• Ново
YINGTOUMAN SS Yard Children Ice Claw Anti-Slip Ice Gripper Outdoor Shoe Chain Cleats Shoe Grip Crampon Chain Спайк Snow

YINGTOUMAN SS Yard Children Ice Claw Anti-Slip Ice Gripper Outdoor Shoe Chain Cleats Shoe Grip Crampon Chain Спайк Snow

BGN 8.00
BGN 12.03
-33 %
В магазина

Брой продукти


Тежина:за 70g
Материјал:силициум+манган челик
Големина:18*7.4*0.5 cm
Боја:како слика видите
Капацитет : 25-33 двор
Карактеристики & Бенефиции
Со висока цврстина челик заби за агресивни влечење
Стратешка поставеност на шила обезбедува еднаква распределба на тежина за долготрајна удобност и трајност.
Издржливи еластична подигнат обезбедува тесна чекање на вашиот чевли, па дури и на студени температури.
Со fastener лента за да можете да носат повеќе сигурно.
Торбичката вклучени за зачувување на вашите crampons.
Соработува со сите видови на спортски чевли, пешачење чевли, и планина, ракавици, итн. 1 пар x отворено crampons

Подробности

Цвят:
Черен, Червен, Жълт, Син, Зелен
Тип:
Котка
търговска марка:
YINGTOUMAN

Те също купуват с този продукт

10шт индустриален клас светещи пръчки Ултра ярък SnapLights с 12-часова продължителност на светещи пръчки спешни доставки

BGN 11.00 15.20

10 Pcs Индустриски Одделение Сјај Стапови Ултра Светла Snap Lights со 12 Час Времетраење Сјај Стапови Итни резерви 100% сосема нов и висок квалитет...

Каране на кола акумулаторна мигащи предупредителни светлини led пътни флаш червен фенер сигурност маяци разглежда авариен дисков Фар

BGN 40.00 41.58

Опис : 1 Име на производ : задното Трепка Beacons се Возеше Возило Батерија Предупредување Ракети Сообраќај Пречка на возилото LED Strobe Светла Итни СОС LED Светла Со Магнетна База Сообраќајни Несреќи Дефекти2...

ISF 0.95 кг (180 + 30)*75 см открит водоустойчив пътен плик сезон 4 къмпинг топло възрастен хлопчатобумажный спален чувал

BGN 40.00 43.52

ISF 0.95 KG (180+30)*75см Отворено Водоотпорен Патување Плик 4 Кампување сезона Топло Возрасни Памучна Вреќа за Спиење Отвори Големина : (180 + 30) x 75 см Полна Големина : 36cmx18cm Тежина : 0.95 kg Надворешниот Ткаенини : 170 T Полиестер, Водоотпорен Надеж : 100% Полиестер Фил : Шупливи Влакна Памук 250g / м2 Патент : двонасочна одделување на патент дизајн Женски Удобност : 8 степен C Машки Удобност : 5 степен C Екстремни (Не пониско од оваа) : 3 степен C Функција : 1.лесни,топло и удобност 2.лесно да се чисти и да се откажам 3.применливи широко температура,ues тоа сите 4 сезони.водоотпорен надворешниот ткаенина 5.со торбичката,лесно да се компресира и носат 6.спојување двојно вреќа за спиење...

Електрически открит преносим tea шофиране открит пикник, къмпинг котлон, кана за кафе и чашата за кафе ръчно чаша кафе, чаша

BGN 182.00

Отстранлив, преносни, електрична мелница; светилка со функција за Осветлување карактеристики колекција на мелење машина; на времето функција на мелење машина (810 грама кафе во прав); електрични мелење, дебелина може да се прилагоди, да ги Исполнуваат сите видови на кафето потреби; увезени литиум батерии, ниска енергија дизајн, USB полнење; сам со интегриран кафе филтер, Едноставен, лесен...

20L открит ultralight лаптоп чанти за рамо сгъваем къмпинг туризъм с раница на мъже, жени раница за пътуване чанта за съхранение

BGN 14.00 21.90

20 L Отворено Ultralight Преносни Рамо Кеси Виткање Кампување Пешачење Ранец Мажи Жена Ранец Патна Торба за СкладирањеБоја : Сина / Црвена / Зелена / Жолта / Црна / Војска ЗеленаКапацитет : 20 L Fuction : Водоотпорни и отпорни на абење,виткање...

50L открит туризъм къмпинг катерене голям разход на раница, чанта водоустойчив найлон камуфлаж тактически Molle раница

BGN 62.00 86.35

50 L Отворено Пешачење Кампување Качување Голема Комбинација Ранец Торба Водоотпорен Најлон Маскирна Тактички Molle Rucksack Карактеристики : Направени од 600 D најлон запечатени материјал, издржливи и отпорни на вода Широк и дебели половината појас, удобно за тешки носат Со 3 монтажни molle пошта во прилог на предната и на двете страни Дојде со рака го носат на рака и прилагодливи рамо, рака 50 L капацитет, погодна за отворен спортски како што се кампување, планинарење, пешачење, итн.

Нов висок клас на топлинна сгъваем портативен изолиран обяд чанта плодове хладен свеж чанта пакет лед пикник кутия cooler чанти карикатура

BGN 14.19

Нова високо квалитетна термо количка за преносни изолирани ручек bag кул овошје свежо торба ice packпикник кутија кулер чанти Цртан филмЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Преносни свежи пикник ice packМатеријал : нуркање материјал + еколошки алуминиумска фолијаБоја : ориз збор знаме / капетан / фудбал бебе / што мајмун / бувГолемина : 23 * 12 * 29cmПакет големина : 19*15*26cmТежина : 0.41 KG

Кийт Titanium 250 мл купата набор от ultralight къмпинг преносим пътуване прибори двойна стена чист титан на купата 2 бр

BGN 114.00 189.33

Кит Двоен Ѕид Titaninum Ultralight Преносни СадГолемина : 116x56mm на садТежина : 66g на садКапацитет : 250ml на садПовршина : SandblastingПакет : 2*на компјутери чинииМал капацитет, особено за децата и жените употреба.Двоен слој титаниум дизајн на производи не се загрева директно, е строго забрането, варени без ништо.Титан е ultralight и супер силни; тоа е екопријателски, biocompatible и бактерии inhibitive; тоа е, исто така, извонредно противалергиски и исклучително отпорни на корозија...

10 м професионален открит скално Катерене въже туризъм и къмпинг аксесоар 10 мм Диаметър на 12KN high-performance кабел за сигурността на въжето

BGN 28.00 40.66

Професионални Отворено Маратон Јаже Пешачење Кампување Додаток 10мм Дијаметар 12 KN Висока Јачина Кабелот Безбедносни ЈажињаContens : качување јаже * 10 метри со две брави

17 мм Диаметър на Мъже, Жени титан RingTail пръстен бижута за партията на годежни пръстени 4 цвята полирана повърхност EDC

BGN 12.67

Материјал : TC4 титаниум алуминиумски Димензии : дијаметар 17 MM Тежина : 3.5 грама Процес ниво : линија за сечење, калапи, ЦПУ CNC chamfer гонг страна, полиран површината.

80L открит раница на кутията къмпинг чанта за пътуване спортни чанти водоустойчив опаковка на кутията раница за катерене туризъм раница, дъждобран

BGN 11.00 20.34

80 L Отворено Ранец Покрие Кампување торба Патување Спортски Торби Водоотпорен Пакет Покрие Rucksack Качување Пешачење Ранец Ветер : МаскаКарактеристики Направени од супер квалитетен водоотпорен најлон полиестер...

4шт пол нокти сватбена палатка колче комплект лагер на вятъра с въже котва рибена кост нокти

BGN 3.00 3.33

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Погоден за дек кампување, употреба на пукнатини на штицата да се поправи шатор правец на јаже, 325мм пукнатини општи(штица дебелина треба подолу 30мм)...

Ръчно изработени D-образен пръстен на месинг класически ключодържател ключодържател EDC къмпинг инструмент нова-P101

BGN 2.00 2.98

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : рачно изработени, таписерии, издржливи EDC преносни keychain копче прстен, D облик дизајн.практично, џеб keychain Креативен дизајн и кул изглед, совршен за бесење декорација шарм...

Етаж гривна инструмент спомагателното оборудване на Локомотив неръждаема стомана EDC, Титановая стоманена верига самозащита

BGN 40.00

100% титаниум челик материјал Карактеристики : здравствена заштита, мода, одбрана, мотоцикл синџир моделирање, мажите и жените можат да се носат Ако ви се допаѓа бојата, опции се не, ве молиме контактирајте ме.испоракаПо плаќањето е успешна, ние ќе брод колку што е можно поскоро...

Naturehike 1.5 L Леко Отворен Алуминиева Сплав Къмпинг Топлообменник Гърне Отопление И Бързо Сгъване На Чайник Пикник, Прибори

BGN 48.00 67.15

Име : Готвење Пикник Тенџере Материјал : Алуминиум Легура Објект големина : Прибл дијаметар 182mmwidth105mm Објект тежина : Околу 2000 g / 70.4 оз Пакет Листата : 1 Pcs Кампување Преносни Садови Боја : Како се Покаже12605 Отворено Готвење (Кликнете на неа за Повеќе Попуст)

Тактически Къмпинг Туризъм И Колоездене, Катерене Спорт Военна Армия Пътуване Поясная Чанта Ръчно Пренасяне Чанта На Рамото Тактически Външни Чанти

BGN 7.00 12.00

Карактеристики : Изградени од високо квалитетен материјал Најлон материјал Molle наменети за прикачување на повеќе пошта Тоа исто така може да биде прикачена на Molle дизајниран за борба против опрема, како на пример вест, појас, итн...

Сгъваема печка на дърва, Имат алкохолни печка външна кулинария къмпинг катерене AD

BGN 14.90

Виткање Дрво Шпоретот Џеб Алкохол Шпоретот Отворено Кампување Готвење Backpacking #АД Лесен и компактен, се вклопува во секој џеб.Еколошки : Без гориво канистри, не хемиските емисии, нема батерии, помалку јаглерод стапало.Неограничен број на гориво извори : се Готви оброк користење на гранките, гранки, лисја, или алкохол...

Смесете на едро зимна лов шейную гетру, велосипедную маска за лице, тръбни кърпи доставчик, тръбна колоездене, шапки на едро

BGN 131.20

Answer : ___________________________ Note : 100pcs / многу.(10pcs / торба ,5pcs кеси ) Секој модел Мин цел 30pcs, Микс на големо добредојде Fed Ex ОДНОСНО во САД и Канада, 710days испорака откако ќе се испрати единица тежина : ~30g Картон тежина : ~4.00 кг Бесплатен експрес сервис испрати до САД и Канада...

Мъже, Жени Езда Рамото Поясная Чанта Найлон Водоустойчива Открит Скално Катерене И Лов Риболов Инструмент Чанта Cross Body Messenger Ръчна Чанта

BGN 28.00 38.21

Мажи Жени Јава Рамо Половината Најлон Кеса Водоотпорен Отворен Качување Лов И Риболов Алатка Чанта Крстот Тело Гласник Рака ТорбаМатеријал : водоотпорен најлон Боја : црна, ACU дигитални,КП маскирна,пустината дигитални,каки...