• Ново
Naturehike 4-6 души открит къмпинг саксии глинозем здрава прибори ultralight приготвяне на храна за пикник на лагер гърне чайник 4Л голям капацитет

Naturehike 4-6 души открит къмпинг саксии глинозем здрава прибори ultralight приготвяне на храна за пикник на лагер гърне чайник 4Л голям капацитет

BGN 159.00
BGN 224.22
-29 %
В магазина

Брой продукти


Тип : вреќа за Спиење
Големина : 190*72cm
Тежина : 570g
Ткаенини : 15 D 400 T Најлон
Додатен : 15 D 400 T Најлон
Удобно Температура : 8 Степен centigrade
Ограничен Температура : 2 Степен centigrade
Бои : Морнарица, Каки
12570 Спиење Торба(Кликнете на неа за Повеќе Попуст)

Подробности

Комфортна Температурна Скала:
[0℃~-10℃]
Единична / Двойна Спален Чувал:
Срастване Одинарного Спалния Чувал
търговска марка:
Naturehike
Плат:
Найлон
Спален Чувал Температурната Скала На Категория:
Пролетно-есенен спален чувал
Сезон:
Пролет И Есен
Дължина:
Standard (Suitable for 1.8 m Height and Below)
Номер На Модела:
NH17Y010-R
Попълване на:
Гъши Пух
Приложими Хора:
Възрастен
is_customized:
Yes
Тип:
Студеното Време
Стил:
Тип Плик
Категория:
пуховый спален чувал
Размер:
190*72 cm

Те също купуват с този продукт

Тактически Къмпинг Туризъм И Колоездене, Катерене Спорт Военна Армия Пътуване Поясная Чанта Ръчно Пренасяне Чанта На Рамото Тактически Външни Чанти

BGN 7.00 12.00

Карактеристики : Изградени од високо квалитетен материјал Најлон материјал Molle наменети за прикачување на повеќе пошта Тоа исто така може да биде прикачена на Molle дизајниран за борба против опрема, како на пример вест, појас, итн...

50L открит туризъм къмпинг катерене голям разход на раница, чанта водоустойчив найлон камуфлаж тактически Molle раница

BGN 62.00 86.35

50 L Отворено Пешачење Кампување Качување Голема Комбинација Ранец Торба Водоотпорен Најлон Маскирна Тактички Molle Rucksack Карактеристики : Направени од 600 D најлон запечатени материјал, издржливи и отпорни на вода Широк и дебели половината појас, удобно за тешки носат Со 3 монтажни molle пошта во прилог на предната и на двете страни Дојде со рака го носат на рака и прилагодливи рамо, рака 50 L капацитет, погодна за отворен спортски како што се кампување, планинарење, пешачење, итн.

2018 Горещи 9 плочи сгъваем газов котлон ветрозащитный предното стъкло преносим външен инструмент е полезен Разделяне на екрана, за готвене къмпинг

BGN 9.00 11.60

Спецификации : 1 Употреба : Погоден за надворешна кампување, пикник, на шпоретот што се согоруваат повеќе целосно, топлина ефикасноста е поголема.2...

4шт пол нокти сватбена палатка колче комплект лагер на вятъра с въже котва рибена кост нокти

BGN 3.00 3.33

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Погоден за дек кампување, употреба на пукнатини на штицата да се поправи шатор правец на јаже, 325мм пукнатини општи(штица дебелина треба подолу 30мм)...

Памук къмпинг спален чувал, 15~5 градуса, плик стил, камуфлаж

BGN 31.10

Еднокреветни / Двокреветни Вреќа За Спиење : Спојување Една Вреќа За СпиењеФил : ПамукГолемина : 190*75СМДолжина : Издолжени (1.8 m2 m Височина)Стил : Хибриден Тип Еднокреветни / Двокреветни Вреќа За Спиење : Спојување Една Вреќа За СпиењеФил : ПамукГолемина : 190*75СМДолжина : Издолжени (1.8 m2 m Височина)Стил : Хибриден ТипКатегорија : Памучна Вреќа За СпиењеТип : 3 СезонаВреќа за спиење Температурна Скала Категорија : Пролет и Есен Вреќа за СпиењеУдобно Температурна Скала : [15°~5°]Применливи Луѓе : ВозрасниТкаенини : ткаенинаБоја : Армија ЗеленаТежина : околу 1 KG!!!

Naturehike 1.5 L Леко Отворен Алуминиева Сплав Къмпинг Топлообменник Гърне Отопление И Бързо Сгъване На Чайник Пикник, Прибори

BGN 48.00 67.15

Име : Готвење Пикник Тенџере Материјал : Алуминиум Легура Објект големина : Прибл дијаметар 182mmwidth105mm Објект тежина : Околу 2000 g / 70.4 оз Пакет Листата : 1 Pcs Кампување Преносни Садови Боја : Како се Покаже12605 Отворено Готвење (Кликнете на неа за Повеќе Попуст)

3 бр. / опаковане. FMA Tactical Molle Ципи Connecting Lock обтегач армейски EDC раница каишка клип военна чанта пластмасова кука

BGN 5.00 6.96

3 Компјутери / Пакет FMA Тактички Molle Webbing Поврзување Заклучување Тока Војска EDC Ранец Рака Клип Воена Пластична Кеса КукаКарактеристикиСо цел да им помогне оператори во обезбедување на нивната лабава веб ремени, и да помогне да се врзат по било предмети кои вие не сакате да виси лабава на вашиот комплет...

Джобен ключодържател ключодържател с вольфрамовой Стомана стъклен ключ за самостоятелно оцеляване

BGN 17.58

Карактеристики : Keychain Стакло прекинувачСпецификации : Модел : 86096 Материјал : 420 не ' Рѓосувачки Челик Производ големина : 8*4.5 cm Тежина : 40gСлика :

ТРИСТАЕН Dreamlike Свещ Лампа Mini Gas Outdoor Lighting Ultralight Caming окачен газов фенер Лагер Accessaries ТРИСТАЕН-55

BGN 27.00 38.86

Бренд : BRSПредмет : BRS55Материјал : Алуминиум,бакар,стакло,од не ' рѓосувачки челикГолемина на : 39*34*103(h)mmГориво : бутан гасГас потрошувачка : 6g / hПакување : пластична кутијаМесто на Потекло : КинаКарактеристики : 1...

10 м професионален открит скално Катерене въже туризъм и къмпинг аксесоар 10 мм Диаметър на 12KN high-performance кабел за сигурността на въжето

BGN 28.00 40.66

Професионални Отворено Маратон Јаже Пешачење Кампување Додаток 10мм Дијаметар 12 KN Висока Јачина Кабелот Безбедносни ЈажињаContens : качување јаже * 10 метри со две брави

10шт индустриален клас светещи пръчки Ултра ярък SnapLights с 12-часова продължителност на светещи пръчки спешни доставки

BGN 11.00 15.20

10 Pcs Индустриски Одделение Сјај Стапови Ултра Светла Snap Lights со 12 Час Времетраење Сјај Стапови Итни резерви 100% сосема нов и висок квалитет...

17 мм Диаметър на Мъже, Жени титан RingTail пръстен бижута за партията на годежни пръстени 4 цвята полирана повърхност EDC

BGN 12.67

Материјал : TC4 титаниум алуминиумски Димензии : дијаметар 17 MM Тежина : 3.5 грама Процес ниво : линија за сечење, калапи, ЦПУ CNC chamfer гонг страна, полиран површината.

Електрически открит преносим tea шофиране открит пикник, къмпинг котлон, кана за кафе и чашата за кафе ръчно чаша кафе, чаша

BGN 182.00

Отстранлив, преносни, електрична мелница; светилка со функција за Осветлување карактеристики колекција на мелење машина; на времето функција на мелење машина (810 грама кафе во прав); електрични мелење, дебелина може да се прилагоди, да ги Исполнуваат сите видови на кафето потреби; увезени литиум батерии, ниска енергија дизајн, USB полнење; сам со интегриран кафе филтер, Едноставен, лесен...