• Ново
ЗА HUSABERG 15T ПРЕДНАТА ЗВЕЗДИЧКА TE FE FX FS 125 250 300 350 390 450 501 570 МОТОКРОС МОТОР БАЙК 1901-15

ЗА HUSABERG 15T ПРЕДНАТА ЗВЕЗДИЧКА TE FE FX FS 125 250 300 350 390 450 501 570 МОТОКРОС МОТОР БАЙК 1901-15

BGN 16.00
BGN 17.60
-9 %
В магазина

Брой продукти


15 T пред затегнувачки за Husaberg DIRT BIKE
Боја : како на сликата
Заби : 15 T / 520
материјал : 45# Висока sthength челик .
Betamotor Off Road
250 RR 2 T 13-16
300 RR 2 T ОД 13 ДО 15
350 RR 11-16
390 RR 15-16
390 РС 15-16
400 RR 05-16
430 RR 15-16
430 РС 15-16
450 RR 05-14
480 RR 15-16
498 RR 12
498 RR 13-16
520 RR 10-14
250 RR 05-12
525 RR 05-09

Подробности

търговска марка:
JFG RACING
Тип Елемент:
Звезда
Името На Модела:
FSPHUSABERG-15
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9000
Дължина На Продукта:
9cm
Широчина На Елемента:
9cm
Височина На Продукта:
1.4cm
Тегло На Продукта:
0.14kg
Диаметъра На Продукта:
6.7cm
Вид На Материала:
Стомана
специални характеристики:
веригата сорт колелото

Те също купуват с този продукт

Мотоциклети, резервни части и предната Звездичка мотор обратно за SUZUKI DR250 DRZ400 Jonathan350 KLX400 вид 520 15 зъб извън оригиналния детайли

BGN 52.00 57.44

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука За било какви прашања, pls...

136 25З Chain Spare Master Линк Мотокрос за 47cc 49cc Mini Dirt ATV Motor Pocket Bikes Minimoto

BGN 10.00 12.80

68 136 Синџир Линкови 25 H 47 CC 49 CC Мини Мото Џеб Нечистотија Јама Супер Велосипед или ATV Quad Скутер Хеликоптер КабриолетСинџир Линкови 68 Теренот 6.35 mm Тркалаат Дијаметар 3.3 мм Lenght(ширевте) 864mm 34inch Укината Lenght 431.8 mm 17inch Тежина 0.14Со помеѓу внатрешниот плоча 3.18 mm

654 управление на моторни V колан за Honda CTV SA50 DIO ZX 50 80 100cc скутер Yamaha Kawasaki Vespa мотоциклет, ATV и резервни части

BGN 12.08

Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.Производ : Моторот Се Вози Појас 654Спецификација : 654 x 18 x 30 mmИспорака Тежина : 250gПримена : ДИО 50cc МОТОР VПојас ЗА CVT / ПОЈАС ВОДЕНИ СКУТЕРИ, atv настана, ОДИ KARTs, МОПЕДИПовеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест...

Състезателни мотоциклети, резервни части и задната Звездичка комплект за SUZUKI DRZ400 DR-Z400 вид 520 41 зъб извън оригиналния детайли

BGN 72.00 79.84

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука За било какви прашања, pls...

Мотоциклет състезателни части на предната и задната Звездичка комплект за SUZUKI DRZ400 DR-Z400 вид 520 43-13 зъб извън оригиналния детайли

BGN 115.00 127.84

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука...

CNC мотоциклет водач на веригата за охрана протектор слайдер за KTM EXC EXCF EXC-F SX SXF SX-F XC XCF XC-F XC-FW XC-W 125-530 2008-2015

BGN 48.00 52.80

Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани ЦПУ машински и Тешко Anodised Многу Силна, Светлина И Издржливи Бришење блокови се направени од ултра висока молекуларна тежина на полиетиленски за долго носатСпецификација : Default Боја : Портокал, Како Слики...

Прижимная плоча на съединителя LHQTJ-T600, плоча съединител, лагер / комплект съединител за ZOTYE ZT T600 1.5 T

BGN 240.00

Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!Објектот спецификитеПредмет Тип : Спојки притисок плоча, спојки плоча, имајќи / Спојки за ПОЛНЕЊЕБренд Име : KLORY БРЕНДНадворешни Тестирање и Сертификација ISO9001Објектот Големина на : 30*30*10 cmОбјектот Тежина : 10 kgАПЛИКАЦИЈАТА:ZOTYE З.Т...

520 X ring, X-ring щуцер на веригата 120 звено за CRF250 CRF450 KX250F KX450F KTM EXC SXF YZ250F YZ450F RMZ250 DRZ400 байк

BGN 63.00 70.40

5080Комбинација од најдобрите во изведба и најдобра во вредност од 520 XПрстен мотоцикл синџир доаѓа со не само исклучителни затегнувачка цврстина, но супериорен дизајн кој дава зголемена ригидност за подобро да се справи со реалниот свет јава барања...

Мотокрос CNC billet Зелена верига употреба защитна верига слайдер махалото посока по-ниски валяк комплект за KX250F KX450F 09-16 зелен

BGN 82.00 92.08

Мотокрос CNC Палка Зелена Синџир Водич Guard Синџир Лизгачот главниот дел на задната суспензија Водич Пониски Ролери Комплет За KX250 F KX450 F 0916 Зелена 100% Сосема нов...

14 зъб 14T T8f овал 10 мм самобръсначка EVO X-Treme IZIP скоростна Звездичка 500 W 800 W 1000 W електрически скутер

BGN 12.00

14 Заб T8 F Овална 10ММ Жилет ЕВО XЕкстремитети IZIP Скутер Мини Мото ЗатегнувачкиЗа да Одат Ped Скутер, Одговара за Ракета ХЕкстремитети Жилет lzip ЕВО Електричен Скутер Оди Ped Бензински Скутер,се вози со синџир или појасГас на Моторот ,26 CC, 43 CC, 49 CCE Мотор, 150 W,180 W,200 W,250 W,300 W,350 W,500 W,600 W,750 W,800 W,1000 W Објект T142 D10 Заби 14 се Вклопи во Синџирот T8 F Теренот на забите (mm) 8 Форма на Средината Дупка Овална Голем Дијаметар од Средината Дупка D1(mm) 10 Мал Дијаметар од Средината Дупка D2(mm) 8.5 Дебелина (mm) 4 Од Дијаметар(mm) 38.9 можеби, како и други предмети како следниве

Кулачковая верига 25З-98L за HONDA CB125

BGN 15.00 16.40

Кам Синџир 25 H98 L За ХОНДА CB125Објектот SpecifecБренд : UnbrandedГаранција : ДаЗемја / Регион на Производство : КинаПроизводителот Дел Број : не се применуваТип : Мотоцикл Cam Синџир 25 H 98 LМатеријал : ЧеликДетали За Производот : Состојба : 100% Сосема Нов Синџир Тип : 25 H Синџир Должина : 98 Линк Материјали : Челик Во Боја : Како На Сл Прикажани Теренот : 1 / 4"(6.35 mm) Валчести Линк Ширина : 0.125"(3.18 mm) Черупка Diam : 0.129"(3.3 мм) Linkplate(Дебелина) : 0.039"(1mm) Валчести Линк Плоча(Висина) : 0.232" / 5.9 mm(max) Pin Diam : 0.091" / 2.31 mm(max) DverСите Ширина Riv : 0.35" / 8.9 mm(max) Просек Затегнувачка Stength(Килограми) : 1278 / 520kgf(мин) Молчи Синџир Добра отпорност на абење Предпротегала и антизаморПакет Се Вклучени : 1 x 25 H 98 Линк Cam СинџирAnswer : ___________________________ NOTE : Споредете ги вашите година / направат / модел пред да го купат, а ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Fitment : За ХОНДА БЛАГАЈНИЧКИ 125Известување1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

CITALL High Quality Motorcycle 420 13T 17 мм на предната верижна Звездичка Gear Fit for 50cc 70 90 110cc 125cc ATV Pit Dirt Bike

BGN 14.38

420 13 T 17mm Пред Синџир Затегнувачки Опрема Одговара за 50cc 70 90 110cc 125cc АТВ Јама Dirt Bike " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Како на сликите покажуваат Материјал : Метал Опрема Големина : прибл.5.6 x 1.7 x 0.6 cm (2.2 x x 0.7 0.2 инчи) (L x W x T) Монтажа Дупка Растојание : прибл.3cm (1.2 инчи) Завртка Големина : прибл.0.9 x 0.6 cm (0.4 х 0.2 инчи) (Прачка Должина x Навој Дијаметар) Број на Заби : 13 T Објект се вклучени : 1 x Синџир Затегнувачки Опрема1 x Заптивка2 x Завртки Компатибилен со : Одговара за 50cc 70 90 110cc 125cc 140 150 160cc АТВ Јама Dirt Bike.Се вклопат За Повеќето Машини, Како што се Lifan Loncin Jialing Zongshen итн., Бренд како SUNL JCL ROKETA King Road РБС SDG итн...

Мотоциклети, резервни части 15 t предната Звезда за TRIUMPH TT600 2000-03 600 Speedfour 2002-05 600 Daytona 2003-04 Small Gear Fit 525 верига

BGN 32.00 39.98

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука За било какви прашања, pls...

Мотоциклет части задвижваща верига 520 стъпка тежкотоварни Златен о-пръстен верига за KTM SX 150 2008-2011 450 СМР 2004-2007

BGN 38.00 47.98

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука За било какви прашања, pls...

Лагер за изключване на съединителя и крилото цилиндър за Hyundai SANTA FE SONATA TUCSON Kia FORTE OPTIMA SORENTO SPORTAGE 41421-24300

BGN 64.00 116.32

ОДГОВАРА : 00 12 HYUNDAI SANTA FE 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "ТЕТА II" 06 12 HYUNDAI SONATA 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "ТЕТА II G4 KC" 10 12 HYUNDAI TUCSON 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "ТЕТА II" 10 13 KIA FORTE 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "ТЕТА II G4 KC" 06 12 КИА ОПТИМА 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "ТЕТА II G4 KC" 11 12 KIA SORENTO 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "ТЕТА II G4 KC" 11 13 KIA S PORTAGE 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "ТЕТА II G4 KC" 07 09 HYUNDAI SANTA FE 2.7 L DOHC V6 24 V, ENG.КОДОТ "ДЕЛТА G6 BA" 06 10 КИА ОПТИМА 2.7 L DOHC V6 24 V, ENG.КОДОТ "MU G6 A5"