• Ново
SINOCMP EC160B EC160 Arm Cylinder Repair Seal Kit, сервизни комплекти за багер Volvo

SINOCMP EC160B EC160 Arm Cylinder Repair Seal Kit, сервизни комплекти за багер Volvo

BGN 68.00
BGN 72.00
-6 %
В магазина

Брой продукти


Име на производ : печат комплет, услуга за полнење, поправка комплет, нафта печат за Volvo багер Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Број на Модел : EC160 EC160 LC EC160 B Дел Број : Услуга : Брза испорака рок на Гаранција : 3 месеци Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ : 1 сет Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото
♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.

Подробности

Тип Мивки:
От Затворен Тип
Напрежение:
24V
търговска марка:
CMP
Вид На Материала:
Дъвка
Тегло На Продукта:
0.8kg
Наличност:
сега в наличност
Състояние:
100% чисто нов
Приложение:
дубликат част землечерпалки багер
Гаранция:
3 месеца
Качество:
Високо качество
MOQ:
1 комплект
Име:
комплект уплътнения
Номер На Модела:
EC160 EC160LC EC160B
Обувки за обслужващия персонал:
Бърза доставка с UPS, Fedex, DHL, EMS

Те също купуват с този продукт

A / C нагревател панел климатроник ключ за VW Polo 6N 6K Golf 3 Vento Превозвачът T4 1990-2003 1H0820045B с бутон ac

BGN 42.00 44.29

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕПроизводителот Дел Број : 1 H0820045 BОсветленост Дел Број : 1 H0820045 C, 1 H0820045 DДругиот Дел Number1 : 1 H0 820 045 D, 1 H0 820 045 C, 1 H0820045D, 292894Другиот Дел Number2 : 1 H0820045C, 1 HO 820 045 D H17, 20100518, 7 TK C03Гаранција : Да, 1 година гаранцијаДел Материјал : М ixtureСостојба За : акции, бренднови, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаАпликации : За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 1.4 1390ccm 55 HP 40 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 1.4 1390ccm 60 HP 44 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 1.8 1781ccm 75 HP 55 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 1.8 1781ccm 90 HP 66 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 1.9 D 1896ccm 65 HP 48 KW (Дизел)За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 1.9 ТД 1896ccm 75 HP 55 KW (Дизел)За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 2 1984ccm 115 HP 85 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 2.0 GL 1968ccm 84 HP 62 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 1.6 1598ccm 75 HP 55 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 2.8 VR6 2792ccm 174 HP 128 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 1.9 TDI 1896ccm 90 HP 66 KW (Дизел)За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 1.6 1595ccm 101 HP 74 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 2.8 VR6 2792ccm 163 HP 120 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 1.9 TDI 1896ccm 110 HP 81 KW (Дизел)За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 2.0 GL 1984ccm 107 HP 79 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Vento 1 H2 [19911998 година] Салон 1.9 SDi 1896ccm 64 HP 47 KW (Дизел)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 100 1.6 1595ccm 100 HP 74 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 60 1.4 1390ccm 60 HP 44 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 64 1.9 SDi 1896ccm 64 HP 47 KW (Дизел)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 75 1.6 1595ccm 75 HP 55 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 75 1.6 1598ccm 75 HP 55 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 1.4 1390ccm 84 HP 62 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 1.8 Хибрид 1781ccm 101 HP 74 KW (Хибрид)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 1.9 SDi 1896ccm 65 HP 48 KW (Дизел)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 64 1,9 D 1896ccm 64 HP 47 KW (Дизел)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 90 1.9 TDI 1896ccm 90 HP 66 KW (Дизел)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 1.9 TDI 1896ccm 91 HP 67 KW (Дизел)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 57 1.7 SDi 1716ccm 57 HP 42 KW (Дизел)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 90 1.8 1781ccm 90 HP 66 KW (Бензин)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 1.6 Вкупно Flex 1595ccm 87 HP 64 KW (Бензин / Етанол)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 1.8 Вкупно Flex 1781ccm 111 HP 82 KW (Бензин / Етанол)За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 KV2 [19952002] Салон 110 1.

Нагревател вентилатор Fan motor резистор подходящи за Mercedes benz 300 500 600 SL SL320 W129 W124 1298213351 1298209410 1298200210

BGN 480.00

I ОЕМ Дел Број : за Мерцедес 129 820 02 10 за Мерцедес 129 820 94 10 за Мерцедес 129 821 33 51 за BEHR 5 DS351320001 за Bosch 9 140 010 268 за Мерцедес 1298200210 за Мерцедес 1298209410 за Мерцедес 1298213351 за BEHR 5 DS351320001 за Bosch 9140010268

Климатик ac диагностика колектор калибровочный набор от инструменти, за охлаждане, за доставката на Китай

BGN 73.00 76.80

Автомобил ac систем за Ладење Климатизација AC Дијагностички Цела Мерач Алатка Set Item ID : HYTL62 Ставка Опис : Ова е одлична алатка сет за ладилни тестирање, полнење и евакуацијасе користи на сите автомобил A / C, комерцијални и домашни A / C и ладење системиБојакодирање на мерачи, вентили и цреваМерачи се обележани за R12 , R22 и R502 притисок читањеДоаѓа со кука и 3 црева (црвена, плава и жолта)Дијаметарот На Метар : Прибл...

Csv717 автоматична съединител на компресора на климатика въздух за BMW X5 6PK 12v 110mm

BGN 72.00

CSV717 авто клима Компресорот спојки за БМВ Х5 6 PK 12v 110mm Производот Не : HYCH34Дополнителни ИнформацииБренд HYoungOE Бр.Компресор / ПроизводителотАпликација за БМВ Х5Компресор типНапон 12 VТркало макара дијаметар [mm] (на бразди) 110 mmБрој на жлебови 6 PKМасло тип ПАГ 100Спецификации: DIAM N GOR ТЕНЗИЈА CULASSE 110 mm 6 PK 12v CSV717Компресор картон пакет покаже : Масовна стока : Pls љубезно информации : За некои областа за клиенти, специјалните барања од страна на превозот компанија како што е подолу : 1...

Макара съединител на компресора CVC за Opel Astra G Zafira 12V Размери: 60(ID)*92 (OD)*45 (HD)*26.5 (H) mm 13335256 13335256CA 13450514

BGN 23.00 24.00

CVC Компресор спојки серпентина за "Опел" Astra G Zafira 12 V големина : 60(ID)*92(OD)*45(HD)*26.5(H) mmПроизводот Не : HYQX84Дополнителни ИнформацииБренд HYoungOE Бр 13335256, 13335256 CA, 13450514Компресор / Производителот CVCСе применуваат : за "Опел" Astra G ZafiraКомпресор тип CVCНапон 12 Vвнатрешен дијаметар : 60 mmнадворешниот дијаметар : 92 ммдупка со дијаметар : 45 mmВисина : 26.5 mmнапон : 12 V Компресор картон пакет покаже : За некои областа за клиенти, специјалните барања од страна на превозот компанија како што е подолу : 1...

7835-30-1002 7835-30-1006 7835-30-1007 7835-30-1008 7835-30-1009 монитор багер за Komatsu PC270LC-8

BGN 2962.00 3118.40

Име на производ : Komatsu Багер monitor display панел Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : 7835301002 7835301006 7835301007 7835301008 7835301009Состојба : Нова Гаранција : 12 месеци Број на Модел : PC270 LC8 Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу / Шенжен / Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.

EC210 E210lc багер VECU контролер VOE14518349 с програмата за Volvo, Гаранция 1 година

BGN 1351.00 1422.40

Име На Производ : Багер контролна табла, Контролер, Компјутер, Табла, ЕКИ Панел, VECU кутија Место на Потекло : Кина Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : VOE 14518349 14514090 14594698 14594697 Достапни Број на Модел : EC270 B EC270 BLC EC270 EC290 B EC290 BLC EC290 EC360 EC210 EC160 EC140 EC360 B EC360 BLC EC210 B EC210 BLC EC160 B EC160 BLC EC140 B EC140 BLC EC460 EC460 B EC460 BLC Гаранција : 1 година Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 500pcs неделно Порт : Гуангжу / Шенжен / Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМПроизвод Фото

Завод за директни продажби на CSE717 автоматичен компресор климатик за BMW X6 F01 F02 740i 2008 64529205096 64529195974

BGN 282.00 296.35

AC Компресор за BMW X6 F01 F02 740i 2008 64529205096Item ID : HYCH2438 PK 12 VСе применуваат за : ЗА АВТОМОБИЛ BMW X6 / F01 F02 710iЗА АВТОМОБИЛ BMW X6 E71 3.5 јас 2008>ЗА АВТОМОБИЛ БМВ 7 Серија F01 08>ЗА АВТОМОБИЛ БМВ 7 Серија F02 08>ОЕМ : 6452920509664529185147повеќе авто воздушна пумпа делови, можете да ги гледате вебстраница : www0huayangacparts0comPls љубезно информации : 1...

централен клапан за багер hitachi ex200-1 zaxis200

BGN 182.00 192.00

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични Попродажбата на услугата...

Висококачествен компресор ac DKV14G за Nissan Sentra 67460 92600-4Z003 92600-4Z002 10348310 638759

BGN 195.00 204.80

Спецификации : Број на модел : AP435Број на Жлебови : 6pkVolt : 12 VКомпресор тип : DKV14 GOE број : 1034831065116062544842011187 AM2011187 R2680 N06684521000015501046210462926004 Z00367460471500010349850КО 10609 JC9 26004 Z002638759204146055116062011187144011 CC2532Примена : За Nissan Sentra 1.8 2.0 L L 20002008 Г.

LuCIFINIL 2009-2013 LRRANGEROVERPORT (LS) 3.0 D 4x4 XJ Diesel AC Compresseur компресор климатик PXC16 LR058017

BGN 651.00 783.98

ЛЕ PRODUIT EST КОМПАТИБИЛЕН AVEC LES VÉHICULES SUIVANTS VÉHICULE CC ANNÉE CV KW Код moteur LRRANGEROVERSPORT (LS) 3.0 D 4x4 2993 09 / 2009>03 / 2013 245 180 30 DDTX LRRANGEROVERSPORT (LS) 3.0 D 4x4 2993 05 / 2010>03 / 2013 211Гаранција : Ние обезбедуваме 1 година гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна ценаЗа Испорака : 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки...

Централен клапан багер 708-2Л-04522 за Komatsu PC200-6 PC200LC-6 PC228UU-1

BGN 196.00 206.40

Име на производ : Komatsu Багер Главниот Вентил Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број : 7082 L04522Состојба : Нова Гаранција : 3 месеци Број на Модел : PC2006 PC200 LC6 PC228 UU1 Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 buc Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу / Шенжен / Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервниПроизвод Фото♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.

автоматичен компресор климатик за Land Rover Freelander SE V6 2.5 L 1996~2006 JPB500130 JPB101154L JPB000040 CO 11025C

BGN 281.00 296.00

авто клима компресорот за Land Rover Freelander SE V6 2.5 L 1996~2006 JPB500130 JPB101154 L JPB000040 КО 11025 CПроизвод Бр : HYAC671Опис : се применува за Land Rover Freelander SE V6 2.5 L 1996~2006климатизација Ладилни компресори : R 134a Компресор масло : ПАГ 46 Висок квалитет a / c kompressorPN# JPB500130 JPB101154 L JPB000040 КО 11025 CКомпресор картон пакет покаже : За некои областа за клиенти, специјалните барања од страна на превозот компанија како што е подолу : 1...