• Ново
Висококачествена метална пила от неръждаема стомана външен практичен къмпинг disaster екипировка за оцеляване инструменти 1бр

Висококачествена метална пила от неръждаема стомана външен практичен къмпинг disaster екипировка за оцеляване инструменти 1бр

BGN 1.65
В магазина

Брой продукти

1pcs Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Жица Виде Отворено Практични кампување за Итни случаи на Преживување, Опрема, Алатки Објект Карактеристики 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од германски Нерѓосувачки Челик, Тип 600mm 360 степени ротирачки круг рачка, поудобно Остри Kerfs со добар квалитет Мал дел и мала тежина, лесно да се носат Одлична алатка за активности на отворено Погоден за машински дрво, пластика, коска, гума и така натаму. Стави палците во ѕвони прво, а потоа сила видов тело и прицврстете ја. Сега се Движат видов и назад agilely и брзо. Објектот Specfications Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 600mm Видов Должина : Околу.55cm(19.7 инчи) Целата должина : Околу.70cm(27.6 инчи) Нето тежина : 21.7 g Информации : Направи вашата сила избалансирани да се избегне кршење на виделе.

Подробности

Тип:
Туристически Триони
Предмет на:
авариен къмпинг оцеляване
Тип:
комплект за оцеляване
Име:
стоманена тел трион

Те също купуват с този продукт

4шт пол нокти сватбена палатка колче комплект лагер на вятъра с въже котва рибена кост нокти

BGN 3.00 3.33

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Погоден за дек кампување, употреба на пукнатини на штицата да се поправи шатор правец на јаже, 325мм пукнатини општи(штица дебелина треба подолу 30мм)...

Мъже, Жени Езда Рамото Поясная Чанта Найлон Водоустойчива Открит Скално Катерене И Лов Риболов Инструмент Чанта Cross Body Messenger Ръчна Чанта

BGN 28.00 38.21

Мажи Жени Јава Рамо Половината Најлон Кеса Водоотпорен Отворен Качување Лов И Риболов Алатка Чанта Крстот Тело Гласник Рака ТорбаМатеријал : водоотпорен најлон Боја : црна, ACU дигитални,КП маскирна,пустината дигитални,каки...

10шт индустриален клас светещи пръчки Ултра ярък SnapLights с 12-часова продължителност на светещи пръчки спешни доставки

BGN 11.00 15.20

10 Pcs Индустриски Одделение Сјај Стапови Ултра Светла Snap Lights со 12 Час Времетраење Сјај Стапови Итни резерви 100% сосема нов и висок квалитет...

17 мм Диаметър на Мъже, Жени титан RingTail пръстен бижута за партията на годежни пръстени 4 цвята полирана повърхност EDC

BGN 12.67

Материјал : TC4 титаниум алуминиумски Димензии : дијаметар 17 MM Тежина : 3.5 грама Процес ниво : линија за сечење, калапи, ЦПУ CNC chamfer гонг страна, полиран површината.

Каране на кола акумулаторна мигащи предупредителни светлини led пътни флаш червен фенер сигурност маяци разглежда авариен дисков Фар

BGN 40.00 41.58

Опис : 1 Име на производ : задното Трепка Beacons се Возеше Возило Батерија Предупредување Ракети Сообраќај Пречка на возилото LED Strobe Светла Итни СОС LED Светла Со Магнетна База Сообраќајни Несреќи Дефекти2...

Диаметър 18 мм, Мъже, Жени титан RingTail пръстен бижута за партията на годежни пръстени 4 цвята полирана повърхност EDC

BGN 12.00 12.67

Материјал : TC4 титаниум алуминиумски Димензии : дијаметар 18 MM Тежина : 3.5 грама Процес ниво : линија за сечење, калапи, ЦПУ CNC chamfer гонг страна, полиран површината.

80L открит раница на кутията къмпинг чанта за пътуване спортни чанти водоустойчив опаковка на кутията раница за катерене туризъм раница, дъждобран

BGN 11.00 20.34

80 L Отворено Ранец Покрие Кампување торба Патување Спортски Торби Водоотпорен Пакет Покрие Rucksack Качување Пешачење Ранец Ветер : МаскаКарактеристики Направени од супер квалитетен водоотпорен најлон полиестер...

Етаж гривна инструмент спомагателното оборудване на Локомотив неръждаема стомана EDC, Титановая стоманена верига самозащита

BGN 40.00

100% титаниум челик материјал Карактеристики : здравствена заштита, мода, одбрана, мотоцикл синџир моделирање, мажите и жените можат да се носат Ако ви се допаѓа бојата, опции се не, ве молиме контактирајте ме.испоракаПо плаќањето е успешна, ние ќе брод колку што е можно поскоро...

Naturehike 1.5 L Леко Отворен Алуминиева Сплав Къмпинг Топлообменник Гърне Отопление И Бързо Сгъване На Чайник Пикник, Прибори

BGN 48.00 67.15

Име : Готвење Пикник Тенџере Материјал : Алуминиум Легура Објект големина : Прибл дијаметар 182mmwidth105mm Објект тежина : Околу 2000 g / 70.4 оз Пакет Листата : 1 Pcs Кампување Преносни Садови Боја : Како се Покаже12605 Отворено Готвење (Кликнете на неа за Повеќе Попуст)

Кийт Titanium 250 мл купата набор от ultralight къмпинг преносим пътуване прибори двойна стена чист титан на купата 2 бр

BGN 114.00 189.33

Кит Двоен Ѕид Titaninum Ultralight Преносни СадГолемина : 116x56mm на садТежина : 66g на садКапацитет : 250ml на садПовршина : SandblastingПакет : 2*на компјутери чинииМал капацитет, особено за децата и жените употреба.Двоен слој титаниум дизајн на производи не се загрева директно, е строго забрането, варени без ништо.Титан е ultralight и супер силни; тоа е екопријателски, biocompatible и бактерии inhibitive; тоа е, исто така, извонредно противалергиски и исклучително отпорни на корозија...

Памук къмпинг спален чувал, 15~5 градуса, плик стил, камуфлаж

BGN 31.10

Еднокреветни / Двокреветни Вреќа За Спиење : Спојување Една Вреќа За СпиењеФил : ПамукГолемина : 190*75СМДолжина : Издолжени (1.8 m2 m Височина)Стил : Хибриден Тип Еднокреветни / Двокреветни Вреќа За Спиење : Спојување Една Вреќа За СпиењеФил : ПамукГолемина : 190*75СМДолжина : Издолжени (1.8 m2 m Височина)Стил : Хибриден ТипКатегорија : Памучна Вреќа За СпиењеТип : 3 СезонаВреќа за спиење Температурна Скала Категорија : Пролет и Есен Вреќа за СпиењеУдобно Температурна Скала : [15°~5°]Применливи Луѓе : ВозрасниТкаенини : ткаенинаБоја : Армија ЗеленаТежина : околу 1 KG!!!

10 м професионален открит скално Катерене въже туризъм и къмпинг аксесоар 10 мм Диаметър на 12KN high-performance кабел за сигурността на въжето

BGN 28.00 40.66

Професионални Отворено Маратон Јаже Пешачење Кампување Додаток 10мм Дијаметар 12 KN Висока Јачина Кабелот Безбедносни ЈажињаContens : качување јаже * 10 метри со две брави