• Ново
100шт 38мм граненая кристален полилей подрязване на призмата с восьмиугольником мъниста венец висулка за сватбеното парти торта topper decortaion

100шт 38мм граненая кристален полилей подрязване на призмата с восьмиугольником мъниста венец висулка за сватбеното парти торта topper decortaion

BGN 74.00
BGN 77.76
-5 %
В магазина

Брой продукти


100 PCS 38mm фацетирани Кристал лустерот средување на Призми со Octagon мушка гарланд Pendant за Свадба партија место декорација
Облик : кристал призмата+octagon монистра
Призмата големина : 38 MM
Монистра големина; 14mm
Сребро Bowties големина : 33mm
Боја : Јасно
Количина : 100pcs
Употреба : завеса привезоци , лустерот привезоци , лустерот се кастри, Божиќ приврзоци..
Ако ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за
.

Подробности

търговска марка:
Галактика
Номер На Модела:
ZS2252
is_customized:
Yes
Тип:
Аксесоари За Събития И Партита, Кристал
Материал:
Crystal k9
Цвят:
Почистване
Воспользуйся:
Висящите декорация на дома
Качество:
Нагоре
Размер:
38mm (H)+14mm octagon bead
is_customized:
Y
Брой:
100шт

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка на всички весела Коледа голям малък снежен човек шаблон за декорация десерт бисквити, бонбони чанти коледен подарък опаковка чанта за доставка

BGN 23.00 25.50

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем...

Митническо 30x40cm печатни чанта с цип Логоса / торба opp подарък замъка закопчалката цип пластмаса

BGN 272.00

Сакате да ги разгледаме нашите повеќе информации за производот, ве молиме кликнете на нашите !Сопствен патент пластична кеса1.големина : 30x40cm,35x40cm,35x45cm2.Користење на логото : 1 боја логото3.количина : 500pcs4...

12 бр./партида на Коледна елха, висящи топки, шишарки клечка начало парти украси Коледно дърво, украшение, висулка декор за доставка

BGN 12.00 22.40

Опис : Точка име : Елка Украс Борови ШишаркиМодел : 4 видови на обрасциГолемина : како слика покажуваПакет вклучувајќи : 12pcs / многу божиќ борови шишарки12pcs / многу Елка Бесење Топки Борови Шишарки Pinecone Дома Партијата Божиќ Декорација на Дрвото Украс Pendant Оркестарот Материјали

Мини маус Мики ушите колела за деца, аксесоари за коса, момичета, момчета рожден ден празнични атрибути Коледа Hairbands сватбени декори

BGN 3.00 4.14

Добредојдовте на нашата продавницаМини Мики Уши *2 парчиња* Headbands Црна, Црвена Polka Точка Лак Партија Услуги 4 БОЈА црвена роза црна и розоваДетали : Лак димензии : 8cmHeadband големина : слободенПогоден лице : возрасни и децаПакет : 2 парчињаНапомена : И на Мики и Мини маус уши во парк, каква боја сакате pls остави порака, ќе испрати пакет како што треба, ако не ви остави порака, ќе го испрати како свој избор,pls се чувствуваат слободни да се купи тоа, ви благодариме за поддршка на СЛИКАТА ПОКАЖУВА :

Безплатна доставка, 130 бр. / лот, клас а 17 * 45 мм, зелен акрил Crystal prism, сватбени и празнични украси, акрилна полилей спад

BGN 39.00 44.80

Бесплатен Превозот,130pcs / многу, Одделение А 17*45mm Зелена Акрилик Стакло Призми, Свадба & Партија Декорација, Акрилик Лустерот ПадОблик : Umbrellashaped pendantМатеријал : Одделение А АкриликГолемина : 17*45 MMбои : ВиолетоваУпотреба : завеса привезоци , лустерот привезоци , лустерот се кастри, Божиќ приврзоци..

24 бр./лот Коледно дърво декор топката финансирани виси на Коледно парти украса украса за дома коледна украса 3 см

BGN 3.00 3.22

24pcs / многу Божиќ Дрво Оркестарот Топката жезло на шут Виси Божиќ Партија Украс украси за Дома Божиќ украси 3cmКарактеристики : Божиќ Божиќ Дрво Сјајот Baubles Топки Украс Украси...

Санта Клаус г-жа Коледа на кутията столове Коледен маса за хранене, декорация за дома страна празник на всички Весела Коледа Нова година декор

BGN 2.00 3.14

Карактеристики : Погоден за трговскиот центар, супермаркет.Исто така, може да се користи како почетен давање статии.Кои се применуваат во аудиториум.Носат празничната атмосфера на фестивалотСпецификации : Материјал : неплетени ткаениниДедо Мраз Големина : 44cm / 17.32"X 74cm / 29.13"Гѓа Мраз Големина : 44cm / 17.32"X 54cm / 21.26"Тежина : 95 g (За)Забелешки : 1...

Децата На Възрастни Червена Шапка На Дядо Коледа Шапки Шапки На Коледно Парти Коледа

BGN 47.84

Карактеристики100% Сосема Нов и Висок КвалитетПрекрасен уникатен подарок ШапкаТоа е совршен подарок Капа за Божиќ партија.Симпатична Божиќ дедо мраз Шапка,Божиќ Подарок И Лекување на ШапкаГолемина Тип : Возрасни / ДецаИспорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса...

2017 ново Коледа децата Дядо Коледа прибори чанти Коледно дърво, декорация на подаръци чанта прибори притежателите на голям размер на 56*35cmGifts

BGN 9.00 11.55

Божиќ Дедо Мраз Dinnerware Кеси Божиќ Дрво Декорација Подароци Садови Торба Мини Подароци за БожиќОпис : 100% Сосема нов и висок квалитетЕкстра големи убави и добар квалитет божиќ подарок торбаСилна кабелот во црвено за да се стегне вреќа нагоре за да го скриете претставува внатреСовршен за божиќ подарок и декорација материјали или на било која партија поводСвитлива и обновливи, лесно да се носатТип : Божиќ ДекорацијаМатеријал : ЛенБоја : Како на сликата шоуГолемина : 56*35cmПакет Содржина : 1x Божиќ Подарок ТорбаТаму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

HAOCHU 5 бр./много красива блестяща форма павлиньего пера на изкуствени цветя за коледната елха декор сватбена scrapbooking аксесоар

BGN 11.00 17.34

Карактеристики : Бренд HAOCHU Матер јас al : Најдобар Квалитет Пластични Големина : 14*35cm Прекрасна декорација за вашиот Елка Пакет : 5 Pcs / Торба ќе нема сомневање дека ќе ви се љубовтаНие прифаќаме alipay тука ...

Свободна изпращане на dia 1.5 m горещо продажба на надуваема украса осветление на земния балон с низкопробной воздуходувкой и светами Led

BGN 944.00

1.Повеќе слики од овој надувување балон земјата2.Додатоци на&бои3.ПараметриТочка Име : гумени земјата балон Материјал : 210 D оксфорд крпа Големина : дијаметар од 1,5 mДодатоци : една пластична база, еден воздушен компресор,120w;4pcs боја се менува led светла,5wpc;еден далечински управувач;една торба за пакување4.Плаќање &Испорака време5...

3шт Снежен Дядо прибори за хранене костюм ножове хора чанта притежателя джобовете на масата за вечеря декор Коледа Нова година коледна украса за дома

BGN 6.38

Карактеристики : Состојба : 100% Нов Висок квалитет Materail : Фланелен боксери + Памук Големина : 14cm x 7cm Пакет се Вклучени : 3 Pcs / многу Knifes Луѓе Торба ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика

4 бр. / лот коледна украса 2017 прибори за хранене костюм Silveware притежателите на свинете ножове хора чанта Снежен човек домашна вечеря украса

BGN 4.00 4.62

Карактеристики : Состојба : 100% Нов Висок квалитет Materail : Фланелен боксери + Памук Ова е најсоодветен за chirsmas, ви благодариме за вниманието, ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас прво, ние ќе го реши тоа за вас, благодарение Големина Refernece: x 15cm 7cm ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Пакет се Вклучени : 2 парчиња / многу Knifes Луѓе Торба Информации : Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $5) е Кина пост Обичен Мал Пакет кој не обезбеди trackable следење на Број...

Горещи Продажба Класически Коледа Коледа Дядо Коледа Шапка На Коледно Парти Шапка За Възрастни И Деца Празнични Аксесоари

BGN 1.00 1.89

ОписСостојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Материјалот : Крпа Возрасни Големина : 28*35cmДеца Големина : 25*34cmПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Lucia crafts 1Box/лот (Approx 15000pcs) 2-4 мм мини-стиропор полистирен топки за сватба / купоните направи си САМ бижута и аксесоари 041004006

BGN 5.26

Луција занаети 1 Box / многу(Прибл 15000pcs) 24mm Мини Styrofoam Пена Топки за Свадба / Партија DIY Декорација Додатоци 041004006Име : Мини Styrofoam Пена ТопкиПакување : 1 Box / многу(Прибл 15000pcs)Пена Топка Големина : 24mmЈасно Пластика, Пакување Кофа големина : 11*11*9cmНапомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2.Ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење.3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Поради фотографски технички и осветлување roblem, сликите појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

Maxora Ballerina смола лъскава украса на коледната елха персонализирани подаръци, използвани за празнични партита и украса на дома

BGN 22.38

Персоналните спортски Божиќ Украси се совршен начин да го одбележат на атлетски достигнувања од страна на близок или пријател! Ние имаме широк избор на атлетиката, од : безбол, кошарка, велосипедизам, пловењето и бокс, да фудбал, уметничко лизгање, сноубординг и софтбол!...

5 бр. творческа личност бутилка вино кутията елфи чорапи клоун ботуши коледна вечеря декор на масата хотел Нова година на празнични атрибути

BGN 18.00 30.67

Материјал : КадифеОбјектот Големина : A : 38cm X12cm Б : 30cm X15cm C : 30cm X15cmПакет Содржина : 5pcAnswer : ___________________________ Note : 1 Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 12cm разликата се должи на рачно мерење.2...

2 бр. / лот Коледно дърво Западен ресторант влакчета нож и вилица набор от ресторант маса за хранене, подложки коледна украса

BGN 14.00 15.42

100% Сосема Нов Производ, Бренд : Zi Lue Име на Производ : Табела душеци Материјал : Ќебиња и неткаени Боја : црвена Количина : 2 buc / многу Големина : 34cmx45cm Употреба Сценарио : Божиќ,дома декорација итн.

8x11cm митническо печатни чанта кадифе Логоса / торба кадифе drawstring подарък / подгонянный обгръщащ чанта / 200pcs

BGN 232.00

обичај сомот торбичкаЦитат : 1.материјал : памук,сомот2.големина : 8x11cm3.површински третман : свила печатење.4.боја : црна,drak сина,светло црвена,црвена роза,итн,.ве молам да ми испрати вашата боја.5.сертификати : ISO9001 : 2008,Нашата компанија е ОЕМ.1.големина : 8x11cm,логото е 1 бојаколичина : 100pcs,цена : количина : 200pcs,цена : количина : 300pcs,цена : количина : 500pcs,цена : количина : 1000pcs,цена : 2.големина : 8.5x13cm,логото е 1 бојаколичина : 100pcs,цена : количина : 200pcs,цена : количина : 300pcs,цена : количина : 500pcs,цена : количина : 1000pcs,цена : 3.големина : 10x15cm,логото е 1 бојаколичина : 100pcs,цена : количина : 200pcs,цена : количина : 300pcs,цена : количина : 500pcs,цена : количина : 1000pcs,цена :

1 бр Флаш прах Коледно дърво на дърво горна Звезда петолъчна звезда коледна украса на разположение три размера

BGN 13.00 15.68

1 BUC Флеш Прав Божиќ Дрво Дрво врвот Ѕвезда петокрака Ѕвезда Божиќ Украси Три Големини на РасполагањеГолемина на : S : 15cmx20cmМ : 20cmx25cmL : 25cmx30cmНапомена : Може да се користи и за шопинг центри прозорец, производ контра, Божиќ цвет лозата, елка, канцеларија и така натаму да се создаде Божиќ атмосфера...

5шт Коледно дърво украса изкуствени цветя, злато червен виси подпори празник на Коледната елха начало партия декор Нова година аксесоар

BGN 11.00 13.97

Материјал : FlanneletteОбјектот Големина : 17 cmПакет Содржина : 5pcs / многуAnswer : ___________________________ Note : ( Ако сакате да изберете Мулти боја со себе, ве молиме оставете порака за нас...

Ourwarm 30шт филц Коледно дърво украшение червено и бяло Коледно дърво украса за Нова година начало парти украса за доставка

BGN 24.00 34.26

Пакет Листата : 10 set=30pieces Боја : црвено+бела Големина : 3"(8cm) Материјал : почувствува Тежина : 20g Апликација : божиќ дрво,дом,канцеларија,прозорецот за украс.Купувачот Читање 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави,Лошите Временски Услови, Царина, Итн...