• Ново
Оригинални мини USB Light MINI LED Светлина със син / оранжев USB Power bank / comupter преносим Ярък led лампа предпазва зрението

Оригинални мини USB Light MINI LED Светлина със син / оранжев USB Power bank / comupter преносим Ярък led лампа предпазва зрението

BGN 3.00
BGN 4.13
-27 %
В магазина

Брой продукти


Оригиналното МИНИ USB Светлина МИНИ LED Светло со Сини / Портокал USB за Моќ банка/comupter Преносни Сјајна Led Светилка Заштита на Видот Опис : Тоа е Мал и лесен за преносни ултра светла Мини LED светло.компактен и лесен тежат.може да се користи на двете биро и ноќни маса, или да оди надвор. чувство толку згоден. нејзините меки сенка, да се избегне директна LED светло грее, поефикасна заштита на видот. флексибилен тело Погоден за сите прилики,Компатибилен со Ximiao моќ,Може да биде поврзан со КОМПЈУТЕР преку USB порт. Карактеристики : 1.Xiaomi преносни USB LED светло 2.Може да се користи на било каде,напојува од било кој уред со USB порта 3.Уникатен bendable дизајн,исто така, има мала тежина 4.Ултра сјајна со ниска потрошувачка на енергија 5.Номинална напон : 5 V 6.Номинална моќност : 1.2 W 7.Материјал : Силикон Пакет Содржина : 1 x LED Светло

Подробности

Цвета На Купето:
синьо, оранжево
Тип Елемент:
Книгата Светлини
Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
Източник На Захранване:
DC
Независимо Дали Са Необходими Батерии:
No
Гаранция:
2 години
Характеристики:
мини-стил usb лампа
документ:
CE, RoHS ce, CCC
търговска марка:
Тигтсен-Начална Страница
Има Ли В Комплект Батерии:
No
Номер На Модела:
LRT15570
Източник На Светлина:
Led лампи
Мощност:
0-5W
Цвят:
синьо / оранжево
Приложение:
осветление на централната банка на сила
Материал:
Силиконовата USB лампа

Те също купуват с този продукт

ICOCO Hot Sale USB-Rechargeable LED сгъваема дървена форма на книга лека нощ настолна лампа за дома спални рожден ден, подарък за Коледа

BGN 27.00 38.32

ICOCO Топла Продажба USB Полнење LED Количка за Гајби Книга Форма Ноќ Светлина Маса Светилка за Дома Спална соба Оркестарот Роденден на Божиќ ПодарокКарактеристики : Со USBкабел и батерија(вграден), можете да ја полните вашата книга во облик на светлина е исклучително лесно.Мал во големина, тоа е многу лесен и многу лесен за да го понесете со вас и да го користите каде сакатеСо силно осветлување и посебен изглед дизајн, книга светлина е и практичен и убава.Направени од Tyvek хартија со висока издржливост и силна отпорност на вода, па производ е долгатрајни.Можете да користите променливи и свитлива книга светлина како табела светлина, кат светилка, таванот светилка и ноќни ламби.Тоа е апсолутно совршен, посебно и неверојатно подарок за вашите семејства, пријатели, љубовник итн.Спецификација : Материјал : Tyvek Color : дрво бојаРаботен напон : 5 V 1000m AПолнење напон : 5 V 600m ALM : 500 LMБатеријата напон : 4.7 V 4700m AhСветлината моќ : 5 WВреме на полнење : 2.53 часаРаботно време : 36 часаКапацитетот на батеријата : 1000m AГолемина : 122*90*24mmПакет се вклучени : 1 x Дрвени Книга Форма Маса Светилка