• Ново
3.0 m / 3.5 m / 4.0 m / 5.0 m със светъл пакет коледно коледен празник хотел търговски център сцена оформление

3.0 m / 3.5 m / 4.0 m / 5.0 m със светъл пакет коледно коледен празник хотел търговски център сцена оформление

BGN 734.00
BGN 734.40
-0 %
В магазина

Брой продукти


3.0 M елка 2000 гранки Тежина : 13 KG 3.5 M елка 2300 гранки Тежина : 18 KG 4.0 M елка 2800 гранки Тежина : 27 KG 5.0 M елка 5500 гранки Тежина : 75 KG

Подробности

Тегло:
13KG
is_customized:
Yes
Светлинен:
ДА
Номер На Модела:
3M 3,5 m 4M 5M
търговска марка:
НУЧИ

Те също купуват с този продукт

2 Размерът На Камбаната Ботуши Дървени Коледно Дърво Капка Украса На Дома Коледна Парти Прозорец На Вратата Виси Медальон Подарък

BGN 5.00 5.25

ОписМатеријал : дрвениБоја : Како што е прикажано во photoesГолемина на : Мала : 9*11cmГолема : околу 15.5*15cmAnswer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.Пакет содржина : 1pcНАПОМЕНА : Ве молиме овозможи 15cm грешка поради прирачник за мерење.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

1lots = 20pcs украса на коледни камбани звън Коледен подарък аксесоари на едро цвят може да бъде смесена партия

BGN 2.00 2.22

Производите на продавници се земаат во вид, но поради постоењето на различни објективни фактори, неизбежно ќе се хроматска аберација...

безплатна доставка малка лисица ключодържател кожа цвят естествена кожа лисица

BGN 28.00 32.00

Детален Опис : лисицата keychainСега имаме сина , зелена , виолетова , црна , длабоко розова ,слабо розова, портокалова , сива , бела бои за да choos од.Спецификација Бренд без Модел# HFK110412 Тип Carabiner Keychain Материјал Кожа , Кадифен Детали view1 : 1 : Детали view2 : 2 : Detail view3 : 3 : Начин На Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам ...

Митническо 30x40cm печатни чанта с цип Логоса / торба opp подарък замъка закопчалката цип пластмаса

BGN 272.00

Сакате да ги разгледаме нашите повеќе информации за производот, ве молиме кликнете на нашите !Сопствен патент пластична кеса1.големина : 30x40cm,35x40cm,35x45cm2.Користење на логото : 1 боја логото3.количина : 500pcs4...

митническо печатни торбичка за подарък кадифе / торбичка за бижута от естествена Коприна / торба drawstring Коледа малък

BGN 232.00

1.материјал : памук,сомот2.големина : 8x11cm3.површински третман : свила печатење.4.боја : црна,drak сина,светло црвена,црвена роза,итн,.ве молам да ми испрати вашата боја.Цитат : 1.големина : 8x11cm,логото е 1 бојаколичина : 100pcs,цена : количина : 200pcs,цена : количина : 300pcs,цена : количина : 500pcs,цена : количина : 1000pcs,цена : 2.големина : 8.5x13cm,логото е 1 бојаколичина : 100pcs,цена : количина : 200pcs,цена : количина : 300pcs,цена : количина : 500pcs,цена : количина : 1000pcs,цена : 3.големина : 10x15cm,логото е 1 бојаколичина : 100pcs,цена : количина : 200pcs,цена : количина : 300pcs,цена : количина : 500pcs,цена : количина : 1000pcs,цена : Повратни информации1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги...

Диаметър = 8 см, 12 бр./опаковане. красив ръчно изработени стъклена топка коледна украса фестивал на Един подарък дантела декоративна стъклена топка

BGN 52.80

Божиќ Стаклена Топка за Божиќ Ден Декорација рачно изработени* Дијаметар : 8cm* Светилка разнесени рака сликарство занает* стаклена топка со метална капа, може да ги симнат* Круг дното : само може да се откажам* Пакет : Стаклена Топка * 12pcs4 различни стилови, 3pcs секој стил.Производот Се ПокажеПовеќе Цел Количина, Повеќе Попуст..Повеќе Информации : начин на Плаќање : Мало 100% платен од страна на T / T) или Western Union пред испорака трговија на Големо 1) L / C : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% L / В.2) Т / T : 30% депозит по цел потврди, рамнотежа 70% пред испорака3) Да Се Користи И Western Union...

5шт Коледно дърво украса изкуствени цветя, злато червен виси подпори празник на Коледната елха начало партия декор Нова година аксесоар

BGN 11.00 13.97

Материјал : FlanneletteОбјектот Големина : 17 cmПакет Содржина : 5pcs / многуAnswer : ___________________________ Note : ( Ако сакате да изберете Мулти боја со себе, ве молиме оставете порака за нас...

100шт 38мм граненая кристален полилей подрязване на призмата с восьмиугольником мъниста венец висулка за сватбеното парти торта topper decortaion

BGN 74.00 77.76

100 PCS 38mm фацетирани Кристал лустерот средување на Призми со Octagon мушка гарланд Pendant за Свадба партија место декорацијаОблик : кристал призмата+octagon монистраПризмата големина : 38 MMМонистра големина; 14mmСребро Bowties големина : 33mmБоја : ЈасноКоличина : 100pcsУпотреба : завеса привезоци , лустерот привезоци , лустерот се кастри, Божиќ приврзоци..Ако ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за.

Aytai 2018 Нова година, подарък 5-6 см природата през цялата дървен дърво филийки Коледа САМ висящи украшения на коледна украса доставка на 50 бр.

BGN 24.00 31.97

Пакет Листата : 50pcs Природата Дрво Парчиња со Јута Twine Боја : природна Дијаметар : 22.5 / 56cm Дебелина : За 0.5 cm Материјал : Natrual дрво боја Апликација : Одлична за правење Божиќ украси, DIY занаети, coasters, свадба украси, подароци ознака, ракопис ознака, сакаат картичка, партија и свадба картичка, табела броеви...

Безплатна доставка на всички весела Коледа голям малък снежен човек шаблон за декорация десерт бисквити, бонбони чанти коледен подарък опаковка чанта за доставка

BGN 23.00 25.50

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем...

12 бр./партида на Коледна елха, висящи топки, шишарки клечка начало парти украси Коледно дърво, украшение, висулка декор за доставка

BGN 12.00 22.40

Опис : Точка име : Елка Украс Борови ШишаркиМодел : 4 видови на обрасциГолемина : како слика покажуваПакет вклучувајќи : 12pcs / многу божиќ борови шишарки12pcs / многу Елка Бесење Топки Борови Шишарки Pinecone Дома Партијата Божиќ Декорација на Дрвото Украс Pendant Оркестарот Материјали

Новоприбывший кленов лист 38x22mm jet black crystal окачване стъклено покритие (380 бр. / лот) за украса на парти за Хелоуин

BGN 171.00 189.86

Нови Пристигна Maple leaf 38x22mm џет црна кристал приврзоци стакло кроење (380pcs / многу) за ноќта на Вештерките Партија ДекорацијаОблик : кристал приврзоциМатеријал : кристално стакло, не акрилни или пластичниПризмата големина : 38*22 MMБоја : ЦрнаКоличина : 380pcsУпотреба : завеса привезоци , лустерот привезоци , лустерот се кастри, Божиќ приврзоци..100pcs / многу 55мм Фабрика цена Зелена кристално стакло завеса привезоци, завеса монистра, призми, завеса монистра делови многупарчиња / многу100pcs / многу 20*105mm Фабрика Цена Црна кристал Лустерот Капка Pendant, кристално лустерот делови, светилка делови многупарчиња / многу100pcs / многу 20*90mm Фабрика Цена Килибар кристал капка PENDANT за БЕСЕЊЕ КРИСТАЛ ГАРЛАНД СВАДБА ВЛАКНО , кристално насоки многупарчиња / многуФабрика Цена 14 MM Кристално Јасна Octagonal Монистра Завеса, Свадба Партија Декорација,Бесплатен превозот! САД$ 212.84 / многуfeets / многуБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ+100% ААА Квалитет Гарантиран 30мм,80 Pcs / број, Кристално Јасно Фацетирани Топки За Свадба Декорација Најдобро Продаваните многупарчиња / многуБесплатен Превозот, 30pcs / многу 76mm кристал лустерот делови и кристално осветлување делови за бесење кристал фацетирани овална топката pendant многупарчиња / многу100% ААА Квалитет Гарантиран 40mm, 40 Pcs / број, Кристално Јасно Фацетирани Топки, Кристално Chandlier топката, Божиќ Дрво Виси Pendant многупарчиња / многуБесплатен Превозот, 100pcs / многу 50mm кристал лустерот делови за лустерот и завеса pendant , кристално призми, транспарентни боја многупарчиња / многу

35 Diamter 90 см бродирани червени, весели коледни елхи пола коледна украса за доставка, подарък подложка с весели коледни букви

BGN 11.00 11.18

Нашите услуги Ажурирање на нашите нови производи everyda Над 5годишна Професионална производ искуство Конкурентна цена и висок квалитетАко имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред...

4 бр. / лот коледна украса 2017 прибори за хранене костюм Silveware притежателите на свинете ножове хора чанта Снежен човек домашна вечеря украса

BGN 4.00 4.62

Карактеристики : Состојба : 100% Нов Висок квалитет Materail : Фланелен боксери + Памук Ова е најсоодветен за chirsmas, ви благодариме за вниманието, ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас прво, ние ќе го реши тоа за вас, благодарение Големина Refernece: x 15cm 7cm ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 14 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Пакет се Вклучени : 2 парчиња / многу Knifes Луѓе Торба Информации : Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $5) е Кина пост Обичен Мал Пакет кој не обезбеди trackable следење на Број...

Мини маус Мики ушите колела за деца, аксесоари за коса, момичета, момчета рожден ден празнични атрибути Коледа Hairbands сватбени декори

BGN 3.00 4.14

Добредојдовте на нашата продавницаМини Мики Уши *2 парчиња* Headbands Црна, Црвена Polka Точка Лак Партија Услуги 4 БОЈА црвена роза црна и розоваДетали : Лак димензии : 8cmHeadband големина : слободенПогоден лице : возрасни и децаПакет : 2 парчињаНапомена : И на Мики и Мини маус уши во парк, каква боја сакате pls остави порака, ќе испрати пакет како што треба, ако не ви остави порака, ќе го испрати како свој избор,pls се чувствуваат слободни да се купи тоа, ви благодариме за поддршка на СЛИКАТА ПОКАЖУВА :

1,8 м злато / червено/сребро топка окачване украшение каишка венец Коледно дърво празнично място украса

BGN 45.00 57.58

Тоа е одлично за божиќ,тушеви,празници,било прослави и посебен ден.Можете да ја исечете тоа да било посакуваната должина.Состојба : 100% Сосема нов.Должина : 1.8 метриМатеријал : PEБоја : За да избератЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

5шт 2.7 метра злато / сребро / червено/розово Снежинка венец празник Коледа парти за Рожден Ден на Baby Shower място на провеждане виси украса

BGN 22.00 27.18

Тоа е одлична за забава,бебето тушеви,празници,било прослави и посебен ден.Можете да ја исечете тоа да било посакуваната должина.Состојба : 100% Сосема нов.Должина : 2.7 метриМатеријал : ПВЦБоја : злато / сребрена / црвена / розова за трансферотКоличина : 5pcsЗадоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...