• Ново
Мотоциклети, резервни части и предната Звездичка мотор обратно за SUZUKI DR250 DRZ400 Jonathan350 KLX400 вид 520 15 зъб извън оригиналния детайли

Мотоциклети, резервни части и предната Звездичка мотор обратно за SUZUKI DR250 DRZ400 Jonathan350 KLX400 вид 520 15 зъб извън оригиналния детайли

BGN 52.00
BGN 57.44
-9 %
В магазина

Брой продукти

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука. За било какви прашања, pls. не двоумете се да контактирате со нас. За повеќе производи
Внимание : Со цел да се избегне предизвикување проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрена почит за сите купувачи.Може да се спореди со големина на производот покажа во слика со делови кои се користат пред! Економски цени! Состојба : 100% резервни нова Количина : 1x Пред Позиција : Пред Одговара за : Suzuki DRZ400
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union, За повеќе помош, Контактирајте ме,
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Подробности

търговска марка:
AHL
специални характеристики:
Директен заместител на оригиналните части
Вид На Материала:
Метални
Името На Модела:
DRZ400 15 предното звездното колело
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Тип Елемент:
Звезда
Диаметъра На Продукта:
0inch
Широчина На Елемента:
0inch
Височина На Продукта:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0.3kg
is_customized:
Yes
Произход:
Китай (Континентален )
Цвят:
Както показа снимка
Позиция:
ФАСАДА
Зъби:
15 Т (Зъб )
Името на елемент :
веригата сорт колелото на веригата сорт колелото / звездичка звездичка / връзка колела / обратно
Приложение:
DR 250 DRZ 400 Джонатан 350 400 KLX
Брой:
1 бр.

Те също купуват с този продукт

654 управление на моторни V колан за Honda CTV SA50 DIO ZX 50 80 100cc скутер Yamaha Kawasaki Vespa мотоциклет, ATV и резервни части

BGN 12.08

Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.Производ : Моторот Се Вози Појас 654Спецификација : 654 x 18 x 30 mmИспорака Тежина : 250gПримена : ДИО 50cc МОТОР VПојас ЗА CVT / ПОЈАС ВОДЕНИ СКУТЕРИ, atv настана, ОДИ KARTs, МОПЕДИПовеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест...

CNC мотоциклет водач на веригата за охрана протектор слайдер за KTM EXC EXCF EXC-F SX SXF SX-F XC XCF XC-F XC-FW XC-W 125-530 2008-2015

BGN 48.00 52.80

Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани ЦПУ машински и Тешко Anodised Многу Силна, Светлина И Издржливи Бришење блокови се направени од ултра висока молекуларна тежина на полиетиленски за долго носатСпецификација : Default Боја : Портокал, Како Слики...

Мотоциклет състезателни части на предната и задната Звездичка комплект за SUZUKI DRZ400 DR-Z400 вид 520 43-13 зъб извън оригиналния детайли

BGN 115.00 127.84

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука За било какви прашања, pls...

Мотоциклети, резервни части 15 t предната Звезда за TRIUMPH TT600 2000-03 600 Speedfour 2002-05 600 Daytona 2003-04 Small Gear Fit 525 верига

BGN 32.00 39.98

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука За било какви прашања, pls...

Лагер за изключване на съединителя и крилото цилиндър за Hyundai SANTA FE SONATA TUCSON Kia FORTE OPTIMA SORENTO SPORTAGE 41421-24300

BGN 64.00 116.32

ОДГОВАРА : 00 12 HYUNDAI SANTA FE 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "ТЕТА II" 06 12 HYUNDAI SONATA 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "ТЕТА II G4 KC" 10 12 HYUNDAI TUCSON 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "ТЕТА II" 10 13 KIA FORTE 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "ТЕТА II G4 KC" 06 12 КИА ОПТИМА 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "ТЕТА II G4 KC" 11 12 KIA SORENTO 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "ТЕТА II G4 KC" 11 13 KIA S PORTAGE 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "ТЕТА II G4 KC" 07 09 HYUNDAI SANTA FE 2.7 L DOHC V6 24 V, ENG.КОДОТ "ДЕЛТА G6 BA" 06 10 КИА ОПТИМА 2.7 L DOHC V6 24 V, ENG.КОДОТ "MU G6 A5"

14 зъб 14T T8f овал 10 мм самобръсначка EVO X-Treme IZIP скоростна Звездичка 500 W 800 W 1000 W електрически скутер

BGN 12.00

14 Заб T8 F Овална 10ММ Жилет ЕВО XЕкстремитети IZIP Скутер Мини Мото ЗатегнувачкиЗа да Одат Ped Скутер, Одговара за Ракета ХЕкстремитети Жилет lzip ЕВО Електричен Скутер Оди Ped Бензински Скутер,се вози со синџир или појасГас на Моторот ,26 CC, 43 CC, 49 CCE Мотор, 150 W,180 W,200 W,250 W,300 W,350 W,500 W,600 W,750 W,800 W,1000 W Објект T142 D10 Заби 14 се Вклопи во Синџирот T8 F Теренот на забите (mm) 8 Форма на Средината Дупка Овална Голем Дијаметар од Средината Дупка D1(mm) 10 Мал Дијаметар од Средината Дупка D2(mm) 8.5 Дебелина (mm) 4 Од Дијаметар(mm) 38.9 можеби, како и други предмети како следниве

Прижимная плоча на съединителя LHQTJ-T600, плоча съединител, лагер / комплект съединител за ZOTYE ZT T600 1.5 T

BGN 240.00

Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!Објектот спецификитеПредмет Тип : Спојки притисок плоча, спојки плоча, имајќи / Спојки за ПОЛНЕЊЕБренд Име : KLORY БРЕНДНадворешни Тестирање и Сертификација ISO9001Објектот Големина на : 30*30*10 cmОбјектот Тежина : 10 kgАПЛИКАЦИЈАТА:ZOTYE З.Т...

Кулачковая верига 25З-98L за HONDA CB125

BGN 15.00 16.40

Кам Синџир 25 H98 L За ХОНДА CB125Објектот SpecifecБренд : UnbrandedГаранција : ДаЗемја / Регион на Производство : КинаПроизводителот Дел Број : не се применуваТип : Мотоцикл Cam Синџир 25 H 98 LМатеријал : ЧеликДетали За Производот : Состојба : 100% Сосема Нов Синџир Тип : 25 H Синџир Должина : 98 Линк Материјали : Челик Во Боја : Како На Сл Прикажани Теренот : 1 / 4"(6.35 mm) Валчести Линк Ширина : 0.125"(3.18 mm) Черупка Diam : 0.129"(3.3 мм) Linkplate(Дебелина) : 0.039"(1mm) Валчести Линк Плоча(Висина) : 0.232" / 5.9 mm(max) Pin Diam : 0.091" / 2.31 mm(max) DverСите Ширина Riv : 0.35" / 8.9 mm(max) Просек Затегнувачка Stength(Килограми) : 1278 / 520kgf(мин) Молчи Синџир Добра отпорност на абење Предпротегала и антизаморПакет Се Вклучени : 1 x 25 H 98 Линк Cam СинџирAnswer : ___________________________ NOTE : Споредете ги вашите година / направат / модел пред да го купат, а ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Fitment : За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 125Известување1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

Мотокрос CNC billet Зелена верига употреба защитна верига слайдер махалото посока по-ниски валяк комплект за KX250F KX450F 09-16 зелен

BGN 82.00 92.08

Мотокрос CNC Палка Зелена Синџир Водич Guard Синџир Лизгачот главниот дел на задната суспензија Водич Пониски Ролери Комплет За KX250 F KX450 F 0916 Зелена 100% Сосема нов...

136 25З Chain Spare Master Линк Мотокрос за 47cc 49cc Mini Dirt ATV Motor Pocket Bikes Minimoto

BGN 10.00 12.80

68 136 Синџир Линкови 25 H 47 CC 49 CC Мини Мото Џеб Нечистотија Јама Супер Велосипед или ATV Quad Скутер Хеликоптер КабриолетСинџир Линкови 68 Теренот 6.35 mm Тркалаат Дијаметар 3.3 мм Lenght(ширевте) 864mm 34inch Укината Lenght 431.8 mm 17inch Тежина 0.14Со помеѓу внатрешниот плоча 3.18 mm

Състезателни мотоциклети, резервни части и задната Звездичка комплект за SUZUKI DRZ400 DR-Z400 вид 520 41 зъб извън оригиналния детайли

BGN 72.00 79.84

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука...

520 X ring, X-ring щуцер на веригата 120 звено за CRF250 CRF450 KX250F KX450F KTM EXC SXF YZ250F YZ450F RMZ250 DRZ400 байк

BGN 63.00 70.40

5080Комбинација од најдобрите во изведба и најдобра во вредност од 520 XПрстен мотоцикл синџир доаѓа со не само исклучителни затегнувачка цврстина, но супериорен дизајн кој дава зголемена ригидност за подобро да се справи со реалниот свет јава барања...

CITALL High Quality Motorcycle 420 13T 17 мм на предната верижна Звездичка Gear Fit for 50cc 70 90 110cc 125cc ATV Pit Dirt Bike

BGN 14.38

420 13 T 17mm Пред Синџир Затегнувачки Опрема Одговара за 50cc 70 90 110cc 125cc АТВ Јама Dirt Bike " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Како на сликите покажуваат Материјал : Метал Опрема Големина : прибл.5.6 x 1.7 x 0.6 cm (2.2 x x 0.7 0.2 инчи) (L x W x T) Монтажа Дупка Растојание : прибл.3cm (1.2 инчи) Завртка Големина : прибл.0.9 x 0.6 cm (0.4 х 0.2 инчи) (Прачка Должина x Навој Дијаметар) Број на Заби : 13 T Објект се вклучени : 1 x Синџир Затегнувачки Опрема1 x Заптивка2 x Завртки Компатибилен со : Одговара за 50cc 70 90 110cc 125cc 140 150 160cc АТВ Јама Dirt Bike.Се вклопат За Повеќето Машини, Како што се Lifan Loncin Jialing Zongshen итн., Бренд како SUNL JCL ROKETA King Road РБС SDG итн...