• Ново
2018 Горещи 9 плочи сгъваем газов котлон ветрозащитный предното стъкло преносим външен инструмент е полезен Разделяне на екрана, за готвене къмпинг

2018 Горещи 9 плочи сгъваем газов котлон ветрозащитный предното стъкло преносим външен инструмент е полезен Разделяне на екрана, за готвене къмпинг

BGN 9.00
BGN 11.60
-22 %
В магазина

Брой продукти


Спецификации :
1. Употреба : Погоден за надворешна кампување, пикник, на шпоретот што се согоруваат повеќе целосно, топлина ефикасноста е поголема.
2. На шофершајбната се користи кога користите шпоретот во дивината, околу шпорет за да се намали топлина на косата.
3. Материјал : алуминиум легура
4. Се прошири Големина : 65 * 22 cm / 25.59 * 8.66 во (9 парчиња)
5. Затворете Големина : 13.5 * 7.5 cm / 5.31 * 2.95 во, со црна крпа торба
6.Пакет : 9 Парчиња шофершајбната
Преглед :
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн. Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда. На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

Размер:
M
търговска марка:
YYEDC
Тип:
Джобни, Мультиинструменты
Материал:
Алуминиева Сплав
Цвят:
sliver
Името на елемент :
Ветрозащитный екран
Условие За Ползване:
Нормален Открит Въздух
Размери на продукта:
67,5* 13,5 cm
Номер На Модела:
CM29

Те също купуват с този продукт

YINGTOUMAN SS Yard Children Ice Claw Anti-Slip Ice Gripper Outdoor Shoe Chain Cleats Shoe Grip Crampon Chain Спайк Snow

BGN 8.00 12.03

Тежина:за 70gМатеријал:силициум+манган челикГолемина:18*7.4*0.5 cmБоја:како слика видитеКапацитет : 2533 дворКарактеристики & БенефицииСо висока цврстина челик заби за агресивни влечењеСтратешка поставеност на шила обезбедува еднаква распределба на тежина за долготрајна удобност и трајност.Издржливи еластична подигнат обезбедува тесна чекање на вашиот чевли, па дури и на студени температури.Со fastener лента за да можете да носат повеќе сигурно.Торбичката вклучени за зачувување на вашите crampons.Соработува со сите видови на спортски чевли, пешачење чевли, и планина, ракавици, итн...

17 мм Диаметър на Мъже, Жени титан RingTail пръстен бижута за партията на годежни пръстени 4 цвята полирана повърхност EDC

BGN 12.67

Материјал : TC4 титаниум алуминиумски Димензии : дијаметар 17 MM Тежина : 3.5 грама Процес ниво : линија за сечење, калапи, ЦПУ CNC chamfer гонг страна, полиран површината.

Ръчно изработени D-образен пръстен на месинг класически ключодържател ключодържател EDC къмпинг инструмент нова-P101

BGN 2.00 2.98

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : рачно изработени, таписерии, издржливи EDC преносни keychain копче прстен, D облик дизајн.практично, џеб keychain Креативен дизајн и кул изглед, совршен за бесење декорација шарм...

Неограничен Екскурзия Открит Къмпинг Титанови Съдове, Прибори За Хранене С Дълга Дръжка Лъжица Spork Ti1509B

BGN 14.00 18.00

Ti1509 BTi1510 BTi1511 BБренд : Безгранична Патување Предмет : Ti1509 B / Ti1510 B / Ti1511 B Материјал : 99.9% Титаниум Големина : Лажица 220*39mm, Spork 220*39mm Пакет големина : 240*50mm Тежина : Лажица 14.4 g, Spork 17.2 g Место за потекло : Кина Карактеристики : 1.Чист титаниум,лесни и посилни од челик...

Naturehike 1.5 L Леко Отворен Алуминиева Сплав Къмпинг Топлообменник Гърне Отопление И Бързо Сгъване На Чайник Пикник, Прибори

BGN 48.00 67.15

Име : Готвење Пикник Тенџере Материјал : Алуминиум Легура Објект големина : Прибл дијаметар 182mmwidth105mm Објект тежина : Околу 2000 g / 70.4 оз Пакет Листата : 1 Pcs Кампување Преносни Садови Боја : Како се Покаже12605 Отворено Готвење (Кликнете на неа за Повеќе Попуст)

Naturehike открит алуминиева сплав сгъваема маса структурата на преносими къмпинг маса мебели сгъваема прибори за пикник

BGN 120.00 200.00

Бренд Име : Naturehike Модел No : NH16 Z016L,NH16 Z016S Use Type : Кампување , Планинарење Материјал : 7075 Алуминиум легура Тежина : 2000g(S),3020g(L) Големина : 52.5*52.5*46cm(S),69.5*69.5*56cm(L) Пакет големина : 70*20*10см(S),90*15*13cm(L) Боја : 2 Бои Пакет Листата : Виткање маса *1pcs

Открит преносим многофункционален EDC инструменти, лъч на въздуха, тактическа дръжка на отбраната преносим дръжка вольфрамовая стомана прозорец ключ.

BGN 30.24

Име на производ : Влакно Воздух тактика пенкало B13 Производ параметри : Должина : 15.2 cm Нето тежина : 29 G Дијаметар : 1.2 см Материјал : пенкало телото како целина авијација алуминиум Напад прв материјал : висока цврстина волфрам челик бар по сечење на форцепс во nib Боја : површината е тешко црна оксид сива, обрабени со различни бои Преглед : Овој тактички пенкало напад главата дел на зголемување на хард волфрам челични елементи, пенкало заменливите патрони за уредите за метал ballpoint пенкало, пишување мазна, вдп; како EDC производ, лесно да се носат, погоден за потпис, пишување, самоодбрана, итен Опстанок

Висококачествена метална пила от неръждаема стомана външен практичен къмпинг disaster екипировка за оцеляване инструменти 1бр

BGN 1.65

1pcs Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Жица Виде Отворено Практични кампување за Итни случаи на Преживување, Опрема, Алатки Објект Карактеристики 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од германски Нерѓосувачки Челик, Тип 600mm 360 степени ротирачки круг рачка, поудобно Остри Kerfs со добар квалитет Мал дел и мала тежина, лесно да се носат Одлична алатка за активности на отворено Погоден за машински дрво, пластика, коска, гума и така натаму...

Тактически Къмпинг Туризъм И Колоездене, Катерене Спорт Военна Армия Пътуване Поясная Чанта Ръчно Пренасяне Чанта На Рамото Тактически Външни Чанти

BGN 7.00 12.00

Карактеристики : Изградени од високо квалитетен материјал Најлон материјал Molle наменети за прикачување на повеќе пошта Тоа исто така може да биде прикачена на Molle дизајниран за борба против опрема, како на пример вест, појас, итн...

20L открит ultralight лаптоп чанти за рамо сгъваем къмпинг туризъм с раница на мъже, жени раница за пътуване чанта за съхранение

BGN 14.00 21.90

20 L Отворено Ultralight Преносни Рамо Кеси Виткање Кампување Пешачење Ранец Мажи Жена Ранец Патна Торба за СкладирањеБоја : Сина / Црвена / Зелена / Жолта / Црна / Војска ЗеленаКапацитет : 20 L Fuction : Водоотпорни и отпорни на абење,виткање...

Сгъваема печка на дърва, Имат алкохолни печка външна кулинария къмпинг катерене AD

BGN 14.90

Виткање Дрво Шпоретот Џеб Алкохол Шпоретот Отворено Кампување Готвење Backpacking #АД Лесен и компактен, се вклопува во секој џеб.Еколошки : Без гориво канистри, не хемиските емисии, нема батерии, помалку јаглерод стапало.Неограничен број на гориво извори : се Готви оброк користење на гранките, гранки, лисја, или алкохол...

Смесете на едро зимна лов шейную гетру, велосипедную маска за лице, тръбни кърпи доставчик, тръбна колоездене, шапки на едро

BGN 131.20

Answer : ___________________________ Note : 100pcs / многу.(10pcs / торба ,5pcs кеси ) Секој модел Мин цел 30pcs, Микс на големо добредојде Fed Ex ОДНОСНО во САД и Канада, 710days испорака откако ќе се испрати единица тежина : ~30g Картон тежина : ~4.00 кг Бесплатен експрес сервис испрати до САД и Канада...

Памук къмпинг спален чувал, 15~5 градуса, плик стил, камуфлаж

BGN 31.10

Еднокреветни / Двокреветни Вреќа За Спиење : Спојување Една Вреќа За СпиењеФил : ПамукГолемина : 190*75СМДолжина : Издолжени (1.8 m2 m Височина)Стил : Хибриден Тип Еднокреветни / Двокреветни Вреќа За Спиење : Спојување Една Вреќа За СпиењеФил : ПамукГолемина : 190*75СМДолжина : Издолжени (1.8 m2 m Височина)Стил : Хибриден ТипКатегорија : Памучна Вреќа За СпиењеТип : 3 СезонаВреќа за спиење Температурна Скала Категорија : Пролет и Есен Вреќа за СпиењеУдобно Температурна Скала : [15°~5°]Применливи Луѓе : ВозрасниТкаенини : ткаенинаБоја : Армија ЗеленаТежина : околу 1 KG!!!

Палатката вятър въже тела небето клип папка открит къмпинг многофункционално въже обтегач пластмасова папка открит палатка аксесоари

BGN 1.00 1.46

bemvindo ао nosso sho стр.aqui й uma лоја онлајн, estamos tentando oferecer на você os melhores serviços se você tiver alguma pergunta, por корист não hesite ем на сос служ avisar.se não em horas де trabalho, podemos não ser capazes де responder imediatamente...

80L открит раница на кутията къмпинг чанта за пътуване спортни чанти водоустойчив опаковка на кутията раница за катерене туризъм раница, дъждобран

BGN 11.00 20.34

80 L Отворено Ранец Покрие Кампување торба Патување Спортски Торби Водоотпорен Пакет Покрие Rucksack Качување Пешачење Ранец Ветер : МаскаКарактеристики Направени од супер квалитетен водоотпорен најлон полиестер...

10 м професионален открит скално Катерене въже туризъм и къмпинг аксесоар 10 мм Диаметър на 12KN high-performance кабел за сигурността на въжето

BGN 28.00 40.66

Професионални Отворено Маратон Јаже Пешачење Кампување Додаток 10мм Дијаметар 12 KN Висока Јачина Кабелот Безбедносни ЈажињаContens : качување јаже * 10 метри со две брави

Каране на кола акумулаторна мигащи предупредителни светлини led пътни флаш червен фенер сигурност маяци разглежда авариен дисков Фар

BGN 40.00 41.58

Опис : 1 Име на производ : задното Трепка Beacons се Возеше Возило Батерија Предупредување Ракети Сообраќај Пречка на возилото LED Strobe Светла Итни СОС LED Светла Со Магнетна База Сообраќајни Несреќи Дефекти2...

Етаж гривна инструмент спомагателното оборудване на Локомотив неръждаема стомана EDC, Титановая стоманена верига самозащита

BGN 40.00

100% титаниум челик материјал Карактеристики : здравствена заштита, мода, одбрана, мотоцикл синџир моделирање, мажите и жените можат да се носат Ако ви се допаѓа бојата, опции се не, ве молиме контактирајте ме.испоракаПо плаќањето е успешна, ние ќе брод колку што е можно поскоро...