• Ново
Hisense LED32K200 RSAG7. 820. 5023 / ROH HLL-2637WC Power Board power board TV power panel

Hisense LED32K200 RSAG7. 820. 5023 / ROH HLL-2637WC Power Board power board TV power panel

BGN 48.00
В магазина

Брой продукти

Производите се оригинални втора рака производ , се преку строга тест од 100% . Ве молиме остатокот увери купувате, купуваат производи на купувачите, ве молиме мора да се разбере одржување технологија. Hisense LED32 K200 RSAG7.820.5023 / РО HLL-2637 WC Моќ Одбор моќ одбор ТВ моќ панел.

Подробности

Тип:
Видео карта и ТВ-тунери
търговска марка:
i-суперсим

Те също купуват с този продукт

Kefu LA-7981P G580 дънна платка за Lenovo G580 QIWG5_G6_G9 LA-7981P REV: 1.0 дънна платка на лаптоп тествана на дънната платка

BGN 136.00

Ние и ветуваме дека сите производи ќе бидат тестирани пред пратката.Пред пратката,можам да испратите тестирање видео или фотографии за вас ако ви треба.ЛА7981 P плоча одговара за Леново G580 лаптоп плоча ЧАСОТ 100% работи!!!Внимание1.Пред да темпо со цел,мора да бидете сигурни дека ќе ви треба плоча модел,ако тоа е купувачи причина доведе до испорака не е точно, ние не ќе им даде на надомест на штета.2...

Висок клас дънна платка 684319-001 подходящ за системна платка на преносим компютър серия HP 8560p 8560w, работа

BGN 86.42

Купувачот точки за внимание : Сите матични плочи ние тестирани многу строго, може да бидете сигурни дека тоа работи 100% пред превозот, Како и на матичната плоча е прецизност објект, тоа е лесно да се оштетат во превозот начин и инсталирање...

Охлаждащ вентилатор за Canon IR5050 5055 5065 5070 5075 550 5570 600 6000i 6000S 6570 7200 8070 85+ 8500 FK2-0837 FH6-1549 FH6-1889 24v

BGN 48.00 56.00

Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

gpu cooler VGA GRAPHICS CARD Fan охлаждане за графични карти ASUS rx 550 rx550 GT630-2GD3

BGN 18.00 19.18

VGA графичкиот процесор VGA Кулер Вентилатор За Ge Force GT 530 ASrx550 GT6302 GD3 Vedio Картички за ЛадењеОпис : Производ Бренд : EVERFLOW Производ Модел : R128015 SM Дел Description : DC 12 V 0.25 Фан Димензија (Dxšxv) : прибл...

10 бр. Gdstime сребро 150 мм x 150 мм и Метален вентилатор Finger Guard скара филтър за прах капак 15 см защитно покритие Безплатна доставка

BGN 32.78

Сребро 150mm x 150mm Метал Фан Прст Guard СкараПараметри : Број на модел : метал вентилатор, грил прст guardDimesions : 150mm x 150mmОдговара за Фан големина : 150mm фанБоја : СребренаМатеријал : МеталТежина : 52g / еезПакет се Вклучени : 10pcs15cm 150mm Вентилатор, Грил Метал Mesh Прст Guard Заштитник Покритие за PC Компјутер AC DC Фанови