• Ново
2017 мода добро качество от естествен камък махалото през цялата конус висулки, висулки за бижута 12 бр. на Едро безплатна доставка

2017 мода добро качество от естествен камък махалото през цялата конус висулки, висулки за бижута 12 бр. на Едро безплатна доставка

BGN 23.00
BGN 25.44
-10 %
В магазина

Брой продукти


Камен Големина : 30мм*15mm *15mm
Боја : Како на сликата
Материјал : аметист камен
MOQ : 12 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на . Ви благодариме.

Подробности

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Материал:
Камък
търговска марка:
фанрен
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Тип Суспензии:
Пързалка
Пол:
Унисекс
Формамодел:
Конус

Те също купуват с този продукт

1бр просто ръчно изработени татуировки дантела колиета огърлици жените стари летни яка цветя колиета За момичета приятелите на подарък

BGN 2.00 2.58

Детали За Производот100% Сосема Нов И Висок КвалитетПредмет : ЃерданМатеријал : АлуминиумскиБоја : ВиолетоваДимензии : Должина : 37.5 cmПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1pc ѓердан (Како на сликата покажува)Answer : ___________________________ Note : 1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел, ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел, ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со нас за Трговија со Датот...

Нова Мода Елегантен Дизайн Блестящ Малък Квадратен Планински Кристал, Циркон Правоъгълник Любов Висулки, Колиета Огърлици За Жени Луксозни Bijoux

BGN 13.00 13.12

Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик ,кои не избледуваатБоја : роза злато / gold / сребренапогоден : жена / дама подарок.љубител подарокДолжина : 40+5cm(Може да се прилагоди на големината)

BoYuTe (40 бр./лот) 56*15 мм античен бронз покритие цинк сплав материали реколта гущер гущер висулки за бижута

BGN 12.00 13.54

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (40 Парчиња / Многу) 56*15 MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Материјали Гроздобер Gecko Гуштер Приврзоци за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

блясък продълговата ароматерапия колие дифузор окачване дифузор ръчно изработени колие кристал дифузор окачване на едро е важно

BGN 31.94

Ние ќе испрати избрани боја за вашата нарачка Ако имате посебни барање на бои, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел...

Йога бижута от 108 мъниста синьо бяла естествен камък малък колие дълъг пискюл колие за жени чешки бижута

BGN 19.65

Јога Накит 108 монистра, Сина бела Природен камен мала Ѓердан долго tassel ѓердан за жените Бохемски НакитЗабелешка : сликите се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 0.51cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.ако се најде ли една сосема погрешна боја,pls контактирајте нè за потврда ако враќање или повраток е можноЃердан големина упатствоСо цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Во разумен околности,враќање е прифатливо,Но трошоците за превозот се на купувачите, ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве Молиме контактирајте со нас, може да се врати ни за брза размена или ние ќе ги направиме сите надоместоци за вас.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации ,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас...

Нов модерен Реколта имитация на перли лист пайети колиета огърлици за жени врата Chocker яка Bijoux Модни бижута XR1346

BGN 2.00 3.12

Добредојдовте во мојата продавница : Слични Производи : Нов Луксузен Гроздобер Симулирани Бисер Лист Sequins Ѓердан Ѓердани за Жените Вратот Chocker Јака Bijoux Мода Накит XR1346 Предмет Тип : Лист Ѓердан Ѓердан Стил : Едноставен и Мода Материјал : Алуминиумски, Симулирани Бисер Боја : Злато, Сребро Должина : 28cm+10cm Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Пакет : OPP Вреќа Тежина : 6g / еез Количина : 1pcТопло Совети : Доколку имате било какви прашања, ве молиме contat ни е на прво место...

Продажба на едро злато напълнена възел Линк 2 мм дамски верига момичета дами колие колие цената на едро на бижута

BGN 6.00 6.38

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТТрговија на големо Злато Исполнет Јазол Линк 2mm Женска Синџир Девојки Дами Chokers Ѓердан најголемиот Дел Цена Накит ≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket(САД) Информации : Материјал : 18k вистински злато позлатен...

Творчески Двойна Сърцето Окачване Колие Бижута, Можете Да Отворите Снимка Медальон Сребро Злато Изискани Колиета За Жени, Мъже Подарък

BGN 23.84

Креативни Двојно Срцето Приврзоци Ѓердан Накит Може Да Се Отвори Фото Locket Сребро Злато Исклучителна Ѓердани За Жени Мажи ПодарокСостојба 100% Нов Материјал ЛЕГУРА Големина Боја бои Количество 1 Lot Дел Не...

Форма на сърце магнитно стъкло плаващ Чар медальон с кристали стъкло медальони кристални висулка мода памет медальон

BGN 8.00 14.38

Најдете Повеќе Приврзоци Informaion за Бесплатен Превозот 925 Sterling SilverСрце Облик Магнетни Стакло Лебди Шарм Locket Со Rhinestones Стакло Lockets Кварцен Кристал Pendant Мода меморија locket en da nt Ѓердан Висок Квалитет 6 Ноктот Круг Кристално Јасно Жена Едноставен Накит трговија на Големо,со Висок Квалитет накит alexandrПакување содржи : 1*Срце кристално стакло pendant 1*60см синџирИме на производ : лебди lockets pendent ѓердан од Друг Материјал : Висок Квалитет Кристално Стакло Материјал : Алуминиум злато позлатен, кристално стакло, сушени цвеќиња, растенија Димензии : 30мм Производ Локација : Кина Производ Стил : Едноставен Накит Стил е Применливо Луѓе : Жена И Девојка Пакување : Хартија Кутија за карти И Opp...

топката етерично масло на едро колие ръчно изработени от стъкло, ароматерапия, бижута решетки етерично масло на едро колие

BGN 32.00

Ние ќе испрати избрани боја за вашата нарачка Ако имате посебни барање на бои, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел...

Неръждаема стомана сърцето на Сейнт Лусия карта Колие за момичета златист цвят Сейнт Лусия медальон бижута

BGN 8.00 8.48

Нерѓосувачки Челик Срцето Saint Lucia Мапата Ѓердан за Девојки Златна Боја Св Луција Pendant НакитMinmum цел$5 за да може да се меша целЦел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

50шт мода гладка двойни страна полиран четырехлистный детелина, висулка от неръждаема стомана метална огърлица за мъже, жени и цена на едро

BGN 57.00 63.84

Драги Пријатели,добредојдовте на risul продавница,среќно за вас!Одберете со висок квалитетТоа е направено од Нерѓосувачки ЧеликСо Рака двојно се соочува со Полиран18 K Злато Позлатен треба се направи цел

дамски сребърни бижута на 8 мм сив Akoya култивирани Shell перлена огърлица 18 ААА мъниста бижута

BGN 17.00 23.36

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од naceroткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од...

5шт колоритен планински кристал, кости емайл виси медальон е подходящ за телефон ленти на гривна каишка Тагове яка Бележки

BGN 4.00 4.78

Материјал : Цинк Легура+Глеѓ Количина : 5 PCS Боја : Мешан Тип Боја : Висат Pendant СамоОбјектите ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање...

lady ' s дамски сребърни бижута нова мода 14 мм бяла мивка перлена огърлица мъниста бижута ръчно изработени от естествен камък

BGN 29.00 39.71

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од naceroткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од...

Безплатна доставка Chrming 316L неръждаема стомана, сребро, злато Буда мъниста брънка от веригата тон мъжки женски колие 23.6 *4 мм

BGN 13.00 14.38

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...