• Ново
SUNON KDE1208PTV1 12V 1.8 W 8см шаси захранване на вентилатора за охлаждане

SUNON KDE1208PTV1 12V 1.8 W 8см шаси захранване на вентилатора за охлаждане

BGN 18.56
В магазина

Брой продукти


Бренд : yx
Модел : KDE1208 PTV1
Спецификации : 80 * 80 * 25
Напон : 12 V
Моќност : 1.8 W
Води : три линии

Подробности

търговска марка:
СУНОН
Приложение:
На Корпуса
На линия:
2 линия
Номер На Модела:
KDE1208PTV1
Тип:
Фен
Материал На Радиатора:
Мед И Алуминий
Съвместим процесор:
ДА
Пакет:
ДА
Класификация На Цветя:
Черен
подходящ:
шасито
Тип Радиатор:
Фен
Дебелия:
чисто нов
GW:
0,1 кг

Те също купуват с този продукт

738152-001 738152-501 основна такса за дънната платка на лаптоп HP 14N DA0U81MB6C0 I3-3217U ПРОЦЕСОР DDR3 GPU HD8690M

BGN 210.00 220.80

738152001 738152501 ГЛАВНИОТ ОДБОР За HP 14 N Лаптоп Плоча DA0 U81 MB6 C0 I33217 U ПРОЦЕСОРОТ DDR3 HD8690 M графичкиот процесорВе Молиме Имајте Во Предвид : 1.Матичната плоча е Тестиран пред да се испрати,би можеле да бидете сигурни дека тоа работи добро.2.Ако најдете било каков проблем по geting плоча,контактирајте со нас прво проверете го вашето другите делови, ако е во ред!3.Ние им даде на 2 месеци гаранција за вас.гаранција почне откако ќе добиете пакет.

1 бр алуминиев радиатор плача радиатор 60мм х 60мм х 10мм черен

BGN 2.40

Широко се користи за компјутер PC чипсет, моќ IC, моќност електрични уред, LED светло уреди, итн.Користете heatsink лепило лепак да се инсталира heatsink .Лепак не е вклучена овде.Ве молиме проверете спецификација маса и да бидете сигурни дека големината на heatsink одговара на вашата компонента.Име На Производ : HeatsinkМатеријал : АлуминиумБоја : ЦрнаВкупната Големина : 60 x 60 x 10мм / 2.4" x 2.4" x 0.4" (L*W*H)Тежина : 41gПакет Содржина : 1 x HeatsinkAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

50 бр. лот зелено алуминий чипсет радиатор радиатор 20ммх 14ммх 10мм

BGN 26.22

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА УНашите производи се 100% сосема нов и висок квалитетНие можеме да произведуваат вашиот ИДЕАЛЕН ТИП, ако треба и ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме.Алуминиум Heatsink За Чипсет НПД VGA RAM Меморија 20mm*14mm*10мм Чип РадијаторМатеријал : Алуминиум&Топлина Проводници ЛентаГолемина : 20mm*14mm*10ммТежина : 3g / ЕЕЗПакување вклучуваат : 50 компјутериПРЕВОЗОТПроизводите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот...

Нов вентилатор за охлаждане за лаптоп ASUS X501U Original P/N EF50050V1-C081-S99 KSB0705HB Dq5d597g000 CPU Cooler Radiator

BGN 14.00 16.40

Објектот Спецификација : Новата Замена за Лаптоп Ладење вентилатор за ASX501 U(Оригинал)1.Верзија : еден навивач2.Тип : ЗаменаТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

нова оригинална памет лаптоп Ram за Micron MT DDR3 4G 1333 4GB 2Rx8 PC3-10600S-9-11-FP Безплатна доставка

BGN 52.00 58.88

Kinlstuo : Ние имаме повеќе од 10 години искуство во компјутер RAM / memroy, ние само се фокусираат на RAM / меморија.Kinlstuo : користете hight quanlity чипови, како што се ДИК, Hynix, Nanya, МТ, El PIDA и така натаму...

За Asus ET2300I all-in-one дънна платка desktop mainboard REV 1.3 изпитано е

BGN 227.39

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

оригинал за лаптоп X455LJ HDD BOARD интерфейс съвет на твърдия диск

BGN 34.59

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригинална .оригиналната за лаптоп X455 LJ HDD ОДБОР хард диск интерфејс одборЗа нас : Ние сме една од водечките лаптоп компонента добавувачи во кина,специјализирана во извоз на лаптоп матични плочи,особено се добри во бренд лаптоп плоча ,и во позиција да обезбеди лаптоп со lcd екран ,тастатура за лаптоп ,батерија и полнач,ние си имаме свој професионален инженер тим и поправка на услуги за вас .со висок квалитет ,добар изглед и прифатлива цена, нашите клиенти се од целиот свет , северна Америка ,јужна Америка ,Европа,Австралија,Африка, русија и така натаму .Пакет : Ние ќе пак објект добро .Плаќање : Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

Безплатна доставка 1.8 CE SSD to 2.5 SATA конвертор карта 22Pin SATA to 40pin LIF / ZIF HDD адаптер с 2 ленточными кабели

BGN 64.00 67.20

1.8" ZIF / CE (40 Pin) хард диск може да се открие и да се користи како SATA хард диск Ви овозможува да се поврзете 1.8" ZIF / CE хард диск да се SATA кабел или контактот на плоча...

Нов оригинален DATA1551B4L 17250 24V 1.25 A трехпроводной тахометър сървърен шкаф фен

BGN 101.00 111.98

Нови оригинални DATA1551 B4 L 17250 24 V 1.25 Трижица tachometer серверот кабинет фанСпецификации : 172 * 172 * 51mm (17251) Напон : DC24 V 3жица со терминалот на струјата : 1.25 Модел : DATA1551 B4 L Имајќи : Двојна носечка Рамка : Алуминиум кабинет поле на примена : Индустриски машини други мотор ладење

15/33led 12 см, 120 мм охладител, вентилатор за охлаждане безшумен вентилатор зелен син червен бял цвят лека тръба пръстен

BGN 8.00 10.05

Големина : 120*120*25мм Брзина : 1200 RPM±10% Проток на Воздух : 54 CFM Ниво на Бучава : 23d BA Типичен Напон : 12 V DC Startup Напон : 6.0 V DC Кабел Должина : 300мм Имајќи Тип : Течност Динамичен Имајќи Врска : 3pin за матичната плоча и D4pin за PSU матична Плоча : +12 V DC

ADDA AB06005HX0403Z1 00FI1 DC 5V 0.50 a вентилатор за охлаждане на процесора за SONY VAIO FIT13A SVF13 F13 SVF13N

BGN 14.00 15.98

Производ Description Item опис (1) Состојба : Сосема нов и оригинален, не OEM (2) Гаранција : 180days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат!

Pccooler USB притурка и мини гъвкав USB вентилатор тенис на хладно 15 см тъпо фен голямо количество въздух моющийся маса домашен офис готиния фен

BGN 22.00 22.22

Горенаведените податоци се генерираат автоматски од страна на Ali Express, ве молиме Погледнете го следново опис на производот.Следново е производ вовед.Pccooler USB Gadget Мини Флексибилен USB Вентилатор Десктоп Кул 15cm го исклучите фан Голем Волумен Воздух Перат Биро за Статистика Дома Училница ФанСпецификации : Димензии : 200(L)x 125(L)x 202(H)mm Тежина : 243g Оценет Напон : 5 V DC Номинална Струја : 0.38±0.02 На Брзината на Вентилаторот : 1700 RPM±10% Проток на Воздух : max 145 CFM Бучава : 25d BA Имајќи : hydraumatic Започнете Напон : 3.5 V DC Материјал : PEКрајот Производи

Бърз безплатен кораб Silent В9 1155 за AMD 775 desktop CPU вентилатор на CPU охладител мед покритие с LED синя светлина CPU Охладител

BGN 20.00 21.70

*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум / Купер Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме за Брза Бесплатен Брод Молчи Q9 1155 за AMD 775 десктоп CPU вентилатор ПРОЦЕСОРОТ радијатор бакар позлата поведе со сина светлина CPU Ладилник поле на примена : за AMD / 775 / 1155 / 1156 / i3 i5 / i7Фан големина : 9025Имајќи видови : хидрауличниНоминална напон / тековни : 12 vБрзина : 2200 Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT...