• Ново
Диаметър = 8 см, 12 бр./опаковане. красив ръчно изработени стъклена топка коледна украса фестивал на Един подарък дантела декоративна стъклена топка

Диаметър = 8 см, 12 бр./опаковане. красив ръчно изработени стъклена топка коледна украса фестивал на Един подарък дантела декоративна стъклена топка

BGN 52.80
В магазина

Брой продукти


Божиќ Стаклена Топка
- за Божиќ Ден Декорација
- рачно изработени
* Дијаметар : 8cm
* Светилка разнесени рака сликарство занает
* стаклена топка со метална капа, може да ги симнат
* Круг дното : само може да се откажам
* Пакет : Стаклена Топка * 12pcs
4 различни стилови, 3pcs секој стил.
Производот Се Покаже
Повеќе Цел Количина, Повеќе Попуст..
Повеќе Информации : начин на Плаќање : Мало 100% платен од страна на T/T) или Western Union пред испорака трговија на Големо 1) L/C : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% L/В.
2) Т/T : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% пред испорака
3) Да Се Користи И Western Union. Испорака : 1) Испраќање од експрес (ние може да се добие специјална Цена за вас) 2) Превозот со авион
3) да Брод од страна на Морето
Според вашите барања. Пакет : 1) Професионална пакување со трик торба и стандардна картон. 2) Можеме да додадете лого, слики итн сите со вашето барање. Време на испорака : 1). Примерок : во Рок од 2 недели 2). Производство : 7-30days. Контрола на Квалитет :
1). Preproduction примероци ќе биде vailable пред производството,
2). На poduction ќе биде процес од страна на двете машина и квалификувани рачно изработени работници,
3). Дополнителните парчиња ќе бидат подготвени како бекап производи,
4). На prouducts ќе биде двојно проверете пред конечното пакување. По Услуга :
We' ll одговори на вашето прашање за предмети во рок од 24 часа (празници исклучени)
0086-013851089201 За Нас : Ние сме еден од најдобрите стакло labwares производители во Кина. Врз основа на повеќе од 10 години labwares извоз на искуства, нашите производи се
повеќето конкурентни на двете квалитет и цена.

Подробности

is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

5 бр. творческа личност бутилка вино кутията елфи чорапи клоун ботуши коледна вечеря декор на масата хотел Нова година на празнични атрибути

BGN 18.00 30.67

Материјал : КадифеОбјектот Големина : A : 38cm X12cm Б : 30cm X15cm C : 30cm X15cmПакет Содржина : 5pcAnswer : ___________________________ Note : 1...

Децата На Възрастни Червена Шапка На Дядо Коледа Шапки Шапки На Коледно Парти Коледа

BGN 47.84

Карактеристики100% Сосема Нов и Висок КвалитетПрекрасен уникатен подарок ШапкаТоа е совршен подарок Капа за Божиќ партија.Симпатична Божиќ дедо мраз Шапка,Божиќ Подарок И Лекување на ШапкаГолемина Тип : Возрасни / ДецаИспорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса...

12 бр./партида на Коледна елха, висящи топки, шишарки клечка начало парти украси Коледно дърво, украшение, висулка декор за доставка

BGN 12.00 22.40

Опис : Точка име : Елка Украс Борови ШишаркиМодел : 4 видови на обрасциГолемина : како слика покажуваПакет вклучувајќи : 12pcs / многу божиќ борови шишарки12pcs / многу Елка Бесење Топки Борови Шишарки Pinecone Дома Партијата Божиќ Декорација на Дрвото Украс Pendant Оркестарот Материјали

Нов 6шт почивните и празнични аксесоари коледни кухненски украса Дядо Коледа елен джобни прибори за хранене чанта маса за хранене, декорация на дома

BGN 7.36

Пакет : 6pieces =1lotАко сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде повеќе попустАко сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации...

1 бр Флаш прах Коледно дърво на дърво горна Звезда петолъчна звезда коледна украса на разположение три размера

BGN 13.00 15.68

1 BUC Флеш Прав Божиќ Дрво Дрво врвот Ѕвезда петокрака Ѕвезда Божиќ Украси Три Големини на РасполагањеГолемина на : S : 15cmx20cmМ : 20cmx25cmL : 25cmx30cmНапомена : Може да се користи и за шопинг центри прозорец, производ контра, Божиќ цвет лозата, елка, канцеларија и така натаму да се создаде Божиќ атмосфера...

Ourwarm 30шт филц Коледно дърво украшение червено и бяло Коледно дърво украса за Нова година начало парти украса за доставка

BGN 24.00 34.26

Пакет Листата : 10 set=30pieces Боја : црвено+бела Големина : 3"(8cm) Материјал : почувствува Тежина : 20g Апликација : божиќ дрво,дом,канцеларија,прозорецот за украс.Купувачот Читање 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави,Лошите Временски Услови, Царина, Итн...

3шт Снежен Дядо прибори за хранене костюм ножове хора чанта притежателя джобовете на масата за вечеря декор Коледа Нова година коледна украса за дома

BGN 6.38

Карактеристики : Состојба : 100% Нов Висок квалитет Materail : Фланелен боксери + Памук Големина : 14cm x 7cm Пакет се Вклучени : 3 Pcs / многу Knifes Луѓе Торба ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика

Aytai 2018 Нова година, подарък 5-6 см природата през цялата дървен дърво филийки Коледа САМ висящи украшения на коледна украса доставка на 50 бр.

BGN 24.00 31.97

Пакет Листата : 50pcs Природата Дрво Парчиња со Јута Twine Боја : природна Дијаметар : 22.5 / 56cm Дебелина : За 0.5 cm Материјал : Natrual дрво боја Апликација : Одлична за правење Божиќ украси, DIY занаети, coasters, свадба украси, подароци ознака, ракопис ознака, сакаат картичка, партија и свадба картичка, табела броеви...

5шт Коледно дърво украса изкуствени цветя, злато червен виси подпори празник на Коледната елха начало партия декор Нова година аксесоар

BGN 11.00 13.97

Материјал : FlanneletteОбјектот Големина : 17 cmПакет Содржина : 5pcs / многуAnswer : ___________________________ Note : ( Ако сакате да изберете Мулти боја со себе, ве молиме оставете порака за нас...

Maxora Ballerina смола лъскава украса на коледната елха персонализирани подаръци, използвани за празнични партита и украса на дома

BGN 22.38

Персоналните спортски Божиќ Украси се совршен начин да го одбележат на атлетски достигнувања од страна на близок или пријател! Ние имаме широк избор на атлетиката, од : безбол, кошарка, велосипедизам, пловењето и бокс, да фудбал, уметничко лизгање, сноубординг и софтбол!...

Свободна изпращане на Фабрика 2m веднага гореща продажба высокомарочный раздувной балон PVC за украса повод

BGN 1160.00

1.Повеќе слики од овој надувување балон ПВЦ2.Додатоци на&бои3.Параметри Точка Име : гумени пвц балон Материјал : 0.2 мм ПВЦ Димензии : дијаметар 2m Додатоци : еден recharger;еден 12 V литиум батерија;еден далечински управувач;една бојапромена на led светло,10w;една торба за пакување4.Плаќање &Испорака време5...

Свободна изпращане на dia 1.5 m горещо продажба на надуваема украса осветление на земния балон с низкопробной воздуходувкой и светами Led

BGN 944.00

1.Повеќе слики од овој надувување балон земјата2.Додатоци на&бои3.ПараметриТочка Име : гумени земјата балон Материјал : 210 D оксфорд крпа Големина : дијаметар од 1,5 mДодатоци : една пластична база, еден воздушен компресор,120w;4pcs боја се менува led светла,5wpc;еден далечински управувач;една торба за пакување4.Плаќање &Испорака време5...

HAOCHU 5 бр./много красива блестяща форма павлиньего пера на изкуствени цветя за коледната елха декор сватбена scrapbooking аксесоар

BGN 11.00 17.34

Карактеристики : Бренд HAOCHU Матер јас al : Најдобар Квалитет Пластични Големина : 14*35cm Прекрасна декорација за вашиот Елка Пакет : 5 Pcs / Торба ќе нема сомневање дека ќе ви се љубовтаНие прифаќаме alipay тука ...

Митническо 30x40cm печатни чанта с цип Логоса / торба opp подарък замъка закопчалката цип пластмаса

BGN 272.00

Сакате да ги разгледаме нашите повеќе информации за производот, ве молиме кликнете на нашите !Сопствен патент пластична кеса1.големина : 30x40cm,35x40cm,35x45cm2.Користење на логото : 1 боја логото3.количина : 500pcs4...

24 бр./лот Коледно дърво декор топката финансирани виси на Коледно парти украса украса за дома коледна украса 3 см

BGN 3.00 3.22

24pcs / многу Божиќ Дрво Оркестарот Топката жезло на шут Виси Божиќ Партија Украс украси за Дома Божиќ украси 3cmКарактеристики : Божиќ Божиќ Дрво Сјајот Baubles Топки Украс Украси...

митническо печатни торбичка за подарък кадифе / торбичка за бижута от естествена Коприна / торба drawstring Коледа малък

BGN 232.00

1.материјал : памук,сомот2.големина : 8x11cm3.површински третман : свила печатење.4.боја : црна,drak сина,светло црвена,црвена роза,итн,.ве молам да ми испрати вашата боја.Цитат : 1.големина : 8x11cm,логото е 1 бојаколичина : 100pcs,цена : количина : 200pcs,цена : количина : 300pcs,цена : количина : 500pcs,цена : количина : 1000pcs,цена : 2.големина : 8.5x13cm,логото е 1 бојаколичина : 100pcs,цена : количина : 200pcs,цена : количина : 300pcs,цена : количина : 500pcs,цена : количина : 1000pcs,цена : 3.големина : 10x15cm,логото е 1 бојаколичина : 100pcs,цена : количина : 200pcs,цена : количина : 300pcs,цена : количина : 500pcs,цена : количина : 1000pcs,цена : Повратни информации1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги...

безплатна доставка малка лисица ключодържател кожа цвят естествена кожа лисица

BGN 28.00 32.00

Детален Опис : лисицата keychainСега имаме сина , зелена , виолетова , црна , длабоко розова ,слабо розова, портокалова , сива , бела бои за да choos од.Спецификација Бренд без Модел# HFK110412 Тип Carabiner Keychain Материјал Кожа , Кадифен Детали view1 : 1 : Детали view2 : 2 : Detail view3 : 3 : Начин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам ...

Санта Клаус г-жа Коледа на кутията столове Коледен маса за хранене, декорация за дома страна празник на всички Весела Коледа Нова година декор

BGN 2.00 3.14

Карактеристики : Погоден за трговскиот центар, супермаркет.Исто така, може да се користи како почетен давање статии.Кои се применуваат во аудиториум.Носат празничната атмосфера на фестивалотСпецификации : Материјал : неплетени ткаениниДедо Мраз Големина : 44cm / 17.32"X 74cm / 29.13"Гѓа Мраз Големина : 44cm / 17.32"X 54cm / 21.26"Тежина : 95 g (За)Забелешки : 1...

4 бр. / лот коледна украса 2017 прибори за хранене костюм Silveware притежателите на свинете ножове хора чанта Снежен човек домашна вечеря украса

BGN 4.00 4.62

Карактеристики : Состојба : 100% Нов Висок квалитет Materail : Фланелен боксери + Памук Ова е најсоодветен за chirsmas, ви благодариме за вниманието, ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас прво, ние ќе го реши тоа за вас, благодарение Големина Refernece: x 15cm 7cm ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Пакет се Вклучени : 2 парчиња / многу Knifes Луѓе Торба Информации : Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $5) е Кина пост Обичен Мал Пакет кој не обезбеди trackable следење на Број...

2017 ново Коледа децата Дядо Коледа прибори чанти Коледно дърво, декорация на подаръци чанта прибори притежателите на голям размер на 56*35cmGifts

BGN 9.00 11.55

Божиќ Дедо Мраз Dinnerware Кеси Божиќ Дрво Декорација Подароци Садови Торба Мини Подароци за БожиќОпис : 100% Сосема нов и висок квалитетЕкстра големи убави и добар квалитет божиќ подарок торбаСилна кабелот во црвено за да се стегне вреќа нагоре за да го скриете претставува внатреСовршен за божиќ подарок и декорација материјали или на било која партија поводСвитлива и обновливи, лесно да се носатТип : Божиќ ДекорацијаМатеријал : ЛенБоја : Како на сликата шоуГолемина : 56*35cmПакет Содржина : 1x Божиќ Подарок ТорбаТаму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

25/30/40 см стълба за изкачване на коледа Дядо Коледа кукла Коледно дърво украса спад украса за Коледа начало парти декорации

BGN 5.00 6.35

25 / 30 / 40cm Скала Качување Божиќ Дедо Мраз Кукла Божиќ Дрво Декорации Капка Украси Божиќ Дома Партија ДекорацијаМатеријал : Оксфорд ткаенина, ПП памук, неплетени...