• Ново
35 Diamter 90 см бродирани червени, весели коледни елхи пола коледна украса за доставка, подарък подложка с весели коледни букви

35 Diamter 90 см бродирани червени, весели коледни елхи пола коледна украса за доставка, подарък подложка с весели коледни букви

BGN 11.00
BGN 11.18
-2 %
В магазина

Брой продукти


Нашите услуги
Ажурирање на нашите нови производи everyda
Над 5-годишна Професионална производ искуство
Конкурентна цена и висок квалитет
Ако имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред. Ви благодариме!
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост регистрирани воздух mail, Под 2 KG обично испратите Кина пост препорачана пошта, повеќе од 2 KG со ЕМС/DHL или брод од страна на Кина пост воздух пошта, но поделена на вашиот парцела во две или повеќе парцели пакување . Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно или вашиот регион не е на располагање од страна на Кина пост.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети и нормално е подготвен да биде предаден во рок од 3-7 дена по вашата завршена и расчисти исплата.
* Ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-20 дена да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на T/T,Western union,Money gram.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.

Подробности

Диаметър На Поли Дърво:
90 см
Материал:
Плат
Номер На Модела:
HG-FP-0005
Цвят:
Червен
Диаметър на:
90 см
Място на произход на стоките:
Китай
is_suitable за:
Коледна Украса
Тип:
Коледен орнамент, подарък за коледа, весела Коледа
използвайте за:
коледна елха

Те също купуват с този продукт

5 бр. творческа личност бутилка вино кутията елфи чорапи клоун ботуши коледна вечеря декор на масата хотел Нова година на празнични атрибути

BGN 18.00 30.67

Материјал : КадифеОбјектот Големина : A : 38cm X12cm Б : 30cm X15cm C : 30cm X15cmПакет Содржина : 5pcAnswer : ___________________________ Note : 1...

3шт Снежен Дядо прибори за хранене костюм ножове хора чанта притежателя джобовете на масата за вечеря декор Коледа Нова година коледна украса за дома

BGN 6.38

Карактеристики : Состојба : 100% Нов Висок квалитет Materail : Фланелен боксери + Памук Големина : 14cm x 7cm Пакет се Вклучени : 3 Pcs / многу Knifes Луѓе Торба ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика

Lucia crafts 1Box/лот (Approx 15000pcs) 2-4 мм мини-стиропор полистирен топки за сватба / купоните направи си САМ бижута и аксесоари 041004006

BGN 5.26

Луција занаети 1 Box / многу(Прибл 15000pcs) 24mm Мини Styrofoam Пена Топки за Свадба / Партија DIY Декорација Додатоци 041004006Име : Мини Styrofoam Пена ТопкиПакување : 1 Box / многу(Прибл 15000pcs)Пена Топка Големина : 24mmЈасно Пластика, Пакување Кофа големина : 11*11*9cmНапомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2.Ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење.3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Поради фотографски технички и осветлување roblem, сликите појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

24 бр./лот Коледно дърво декор топката финансирани виси на Коледно парти украса украса за дома коледна украса 3 см

BGN 3.00 3.22

24pcs / многу Божиќ Дрво Оркестарот Топката жезло на шут Виси Божиќ Партија Украс украси за Дома Божиќ украси 3cmКарактеристики : Божиќ Божиќ Дрво Сјајот Baubles Топки Украс Украси...

Санта Клаус г-жа Коледа на кутията столове Коледен маса за хранене, декорация за дома страна празник на всички Весела Коледа Нова година декор

BGN 2.00 3.14

Карактеристики : Погоден за трговскиот центар, супермаркет.Исто така, може да се користи како почетен давање статии.Кои се применуваат во аудиториум.Носат празничната атмосфера на фестивалотСпецификации : Материјал : неплетени ткаениниДедо Мраз Големина : 44cm / 17.32"X 74cm / 29.13"Гѓа Мраз Големина : 44cm / 17.32"X 54cm / 21.26"Тежина : 95 g (За)Забелешки : 1...

Митническо 30x40cm печатни чанта с цип Логоса / торба opp подарък замъка закопчалката цип пластмаса

BGN 272.00

Сакате да ги разгледаме нашите повеќе информации за производот, ве молиме кликнете на нашите !Сопствен патент пластична кеса1.големина : 30x40cm,35x40cm,35x45cm2.Користење на логото : 1 боја логото3.количина : 500pcs4...

безплатна доставка малка лисица ключодържател кожа цвят естествена кожа лисица

BGN 28.00 32.00

Детален Опис : лисицата keychainСега имаме сина , зелена , виолетова , црна , длабоко розова ,слабо розова, портокалова , сива , бела бои за да choos од.Спецификација Бренд без Модел# HFK110412 Тип Carabiner Keychain Материјал Кожа , Кадифен Детали view1 : 1 : Детали view2 : 2 : Detail view3 : 3 : Начин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам ...

Свободна изпращане на Фабрика 2m веднага гореща продажба высокомарочный раздувной балон PVC за украса повод

BGN 1160.00

1.Повеќе слики од овој надувување балон ПВЦ2.Додатоци на&бои3.Параметри Точка Име : гумени пвц балон Материјал : 0.2 мм ПВЦ Димензии : дијаметар 2m Додатоци : еден recharger;еден 12 V литиум батерија;еден далечински управувач;една бојапромена на led светло,10w;една торба за пакување4.Плаќање &Испорака време5...

Бял дървен Снежинка украса 20-30 мм Flatback коледни сняг люспи замразени украса на партията, Коледа интериор доставка

BGN 17.00 17.26

Боја : Обична БелаКОЛИЧИНА : 200pcs / многу Големина : Прибл.20mm, 30мм за вашиот избор за Сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок...

Нов 6шт почивните и празнични аксесоари коледни кухненски украса Дядо Коледа елен джобни прибори за хранене чанта маса за хранене, декорация на дома

BGN 7.36

Пакет : 6pieces =1lotАко сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде повеќе попустАко сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации...

3 бр. / лот от коледна украса за дома скъпа бутилка червено вино вязаный шал, шапка Капак за масата за хранене декор чанта декор украшение

BGN 11.00 15.06

Име : 3 Pcs / Многу Новогодишни Декорации За Домот Слатко Црвено Вино Шише Плетени Шамија Шапка Покритие За Вечера Табела Оркестарот Торбичка Оркестарот УкрасТема : Состојба : 100% Нов Бренд и Високо Квалитетен Материјал : Неплетени Големина : 43*5cm Тежина : 25g / pc Боја : Како се Покаже Кол : 3 Pcs / Многу Пакет : OPP Вреќа Повод : Насловна & Центар & Партијата Божиќ Декорација Категорија : Празнична & Настан & Партија Материјали Пакет се Вклучени : 3 Pcs Вино Покрие Забелешка : 1.Бидејќи секој компјутер на екранот и осветлувањето на снимање место различни, слики и производот ќе биде нешто малку разлика...

5шт Коледно дърво украса изкуствени цветя, злато червен виси подпори празник на Коледната елха начало партия декор Нова година аксесоар

BGN 11.00 13.97

Материјал : FlanneletteОбјектот Големина : 17 cmПакет Содржина : 5pcs / многуAnswer : ___________________________ Note : ( Ако сакате да изберете Мулти боја со себе, ве молиме оставете порака за нас...

Диаметър = 8 см, 12 бр./опаковане. красив ръчно изработени стъклена топка коледна украса фестивал на Един подарък дантела декоративна стъклена топка

BGN 52.80

Божиќ Стаклена Топка за Божиќ Ден Декорација рачно изработени* Дијаметар : 8cm* Светилка разнесени рака сликарство занает* стаклена топка со метална капа, може да ги симнат* Круг дното : само може да се откажам* Пакет : Стаклена Топка * 12pcs4 различни стилови, 3pcs секој стил.Производот Се ПокажеПовеќе Цел Количина, Повеќе Попуст..Повеќе Информации : начин на Плаќање : Мало 100% платен од страна на T / T) или Western Union пред испорака трговија на Големо 1) L / C : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% L / В.2) Т / T : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% пред испорака3) Да Се Користи И Western Union...

Безплатна доставка, 130 бр. / лот, клас а 17 * 45 мм, зелен акрил Crystal prism, сватбени и празнични украси, акрилна полилей спад

BGN 39.00 44.80

Бесплатен Превозот,130pcs / многу, Одделение А 17*45mm Зелена Акрилик Стакло Призми, Свадба & Партија Декорација, Акрилик Лустерот ПадОблик : Umbrellashaped pendantМатеријал : Одделение А АкриликГолемина : 17*45 MMбои : ВиолетоваУпотреба : завеса привезоци , лустерот привезоци , лустерот се кастри, Божиќ приврзоци..

Aytai 2018 Нова година, подарък 5-6 см природата през цялата дървен дърво филийки Коледа САМ висящи украшения на коледна украса доставка на 50 бр.

BGN 24.00 31.97

Пакет Листата : 50pcs Природата Дрво Парчиња со Јута Twine Боја : природна Дијаметар : 22.5 / 56cm Дебелина : За 0.5 cm Материјал : Natrual дрво боја Апликација : Одлична за правење Божиќ украси, DIY занаети, coasters, свадба украси, подароци ознака, ракопис ознака, сакаат картичка, партија и свадба картичка, табела броеви...

TFBC промяна на цвета на LED изкуствен кристал Коледно дърво, декорация на КОЛЕДА Night Light

BGN 5.44

Нов & висок квалитетСимпатична мини LED елка ноќ светлина.Неколку бои промена страна се врти автоматски.Висока осветленост, ниско потрошувачка на енергија.Постои префрлање на buttom, лесно за ракување.Одлична декорација за Божиќ.Материјал : ПластикаСветла боја : ШарениОбјектот висина : 12.8 cm / 5inОбјектот тежина : 45g / 1.58 озПакет тежина : 62g / 2.18 озПакет големина : 13 x 6 x 6cm / 5.1 x 2.9 x 2.9 воМоќност : 3 x LR54 / AG10 Батерии(вклучени)Пакет се вклучени : 1 x LED Божиќ Дрво