• Ново
Gdstime 2 Set Dupont Connector 2 Pin DC Cooling Fan 5V Small Фен 30mm Brushless Cooler 30x30x7mm 3007 за Raspberry с винтове

Gdstime 2 Set Dupont Connector 2 Pin DC Cooling Fan 5V Small Фен 30mm Brushless Cooler 30x30x7mm 3007 за Raspberry с винтове

BGN 12.62
В магазина

Брой продукти


GDT DC Вентилаторот за Ладење 5 V 30x30x7mm Du Pont со Рамни Навртки
Параметри :
Димензии : 30мм x 30мм x 7mm
Конектор : Du Pont
Номинална Volt : DC 5 V
Имајќи Тип : Ракав Имајќи
Номинална Струја : 0.15 Amp ±10%
Номинална Брзина : 9000 RPM ±10%
Проток на воздух : 7.9 CFM
Ниво на бучава : 18 велика британија ±10%
Живот : 35000 часа
Тежина : 15g/еез
Пакет Се Вклучени :
Фото Детали :

Подробности

Приложение:
На Корпуса
Натоварване:
Маслен Лагер
Пакет:
No
Съвместим процесор:
Обикновен
силата на:
0,9 W
Регулатор На Скоростта На Въртене На Вентилатора:
Няма оборота в минута
Тип:
Фен
търговска марка:
gdstime
Материал На Радиатора:
Мед И Алуминий
Интерфейс На Храна:
2Pin
Живот На Вентилатора:
30000 часа
Шум:
18dBA
Номер На Модела:
EW3007S5VDB-1E
На линия:
2 линия
Размер На Вентилатора:
30х30х7мм
Размери:
30мм х 30мм х 7мм
Номинално Напрежение:
DC 5V
съединител:
Dupont
Серфитикат:
RoHS, CE
номинална скорост на въртене:
9000RPM±10%
is_customized:
yes
Материал На Острието:
Пластмаса
Тегло:
15g/pcs
Размер На Вентилатора:
3 см

Те също купуват с този продукт

Вентилатор за охлаждане на процесора на лаптопа на FUJITSU S6420 S6520 S6421

BGN 11.00 12.80

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

нова оригинална памет лаптоп Ram за Micron MT DDR3 4G 1333 4GB 2Rx8 PC3-10600S-9-11-FP Безплатна доставка

BGN 52.00 58.88

Kinlstuo : Ние имаме повеќе од 10 години искуство во компјутер RAM / memroy, ние само се фокусираат на RAM / меморија.Kinlstuo : користете hight quanlity чипови, како што се ДИК, Hynix, Nanya, МТ, El PIDA и така натаму...

оригиналът е за E5550 CN-0KGM7G 0KGM7G KGM7G ZAM80 HDD кабел DC02C007700 конектор на твърдия диск

BGN 18.43

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригинална .оригиналната за E5550 CN0 KGM7 G 0 KGM7 G KGM7 G ZAM80 HDD КАБЕЛ DC02 C007700 хард диск конекторЗа нас : Ние сме една од водечките лаптоп компонента добавувачи во кина,специјализирана во извоз на лаптоп матични плочи,особено се добри во бренд лаптоп плоча ,и во позиција да обезбеди лаптоп со lcd екран ,тастатура за лаптоп ,батерија и полнач,ние си имаме свој професионален инженер тим и поправка на услуги за вас .со висок квалитет ,добар изглед и прифатлива цена, нашите клиенти се од целиот свет , северна Америка ,јужна Америка ,Европа,Австралија,Африка, русија и така натаму .Пакет : Ние ќе пак објект добро .Плаќање : Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Нов лаптоп CPU fan охлаждащ вентилатор за Asus VX7 VX7SX охлаждащ вентилатор

BGN 28.00 32.00

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

15/33led 12 см, 120 мм охладител, вентилатор за охлаждане безшумен вентилатор зелен син червен бял цвят лека тръба пръстен

BGN 8.00 10.05

Големина : 120*120*25мм Брзина : 1200 RPM±10% Проток на Воздух : 54 CFM Ниво на Бучава : 23d BA Типичен Напон : 12 V DC Startup Напон : 6.0 V DC Кабел Должина : 300мм Имајќи Тип : Течност Динамичен Имајќи Врска : 3pin за матичната плоча и D4pin за PSU матична Плоча : +12 V DC

За Asus ET2300I all-in-one дънна платка desktop mainboard REV 1.3 изпитано е

BGN 227.39

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

Дънната платка на лаптопа SHELI за hp Envy 17 17-1100 620774-001 DASP8AMB6D0 HM57 HD5850/1G неинтегрированная графична карта

BGN 156.00 165.89

ние се направи следново заложби за нашите производи : 1 100% оригинални montherboard и во добра состојба2 целосно тестирани и работи добро3...

За дънната платка на лаптоп Lenovo G550 Kiwa7 LA-5082P Rev: 1.0 дънна платка с HDMI порт

BGN 61.00 64.00

Ве молиме Посетете ја нашата страница за да не контактирате доколку ви треба било каква помош, ние одговор во 12 часа Clink Тука ! Онлајн Услуга : 9 : 30 часот 17 : 30 часот1...

PCI-E Expansion Post Card 4 порта USB 3.0 PCI Express Card 5 Gbit / с PCIE Карта за Windows XP Linux windows8 / 8.1 windows10

BGN 17.00 22.11

Вид : четири интерфејси USB3.0 експанзија картичкаИнтерфејс : PCIE X 1Компатибилен PCI слот : X1X4 / x8 / x16USB интерфејс : 4 X USB3.0Трансфер Стапка : 5 Gb / s USB3.0Применливи модели : конвенционалните десктопПоддршка на систем : Windows XP32 / 64 Windows 7(32 / 64)windows8 / 8.1 windows10Карактеристики : 1.Користење на nec720201 господар чип, голема брзина на работа јадро, висока компатибилност2.Картичката доаѓа со 2 A напојување и не треба надворешно напојување, 330 12 X12mm inductor е подобро од 100 10 X10mm еден.3.Секој интерфејс опрема со независни интерфејс заштита fuse, и веднаш се отсече моќ додека надворешен USB краток спој или прекуструјна се случува, заштита на надворешни уреди и компјутерска од оштетување, автоматски се врати во нормала по решавање на проблеми4.Секој интерфејс опрема со независни регулирани capacitor, гарантира мазна напојување без интерфејс, исто така, може да преземе 250° целзиусови степени, со Цврсти чип capacitor, силна издржливост5.Со потопување злато процес, добра електрична спроводливост, силен антиоксиданс капацитет, тоа може да гарантира стабилен преносНето тежина : 61gБруто тежина : 99gПроизвод големина : 120 X66 X22mm / 4.73 X2.6 X0.87"Пакет големина : 145 X125 X25mm / 5.71 X4.93 X0.99"1 X Експанзија Картичка1 X CD1 X Завртка1 X Пакет1...

50 бр. лот зелено алуминий чипсет радиатор радиатор 20ммх 14ммх 10мм

BGN 26.22

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА УНашите производи се 100% сосема нов и висок квалитетНие можеме да произведуваат вашиот ИДЕАЛЕН ТИП, ако треба и ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.Алуминиум Heatsink За Чипсет НПД VGA RAM Меморија 20mm*14mm*10мм Чип РадијаторМатеријал : Алуминиум&Топлина Проводници ЛентаГолемина : 20mm*14mm*10ммТежина : 3g / ЕЕЗПакување вклучуваат : 50 компјутериПРЕВОЗОТПроизводите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот...

Безплатна доставка 1.8 CE SSD to 2.5 SATA конвертор карта 22Pin SATA to 40pin LIF / ZIF HDD адаптер с 2 ленточными кабели

BGN 64.00 67.20

1.8" ZIF / CE (40 Pin) хард диск може да се открие и да се користи како SATA хард диск Ви овозможува да се поврзете 1.8" ZIF / CE хард диск да се SATA кабел или контактот на плоча...

1 бр алуминиев радиатор плача радиатор 60мм х 60мм х 10мм черен

BGN 2.40

Широко се користи за компјутер PC чипсет, моќ IC, моќност електрични уред, LED светло уреди, итн.Користете heatsink лепило лепак да се инсталира heatsink .Лепак не е вклучена овде.Ве молиме проверете спецификација маса и да бидете сигурни дека големината на heatsink одговара на вашата компонента.Име На Производ : HeatsinkМатеријал : АлуминиумБоја : ЦрнаВкупната Големина : 60 x 60 x 10мм / 2.4" x 2.4" x 0.4" (L*W*H)Тежина : 41gПакет Содржина : 1 x HeatsinkAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Pccooler USB притурка и мини гъвкав USB вентилатор тенис на хладно 15 см тъпо фен голямо количество въздух моющийся маса домашен офис готиния фен

BGN 22.00 22.22

Горенаведените податоци се генерираат автоматски од страна на Ali Express, ве молиме Погледнете го следново опис на производот.Следново е производ вовед.Pccooler USB Gadget Мини Флексибилен USB Вентилатор Десктоп Кул 15cm го исклучите фан Голем Волумен Воздух Перат Биро за Статистика Дома Училница ФанСпецификации : Димензии : 200(L)x 125(L)x 202(H)mm Тежина : 243g Оценет Напон : 5 V DC Номинална Струја : 0.38±0.02 На Брзината на Вентилаторот : 1700 RPM±10% Проток на Воздух : max 145 CFM Бучава : 25d BA Имајќи : hydraumatic Започнете Напон : 3.5 V DC Материјал : PEКрајот Производи

Помпа за водно охлаждане Bykski B-PMD3-COV с радиатор 500L DDC Blue

BGN 70.90

За Bykski Ние основана во 2008 година, има прва класа производство на опрема и опрема за тестирање, повеќе од 60 вработени, ние сме специјализирани во дизајн и развој на компјутерски систем за ладење, по неколку години на пракса, ние постојано подобрување на дизајнот за да го подобри квалитетот на производите, Bykski бренд доби на корисникот одобрување и пофалбаКарактеристика & СпецификацииДизајниран за компјутерладење апликации, високи перформанси, ниска бучава, долг живот.Конектор : 4 Pin ATX Моќ Конектор + 3pinПумпа Тип : Pmsm ПумпаСе Вози Тип : Синусен ОбликМакс...

Нов оригинален DATA1551B4L 17250 24V 1.25 A трехпроводной тахометър сървърен шкаф фен

BGN 101.00 111.98

Нови оригинални DATA1551 B4 L 17250 24 V 1.25 Трижица tachometer серверот кабинет фанСпецификации : 172 * 172 * 51mm (17251) Напон : DC24 V 3жица со терминалот на струјата : 1.25 Модел : DATA1551 B4 L Имајќи : Двојна носечка Рамка : Алуминиум кабинет поле на примена : Индустриски машини други мотор ладење

PLD08010S12HH DC 12V 0.35 a 4pin Dual 75MM Фен Охладител за графични карти на MSI N460GTX N560gtx V5 охлаждащ вентилатор с рамка

BGN 26.00 27.98

PLD08010 S12 HH DC 12 V 0.35 НА 4pin Двојна 75ММ Фан Кулер За Графички Картички MSI N460 GTX N560 GTX V5 Ладење Вентилатор Со рамкаОпис : Овој објект е видео картичка фан, кој се користи за pc замена.Ве молиме мерка на навивачите' димензија и растојанието помеѓу секој монтажа дупка , тогаш бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот видео картичка или не.Примена : Twin Frozr II MSI R7770 HD 7770 N460 N560 GTXПовратни информации : Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас и како тоа ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.Вашето задоволство е многу важен за нас...

Бърз безплатен кораб Silent В9 1155 за AMD 775 desktop CPU вентилатор на CPU охладител мед покритие с LED синя светлина CPU Охладител

BGN 20.00 21.70

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Купер Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме за Брза Бесплатен Брод Молчи Q9 1155 за AMD 775 десктоп CPU вентилатор ПРОЦЕСОРОТ радијатор бакар позлата поведе со сина светлина CPU Ладилник поле на примена : за AMD / 775 / 1155 / 1156 / i3 i5 / i7Фан големина : 9025Имајќи видови : хидрауличниНоминална напон / тековни : 12 vБрзина : 2200 Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...

Bykski EV-EXJ-20 20 mm удължи свързващ фитинг връзка

BGN 3.18

За Bykski Ние основана во 2008 година, има прва класа производство на опрема и опрема за тестирање, повеќе од 60 вработени, ние сме специјализирани во дизајн и развој на компјутерски систем за ладење, по неколку години на пракса, ние постојано подобрување на дизајнот за да го подобри квалитетот на производите, Bykski бренд доби на корисникот одобрување и пофалбаКарактеристика & Спецификации Високо Ц / P производ, со висок квалитет, убав изглед.Тема : G1 / 4"Материјал : МесингПовршински третман : Анодна или Електрофореза црна боја3 еез buildin Озелена флуоресцентни силикони фокиТермин

738152-001 738152-501 основна такса за дънната платка на лаптоп HP 14N DA0U81MB6C0 I3-3217U ПРОЦЕСОР DDR3 GPU HD8690M

BGN 210.00 220.80

738152001 738152501 ГЛАВНИОТ ОДБОР За HP 14 N Лаптоп Плоча DA0 U81 MB6 C0 I33217 U ПРОЦЕСОРОТ DDR3 HD8690 M графичкиот процесорВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

Нов вентилатор за охлаждане за лаптоп ASUS X501U Original P/N EF50050V1-C081-S99 KSB0705HB Dq5d597g000 CPU Cooler Radiator

BGN 14.00 16.40

Објектот Спецификација : Новата Замена за Лаптоп Ладење вентилатор за ASX501 U(Оригинал)1.Верзија : еден навивач2.Тип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

Gdstime 5 бр PC Case fan 70 mm x 15 mm 24 в 2Pin DC бесщеточный охладител, охлаждащ вентилатор 70x70x15 мм 7015

BGN 20.46

Gdstime 70mm x 70mm x 15mm 24 V 2 Pin DC Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Dimesions : 70mm x 70mm x 15mmКонектор : XH2.542 PinНоминална Volt : 24 V DCИмајќи Тип : Ракав ИмајќиНоминална Струја : 0.1 Amp±10%Номинална Брзина : 3000 RPM±10%Проток на воздух : 22.5 CFMНиво на бучава : 24d BA±10%Живот : 35000 часаКабел Lenght : 25cmТежина : 35g / еезПакување се Вклучени : 5 компјутериКога нарачка,ве молиме пополнете го Целосно Име и презиме,погодно да ги собереш парцела.Ви благодариме.cpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24vcpu вентилатор 70mm 24v

Бърз свободен кораб за твърди дискове m2 плача 3 поколение 70 * 22*30 мм nvme нови твърди дискове радиатор / SSD радиатор

BGN 11.00 12.16

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодаримеБрз Слободен Брод За м2 Цврста Состојба Диск Топлина Мијалник 3 Генерација 70*22*30ММ nvme нови цврстдржава дискови радијатор / SSD Heatsink(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Производ листа : 1 парче Топлина мијалник1 парче Термички проводници силикони парче1 парче Увезени висока температура отпорни на гумени бендотПлаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...