• Ново
20L открит ultralight лаптоп чанти за рамо сгъваем къмпинг туризъм с раница на мъже, жени раница за пътуване чанта за съхранение

20L открит ultralight лаптоп чанти за рамо сгъваем къмпинг туризъм с раница на мъже, жени раница за пътуване чанта за съхранение

BGN 14.00
BGN 21.90
-36 %
В магазина

Брой продукти


20 L Отворено Ultralight Преносни Рамо Кеси Виткање Кампување Пешачење Ранец Мажи Жена Ранец Патна Торба за Складирање
Боја : Сина / Црвена / Зелена / Жолта/ Црна/Војска Зелена
Капацитет : 20 L Fuction : Водоотпорни и отпорни на абење,виткање. Се користи за : Отворено патување, велосипедизам, качување и др. Производ Големина : 47*15*28cm Дизајн концепт Пространа главната преграда, zip околу затворен, внатрешниот поштенски џеб и решетката џеб. Прилагодливи градите појас. Пред складирање zip торба патент торба. Прилагодливи рамо, рака, од страна на компресија ремени. Дише мрежа поддршка и удобно. Пакет содржи : 1*Ранец
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Подробности

Обемът на:
20л
търговска марка:
PLAY-КРАЛ
Функция:
Съхранение На Сгъваемия
Пол:
Унисекс
Тип Раници:
Меки корици
Дъждобран:
ДА
Номер На Модела:
1328
Материал:
Polyester
Цвят:
Синьо / Червено / Зелено / Жълто/ Черно/Армейски Зелен
Размер:
47*15*28cm
Тегло:
75g
ПОДХОДЯЩ ЗА:
пътуване, туризъм, катерач, колоездене
Тип:
Външната Опаковка
Обемът на:
20л

Те също купуват с този продукт

ISF 0.95 кг (180 + 30)*75 см открит водоустойчив пътен плик сезон 4 къмпинг топло възрастен хлопчатобумажный спален чувал

BGN 40.00 43.52

ISF 0.95 KG (180+30)*75см Отворено Водоотпорен Патување Плик 4 Кампување сезона Топло Возрасни Памучна Вреќа за Спиење Отвори Големина : (180 + 30) x 75 см Полна Големина : 36cmx18cm Тежина : 0.95 kg Надворешниот Ткаенини : 170 T Полиестер, Водоотпорен Надеж : 100% Полиестер Фил : Шупливи Влакна Памук 250g / м2 Патент : двонасочна одделување на патент дизајн Женски Удобност : 8 степен C Машки Удобност : 5 степен C Екстремни (Не пониско од оваа) : 3 степен C Функција : 1.лесни,топло и удобност 2.лесно да се чисти и да се откажам 3.применливи широко температура,ues тоа сите 4 сезони.водоотпорен надворешниот ткаенина 5.со торбичката,лесно да се компресира и носат 6.спојување двојно вреќа за спиење...

17 мм Диаметър на Мъже, Жени титан RingTail пръстен бижута за партията на годежни пръстени 4 цвята полирана повърхност EDC

BGN 12.67

Материјал : TC4 титаниум алуминиумски Димензии : дијаметар 17 MM Тежина : 3.5 грама Процес ниво : линија за сечење, калапи, ЦПУ CNC chamfer гонг страна, полиран површината.

Нов висок клас на топлинна сгъваем портативен изолиран обяд чанта плодове хладен свеж чанта пакет лед пикник кутия cooler чанти карикатура

BGN 14.19

Нова високо квалитетна термо количка за преносни изолирани ручек bag кул овошје свежо торба ice packпикник кутија кулер чанти Цртан филмЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Преносни свежи пикник ice packМатеријал : нуркање материјал + еколошки алуминиумска фолијаБоја : ориз збор знаме / капетан / фудбал бебе / што мајмун / бувГолемина : 23 * 12 * 29cmПакет големина : 19*15*26cmТежина : 0.41 KG

50L открит туризъм къмпинг катерене голям разход на раница, чанта водоустойчив найлон камуфлаж тактически Molle раница

BGN 62.00 86.35

50 L Отворено Пешачење Кампување Качување Голема Комбинација Ранец Торба Водоотпорен Најлон Маскирна Тактички Molle Rucksack Карактеристики : Направени од 600 D најлон запечатени материјал, издржливи и отпорни на вода Широк и дебели половината појас, удобно за тешки носат Со 3 монтажни molle пошта во прилог на предната и на двете страни Дојде со рака го носат на рака и прилагодливи рамо, рака 50 L капацитет, погодна за отворен спортски како што се кампување, планинарење, пешачење, итн.

Преносим Камуфлаж Открит Чанти Стол Оксфорд Плат Металната Тръба Лек Открит Къмпинг Туризъм Риболов Столове Раница, Чанта

BGN 43.00 67.18

Преносни Маскирна Отворено Кеси Стол Оксфорд Ткаенина Челична Цевка Светлина Тежина Отворено Кампување Пешачење Риболов Столици Ранец КесиРиболов Стол, Отворено Преносни Виткање Столче Ранец Преносни Виткање Риболов Стол РанецКарактеристики : Материјал : Оксфорд Ткаенина / Челични ЦевкиБоја : МаскирнаЛесно да се свитка, лесно да се носат.Голем капацитет може да се стави долу многу работи, риболов прачка, мамка, храна и така натаму.Пакетот Вклучува : 1x 1 Buc Риболов Чаир10523 Отворено Кеси

Открит EDC многофункционален инструмент за оцеляване отварачка ключодържател мини преносим нож къмпинг нож сгъваем компактен туризъм, скално катерене

BGN 7.00 7.18

Големина на : (прибл.)Приходи должина : 6.5 смПродолжен должина : 9.8 cmДолжина на ножот : 3.1 cmСечилото ширина : 1.5 cmСечилото дебелина : 2 mmСечилото материјал : 420Цврстина : 5860 HRCПовршина : песок.Месо тело : Челик месо телоИспорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 1525 дена во испорака во зависност од вашата област...

Naturehike открит алуминиева сплав сгъваема маса структурата на преносими къмпинг маса мебели сгъваема прибори за пикник

BGN 120.00 200.00

Бренд Име : Naturehike Модел No : NH16 Z016L,NH16 Z016S Use Type : Кампување , Планинарење Материјал : 7075 Алуминиум легура Тежина : 2000g(S),3020g(L) Големина : 52.5*52.5*46cm(S),69.5*69.5*56cm(L) Пакет големина : 70*20*10см(S),90*15*13cm(L) Боја : 2 Бои Пакет Листата : Виткање маса *1pcs

Каране на кола акумулаторна мигащи предупредителни светлини led пътни флаш червен фенер сигурност маяци разглежда авариен дисков Фар

BGN 40.00 41.58

Опис : 1 Име на производ : задното Трепка Beacons се Возеше Возило Батерија Предупредување Ракети Сообраќај Пречка на возилото LED Strobe Светла Итни СОС LED Светла Со Магнетна База Сообраќајни Несреќи Дефекти2...

80L открит раница на кутията къмпинг чанта за пътуване спортни чанти водоустойчив опаковка на кутията раница за катерене туризъм раница, дъждобран

BGN 11.00 20.34

80 L Отворено Ранец Покрие Кампување торба Патување Спортски Торби Водоотпорен Пакет Покрие Rucksack Качување Пешачење Ранец Ветер : МаскаКарактеристики Направени од супер квалитетен водоотпорен најлон полиестер...

Тактически Къмпинг Туризъм И Колоездене, Катерене Спорт Военна Армия Пътуване Поясная Чанта Ръчно Пренасяне Чанта На Рамото Тактически Външни Чанти

BGN 7.00 12.00

Карактеристики : Изградени од високо квалитетен материјал Најлон материјал Molle наменети за прикачување на повеќе пошта Тоа исто така може да биде прикачена на Molle дизајниран за борба против опрема, како на пример вест, појас, итн...

Етаж гривна инструмент спомагателното оборудване на Локомотив неръждаема стомана EDC, Титановая стоманена верига самозащита

BGN 40.00

100% титаниум челик материјал Карактеристики : здравствена заштита, мода, одбрана, мотоцикл синџир моделирање, мажите и жените можат да се носат Ако ви се допаѓа бојата, опции се не, ве молиме контактирајте ме.испоракаПо плаќањето е успешна, ние ќе брод колку што е можно поскоро...

10шт индустриален клас светещи пръчки Ултра ярък SnapLights с 12-часова продължителност на светещи пръчки спешни доставки

BGN 11.00 15.20

10 Pcs Индустриски Одделение Сјај Стапови Ултра Светла Snap Lights со 12 Час Времетраење Сјај Стапови Итни резерви 100% сосема нов и висок квалитет...

Hseaym подвижни часовници са компас-2 броя кола къмпинг туризъм сочи употреба Портативен ръчен компас

BGN 3.00 4.48

HSEAYM Монтажни Види Компас 2 ПАРЧИЊА Автомобил Кампување Пешачење Посочувајќи Водич Преносни Рачен Компас Предмет : JS25 Боја : Црна Спецификација : 25 * 15mm Тежина : 5.8 g Материјал : алуминиум легура, ABS Пакување : бела кутија за пакување Карактеристики на Производот Во оригиналната силикони ракав компас врз основа на подобрување, може да се отстрани од двете страни...

Памук къмпинг спален чувал, 15~5 градуса, плик стил, камуфлаж

BGN 31.10

Еднокреветни / Двокреветни Вреќа За Спиење : Спојување Една Вреќа За СпиењеФил : ПамукГолемина : 190*75СМДолжина : Издолжени (1.8 m2 m Височина)Стил : Хибриден Тип Еднокреветни / Двокреветни Вреќа За Спиење : Спојување Една Вреќа За СпиењеФил : ПамукГолемина : 190*75СМДолжина : Издолжени (1.8 m2 m Височина)Стил : Хибриден ТипКатегорија : Памучна Вреќа За СпиењеТип : 3 СезонаВреќа за спиење Температурна Скала Категорија : Пролет и Есен Вреќа за СпиењеУдобно Температурна Скала : [15°~5°]Применливи Луѓе : ВозрасниТкаенини : ткаенинаБоја : Армија ЗеленаТежина : околу 1 KG!!!

Naturehike 1.5 L Леко Отворен Алуминиева Сплав Къмпинг Топлообменник Гърне Отопление И Бързо Сгъване На Чайник Пикник, Прибори

BGN 48.00 67.15

Име : Готвење Пикник Тенџере Материјал : Алуминиум Легура Објект големина : Прибл дијаметар 182mmwidth105mm Објект тежина : Околу 2000 g / 70.4 оз Пакет Листата : 1 Pcs Кампување Преносни Садови Боја : Како се Покаже12605 Отворено Готвење (Кликнете на неа за Повеќе Попуст)

Кийт Titanium 250 мл купата набор от ultralight къмпинг преносим пътуване прибори двойна стена чист титан на купата 2 бр

BGN 114.00 189.33

Кит Двоен Ѕид Titaninum Ultralight Преносни СадГолемина : 116x56mm на садТежина : 66g на садКапацитет : 250ml на садПовршина : SandblastingПакет : 2*на компјутери чинииМал капацитет, особено за децата и жените употреба.Двоен слој титаниум дизајн на производи не се загрева директно, е строго забрането, варени без ништо.Титан е ultralight и супер силни; тоа е екопријателски, biocompatible и бактерии inhibitive; тоа е, исто така, извонредно противалергиски и исклучително отпорни на корозија...

Ръчно изработени D-образен пръстен на месинг класически ключодържател ключодържател EDC къмпинг инструмент нова-P101

BGN 2.00 2.98

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : рачно изработени, таписерии, издржливи EDC преносни keychain копче прстен, D облик дизајн.практично, џеб keychain Креативен дизајн и кул изглед, совршен за бесење декорација шарм...