• Ново
Мини 80LUX открит къмпинг фенер преносим алуминиева Газова светлина в палатката лампа Факел виси стъклена лампа комина Бутан за пътуване

Мини 80LUX открит къмпинг фенер преносим алуминиева Газова светлина в палатката лампа Факел виси стъклена лампа комина Бутан за пътуване

BGN 24.00
BGN 29.98
-20 %
В магазина

Брой продукти


Карактеристики :
Светлина, но кога во шатор тие се даде фер износот на топлина премногу заедно со задоволување на бучавата во позадина
Добро е да седат околу во шатор кога врне надвор!
Обезбедени се заврши со мантија
Сметководствена / виси рачка
Прилагодлив на вентил за да го вклучите & off / разликуваат светлината
За употреба со лесно достапни valved гас канистри
Користете го само во добро вентилирани област
Спецификации :
Модел : BL300-F1
Номинална стапка : 600 W
Потрошувачка : Само 58g/h (0.08 kw)
Школка во Боја : јасно+сребро.
Материјал : Метални + пластика
Големина : 60 x 60 x 110mm
Нето Тежина : 178.8 g
Пакетот вклучува :
1 x Гас Фенер
1 x покрие случај

Подробности

Тип:
Джобни, Мультиинструменты
Размер:
L
търговска марка:
Хьюольф
Размер:
Нето тегло:
Номинална залог:
Цвят на мивки:
Материал:
Пакетът Включва:

Те също купуват с този продукт

AONIJIE TPU Soft Water Flasks with Long Straw Sports, Running Water Bottles Folding BPA Free 350ml 600ml

BGN 11.00 16.00

Може да се стави во ранец и ранец е рамо, рака Залак тип продуктивен вода дизајн, побезбеден и tidier да пијат вода Широк устата дизајн, погодно да се прелива вода во Заклучување цевка дизајн, ефикасно течењедоказ Количка за дизајн, лесно да се носат Прифатлива за температура на вода : од 0 до 40 Сте.C Материјал : висок квалитет на TPU силикони, животната средина пријателски и не се отровни, безбедно да се користи

8 бр./пакет NatureHike-NH палатка алуминиева сплав нокти открит клечки 7001 твърд анодизиран палатка на къмпинг аксесоари за нокти

BGN 14.00 17.41

Материјал : 7001 алуминиум тешко елоксираниДолжина : 16 cmБоја : црвена , сина, зелена случаен испоракаНов & висок квалитетВисока јачина алуминиум материјал, многу издржливи и фирмаГолема холдинг моќЛесен и пренослив, погодно за носењеСовршен надворешен алатка

SZ-LGFM-Tragbar открит комплект за готвене Eloxiertem алуминиев антипригарный гърне къмпинг Picknick Wandern Utensilien fuer eine Person

BGN 16.22

Hergestellt ани eloxiertem Алуминиум, die es solide, leicht und einfach zu reinigen ist.Das Kochset ist eine Уметност фон AntihaftKochgeschirr.Es gibt Klappgriffe мит Silikonschlauch Deckel auf Topf und Deckel...

N Открит Лек Найлон Компрессионный Материал Чанта Чанта Туризъм Къмпинг Спорт Спални С Водоустойчива Чанта

BGN 6.00 7.79

Отворено Лесни Најлон Компресија Работи Вреќа Вреќа Пешачење Кампување Спортски Спиење Водоотпорен ПерницаОпишете100% сосема нов и висок квалитетТкаенини : plaid оксфорд ткаенина, лента : висока густина најлон webbing.Карактеристики : Мултилатерални засилување дизајниран за да се избегне пукна устата, косата, пука, компресија вреќи и други проблеми со квалитетот често се среќаваат...

Открит Къмпинг Лампа Удължител Удължител За Пистолет Прът Jeebel Лагер Удължител На Притежателя На Маркуча Газова Лампа Пропановая Печка

BGN 18.00 23.47

Карактеристики : Цврсти и трајни производи за долгорочна употреба.Компактен дизајн, лесен и пренослив.Погоден за EN417 резервоар за гас.Со деликатна изработка и моден изглед.Да ви донесе големо олеснување во отворено кампување активности.Описи : Едноставен и лесен за употреба.Пластовидно се користи за да се задоволат висина сакате.Совршен избор за различни активности на отворено.Спецификации : Модел : JBLG008Материјал : металБоја : мултибојаВисина : 24cmПакет се вклучени : 1 x Гас Светилка Продолжување ЦевкаЗабелешки : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

XCMAN PTEX metal Стъргалка Very Sharp Отстраняване Extra Ptex Ski Snowboard Base Repair Tools

BGN 12.00 12.80

XCMAN 2016 ГОДИНА PTEX метал Scraper Многу Остри Отстранување Екстра Ptex Ски Аикидо База Поправка Tools Metal scraper многу тешко и нагло отстранување на екстра ptex поправка материјал за алпски ски и аикидо база поправка толку лесно...

Полезен нова 3 в 1 посуда преносим джобен EDC открит къмпинг оцеляване комплект пикник стомана сгъваема нож, вилица и лъжица, с чанта

BGN 6.00 6.18

Корисни Нови 3 во 1 Садови Преносни Џеб EDC Отворено Кампување Опстанок Поставите Пикник Челик Преклопен Нож и Вилушка Лажица Со Торба Садови Материјал : не ' Рѓосувачки челик Торба Материјали : Најлон Садови Боја : Сребрена Кеса Боја : Црна Укината Големина на : 1*38*88 мм Ширевте Големина на : 1*38*154 mm 3 во 1, прибор за на маса поставена на лажица, вилушка и нож, целосна и корисни Свитлива и преносни, можете дури и да го стави во џебот, најдобар избор за да го земе за кампување, пикник, пешачење или други активности на отворено Испрати со најлон пакет торба, хигиенски и лесен Висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, лесно за чистење

Индивидуално шатри плат Оксфорд бели за Надуваеми шатри на изложението повод големия разположен лагер

BGN 1444.00 1520.00

Важни Информации : 1.Нормално превозот начин е преку море ,ние се единствените одговорни за транспорт на производот до пристаништето.Бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области,ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена пред да се направи исплата.2.Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ќе мора да ги собереш од пристаништето и да се направи сопствен царинење и плаќаат данок.Различни држави ,на различни порта , различен производ ,различни Порта цена (за 300usd1000 USD) .Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.3.Ако ви е потребен воздухот на превозот и да ги изразат испорака , контактирајте ме ,јас ќе ги провери цената за вас .Без разлика што , пред вашата нарачка , ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе ги провери најдобри превозот начин за вас .Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Оваа цена не се вклучени превозот ,пред да нарачате, ве молиме да ми кажете на вашата адреса.Зошто Да Го Одберете Нас? Имаме искусен тим и високотехнолошки капацитети...

Нов 5 бр./лот Molle колан ключалката раница, чанта мрежи на съединителната обтегач клип открит раница аксесоари чанта свързване на скоба

BGN 3.00 5.87

etures : Оваа рака клип е додаток за molle торба или molle ремени, може да се користи за да прикачите две кеси заедно.Тоа се вклопува webbing пократки од ширина 25мм...

Открит спортна чанта на къмпинг, пътуване, туризъм и катерене пакет, мултифункционален военен тактически раница с MOLLE чанта S219

BGN 64.00 121.58

Нашата продавница : Пријателски совети 1.1 инчи =2.54 см, 1 cm = 0.39 инчи 2 поради различни мерни методи, може да има отстапување, 1 3cm проектот 3 на компјутерски екран во боја може да биде малку поинаков од вистинската боја, во зависност од вашиот монитор 4 различни серии, патент ЛОГОТО и жените можат да бидат различни, добар квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи 5.Ние сме сите големини, За Кинески големина, ве молиме прочитајте форма и потоа да го купите...

4.5x8m Outdoor Sun Shelter for car cover netting desert Camouflage Net Hunting Къмпинг Desert Camouflage Netting

BGN 134.00 185.60

4.5x8m Отворено Сонце Засолниште за автомобил покритие пребивање пустината Маскирна Нето Лов Кампување Пустината Маскирна ПребивањеУпотреба : воена маскирна и цивилни декорација, отворено туризам• Материјал : 150 D Оксфорд полиестер.• Боја : Чиста и зелена маскирна,бело,сино море,woodland кавер , пустината кавер • Карактеристики : листкако, водоотпорен, mildew, и издржливи.• Функција : видливи, во близина на инфраред стелт заштита.• Опис : Работ обврзувачка и со мрежа нето засилување во текот на нето• Големина : 4.5x8 M.тежина : 4.32 килограми...

Naturehike Надуваема Външна Кемпинговая Възглавница Сверхлегкая Пътна Възглавница С Джобна Пиене На Инфлационния Възглавница

BGN 16.00 22.53

Расплетува : 520*355mmНадуени : 420*320*130m2 видови на опции за избор : една цена за перница самона othe цена за pilow + покритие

6 бр./лот 18 см алуминиева сплав къмпинг палатка клечки нокти колове за tarps подслон на открито, къмпинг палатки аксесоари

BGN 9.00 12.80

6 компјутери / многу 18cm Шатор Колче Помине Лесен Алуминиум Кампување Шатор Ноктите Штипки за Tarp Засолниште Крошна Отворено Шатор Додатоцишатор додатоци светлинашатор штипки алуминиумкампување шатор ноктите штипкиВе Молиме Имајте Во Предвид Пред Цел1...

Найлон Парашут Двойна Линия Трик Кайт Parapente Parafoil Пътуване Парапланеризъм Уиндсърф Спортни Играчки Аксесоари

BGN 14.00 18.88

Падобран Двојна Линија Трик Змејот Parapente Parafoil Најлон Спорт Змејот Патување Параглајдерство Kitesurf Спорт Играчка ДодатоциПроизвод Функција1.Софтвер скелет скелет.2...

Открито Military Tactical Bag Acu CP Camouflage Army Green Мъжки Bag Hiking Traveling Sport Army Екип Messenger Bag

BGN 39.00 58.61

modname=ckeditormodname=простор&висина=30 modname=images&cols=4&colspace=10&rowspace=10&align=center modname=простор&висина=30 modname=ckeditor Точка Име : Заштитник Плус Торба,Гласник Торба,Торба за Лаптоп Материјал : Трајни Најлон Ткаенина Надеж : Елитното Mercerized Памук Димензии : Должина : 35cm,Ширина : 1114cm,Висина : 24cm Тежина : 600g MOLLE проширување функција Широки Ремени Добро Вентилирани Прилагодливи Половината РакаИмајте на ум 1 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.Забелешка 2 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 13 cm во големина отстапување.Забелешка 3 : Нова торба само излезе од фабриката, па затоа тоа може да биде малку мирис .modname=простор&висина=30 modname=ckeditor

180X120mm travel kit Convinient A5 плосък PVC лупа лист X3 портретно страница увеличение на лупа за четене обектива на нова

BGN 2.00 2.56

Карактеристики : 100% Сосема новНаправете го тоа лесно да го прочитате и да ги видите деталиИдеален за читање на текст, мени, карти, документи и така натамуКако и што го прави лесно да се одржи, црна рамка, го прави лесно да се лоцира, бидејќи транспарентенСпецификации : Модел : A5Материјал : ПВЦЗголемување : 3 XБоја : транспарентнаДебелина : 0.5 mmДимензија : 18 x 12 cmНето тежина : 20gПакет Содржина : 1 x ПВЦ зголемувачот лист

TC4 титан сплав египетски фараон Кобра EDC инструменти за самозащита отварачка Мультиинструмент шестостенния ключ

BGN 79.00 84.35

Материјал : TC4 титаниум алуминиумски големина : најдолгата : 79mm најширока точка : 43mm Дебелина : 8mm Прстенот со дијаметар : 24mm Тежина : околу 41 грама Функција : за одбрана, хексадецимален клуч, настроената

Бърза автоматична палатка за къмпинг от 5 до 8 души семейни автоматично палатки две стаи открит водоустойчив двуслойни палатка

BGN 299.00 352.00

Брзо Автоматско Шатор за Кампување 5 до 8 Лице Семејство Автоматско Шатори Две Соби Отворено Водоотпорен Двоен Слој Шатор Важно : вратата засолниште поддржува не вклучувајќи ги во оваа цена...

Зимна топла яка шия, гамаши мек шал, мек вълнен плат ветрозащитный и студено толерантни топла маска за лице за спортове на открито туризъм шалове

BGN 6.00 7.12

Зимата е Топло и Јаката на Вратот Gaiter Мека Руно Шамија Windproof и Coldproof Потоплите Лицето Маска за Надворешна Спортски Туризам МарамиОпис : 1...

H1096 вольфрамовая стомана сгъваем тактически защитни гребен самоотбрана счупения прозорец рязане на въжета гребен за коса, гребен EDC обзавеждане

BGN 17.92

12940Име : Волфрам челик тактички одбрана чешелГолемина : 19.5 * 2.4 cmТело материјал : 420 нерѓосувачки челикЧешел рачка материјал : G10Употреба : самоодбрана, чешел косата, скршени прозорци, се сече јажеКарактеристики : Комбинираат одбранбена функција со чешел, сокриени и практични подобро.420 Маркови од не ' рѓосувачки челик, со висока цврстина, висока цврстина, отпорност на корозија, добар материјал од почетокот на суровини и материјали.G10 материјал со отпорност на абење, отпорност на корозија, силна, изолирани, мала тежина и другите карактеристики на тактички опрема приоритетни рачка материјал.Волфрам челик напад главата, познат како заби на модерната индустрија, остар тешки доволно за да се намали метал остар раб.Кул стил, компактен и практичен : пренослив, лесна за употреба на отворено секојдневна употреба, не се исти едц, истакнување на ладилникот вас.Внимание : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално, се надевам, ќе може да се разбере...