• Ново
Cutom гоблен, с монтиран на стената, колекция Ocean Decor залеза на плавен пясъчен плаж с малко вълна и мехурчета от морето

Cutom гоблен, с монтиран на стената, колекция Ocean Decor залеза на плавен пясъчен плаж с малко вълна и мехурчета от морето

BGN 37.00
BGN 73.28
-50 %
В магазина

Брой продукти


Клучни Карактеристики На Производот
1.Увезени.Бренд : SCOCICI.
2.Направен од Висок Квалитет на Еластична ткаенина со рака-пораби заврши рабови. Дава елегантен изглед и свиленкаста мека на допир!
3.Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.
4.Живописни бои.Мошне уникатен. Разновиден. ЗАБАВА.Издржливи доволно за двете внатрешна и надворешна употреба. Употреба : Дома Декор , Плажа Ќебе, чаршаф, Завеса, Dorm Оркестарот.
5.МАШИНА ПЕРАТ - Студено нежни циклус, Висат да се исуши. НЕ КАЈГАНА
Плаќање
Ние ќе брод објектот во рок од 1-7 дена по примање на вашата исплата, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.
Испорака Детали
Предмети треба за 15-60 дена пристигнат, ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи, ако по 60 дена не пристигнале, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас иако детали за контакт на .
Ние се обиде да одговори во рок од 24 часа, освен недела.
Ве молиме да ни даде можност да одговорат и да го решат проблемот за вас во секое време, ви благодарам.
Повратни информации
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!!
Вашето задоволство е важно за нас.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот 5 ѕвездички.Кои ќе бидат високо ценети.
Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го искористите на најдобар начин да се реши проблемот на навремен начин.Ве молиме не го остави негативни повратни информации, без да бара помош.
Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка,од вас многу!
Добредојде! Се надевам дека ќе имаат среќен пат во SCOCICI продавница!
[Копче!] 1.Се прилагодите на омилени фотографии во она што го сакате (Крпа/Перница/Постер/Мат/Ќебе/Прозорец завеси/Туш завеси/Ѕидот виси со вашето Лого,Омилена слика,Велејќи : , Име и сл.), само нас контакт. 2.Поради размерот на различни големина ние може да ја исечете сликата и менување аспект малку да се обезбеди слика не се изгуби тоа е главна тема. Ние, исто така, ќе ја ротирате сликата или вертикално или хоризонтално за да се обезбеди најдобро одговара. Треба да имаме никакви проблеми одржување на нашите вообичаени висок квалитет заврши кога го прави ова, тогаш ние ќе ве известиме и ви испрати слика на тоа како маска ќе изгледа пред печатење. [Забелешка : ] 1.Ние сме професионални фабрика,Постојат многу Шема како следното.

Подробности

Размер:
36W x 24H Inches, 59W x 39.3H Inches, 59W x 51.1H Inches, 80W x 59H Inches, 90.5W x 59H Inches, 59W x 59H Inches, 51W x 51H Inches, 43.3W x 43.3H Inches, 35.4W x 35.4H Inches, 27.5W x 27.5H Inches
търговска марка:
СКОЦИЧИ
Модел:
Пишеща машина
Техника:
Тъкани
Форма:
правоъгълник&квадрат
Модел:
Както е показано на снимките
Номер На Модела:
Както е показано на снимките
is_customized:
Yes
Рамка:
No
Вид Почистване:
Машинно Пране, Ръчно Пране
Материал:
еластичната тъкан
Стил:
Изработена По Поръчка Печат
Вид На Модела:
Изработена По Поръчка Печат
Дизайн:
Площ
Цвят:
Както е показано на снимките

Те също купуват с този продукт

Мрамор мат за баня модел Мути цел спалня килими декор

BGN 30.00 37.42

СпецификацијаТочка Име : Вратата МатМатеријал : Корални Руно + Antiсе лизга ГумениСтил : Морски СеријаГолемина : 40x60cm (15.75x23.62 инчи )50 X80cm (19.68x31.50 инчи)Макс перење температура од 40 степени Celciхлор Висат да се исуши во сивата место Не Обратна да се исушиКуршум ТочкаНетоксични, без мирис , перат, носатотпорАпсорпција на вода , прашина собирање , Не се лизга дизајнНаправени на супериорен корални руно нудат одлични допир се чувствувамТоа може да се користи на многу места ,таквите како влезна врата , подот , кујна,купатило ,спална соба,балкон,канцеларија и слично.Известување1.Поради рака се намали и рака контролирана шиење , големината, со поголема или помала од 2% е дозволено .2.Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината

Безплатна доставка 3'X5 ' 230 линия ръчно изработени от естествена Коприна Източен персийски килим ръчно заплетен копринен килим за декорация на дома

BGN 1760.00

Бесплатен превозот 3'X5' 230 Линија рачно изработени Свила Ориентални персискиот Килим рака Заврзана свила тепих за домашна декорацијаОбјектот Спецификација* Тип : Свила персискиот Килим, свила тепих, свила килим, рачно изработени тепих, молете се килим, персиски тепих* Големина : 3 "x 5' (91cm x 152cm)*Линија : 230lines(450.000 јазли / m^2)* Куп : 100% Свила* Викимедија На : Свила* Дополнителните : Свила* Потекло : Раказаврзана во Кина* Висока резолуција на сликите ќе бидат обезбедени на барање Ставка ОписПрекрасни персиската Свила Килим раказаврзана во Кина...

Безплатна доставка 1.5'X2 ' 230 линия ръчно изработени от естествена Коприна Източен персийски килим ръчно заплетен копринен килим малки персийски килим

BGN 638.40

Бесплатен превозот 1.5'X2' 230 Линија рачно изработени Свила Ориентални персискиот Килим рака Заврзана свила тепих за домашна декорацијаОбјектот Спецификација* Тип : Свила персискиот Килим, свила тепих, свила килим, рачно изработени тепих, молете се килим, персиски тепих* Големина : 1.5' x 2' (x 45cm 61cm)*Линија : 230lines(450.000 јазли / m^2)* Куп : 100% Свила* Викимедија На : Свила* Дополнителните : Свила* Потекло : Раказаврзана во Кина* Висока резолуција на сликите ќе бидат обезбедени на барање Ставка ОписПрекрасни персиската Свила Килим раказаврзана во Кина...

Cutom гоблен, с монтиран на стената, Великата Китайска стена историческа структура по време на залез слънце, с неясни светлини мистично изображение на жълто зелен

BGN 37.00 73.28

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени.Бренд : SCOCICI.2.Направен од Висок Квалитет на Еластична ткаенина со ракапораби заврши рабови...

Zeegle кухненски прибори шаблон подложки за кухня, коридор, подложки нескользящие баня постелки за баня, Всекидневна, Спалня, килими, килими

BGN 13.00 20.59

1043613057Производи Детали : 1.Материјал : Ployester2.Големина на : 3.Применливи Предмет : Ходникот ; Влез ; Вратата ; Отворено ; дневната Соба ; Лоби ; Кујната; Динг соба, Салон; Спална соба; Коридор; Кревет, итн.4.На Дното Опис : Неплетени...

Мультяшные Фигурки Очила, Мустаци Килим Подложка Подложка За Подови Постелки Хол Кухня Спалня Баня Килими Home Deco

BGN 63.00 89.60

Цртан Филм Бројки Очила Мустаќи Тепих Килим Doormat Површина Душеци Дневна Соба И Кујна, Спална Соба Batoom Килими Дома ДекоМатеријали : НајлонБоја : Како на СликатаГолемина на : 40*110cm / 15.7*43.3 инчи (appr.)50*150cm / 19.7*59inches (appr.)50*180cm / 19.7*70.9 инчи (appr.)Пакет се вклучени : 1 парче ТепихКарактеристикиСосема Нов и висок квалитетВисок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.Еколошки Бои, Веќе Се Мијат Стабилност.Тоа може да се користи во седи просторија или спалната соба или Dinning соба.Погоден за користење на плочки, лино, дрвени & ламинатни подови.Напомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои comataberration како различни поставување на слики.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Cutom гоблен, с монтиран на стената, природа реколта безлистные есенни клони на дърветата на фона на наситени тонове околна Среда художествена снимка на сепия

BGN 37.00 73.28

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени.Бренд : SCOCICI.2.Направен од Висок Квалитет на Еластична ткаенина со ракапораби заврши рабови...

Потребителски цветни такси нескользящие машинно пране на постелки за баня / кухня / работни станции декор мат (23.6*16.7)см

BGN 39.98

Големина : Прилагодено doormat 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)Прифати Обичај,Само ни ги испратите вашите СликКарактеристики : 1) Димензија : 23.6"(L) x 15.7"(W)x 3 / 16"(H), 30"(L) x 18"(W)2) Поткрепени со гума, neoprene не се лизга поддршка3) Машина перат,внатре / надвор душеци4) Чувајте ги чисти со нежна машина за миење (хлор!) и бидете сигурни дека за да се откажам сува5) Fuzzy, foamy и фино enhanced со брилијантен уметност...

САЩ плосък килим ретро американската статуя на Свободата, мек вълнен плат килим-мини подложки за деца, възрастни кухненски подложки

BGN 27.00 38.40

Ретро Американски Статуата на Слободата Руно Тепих АнтиПропадна Површина Тепих За Деца Возрасни Спалната соба Дневна Соба и Кујна патоснициМатеријал : РуноБоја : Како на СликатаГолемина на : 40*60см / 15.7*23.6 инчи (appr.)50*80см / 19.7*31.5 инчи (appr.)60*90cm / 23.6*35.4 инчи(appr.)50*120cm / 19.7*47.2 инчи (appr.)50*180cm / 19.7*70.9 инчи(appr.)Пакет се вклучени : 1 компјутер КилимКарактеристикиСосема Нов и висок квалитетВисок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.Еколошки Бои, Веќе Се Мијат Стабилност.Тоа може да се користи во седи просторија или спалната соба или Dinning соба.Погоден за користење на плочки, лино, дрвени & ламинатни подови.Напомена : Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои comataberration како различни поставување на слики.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Cutom Гоблен, С Монтиран На Стената, Индийски Мандала Пролет Сезонна Мозайка Плочки Етнически Фигури Оттичане Цвете Нефрит Зелен И Светло Розов

BGN 37.00 73.28

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени.Бренд : SCOCICI.2.Направен од Висок Квалитет на Еластична ткаенина со ракапораби заврши рабови...

Cutom гоблен стенен монтаж, цветна карикатура цветя като маргаритки пролетното време на годината прашец изкуство печат светло сив жълт бял

BGN 37.00 73.28

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени.Бренд : SCOCICI.2.Направен од Висок Квалитет на Еластична ткаенина со ракапораби заврши рабови...

Cutom гоблен, с монтиран на стената, цветен декор акварел дизайн Магнолия градински цветя с листа и пъпки романтичен образ

BGN 37.00 73.28

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени.Бренд : SCOCICI.2.Направен од Висок Квалитет на Еластична ткаенина со ракапораби заврши рабови...

Cutom Гоблен, С Монтиран На Стената, Геометрични Декор На Цветни Триъгълници Геометрични Пирамида Форми На Съвременните Модели New Age Urban Art Multi

BGN 37.00 73.28

Клучни Карактеристики На Производот1.Увезени.Бренд : SCOCICI.2.Направен од Висок Квалитет на Еластична ткаенина со ракапораби заврши рабови...

Мек Европейски Стил Лукс Дебелина, Тънък Дизайн, Килими За Хола Спални Килими, Домашен Килим На Пода, Врата Мат Мат Ма

BGN 257.00 299.20

Добредојдовте на нашата продавница,ќе имаат посебен шопинг искуство.КарактеристикиМатеријал:ПомешаМиење : машинско или рачнотежина : 1.3 кг / м2Големина : 160 X230cm,200 X250cm,200 X290cmПревозот : Ние ќе го испратам до тебе со брза испоракаЦаринската декларација : ве Молиме кажете ни како многу клиенти декларации треба откако ќе го поставите цел.Answer : ___________________________ Note : 1.Ако не сте gotton тепих,ве молиме контактирајте со нас.Ние мора да sovel проблеми.Ве молиме не го отвори спорот прво.2.Ако тепихот има дефект,ве молиме контактирајте со нас во прв план.Ние ќе го испратам до тебе нова или обнова на вас.Ве молиме не го отвори спорот.3.Ние може да ги реши сите проблеми во врска со вашиот шопинг.Ве молиме контактирајте со нас.4.Ако сакате да видите реално блиску фотографија,ве молиме контактирајте со нас.

Безплатна доставка обрасъл с мек килим мат противоскользящий врата на мат хол 500mmx2000mmx45mm

BGN 33.00 46.51

Можете да се прилагодите на следните 12 видови на тепих форма, доколку е потребно може да се јавите на нашите услуги на клиентите, 24 часа услуга за вас, ви благодаримеОпис На ПроизводотГолемина : 500mm*2000mm*45mm / 19.7x78.8x1.77inchМатеријал : Хемиски влакна полиестерБоја : multicolorОблик : правоаголникИмаме големина 50*100,50*160,50*180,60*160,60*200,80*120,80*160,80*200,100*100,Други големини може да се прилагодиanswer : ___________________________ note : whats App : +86 15167976322Превозот и испорака ние обезбеди бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена...

2 бр плътен цвят фланела абсорбиращи подложка за баня комплекти Нескользящий подложка за баня контурный мат Мат високо качество

BGN 16.00 20.51

ОписМатеријал : Фланелен Боксери.Боја : покаже како слики.Тип У Големина : Приближно 45*50cm.Правоаголникот Големина : Околу 50*80см.Карактеристики : 1...