• Ново
9 цвята X7 открит тактическа раница 40л военна чанта армия, трекинг спорт пътуване раница къмпинг туризъм трекинг камуфляжная чанта

9 цвята X7 открит тактическа раница 40л военна чанта армия, трекинг спорт пътуване раница къмпинг туризъм трекинг камуфляжная чанта

BGN 55.00
BGN 99.18
-45 %
В магазина

Брой продукти


9colors X7 Отворено Тактички Ранец 40 L Воена торба Војска Пешачење Спортски Патување Rucksack Кампување Пешачење Пешачење Маскирна Торба Функција : - Таа е направена од 900 D најлон, висок интензитет и издржливи. - Карактеристики пространа главната преграда со zip околу затворање, внатрешни работи zip џеб - Пред складирање zip прегради со патент торбичка. - Поместена и прилагодливи рамо ремени, од страна на компресија ремени. - Дише мрежа поддршка за удобност. - Прилагодлив градите појас. - Molle прилози на предната и страни. Спецификација :
Боја : црна тен зелена
кавер - ( woodland , woodland digi , multicam , ACU , пустината digi , три песок)
Функција : Големиот Капацитет, водоотпорен
Димензии во см : ранец за 30*20*48cm
Капацитет : за 40 L
Тактички ранец тежина : околу 1.2 kg
Функција : Duable, мулти-funtional
Пакет : еден ранец само (други додатоци не се вклучени)
Можеби како овие (^o^)/ НАШЕТО ВЕТУВАЊЕ!!! 1.Ние ветува дека ќе добие нарачката откако ќе заврши исплатата. 2.Откако пакет потврди изгубени, и ја тебе или наплата, ве молиме да не се грижите. Ако имаш погрешна објектот, ве молиме да ги слика за пакет и објектот што сте го добиле, тогаш контактирајте не директно. Ние ќе ви даде добро решение.
1.Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ-Master card,visa,Boleto,TEF,Маестро,web Money,QIWI, Yandex.Пари; Банкарски Трансфер, Western Union. 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние нудиме различни испорака на услуги за различни барањето како следете 1.Кина пост воздух mail , бесплатен превозот за повеќето земјата,но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи. Нормално трае 18-35 работни дена за повеќето земји, веќе за овие регион(Јужна Америка, Африка..) 2.EMS, тоа трае околу 5 до 20 работни дена. Тоа 's многу добар пратката начин, се препорачува за вас. Но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот надомест.
3.FEDEX/DHL/UPS/ТНТ/ПАТАРИНА, побрзо, но премногу скапи, нормално трае 3-12 работни дена, ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот надомест.
4.Следење на информации нормално ажурирања околу 3-5 дена, ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 5. Не се Одговорни за Царинење . Покрај тоа,Ние ќе ги напише на пониска вредност на цел pacakge да ви помогне да се избегне царинската управа . И ако вашата земја има посебни барањето за увоз цел, љубезно ве молиме да ги споделите со нас, и ние може да го напишете детали како што сакате.

Подробности

Обемът на:
30-40л
Пол:
Унисекс
търговска марка:
демейсис
Тип Раници:
Меки корици
Материал:
Найлон
Дъждобран:
No
Функция:
Тактическа Раница
Номер На Модела:
BP-X7
Цвят:
камуфлаж (woodland , woodland digi , multicam , ACU ) черен тен зелен
Функция:
По-голям капацитет, репелент на вода
Размери:
30 * 20*48см
Обемът на:
около 40л
Каишка MOLLE:
Онлайн
Компютърна Слой:
не inclusive
Тегло тактическа раница:
около 1,2 кг
Характеристика:
Раница за външно туризъм, къмпинг, лов
Пакет:
само една раница (други аксесоари не са включени)
Име:
9 цвята X7 открит тактическа раница

Те също купуват с този продукт

Onedoyee Открит Къмпинг Туризъм, Колоездене Раница, Чанта За Вода Преносим Високо Качество Водоустойчив Раница За Катерене Чанти Ultralight

BGN 47.00 47.49

Ставка ОписОвој велосипед ранец е специјално дизајниран за велосипед љубовници и пешаци Со ергономски дизајн, овој ранец ви даде повеќе пријатно чувство...

Неограничен Екскурзия Открит Къмпинг Титанови Съдове, Прибори За Хранене С Дълга Дръжка Лъжица Spork Ti1509B

BGN 14.00 18.00

Ti1509 BTi1510 BTi1511 BБренд : Безгранична Патување Предмет : Ti1509 B / Ti1510 B / Ti1511 B Материјал : 99.9% Титаниум Големина : Лажица 220*39mm, Spork 220*39mm Пакет големина : 240*50mm Тежина : Лажица 14.4 g, Spork 17.2 g Место за потекло : Кина Карактеристики : 1.Чист титаниум,лесни и посилни од челик...

3 бр. / опаковане. FMA Tactical Molle Ципи Connecting Lock обтегач армейски EDC раница каишка клип военна чанта пластмасова кука

BGN 5.00 6.96

3 Компјутери / Пакет FMA Тактички Molle Webbing Поврзување Заклучување Тока Војска EDC Ранец Рака Клип Воена Пластична Кеса КукаКарактеристикиСо цел да им помогне оператори во обезбедување на нивната лабава веб ремени, и да помогне да се врзат по било предмети кои вие не сакате да виси лабава на вашиот комплет...

Открит преносим многофункционален EDC инструменти, лъч на въздуха, тактическа дръжка на отбраната преносим дръжка вольфрамовая стомана прозорец ключ.

BGN 30.24

Име на производ : Влакно Воздух тактика пенкало B13 Производ параметри : Должина : 15.2 cm Нето тежина : 29 G Дијаметар : 1.2 см Материјал : пенкало телото како целина авијација алуминиум Напад прв материјал : висока цврстина волфрам челик бар по сечење на форцепс во nib Боја : површината е тешко црна оксид сива, обрабени со различни бои Преглед : Овој тактички пенкало напад главата дел на зголемување на хард волфрам челични елементи, пенкало заменливите патрони за уредите за метал ballpoint пенкало, пишување мазна, вдп; како EDC производ, лесно да се носат, погоден за потпис, пишување, самоодбрана, итен Опстанок

Висококачествена метална пила от неръждаема стомана външен практичен къмпинг disaster екипировка за оцеляване инструменти 1бр

BGN 1.65

1pcs Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Жица Виде Отворено Практични кампување за Итни случаи на Преживување, Опрема, Алатки Објект Карактеристики 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од германски Нерѓосувачки Челик, Тип 600mm 360 степени ротирачки круг рачка, поудобно Остри Kerfs со добар квалитет Мал дел и мала тежина, лесно да се носат Одлична алатка за активности на отворено Погоден за машински дрво, пластика, коска, гума и така натаму...

20L открит ultralight лаптоп чанти за рамо сгъваем къмпинг туризъм с раница на мъже, жени раница за пътуване чанта за съхранение

BGN 14.00 21.90

20 L Отворено Ultralight Преносни Рамо Кеси Виткање Кампување Пешачење Ранец Мажи Жена Ранец Патна Торба за СкладирањеБоја : Сина / Црвена / Зелена / Жолта / Црна / Војска ЗеленаКапацитет : 20 L Fuction : Водоотпорни и отпорни на абење,виткање...

Naturehike 1.5 L Леко Отворен Алуминиева Сплав Къмпинг Топлообменник Гърне Отопление И Бързо Сгъване На Чайник Пикник, Прибори

BGN 48.00 67.15

Име : Готвење Пикник Тенџере Материјал : Алуминиум Легура Објект големина : Прибл дијаметар 182mmwidth105mm Објект тежина : Околу 2000 g / 70.4 оз Пакет Листата : 1 Pcs Кампување Преносни Садови Боја : Како се Покаже12605 Отворено Готвење (Кликнете на неа за Повеќе Попуст)

2018 Горещи 9 плочи сгъваем газов котлон ветрозащитный предното стъкло преносим външен инструмент е полезен Разделяне на екрана, за готвене къмпинг

BGN 9.00 11.60

Спецификации : 1 Употреба : Погоден за надворешна кампување, пикник, на шпоретот што се согоруваат повеќе целосно, топлина ефикасноста е поголема.2...

Смесете на едро зимна лов шейную гетру, велосипедную маска за лице, тръбни кърпи доставчик, тръбна колоездене, шапки на едро

BGN 131.20

Answer : ___________________________ Note : 100pcs / многу.(10pcs / торба ,5pcs кеси ) Секој модел Мин цел 30pcs, Микс на големо добредојде Fed Ex ОДНОСНО во САД и Канада, 710days испорака откако ќе се испрати единица тежина : ~30g Картон тежина : ~4.00 кг Бесплатен експрес сервис испрати до САД и Канада...

10 м професионален открит скално Катерене въже туризъм и къмпинг аксесоар 10 мм Диаметър на 12KN high-performance кабел за сигурността на въжето

BGN 28.00 40.66

Професионални Отворено Маратон Јаже Пешачење Кампување Додаток 10мм Дијаметар 12 KN Висока Јачина Кабелот Безбедносни ЈажињаContens : качување јаже * 10 метри со две брави

Диаметър 18 мм, Мъже, Жени титан RingTail пръстен бижута за партията на годежни пръстени 4 цвята полирана повърхност EDC

BGN 12.00 12.67

Материјал : TC4 титаниум алуминиумски Димензии : дијаметар 18 MM Тежина : 3.5 грама Процес ниво : линија за сечење, калапи, ЦПУ CNC chamfer гонг страна, полиран површината.

Каране на кола акумулаторна мигащи предупредителни светлини led пътни флаш червен фенер сигурност маяци разглежда авариен дисков Фар

BGN 40.00 41.58

Опис : 1 Име на производ : задното Трепка Beacons се Возеше Возило Батерија Предупредување Ракети Сообраќај Пречка на возилото LED Strobe Светла Итни СОС LED Светла Со Магнетна База Сообраќајни Несреќи Дефекти2...

4шт пол нокти сватбена палатка колче комплект лагер на вятъра с въже котва рибена кост нокти

BGN 3.00 3.33

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Погоден за дек кампување, употреба на пукнатини на штицата да се поправи шатор правец на јаже, 325мм пукнатини општи(штица дебелина треба подолу 30мм)...

Памук къмпинг спален чувал, 15~5 градуса, плик стил, камуфлаж

BGN 31.10

Еднокреветни / Двокреветни Вреќа За Спиење : Спојување Една Вреќа За СпиењеФил : ПамукГолемина : 190*75СМДолжина : Издолжени (1.8 m2 m Височина)Стил : Хибриден Тип Еднокреветни / Двокреветни Вреќа За Спиење : Спојување Една Вреќа За СпиењеФил : ПамукГолемина : 190*75СМДолжина : Издолжени (1.8 m2 m Височина)Стил : Хибриден ТипКатегорија : Памучна Вреќа За СпиењеТип : 3 СезонаВреќа за спиење Температурна Скала Категорија : Пролет и Есен Вреќа за СпиењеУдобно Температурна Скала : [15°~5°]Применливи Луѓе : ВозрасниТкаенини : ткаенинаБоја : Армија ЗеленаТежина : околу 1 KG!!!

Преносим Камуфлаж Открит Чанти Стол Оксфорд Плат Металната Тръба Лек Открит Къмпинг Туризъм Риболов Столове Раница, Чанта

BGN 43.00 67.18

Преносни Маскирна Отворено Кеси Стол Оксфорд Ткаенина Челична Цевка Светлина Тежина Отворено Кампување Пешачење Риболов Столици Ранец КесиРиболов Стол, Отворено Преносни Виткање Столче Ранец Преносни Виткање Риболов Стол РанецКарактеристики : Материјал : Оксфорд Ткаенина / Челични ЦевкиБоја : МаскирнаЛесно да се свитка, лесно да се носат.Голем капацитет може да се стави долу многу работи, риболов прачка, мамка, храна и така натаму.Пакетот Вклучува : 1x 1 Buc Риболов Чаир10523 Отворено Кеси

ТРИСТАЕН Dreamlike Свещ Лампа Mini Gas Outdoor Lighting Ultralight Caming окачен газов фенер Лагер Accessaries ТРИСТАЕН-55

BGN 27.00 38.86

Бренд : BRSПредмет : BRS55Материјал : Алуминиум,бакар,стакло,од не ' рѓосувачки челикГолемина на : 39*34*103(h)mmГориво : бутан гасГас потрошувачка : 6g / hПакување : пластична кутијаМесто на Потекло : КинаКарактеристики : 1...

80L открит раница на кутията къмпинг чанта за пътуване спортни чанти водоустойчив опаковка на кутията раница за катерене туризъм раница, дъждобран

BGN 11.00 20.34

80 L Отворено Ранец Покрие Кампување торба Патување Спортски Торби Водоотпорен Пакет Покрие Rucksack Качување Пешачење Ранец Ветер : МаскаКарактеристики Направени од супер квалитетен водоотпорен најлон полиестер...

YINGTOUMAN SS Yard Children Ice Claw Anti-Slip Ice Gripper Outdoor Shoe Chain Cleats Shoe Grip Crampon Chain Спайк Snow

BGN 8.00 12.03

Тежина:за 70gМатеријал:силициум+манган челикГолемина:18*7.4*0.5 cmБоја:како слика видитеКапацитет : 2533 дворКарактеристики & БенефицииСо висока цврстина челик заби за агресивни влечењеСтратешка поставеност на шила обезбедува еднаква распределба на тежина за долготрајна удобност и трајност.Издржливи еластична подигнат обезбедува тесна чекање на вашиот чевли, па дури и на студени температури.Со fastener лента за да можете да носат повеќе сигурно.Торбичката вклучени за зачувување на вашите crampons.Соработува со сите видови на спортски чевли, пешачење чевли, и планина, ракавици, итн...

Сгъваема печка на дърва, Имат алкохолни печка външна кулинария къмпинг катерене AD

BGN 14.90

Виткање Дрво Шпоретот Џеб Алкохол Шпоретот Отворено Кампување Готвење Backpacking #АД Лесен и компактен, се вклопува во секој џеб.Еколошки : Без гориво канистри, не хемиските емисии, нема батерии, помалку јаглерод стапало.Неограничен број на гориво извори : се Готви оброк користење на гранките, гранки, лисја, или алкохол...

Тактически Къмпинг Туризъм И Колоездене, Катерене Спорт Военна Армия Пътуване Поясная Чанта Ръчно Пренасяне Чанта На Рамото Тактически Външни Чанти

BGN 7.00 12.00

Карактеристики : Изградени од високо квалитетен материјал Најлон материјал Molle наменети за прикачување на повеќе пошта Тоа исто така може да биде прикачена на Molle дизајниран за борба против опрема, како на пример вест, појас, итн...