• Ново
TFBC промяна на цвета на LED изкуствен кристал Коледно дърво, декорация на КОЛЕДА Night Light

TFBC промяна на цвета на LED изкуствен кристал Коледно дърво, декорация на КОЛЕДА Night Light

BGN 5.44
В магазина

Брой продукти


Нов & висок квалитет
Симпатична мини LED елка ноќ светлина.
Неколку бои промена страна се врти автоматски.
Висока осветленост, ниско потрошувачка на енергија.
Постои префрлање на buttom, лесно за ракување.
Одлична декорација за Божиќ.
Материјал : Пластика
Светла боја : Шарени
Објектот висина : 12.8 cm / 5in
Објектот тежина : 45g / 1.58 оз
Пакет тежина : 62g / 2.18 оз
Пакет големина : 13 x 6 x 6cm / 5.1 x 2.9 x 2.9 во
Моќност : 3 x LR54 / AG10 Батерии(вклучени)
Пакет се вклучени : 1 x LED Божиќ Дрво

Подробности

Вид На Коледните Елемент:
Украса На Коледната Елха
Дебелина на:
Тънък
Източник На Светлина:
Няма
Номер На Модела:
TFBC
Модел:
Звезда
Материал:
Желязо
височина на краката отглеждане:
Дълъг
Тип:
Коледна Украса За Доставка
търговска марка:
Мосунский Мечтател

Те също купуват с този продукт

Коледно дърво капка украшение подарък Нова Година Коледа за дома Дядо Коледа пентаграм висящи украшения CM010

BGN 7.00 13.02

Може да ви се допаѓа : Детали За Декорација : Материјал : пенаГолемина : 16cm (може да 1cm грешка)Стил : 3 видови (брод по случаен избор)Се користи за : божиќ дрво декор,DIY божиќ подарок, и така натамуПакет : 1 PC со брод по случаен избор1 PC Елка Капка украс подарок 2016 година Нова Година, Божиќ, за дома Дедо Мраз pentagram Pendant украси CM010Повеќе објект за можете да изберете : Слики Детали : Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.За Превозот : 1...

10 бр Естествен дървен разбор коледна украса елен Звезда на дървото камбана Тагове ред виси

BGN 2.86

1.68 / bushel· Димензии : Како што е подолу ;Боја : Природна боја Состојба : Нова .· Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : Овие ознаки може да се разликува малку во бојата и формата, како резултат на природни материјали.· Одлично за Облека, додатоци,Embellishments,Накит,Чевли,Капи,Чанти,Свадби, Празници, Занаети, Scarfs, Чипка,Лента,Лента,Scrapbooking занаети одлуки и други проекти!Пакет се вклучени : 10pcs Christmas Ознаки (на ист стил)

5шт Коледно дърво украса изкуствени цветя, злато червен виси подпори празник на Коледната елха начало партия декор Нова година аксесоар

BGN 11.00 13.97

Материјал : FlanneletteОбјектот Големина : 17 cmПакет Содржина : 5pcs / многуAnswer : ___________________________ Note : ( Ако сакате да изберете Мулти боја со себе, ве молиме оставете порака за нас...

Aytai 2018 Нова година, подарък 5-6 см природата през цялата дървен дърво филийки Коледа САМ висящи украшения на коледна украса доставка на 50 бр.

BGN 24.00 31.97

Пакет Листата : 50pcs Природата Дрво Парчиња со Јута Twine Боја : природна Дијаметар : 22.5 / 56cm Дебелина : За 0.5 cm Материјал : Natrual дрво боја Апликација : Одлична за правење Божиќ украси, DIY занаети, coasters, свадба украси, подароци ознака, ракопис ознака, сакаат картичка, партија и свадба картичка, табела броеви...

Ourwarm 30шт филц Коледно дърво украшение червено и бяло Коледно дърво украса за Нова година начало парти украса за доставка

BGN 24.00 34.26

Пакет Листата : 10 set=30pieces Боја : црвено+бела Големина : 3"(8cm) Материјал : почувствува Тежина : 20g Апликација : божиќ дрво,дом,канцеларија,прозорецот за украс.Купувачот Читање 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави,Лошите Временски Услови, Царина, Итн...

2017 ново Коледа децата Дядо Коледа прибори чанти Коледно дърво, декорация на подаръци чанта прибори притежателите на голям размер на 56*35cmGifts

BGN 9.00 11.55

Божиќ Дедо Мраз Dinnerware Кеси Божиќ Дрво Декорација Подароци Садови Торба Мини Подароци за БожиќОпис : 100% Сосема нов и висок квалитетЕкстра големи убави и добар квалитет божиќ подарок торбаСилна кабелот во црвено за да се стегне вреќа нагоре за да го скриете претставува внатреСовршен за божиќ подарок и декорација материјали или на било која партија поводСвитлива и обновливи, лесно да се носатТип : Божиќ ДекорацијаМатеријал : ЛенБоја : Како на сликата шоуГолемина : 56*35cmПакет Содржина : 1x Божиќ Подарок ТорбаТаму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

4 бр. / лот коледна украса 2017 прибори за хранене костюм Silveware притежателите на свинете ножове хора чанта Снежен човек домашна вечеря украса

BGN 4.00 4.62

Карактеристики : Состојба : 100% Нов Висок квалитет Materail : Фланелен боксери + Памук Ова е најсоодветен за chirsmas, ви благодариме за вниманието, ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас прво, ние ќе го реши тоа за вас, благодарение Големина Refernece: x 15cm 7cm ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Пакет се Вклучени : 2 парчиња / многу Knifes Луѓе Торба Информации : Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $5) е Кина пост Обичен Мал Пакет кој не обезбеди trackable следење на Број...

3 бр. / лот от коледна украса за дома скъпа бутилка червено вино вязаный шал, шапка Капак за масата за хранене декор чанта декор украшение

BGN 11.00 15.06

Име : 3 Pcs / Многу Новогодишни Декорации За Домот Слатко Црвено Вино Шише Плетени Шамија Шапка Покритие За Вечера Табела Оркестарот Торбичка Оркестарот УкрасТема : Состојба : 100% Нов Бренд и Високо Квалитетен Материјал : Неплетени Големина : 43*5cm Тежина : 25g / pc Боја : Како се Покаже Кол : 3 Pcs / Многу Пакет : OPP Вреќа Повод : Насловна & Центар & Партијата Божиќ Декорација Категорија : Празнична & Настан & Партија Материјали Пакет се Вклучени : 3 Pcs Вино Покрие Забелешка : 1.Бидејќи секој компјутер на екранот и осветлувањето на снимање место различни, слики и производот ќе биде нешто малку разлика...

5 бр. творческа личност бутилка вино кутията елфи чорапи клоун ботуши коледна вечеря декор на масата хотел Нова година на празнични атрибути

BGN 18.00 30.67

Материјал : КадифеОбјектот Големина : A : 38cm X12cm Б : 30cm X15cm C : 30cm X15cmПакет Содржина : 5pcAnswer : ___________________________ Note : 1...

Свободна изпращане на Фабрика 2m веднага гореща продажба высокомарочный раздувной балон PVC за украса повод

BGN 1160.00

1.Повеќе слики од овој надувување балон ПВЦ2.Додатоци на&бои3.Параметри Точка Име : гумени пвц балон Материјал : 0.2 мм ПВЦ Димензии : дијаметар 2m Додатоци : еден recharger;еден 12 V литиум батерија;еден далечински управувач;една бојапромена на led светло,10w;една торба за пакување4.Плаќање &Испорака време5...

Лучия занаяти 5 бр. / 10 бр. 6 см ратан топката сепак Takraw Коледа / Рожден Ден, Сватба парти украшение САМ подаръци декор доставка 024066

BGN 2.53

Луција Занаети 5pcs / 10pcs 6cm Ратан Топката Sepak Takraw Божиќ / Роденден, Свадба Партија Украс DIY Подароци Оркестарот Материјали 024066Име : Sepak TakrawМатеријал : РатанПакет : 5pcs / многу ,една боја ; 10pcs / многу, измешани боиБои : бела, виолетова, сина, портокалова, зелена, жолта, црвена, кафе, кралска сина, црвенаSzie : 6cmНапомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2.Ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење.3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

Безплатна доставка, 130 бр. / лот, клас а 17 * 45 мм, зелен акрил Crystal prism, сватбени и празнични украси, акрилна полилей спад

BGN 39.00 44.80

Бесплатен Превозот,130pcs / многу, Одделение А 17*45mm Зелена Акрилик Стакло Призми, Свадба & Партија Декорација, Акрилик Лустерот ПадОблик : Umbrellashaped pendantМатеријал : Одделение А АкриликГолемина : 17*45 MMбои : ВиолетоваУпотреба : завеса привезоци , лустерот привезоци , лустерот се кастри, Божиќ приврзоци..

12 бр./партида на Коледна елха, висящи топки, шишарки клечка начало парти украси Коледно дърво, украшение, висулка декор за доставка

BGN 12.00 22.40

Опис : Точка име : Елка Украс Борови ШишаркиМодел : 4 видови на обрасциГолемина : како слика покажуваПакет вклучувајќи : 12pcs / многу божиќ борови шишарки12pcs / многу Елка Бесење Топки Борови Шишарки Pinecone Дома Партијата Божиќ Декорација на Дрвото Украс Pendant Оркестарот Материјали

Безплатна доставка на всички весела Коледа голям малък снежен човек шаблон за декорация десерт бисквити, бонбони чанти коледен подарък опаковка чанта за доставка

BGN 23.00 25.50

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем...

Диаметър = 8 см, 12 бр./опаковане. красив ръчно изработени стъклена топка коледна украса фестивал на Един подарък дантела декоративна стъклена топка

BGN 52.80

Божиќ Стаклена Топка за Божиќ Ден Декорација рачно изработени* Дијаметар : 8cm* Светилка разнесени рака сликарство занает* стаклена топка со метална капа, може да ги симнат* Круг дното : само може да се откажам* Пакет : Стаклена Топка * 12pcs4 различни стилови, 3pcs секој стил.Производот Се ПокажеПовеќе Цел Количина, Повеќе Попуст..Повеќе Информации : начин на Плаќање : Мало 100% платен од страна на T / T) или Western Union пред испорака трговија на Големо 1) L / C : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% L / В.2) Т / T : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% пред испорака3) Да Се Користи И Western Union...

8x11cm митническо печатни чанта кадифе Логоса / торба кадифе drawstring подарък / подгонянный обгръщащ чанта / 200pcs

BGN 232.00

обичај сомот торбичкаЦитат : 1.материјал : памук,сомот2.големина : 8x11cm3.површински третман : свила печатење.4.боја : црна,drak сина,светло црвена,црвена роза,итн,.ве молам да ми испрати вашата боја.5.сертификати : ISO9001 : 2008,Нашата компанија е ОЕМ.1.големина : 8x11cm,логото е 1 бојаколичина : 100pcs,цена : количина : 200pcs,цена : количина : 300pcs,цена : количина : 500pcs,цена : количина : 1000pcs,цена : 2.големина : 8.5x13cm,логото е 1 бојаколичина : 100pcs,цена : количина : 200pcs,цена : количина : 300pcs,цена : количина : 500pcs,цена : количина : 1000pcs,цена : 3.големина : 10x15cm,логото е 1 бојаколичина : 100pcs,цена : количина : 200pcs,цена : количина : 300pcs,цена : количина : 500pcs,цена : количина : 1000pcs,цена :

митническо печатни торбичка за подарък кадифе / торбичка за бижута от естествена Коприна / торба drawstring Коледа малък

BGN 232.00

1.материјал : памук,сомот2.големина : 8x11cm3.површински третман : свила печатење.4.боја : црна,drak сина,светло црвена,црвена роза,итн,.ве молам да ми испрати вашата боја.Цитат : 1.големина : 8x11cm,логото е 1 бојаколичина : 100pcs,цена : количина : 200pcs,цена : количина : 300pcs,цена : количина : 500pcs,цена : количина : 1000pcs,цена : 2.големина : 8.5x13cm,логото е 1 бојаколичина : 100pcs,цена : количина : 200pcs,цена : количина : 300pcs,цена : количина : 500pcs,цена : количина : 1000pcs,цена : 3.големина : 10x15cm,логото е 1 бојаколичина : 100pcs,цена : количина : 200pcs,цена : количина : 300pcs,цена : количина : 500pcs,цена : количина : 1000pcs,цена : Повратни информации1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги...

25/30/40 см стълба за изкачване на коледа Дядо Коледа кукла Коледно дърво украса спад украса за Коледа начало парти декорации

BGN 5.00 6.35

25 / 30 / 40cm Скала Качување Божиќ Дедо Мраз Кукла Божиќ Дрво Декорации Капка Украси Божиќ Дома Партија ДекорацијаМатеријал : Оксфорд ткаенина, ПП памук, неплетени...

Манто ръкавици семейство от 9 Полирезиновых лъскавите занаят, ръчно рисувани сувенири персонализирани подаръци за декорация на дома

BGN 23.18

На Mantel Ракавици семејство украси го прави за совршениот персоналните Божиќ, Празник, или Посебен Повод подарок...

Горещи Продажба Класически Коледа Коледа Дядо Коледа Шапка На Коледно Парти Шапка За Възрастни И Деца Празнични Аксесоари

BGN 1.00 1.89

ОписСостојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Материјалот : Крпа Возрасни Големина : 28*35cmДеца Големина : 25*34cmПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

HAOCHU 5 бр./много красива блестяща форма павлиньего пера на изкуствени цветя за коледната елха декор сватбена scrapbooking аксесоар

BGN 11.00 17.34

Карактеристики : Бренд HAOCHU Матер јас al : Најдобар Квалитет Пластични Големина : 14*35cm Прекрасна декорација за вашиот Елка Пакет : 5 Pcs / Торба ќе нема сомневање дека ќе ви се љубовтаНие прифаќаме alipay тука ...

Свободна изпращане на dia 1.5 m горещо продажба на надуваема украса осветление на земния балон с низкопробной воздуходувкой и светами Led

BGN 944.00

1.Повеќе слики од овој надувување балон земјата2.Додатоци на&бои3.ПараметриТочка Име : гумени земјата балон Материјал : 210 D оксфорд крпа Големина : дијаметар од 1,5 mДодатоци : една пластична база, еден воздушен компресор,120w;4pcs боја се менува led светла,5wpc;еден далечински управувач;една торба за пакување4.Плаќање &Испорака време5...

Децата На Възрастни Червена Шапка На Дядо Коледа Шапки Шапки На Коледно Парти Коледа

BGN 47.84

Карактеристики100% Сосема Нов и Висок КвалитетПрекрасен уникатен подарок ШапкаТоа е совршен подарок Капа за Божиќ партија.Симпатична Божиќ дедо мраз Шапка,Божиќ Подарок И Лекување на ШапкаГолемина Тип : Возрасни / ДецаИспорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса...

3шт Снежен Дядо прибори за хранене костюм ножове хора чанта притежателя джобовете на масата за вечеря декор Коледа Нова година коледна украса за дома

BGN 6.38

Карактеристики : Состојба : 100% Нов Висок квалитет Materail : Фланелен боксери + Памук Големина : 14cm x 7cm Пакет се Вклучени : 3 Pcs / многу Knifes Луѓе Торба ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика

Митническо 30x40cm печатни чанта с цип Логоса / торба opp подарък замъка закопчалката цип пластмаса

BGN 272.00

Сакате да ги разгледаме нашите повеќе информации за производот, ве молиме кликнете на нашите !Сопствен патент пластична кеса1.големина : 30x40cm,35x40cm,35x45cm2.Користење на логото : 1 боја логото3.количина : 500pcs4...