машина за миење Пакет се Вклучени : 1 * Матanswer : ___________________________ note : Други големини може да се прилагодиДруга продавница тепих фалат мојата компанија : Превозот и испоракание обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

Прост стил през цялата килим детски подложка за спалня нощни мат Tapeta Baby Crawling Mat антре мат хубав килим детска стая

BGN 17.00 19.20

Производство ОписПоддршка : Не се лизга подлога , супер се лизга Спецификации : Дијаметар 60 CM; Дијаметар 80СМ; Дијаметар 100 CM; Дијаметар 120 CM Материјал : Мешани ткаенини : полиестер и памук​Среќни РибиСлонПтици КарневалЗеленаПодводниот СветПролетШарениКреативни НеботоМир ПтициМачките ПартијаСлаткиДобар МирисЖивотни РајотТатко БожиќРетроКафеФудбалПроизводство Карактеристики на Овој килим ќе ви овозможи да се чувствуваат удобно, силно се водат, а во исто време не дамкаотпорни и статички третман ...

Входната мат Нескользящий подложка за краката Gangsta's Paradise Door Mat открит и закрит гумена подложка нетъкан материал Топ 15. 7x23. 6 инча

BGN 38.00 38.38

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

Зелени растения кактус висящи тъкани гоблени, мултифункционален гоблен 140*200 см, покривки за маси, стенни плат, носимое плажна одеяло

BGN 23.00 37.60

На купувачотВи благодариме за посетата на нашата онлајн продавница.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина...

Изискан домашен текстил за декорация плодови купа-1 размер на 138X 87 cm стенен гоблен най-добрият подарък aubusson jacauard плат декор

BGN 63.00 79.30

Добредојдовте на Hangzhou Кралот текстилни co., LTD, нашата компанија е професионална дома текстилни производи производители, со почеток во 2011 посветена на tapestry,имаме врвен технологија,така и нашата таписерии сите се многу убави со добар квалитет.Ако сте веледрогерија, на tapestry и вашата цел е повеќе од 20 парчиња за еден дизајн,само нас контакт директно!Прилагодено дизајн ќе биде поддржана!Превозот1...

Enipate Piano Mat Music Notes Pattern Welcome Home Door Floor Mats Водоустойчив Цветен Китара Бита На Тепиха Кухня Начало Декор

BGN 8.00 11.41

100% Сосема Нов и Висок Qualit y.Кадифени Ткаенини,Многу Меко Чувство и Удобно.Висока Густина Супер Меки Ткаенини,Удобно,Заштита На Животната Средина,Добра Вентилација.ПВЦ Мрежа Долниот дел,нетоксични,без Мирис,Не Остарел.Лесно се Апсорбираат Вода и Прашина и Добро се Лизга Отпор.Лесно да се Чисти,Директно Може да Се Мијат Со Машина за Перење или Рацете,Не се Пролева и Згаснат,На Задната да се Избегне Директна сончева Светлина.Може да Се Користи Под Маса и Во Спалната соба,Кујна,Кревет,столче,Троседот Перница,И Така Натаму.Материјал : ПолиестерГолемина : 15.7"*23.6" (40*60см)Сезона : Пролет, Лето, Есен, ЗимаБоја : како на сликата шоуПакување Листа : 1 * Вратата Мат

Безплатна доставка 9'X12 ' Aubusson килими черен, бежов медальон aubusson килими за декорация на дома bedrooom килими

BGN 3198.40

Бесплатен Превозот 9'X12' Волнени Aubusson килим рачно изработени од 100% волна черги и килимиСтавка Опис* Француски Aubusson килим* Точно мерење : 9'x12' (274x365cm)исто така е достапен.* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века* 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

Творчески машинно пране мат килим 3D домашен Любимец Котка дизайн килим противоскользящий мат Мат мат Бегач детска стая нощни килим

BGN 37.60

Kingart Спиење Мачка Теписи Дете дневна Соба Цртан филм патосници Спалната соба Doormat И Бања Мат За Дома ДекорМатеријал : МешаДното платно : Неплетени точка на пластика не се лизга на дното крпа, сува и дишеБоја : исто како сликаГолемина : 85cm*45см / 80x50cm / 120x64cmДебелина : 1015mmДизајн : Спиење мачкаСтил : PastoraleПроцес : ткаење со ракаВозрасна Група : Возрасни,Деца.Употреба : креветот мат,Дневна соба ,Троседот Портата, Entryway, Бања.

Мода модерен 15 цвята 70 * 180 см чист цвят плюшени нежна Земя мат килим за спалнята и хола на продажба

BGN 42.00 64.93

Опис На ПроизводотМатеријал : Куп Површина : Микрофибер 100% полиестер;Средниот : сунѓеротПоддршка : антилизга неплетени ткаениниДебелина : 4.5 cmКуп Тежина : Околу 700gsmБоја : Беж, бела, Сива, Каки,камила, кафе, Трева зелена, зелено Овошје, вино, црвена, Розова, црвена роза, Црвена, црна, виолетова, синаГолемина : 70x180cm(27.58x70.92inch)Пакување Метод : Секое парче валани се спакуваат во силна транспарентен ЈП торбаколичина : 1pcsanswer : ___________________________ note : Други големини може да се прилагодиДруга продавница тепих фалат мојата компанија : Превозот и испоракание обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

През цялата 3D килим за спалнята компютърен стол подложки детска спалня игри мат масичка за кафе подложки

BGN 70.00 76.61

Круг 3 D Тепих за Спалната соба Компјутер Стол Област Килими Детска Спална соба Игра Мат Кафе на Маса, МатсВнимание : 1.обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец...

YILONG 3'x5 ' ръчно изработени персийски популярен дизайн семеен килим в бежово на едро ориенталски килим (YHW972B3x5)

BGN 2016.00 2880.00

YILONG 3'x5' рачно изработени персиски популарни дизајн семејство тепих беж трговија на големо ориентални килим (YHW972 B3x5)Килим Бр...

Модерни шарени килими против хлъзгане, постелки за баня подови постелки врата на мат подложки, tapete para banheiro, спалня Felpudo

BGN 14.00 18.11

Домашен Текстил Шарени Шарени Печатење Против Пролизгување Кат Мат Апсорпција на Вода Теписи Ставка Опис : Боја : Како на сликата Големина : 40x60 cm, 50x80cm Дебелина : 10мм Производ Големина на Табела (Единица : CM) Големина Конверзија : 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчен (ве Молиме овозможи 13 см грешка поради прирачник за мерење.) Функција : Дома душеци, меки и удобни, не се лизга, не исчезнат на дното на точка пластика, текстил, носатотпорни, и издржливи Сунѓерот обвивка, апсорбираат вода, фина изработка, долг животен век Внимание : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање...

Доста куче отпечатва нов декорация на дома, дървото на килима, без приплъзване кухня килимче за хола семейството

BGN 9.00 18.24

2017 Нов Дом Оркестарот Геометрија Печати Теписи Не се лизга Кујна Килими за Дома Дневна Соба патоснициПроизвод Функција : Главни Материјали : Пред страна : Чувствува; Задната страна : Антилизга гумени Околу Димензии : 40x60cm 50x80cm Нетоксични, без мирис, без варијанта, не се лепливи,перат,носатотпор Тоа може да се користи во влезна врата,подот,кујна,купатило,спална соба,дневна соба,балкон,канцеларија и сличноабсорпција на Вода, прашина собирање,Не се лизга перформанси е добро...

Начало килими Добре дошли подложки против хлъзгане, спалня, килими баня кухня подложки за хола мат противоскользящий Tapete

BGN 38.00 73.94

Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор...

Безплатна доставка уникален зелен лист форми килим 40*60 см и 45*120 cm противоскользящий правоъгълник хол килим новост етаж килим

BGN 61.00 67.55

Бесплатен Превозот Уникатен Зелен Лист Форма Килим 40*60см и 45*120cm Skidproof Правоаголник Дневна Соба Тепих Новина Кат КилимТочка име : Новина лист стил област кригла Бренд име : Стил на живот Материјал : Рамна ткаенина Боја : исто како и Големина на слика : 40*60см,45*120cm Тежина : 500g соодветно место : дневна соба,спална соба,бања Миење метод : Рака мие / машина за миење на Изработка : Машина направи Две големина е иста цена,Нарачката, тие само оставете порака што големина...

Zeegle 150*150 см плат разтегателен диван хвърли едно одеяло корица плажна кърпа хвърли едно одеяло за пикник йога мат декорация на дома гоблен

BGN 21.00 21.31

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет tapestry, исто така, совршен за дома декор.На tapestry може да биде машина за мијат со средината на детергент и се исушиПоради рака се намали и рака контролирана шиење , големината, со поголема или помала од 2% е дозволено .Е применливо : декоративни tapestry, tapestry; Маса крпа, троседот перници; Плажа крпа, отворено храна мат, тепих, итн.Answer : ___________________________ Note : Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.

Забавен Печатни Мат Входната Врата, Добре Дошли! Надявам Се, Че Ще Донесе Тако Шут Вратата Мат Закрит И Открит Цветна Подложка За Краката Няма-

BGN 38.00 38.38

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

CAMMITEVER City Night Building Castle гоблен цветен печатни цветна Мандала гоблен Индийски 130cmx150cm Boho стенен килим

BGN 21.00 35.65

6882118156172826 Топла Продажба Тепих парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеCAMMITEVER Град Ноќ Изградба на Замокот Tapestry Обоени, Печатени Декоративни Mandala Tapestry Индискиот 130cmx150cm Boho Ѕид, ТепихГолемина : 130x150cmМатеријал : 100% полиестер

Белгия домашен текстил декориране на стенни гоблени, гоблен еднорог серия-слухов голям 138 х 107 см Жаккардовая декоративна тъкан

BGN 71.00 78.40

Белгија дома текстил ѕид hangings tapestry еднорог серија аудитивни голема 138 X 107cm жакард ткаенина декоративен Производ : Материјал : Памук Стил : Жакард Техника : Ткиво на Миење : Хемиско чистење,Рака мие Напомена : Не вклучуваат Виси род и Виси увоПревозот1...

Безплатна доставка 8'x10' френски Обюссон килими вълнени килими бежово и медальон обюссон килими килим

BGN 2718.40

Бесплатен Превозот 8'X10' Волнени Aubusson килим рачно изработени од 100% волна черги и килимиСтавка Опис* Француски Aubusson килим* Точно мерење : 8'x10' (243x304cm)исто така е достапен.* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века* 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...

Прост стил луксозна воловья кожа изработена квадратен килим, естествени коровья кожа скрий кожа килим за декорация на хола офис килим

BGN 756.00

Име : луксузни cowhide килимМатеријал : cowskin seamed ,дното лагер е вештачка кожаБоја : природна cowrug бои како сликатаТежина : 15 KGНа купувачотВи благодариме за посетата на нашата онлајн продавница.Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина...

Безплатна доставка 8'X10' френски стил обюссон килими ръчно плетени вълнени килими френски Обюссон килими

BGN 2542.40

Бесплатен превозот 8'x10' Aubusson килими рачно изработени волнени теписи Стара Шик теписи за дневна соба bedrooom килими Висок КвалитетСтавка Опис* Француски Aubusson килим* Точно мерење : 8'x10' (243x305cm)* Рачно ткаени токму онака како што тоа беше во Франција века* 100% Нов Зеланд Волна* Памук фондацијата* На волна материјал е одличен за дамка отпор и на цел живот на уживање* Рамни куп...