• Ново
конус ароматерапия инхалатор венецианское кристал парфюм окачване етерично масло колие на Едро ароматерапия колиета дифузер

конус ароматерапия инхалатор венецианское кристал парфюм окачване етерично масло колие на Едро ароматерапия колиета дифузер

BGN 36.48
В магазина

Брой продукти

Ние ќе испрати избрани боја за вашата нарачка. Ако имате посебни барање на бои, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел. : -)
Сите ние имаме наведени бои во акции.
Ѓердан должина : 17 инчен(43 СМ)
Шише зафатнина : околу 0.5 ml
Шише големина : висина*ширина*дебелина 2.6 cm*1.8 cm*1.8 cm (мерка на максимална точка)
Материјал : рачно изработени од стакло, плута приклучокот, купер ѓердан, цинк легура круна(со родиум садење)
Shining Story Мода Накит трговија на големо - Посетете ја Нашата Продавница Shining Story е специјализирана трговија на големо евтини модни накит. Ние си имаме свој професионален фабриката за правење на морска школка мајка на бисер накит. Посетете ја нашата продавница да видите повеќе : Големи Редовни Акции, Како ние пакет за вашата цел предмети се добро заштитени од меур торба и надворешниот картон. Превозот - Вашата цел се доставени од страна на професионални курир
Вкупно Цел вредноста Цел Цел>$150 Превозот метод Сингапур воздух mail услугата(Trackable) * DHL, Fedex, EMS, или не други комерцијални изразат компанија * Комерцијални експресна услуга е обично се користи за клиенти во САД, Канада, Европа, Австралија и Јужна Америка. Оддалечена област купувачи, ве молиме контактирајте со нас за ова. Плаќање & Купувачот Заштита Можете да изберете плаќање на вашите цел користење на кредитна картичка, запад унија, банкарски трансфер..итн. И вашата исплата ќе се објавени за нас откако ќе ги примите и среќни со вашата нарачка. Вашето купување се целосно заштитени од .
Нашата Служба за корисници Ако не сте задоволни, ние не сме среќни. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате со нас во секое време ако имаш било прашање или проблем. Ние гарантираме за одговор во рок од 1 работен ден.
Gurantee Ние gurantee ќе ја прими стоката во добра состојба, во време.
Ние ќе се препратат на стоки или надоместок, доколку го следново случи :
1.Пакет е изгубен, прекината, или украдени пред да стигне до вас
2. Воздушно Mail пакет не пристигнале по долго време на Овие случаи се ретки, и ако ова некогаш се случува, ние ќе ве информира на рокот за испорака за вашите пакет, кој ќе биде околу 30 дена во зависност од регионот.
3.Клиент е цел пристигна со производи во оштетена состојба.
Ние обезбедуваме брза услуга кога ќе се соочи со проблем.

Подробности

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Пол:
Жени
Тип Суспензии:
Пързалка
Материал:
Crystal
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
eon0244jc3

Те също купуват с този продукт

Безплатна доставка Chrming 316L неръждаема стомана, сребро, злато Буда мъниста брънка от веригата тон мъжки женски колие 23.6 *4 мм

BGN 13.00 14.38

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

Нова мода 8 мм синьо Южно море Shell перлена огърлица перлени мъниста бижута въже, верига колие от естествен камък, 18 инча

BGN 11.00 22.22

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

Неръждаема стомана сърцето на Сейнт Лусия карта Колие за момичета златист цвят Сейнт Лусия медальон бижута

BGN 8.00 8.48

Нерѓосувачки Челик Срцето Saint Lucia Мапата Ѓердан за Девојки Златна Боја Св Луција Pendant НакитMinmum цел$5 за да може да се меша целЦел ,Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket Цел≥$500 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket обично цена 730 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

Елен Крал бижута на едро S990 сребро сърцето висулка Сребро процес античен стил нова тиква

BGN 75.00 94.26

Трговија на големо правила нема малоодобрението за промет на големо се исполнат за прв пат е еден од следниве три услови може да промет на големо : 1...

Неръждаема стомана Реколта американският белоглав орел Чар Jewlery висулка патриотичното колие tribal колоездач бижута за мъже

BGN 12.00 12.91

55cm линк синџир од не ' Рѓосувачки челик ѓердан синџир, боја нема да избледи Ќе цел ќе се испраќаат преку Стандард за Испорака Метод, со вистински следење на информациите кои се на располагање, безбедно и брзо! Ако сакате да dropship нашиот производ или сакате да ги нарачате рефус, добредојдени да не контактирате.Најчесто поставувани ПРАШАЊАDROPSHIPPING?Да, ние го поздравуваме dropship бизнис, cvs дефиниција е прифатливо ако имате многу нарачки за да се справи.САКАМ ДА НАРАЧАТЕ НАЈГОЛЕМИОТ ДЕЛ, БИЛО ПОПУСТ?Да, ако сакате да го нарачате најголемиот дел, ве молиме да контактирате со нас за да добиете повеќе попуст.ИЗГУБЕНИ ИЛИ ОШТЕТЕНИ ПАРЦЕЛИ?Ние ги користиме e Packet / Regestered Воздух Mail да брод вашата колет, која е речиси невозможно да се изгубиле својата парцела, ако не, ве молиме известете ме и јас ќе ја веднаш.Ако вашиот пакет е оштетен, ние ќе рефундирање на или препратете веднаш!ПРЕВОЗОТ МЕТОД И НАДГРАДБИ?Вашиот парцела ќе биде превозот преку e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за слободни.Нарачки над $200 (по ставка), ќе добиете надградба да се Изразат (DHL / Федекс).

Crazy Фън Мода Опал Естествен Камък Верига Висулка Колие За Жени Класически Златист Цвят Цветя Колиета Яки Партия Бижута

BGN 2.00 2.03

Луди Фенг Мода Имитација Бисер Синџир Pendant Ѓердани За Жените Класичен Злато Боја На Цвет Ѓердан Collares Партија Накит НовиБоја : како на сликатаКоличина : 1pcsГолемина : Како На Сликата

сърцето малки флакони парфюми лэмпворк стъкло ароматерапия, бижута решетки етерично масло на Едро колие ароматерапия

BGN 35.84

Ние ќе испрати избрани боја за вашата нарачка Ако имате посебни барање на бои, ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел...

lady ' s дамски сребърни бижута нова мода 14 мм бяла мивка перлена огърлица мъниста бижута ръчно изработени от естествен камък

BGN 29.00 39.71

ДобредојдеИнформации : Позлатен; 14k GP Копчето и сребро Копчето, објектот не кутијаДолжина : прилагодлив од 17" до 18" (може да биде променета по барањеОписШколка Бисери не образован или природен бисер, школка бисери се целосно органски (не симулирани материјал) направени од naceroткиво од истиот остриги дека образован Море Бисер се направени од...

1бр Земя, Дърво на Живота, етерично масло дифузор медальон, огърлица с висулка Дърво на Живота, събиране на аромат бижута XSH525

BGN 3.00 4.00

Доаѓаат со 70cm unadjustable Железо синџир Со 1pc 0.3 цм дебелина случаен боја влошки со Антички боја лен торбичка за подарок.

Нов модерен Реколта имитация на перли лист пайети колиета огърлици за жени врата Chocker яка Bijoux Модни бижута XR1346

BGN 2.00 3.12

Добредојдовте во мојата продавница : Слични Производи : Нов Луксузен Гроздобер Симулирани Бисер Лист Sequins Ѓердан Ѓердани за Жените Вратот Chocker Јака Bijoux Мода Накит XR1346 Предмет Тип : Лист Ѓердан Ѓердан Стил : Едноставен и Мода Материјал : Алуминиумски, Симулирани Бисер Боја : Злато, Сребро Должина : 28cm+10cm Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Пакет : OPP Вреќа Тежина : 6g / еез Количина : 1pcТопло Совети : Доколку имате било какви прашања, ве молиме contat ни е на прво место...

1бр Дървото на Живота етерично масло дифузор медальон, огърлица с висулка Дърво на Живота, събиране на аромат бижута XSH524

BGN 3.00 4.00

Доаѓаат со 70cm unadjustable Железо синџир Со 1pc 0.3 цм дебелина случаен боја влошки со Антички боја лен торбичка за подарок.

2018 Класически посеребренный висулка колие имитация на перли жена високо качество Crystal бижута сватба подаръци луксозни колиета

BGN 4.00 4.94

1*Бисер Pendant 1*Сребро СинџирИме На Производ : Бисер Pendant Ѓердан Од Друг Материјал : Висок Квалитет Бисер Производ Во Боја : Сребро Производ Локација : Кина Производ Стил : Едноставен Класичен Накит Стил Е Применливо Луѓе : Жена И Девојка Пакување : Хартија Кутија За Карти И Opp...