• Ново
bls-miracle пънк мода бижута accessories mix color crystal h колие Колие за двойка влюбени N507

bls-miracle пънк мода бижута accessories mix color crystal h колие Колие за двойка влюбени N507

BGN 1.00
BGN 1.58
-37 %
В магазина

Брой продукти


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА !!!
Опис :
Материјал : алуминиум обложено со злато
Боја : како на сликата
пакет : 1pcs со opp вреќа
предмет : bls-чудо панк мода накит додатоци мешавина боја кристал h ѓердан Ѓердан за неколку љубовници' N507
Здраво, Драги Пријател
Добредојдовте во мојата продавница ,ние сме мило да услуга за вас .Сега ние се воведе нашата продавница за да сите firend :
ДАНОЧНИ/ царинска
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Се враќа
Ние прифаќаме да се вратат.
Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу :
1.Враќање мора да биде во оригинална состојба;
2.Се врати во рок од 7 дена;
3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Тоа е високо ценет што ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди и ние ќе се врати.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
Зошто да го одберете нашата продавница :
Различни производи
Најдобра услуга

Подробности

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Стил:
Модерен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тип Колиета:
Колие-Chokers
Размер На Кулон:
0см
Пол:
Жени
Формамодел:
Домашни любимци
Материал:
Метални
търговска марка:
bls-чудо
Номер На Модела:
N507
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт

200pcs Vintage Bronze Mixed Tree Leaf Theme Тона Alloy Charms Finding Fit направи си САМ Бижута Making

BGN 47.98

meterial : цинк легура доведе и nickle слободнибоја : антички бронза случаен миксКОЛИЧИНА : 200големина : 12m35mmслучаен микс според инвентар статус,ако ви е потребен специфичен дизајн,големина или квантитетот,pls convo нас !за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања СЛОБОДНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50 СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100 ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум цел барања за секоја од нив, можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : ) pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат...

Безплатна доставка горещо надувательство нов стил >>>>>>>>>>17 12 мм кръгъл бял черен розов сив южноморская мивка перли на огърлица j9786

BGN 21.00 27.17

Добредојдовте во мојата продавница!!!Грижа за Вашиот БисериДури и образован бисери со подебели облоги се повеќе кревка отколку повеќето други скапоцени камења, па ќе мора да се справи со нив внимателно да ги задржи во најдобра состојба.Вашиот бисери ќе остане почиста ако ги стави на откако ќе ја намачкате вашата шминка и парфем.Бидете сигурни да се земе од вашиот бисер прстени пред да се пријавите рака и телото креми.Избрише вашиот бисери со мека, lintслободен крпа, веднаш штом ќе ги однесе надвор...

Най-високо качество модерен колиета, висулки, цинк сплав геометрична емайл планински кристал Чар Колие за жени две цветни пръчици бижута

BGN 5.00 6.72

Големина : Pendant : 54mm / 2.1"X14mm / 0.5" Синџир Должина : 45см / 17.7"+7cm / 2.7"Продолжен Синџир тежина : 10.5 g / еез

LANGHONG 1бр скандинавските викинги Амулет висулка колие легендарния викинг Тор Чук Амулет колие скандинавски талисман

BGN 7.00 9.58

3906015057680999 Викинзите Две парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 5.99 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеФАБРИКАТА SLAESВикинзите Нордиските Секира PendantМатеријал : Цинк ЛегураГолемина : Pendant 45mmБоја : Обложено со Sterrling сребро.Пакување Начин : Еден Предмет, Една Opp вреќа СамоОЕМ : Accept

Сребърен слоистое колие набор от големите пера висулка колие сребърни листа колие бижута за жени Чар колие XL379

BGN 1.00 1.52

комбо Цел>$150, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку UPSот, EMS, FEDEX, DHL, ARAMEX (за делот земји) за 35 дена испорака Внимание За руски Пријатели : 1)ве Молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање 2)ве Молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Не, Улица, Град, Регион и држава,во Спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! 3) Ние не сме одговорни за ВАШИТЕ ГРЕШКА Цел треба да се провери својата цел пред адреса е точна...

WT-JP017 търговия на Едро мода златно покритие на бели миди сен жак на черупката висулка, невероятно красив природен миди сен жак на черупката висулка със златно покри?

BGN 56.00

WTJP017 трговија на Големо Мода злато позлатен бела scallop школка pendant, Неверојатно убави природни scallop школка pendant со злато, тримБренд : WKTМатеријал : Природни scallop школкаГОЛЕМИНА на : За 20mm долго pendant се разликува малку секој еден од големинатаМетал заврши : 24k вистински злато electroplated се спротивстави на tarnishableОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот брендСинџир должина : само приврзоци без синџир, ако сакате синџир, pls изберете друг линкПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насPls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.comВе молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Модни мъниста светло жълто злато цвят на камък Лабрадорит квадратно сечение висулка брънка от верига огърлица бижута

BGN 5.00 6.16

Трендимонистра Светлина Жолто Злато Боја Labradorite Камен Квадратни Дел Pendant Линк Синџир Ѓердан Мода НакитКоличина : 1 bucМатеријали : КаменГолемина на : (приближно) 35x26x8 mmСинџир Должина : (приближно) 19.68 инчен / 50 cmСостојба : НоваТежина : ( приближно) 14 g / еезВе молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Най-добрият мач на твърд камък колие колие картофи и бутон за сладководни перли, мъниста огърлица камък бижута

BGN 20.00 23.04

Објектот Спецификација : ИмеНајдобро одговараат на полускапоцени камења ѓердан ѓердан компир & копчето слатководни бисер мушка ѓердан ахат &аметист камен накитМатеријалСлатководни Бисер& Ахат& АметистОбликот Компир бисер,копчето бисер ,круг аметист,овална ахатБојасива&white pearlДолжина Големина41 см+5cm продолжуваМушка Големина56mm бисер лежиште,8mm аметист,5*10мм ахат ,9*13mm копчето бисерТежина65.2 g

Нов DJ0089 красотата на мода планински кристал елегантният Модула колие 45 см fit DIY 18 мм модула бутон бижута на едро

BGN 3.00 3.60

Добредојдовте на Godbless U продавница!П : Дали имате минимум цел количина или вредност?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден од 3 работни дена...

Четири листа от детелина колие колие с висулка кристали от SWAROVSKI въже, верига на врата бижута-късо колие за жени, подаръци за парти

BGN 13.00 18.94

Големина : Синџир Должина 40 + 5 смТежина : 12.00 gМатеријал : Сваровски Елементи кристал легура Platinum позлатенПрашања од клиенти1...

KITEAL jewelry печат 925 Silver color 6 8 10 12 MM 20 Плосък Странично for men link chain colares Costume Jewellery

BGN 7.00 7.38

Qingtian НакитУживајте во вашата шопинг!Информации За ПроизводотБРЕНД : KITEAL МОДЕЛ : KITEAL Ѓердан Категорија : Ѓердан Материјал : Бакар , Ниту тежина : ~53g сертификат : никој Големина : 20inches*10ммЗабелешка : Поради грешки во мерењето, може да биде различенве молиме да ги вистинските информации како стандардQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! СЛИКА ШОУпроизвод инфо Инфо : 20inches*10ммтежина : 53gпроизвод инфо Инфо : 20inches*8ммтежина : 44gпроизвод инфо Инфо : 20inches*6mmтежина : 28gпроизвод инфо Инфо : 20inches*12mmтежина : 66gСличен НакитQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

WT-P1188 търговия на Едро мода бижута натурален shell висулка дизайн, високо качество на 24-КАРАТОВО злато гальваника висулка звезда за жени

BGN 64.00

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTP1188 трговија на Големо мода накит природни школка pendant дизајн со Висок квалитет 24 K злато electroplate ѕвезда pendant за жениТочка Законик : WTp1188Материјал : природни школкаГОЛЕМИНА : за 27mmMOQ : 10 PCS секој стил, може да се меша бојатаМетал Заврши : 24k вистински злато electroplated на остро nontarnishable, nickle слободниОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот брендСинџир должина : Само приврзоци, синџир, исто така, може да се достапни ако барањетоПакување : Секое парче има една OPP вреќа, меур обвиваНачин на плаќање : Paypal / T / T / Western Union / Али ascrrowПревозот начин : DHL / Федекс / Aramex / CPAM / EPECKET / или според вашето барањеПовеќе за насВе молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.